Artidi Escuela Superior

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ההיסטוריה שלנו

בשנות ה -80 קבוצת יזמים החלה בפעילותם המקצועית כמתלבשות חלונות וסוחרים בברצלונה. בהדרגה, מציעה שירותי קישוטים מסחריים מורחבת לקהילות אחרות, ובכך פנתה את מקומה בשנת 1990 לקורס ההלבשה הראשון של חלונות בברצלונה עבור לשכת המסחר והתרחבה לאחר מכן.

במהלך שנות ה -90 החל קשר מכונן עם מכון החינוך של אוניברסיטת ברצלונה, כאשר לימד בשנת 1995 את הקורס הראשון של התלבשות חלונות וסחורה לפרופסורים למסחר ושיווק. המגוון של הצוות איפשר לשלב שירותים מקצועיים בחברות מוכרות בינלאומיות וליצור תכניות הכשרה חדשות המכוונות לחברות, בנייני עירייה, איגודים, עמותות וקבוצות מקצועיות אחרות.

קשרים עסקיים, הכרה בהכשרה והביקוש לאנשי מקצוע פינו את מקומם לחנוכת בית הספר להלבשת חלונות ÁRTIDI, בעבודות מתכת ישנות משנת 1910, שנוסדה במטרה להכשיר אנשי מקצוע חדשים. נכון לעכשיו התרחבנו והפך לבית הספר הגדול ביותר באירופה בהלבשת חלונות והכשרה לסחורה חזותית וחינוך בנושא סחר.

פילוסופיה

הפילוסופיה של ÁTTII היא חלוצה בהכשרה מכיוון שאנו לא רק מלמדים. התלמידים שלנו מחדשים ומשפרים אסטרטגיות מכירה לעסקים ומסחר. ב- ÁRTIDI אנו מציעים את האסטרטגיות וההדרכה כדי להשיג זאת. סטודנטים ב- ÁRTIDI ידועים במגזר העסקי לא רק כמומחים מקצועיים אלא כחדשנים בטכניקות מכירות.

התלמידים שלנו לומדים לקבל מידע שיש להם קריטריונים והחלטה משלהם. סטודנטים שמביאים את החדשות, יוצרים מגמות ומגלים צרכי שוק מכיוון שאנו מניעים אותם לכך ומלמדים אותם כיצד לעשות זאת.

כיצד אנו גורמים לתלמידים שלנו להגדיר מגמות? בבית הספר הם מלמדים שיעורים ספציפיים לנתח את השוק ולגלות את החידוש. שולחנות עגולים שבהם התלמידים הופכים ל- Coolhunter ותורמים את החזון המסוים שלהם לגבי מגמות חדשות. שיעורי מוטיבציה ויצירתיות. הם משתתפים בכנסים שבהם הם הגיבורים, מייצרים פעולות יצירתיות, מקוריות ועם תוצאות אמיתיות. סטודנטים בעלי יכולת עצמית היוצרים מגמות של מותג.

המתודולוגיה

ב- ÁRTIDI נלמד הכשרה, מקצועית, רב-תרבותית עם גישה פתוחה וריבהית שונה משאר התצורות. הניסיון שלנו ביותר מעשרים שנה של קריירה מקצועית והוראתית הראה לנו שכדי להיות איש מקצוע טוב עליכם ללמוד על ידי עשייה בחללים אמיתיים ועם אנשי מקצוע מוסמכים.

למתודולוגיה של ARTIDI הכרה בינלאומית אמיתית שהיא הרבה מעבר למימוש קורסים קונבנציונליים. מהתיאוריה הספציפית והמפורטת ביותר ועד להכרת האסטרטגיות החדשניות ביותר, בבית הספר שלנו אנו מבקשים מצוינות מכוננת. שיטת ההדרכה היא פרקטית, יעילה ואמיתית מכיוון שרק ל- ÁRTIDI יש תשתית המיועדת באופן בלעדי לאימונים מסוג זה.

התלמידים משתתפים בהכשרה שלמה המכסה את כל ההיבטים כמו חלונות ראווה אמיתיים, עיצוב אלמנטים מקוריים ודקורטיביים ועד סחורה חזותית בחנות אמיתית וכלי המחשבים האחרון להכשרה בלעדית בבית הספר שלנו. בנוסף לעיצוב חנות, ריהוט, פריסת מוצר תלת מימד ושיטות עבודה עסקיות. התוצאה המכוננת מושגת בשיטות המתקדמות ביותר שקידמו החל מהכשרה לערכים, עמדות ואסטרטגיות מקצועיות.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

מתקנים מרחבים חזותיים ואזור הלבשת חלונות

"מה שאנו לומדים לעשות אנו לומדים בכך" ציטוט זה של אריסטו מתאר את האימונים בארטידי. יש להכשיר שידה לחלונות וסוחר חזותי בתרגול. התכנון, הבנייה וההרכבה הם הרצף האמיתי בו יש להכשיר אנשי מקצוע אלו. לכן, לארטידי יש את התשתית הגדולה ביותר באירופה המוקדשת לאימונים מסוג זה.

נציגי "בית הספר לאדריכלים בלונדון", כמו גם אמצעי תקשורת ארציים ובינלאומיים אחרים, הזכירו את המתקנים שלנו כמצוינים ביותר ליצירת אנשי מקצוע מוסמכים ביותר.

כיתות תיאורטיות; סדנאות מצוידות במספר כלים וחומרים; חנות פיילוט לתרגול החל ממיקום מוצר, אווירה לעיצוב תדמית ארגונית; כיתת תכנון תלת מימד ולמעלה מ- 40 חלונות ראווה אמיתיים מסוגים שונים ונורות תאורה המרכיבות את יותר מ -1,000 מ"ר המתקנים שלנו. יש לנו גם יותר ממאה בובות ארגוניות, חנויות מוצרים אמיתיות ופטיו חיצוני.

התשתית שלנו מאפשרת לסטודנטים ללמוד בסביבה אמיתית מעבר להכשרה רגילה.

אחריות איכות והדרכה

נכון לעכשיו ביצוע קורס הכשרה חיוני בכדי להיות חלק מעולם העבודה התחרותי הזה. לשם כך ישנם גורמי הערכה שונים, כך שבעלי העניין יוכלו להעריך את הבחירה המתאימה ביותר.

חותם האיכות והבטיחות המכוננת, הוא מושג של הכשרה לאומית לוויסות עצמי של תחום הלבשת החלונות והסחורה החזותית. תג שמבטיח את המעוניינים בקורסים; כי ניהול, תכנות, תכנון ותכנון התוכנית החינוכית וכן צוות ההוראה; הם בוצעו ופוקחו על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בהנדסת הכשרה.

מאז 1992 אנו מעודדים ותורמים למצויינות חינוכית. תג ה- CGF מזהה את ארטידי כמרכז אימונים בו קיימים איכות ואחריות בכל תוכניות האימונים שלו.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Calle de la Llacuna, 50
ברצלונה, קטלוניה, ספרד