Barreira Arte + Diseño

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

131426_BarreiraADluz-low.jpg

לבחור ללמוד בבריירה לספירה הוא לבחור להיכנס לסביבה שונה, מגוונת ויצירתית; סביבה שבה אתה יכול להיות מי שאתה רוצה, מכיוון שתלמידים ומורים לא רק מכבדים את ההבדל, אלא גם את בניית האישיות, הכישרון והקול עצמו.

Barreira AD, עם ניסיון של למעלה מ 60 שנה, מלמד עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, אנימציית תלת מימד, עיצוב סרטים וקולנוע בתוכניות רשמיות שונות - תארים בינוניים וגבוהים, לימודים גבוהים יותר המקבילה לתואר אוניברסיטאי - וב מאסטרים בינלאומיים , בשיטה המבוססת על ידע יישומי: התלמידים שלנו לומדים תוך כדי עבודה על פרויקטים יצירתיים עם התכתבויות אמיתיות במגזר המקצועי אליו הם פונים.

כיתות הלימוד וכיתות הסדנה שלנו מצוידות באמצעים הטכנולוגיים האחרונים כך שהתלמיד עומד לרשותו את הכלים איתם הוא יעבוד כשיסיים את לימודיו במרכז.

מכיוון שאם מבקשים משהו בבריירה לספירה, בנוסף לפיתוח כישרון אינדיבידואלי וקולקטיבי, זה להכין את התלמידים והסטודנטים שלנו בצורה כזו שהם יעזבו את שוק העבודה עם הבטחה שמה שלמדו יאפשר להם לבחור לעבוד בבית ברמה הגבוהה ביותר בזכות ההבדלים שמייחדים אותם. זה הופך אותם ליותר.

מה זה 'להיות יותר' עבורנו?

BE MORE הוא לא רק Barreira AD, זה אתה. אנשים כמוך שהאמינו בבחירת דרך אחרת, כל אותם אנשים שבזכות היצירתיות שלהם יוצרים עולם טוב יותר. אתה ששמת בצד את הקונבנציונאלי ובחרת בעצמך, להיות יותר.

אם תבחר לחלום ולא להתאים, אם תבחר את החדשני במקום המשותף, אם תבחר להפוך, אם תבחר ליצור, ... תבחר להיות יותר.

לימודים בוולנסיה (ספרד)

ולנסיה היא העיר השלישית בחשיבותה בספרד, היא תהיה בירת העיצוב העולמית בשנת 2022 והיא היעד האירופי שמקבל יותר סטודנטים זרים, וזה לא מפתיע אותנו: בירת קהילת ולנסיה הרחצה בים התיכון מספקת נהדר איכות חיים לתושביה, הרגילים והמדי פעם. בטוח, חם, ידידותי, ירוק, תרבותי, חי, מחובר היטב: מגורים בוולנסיה הם חוויה המסומנת על ידי אור, שמחה והזדמנויות לצמיחה אישית ועבודה שהעיר מציעה.

שיטת ההוראה

מתודולוגיית Barreira AD מבוססת למעשה על מצוינות התלמידים.

אנו מבדילים את עצמנו על ידי הכנסת התלמידים שלנו למשרות הטובות ביותר בזכות העמודים הבאים:

  • צוות ההוראה הטוב ביותר. זה התג שלנו, והמהללים ביותר במרכזנו. יש לנו אנשי מקצוע פעילים, התופסים עמדה בעלת רלוונטיות רבה בעולם העיצוב, ובהחלט מציעים לתלמיד חזון אמיתי ואליטה, המדריכים אותם בקריירה המקצועית העתידית שלהם, מרחיבים את רשת אנשי הקשר שלהם ואף תומכים בהם פרויקטים מקצועיים אמיתיים.
  • הסכמים עם חברות. Barreira AD מציעה 3 משרות בפרקטיקות מקצועיות לכל סטודנט, בנוסף לפרויקטים וסדנאות אמיתיות. יש לנו רשת הסכמים נרחבת עם חברות ברמה גבוהה ובעלת מוניטין, כמו: איקאה, פורצלנוסה, סמסונג, גוגל, פנטזיה, סנטרו ספרימנטל די סינמטוגרפיה, אגתה רויז דה לה פראדה, מעבדות דולבי, פולימודה, איסטיטוטו מרנגוני, בית גידול, יבמ , AMIN, Leroy Merlin, SKY Television, El Corte Inglés, CANADA, HBO Spain, Ogilvy, Telva, מלונות מזדמנים, 3D Double, NUKE, ...
  • מציאות מקצועית. התלמיד מהיום הראשון שמתחיל בבריירה לספירה הוא הכשרה בהיבטים מקצועיים אמיתיים. שניהם מתקשרים עם אנשי מקצוע, מימוש פרויקטים אמיתיים עבור חברות בהן הם מטפחים את הידע שלהם במקביל לקורות החיים שלהם.
  • בינלאומי חיוני שלתלמידים שלנו יש נקודות מבט שונות, שהם יזינו מתרבויות שונות ושכל הדלתות יפתחו. לכן, כל תכניות ההכשרה של Barreira AD משלבות טיולי הכשרה, מורים ופרויקטים בינלאומיים (CUMULUS, ELIA, ERASMUS).
  • חדשנות המחויבות המתמדת להוראת חדשנות ושימוש בטכנולוגיות חדשות כתמיכה בסיסית.

מיקומים

ולנסיה

כתובת
Gran Vía Fernando el Católico 69
ולנסיה, הקהילה ולנסיה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך