International University Of The Health Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות

הבינלאומי אוניברסיטת למדעי הבריאות

משימה

IUHS משתמשת עלות פתרון חדשני, נמוך כדי להפוך את חוויית הלמידה וכלכלה בסיסית של לימודי רפואה, במטרה להתמודד עם המחסור העולמי, חלוקה בלתי צודקת, וייצוג דמוגרפי של מומחי בריאות, במיוחד במסגרת רפואה ראשונית.

המשימה כוללת הגדרה מחדש חינוך רפואי אז זה רלוונטי לצרכי החברה היום ובעתיד. אכן, אנו תמיד שאל: "איך אנחנו יכולים טוב יותר לחנך ולטפח דור חדש של רופאים ולהכין להם לספק שירותי בריאות -21 בעולם המשתנה במהירות?" האוניברסיטה היא גורם מניע לשינוי חברתי באמצעות הרחבת מאגר של רופאים לעתיד אחיות מעבר הדמוגרפיה הצר של בתי ספר לרפואה מסורתיים.

המוטו שלנו - "ב servitium communitatis mundi" אמצעי "בשירות לקהילה העולמית". אנו שואפים לחולל חדשנות ושינוי בחינוך רפואי על בסיס גלובלי.

ממשל

הדירקטוריון מקדם פיתוח הקול של האוניברסיטה הבינלאומית של למדעי הבריאות בתוך הפונקציות שנקבעו לה, לסייע לה להפוך את תעשיית לימודי רפואה העולמית וסיוע אותו הביצועים ברמה גבוהה של מצוינות בכל מעשה.

הדירקטוריון מספק פיקוח והדרכה ברמה העליונה כדי IUHS. בתרגיל של הרשות ואחריותו, הדירקטוריון מספק פיקוח אסטרטגי לספק תיאום, מיקוד, סנגור, סדרנות ומנהיגות עבור IUHS מגוונים קהילה לומדת וירטואלית.

רישוי

הבינלאומי אוניברסיטת למדעי הבריאות

נוסדה בשנת 1997, ועם הבוגרים מתרגלים ב -22 מדינות, האוניברסיטה הבינלאומית של בית הספר למדעי הבריאות לרפואה הוא מוכר על ידי ממשלת הפדרציה של סנט כריסטופר ונוויס (סנט קיטס), והוא מופיע ב ארגון הבריאות העולמי של עולם מדריך של בתי ספר לרפואה, מהדורה 7. הרישומים שעכשיו נשמרים באינטרנט על ידי אונ' קופנהגן ב מדריכי אבן סינא. כתוצאה מכך, בארצות הברית, ועדת החינוך של בוגרי לימודי רפואה מחו"ל (ECFMG) יאפשר לבוגרי IUHS לשבת לבחינות רישוי (USMLE שלבים 1 ו -2); ואותו הדבר חל ביחס להליך הרישוי עבור רוב מדינות אחרות (כלומר בחינות LMCC עבור קנדה, הבחינה PLAB עבור בריטניה (בכפוף לדרישות ההתמחות), בחינות AMC עבור אוסטרליה, וכו '). עם השלמת תהליך הרישום הבחינות הנדרשות, ECFMG ו ECFMG החטיבה הבינלאומית שלה / EICS יהיה גם אישורים IUHS הבוגרים. כל המסמכים והקישורים הרלוונטיים מוצגים באופן מלא הספרייה הווירטואלית של אתר IUHS.

בוגרי בתי ספר לרפואה מבקשי רישוי בארצות הברית, בריטניה וקנדה או בכל מקום אחר מוזמנים לפנות אל המועצה ארצית / המדינה הבודדה המתאים לחינוך רפואי רישוי מידע בנוגע לדרישות רישוי בתוך שטח שיפוט. סטודנטי מעונייני רישוי במדינה מלבד ארצות הברית חייבים לפנות גוף המפקח הרפואי של המדינה כי עבור מידע הנוגע והתקנות לצורך מתן רישיון. כל מדינה ומדינת פרט מסדירים את הרישיון לעסוק ברפואה באותה מדינה או מדינה. בעוד IUHS תשתדל עם מיטב המאמצים על מנת לסייע לסטודנטים ובוגרים שלנו, היא בסופו של דבר באחריות ובוגרים של התלמידים כדי לקבוע ו בדרישות הרישוי.

את ההבדל IUHS

דגם חדש לחינוך רפואי של המאה ה -21

הבנה וחדשנות יוצרת שינוי בר קיימא, IUHS אינו לבן מסורתיים ספר מרגמה. האוניברסיטה משקיעה בתלמידיה לא בתשתיות עתירות הון גדולים. תחשוב על זה כעל הספר לרפואה 3.0.

למידה פעילה

IUHS משתמש חדשנות טכנולוגית הוא על החזית של הידע החדש על איך אנשים לומדים. האוניברסיטה משתמשת "למידה פעילה" ובעיה מקרה בוסס על הקשר למידת מדע רפואה במסגרות קליניות ולהגדיל הבנה ושימור.

למידה פעילה מעמיד תלמידים ולמידה הצרכים שלהם במרכז החוויה; זה עומד בניגוד "סטנדרטית" דרך ההוראה שבו מורים לעשות את רוב הדיבורים וסטודנטים הם פסיביים.

גוף מחקר מתרחב הבהיר כי האיכות הכוללת של הוראה ולמידה משתפרת כאשר תלמידי הזדמנויות רבות כדי להבהיר, שאלה, חלות, ולאחד ידע חדש. כתוצאה מכך, את התפקיד של ההרצאה השתנה באופן דרמטי. בשעה IUHS ההרצאה אינה נטושה אבל המדריכים ליצור הזדמנויות לתלמידים לעסוק חומר חדש, המשרתים כמדריכים כדי לעזור להם להבין וליישם ידע.

הבינלאומי אוניברסיטת למדעי הבריאות

הטבות למידה פעילה:

  • מיומנויות חשיבה ביקורתיות משופרות
  • שימור למעבר מהיר יותר של מידע חדש
  • מוטיבציה מוגברת
  • יחסי אנוש משופרים

שימוש בטכנולוגיה

IUHS מאמין כי שיטות מרובות נדרשות למידה פעילה: האינטראקציה בין פרופסור וסטודנטים ובקרב תלמידים צריכה להיות הרבה יותר זורמים ויעילים יותר מאשר הרצאה אמפיתיאטרון מסורתית קבועים מושבים.

בשעת IUHS, תכנית מדע הרפואה טרום הקלינית מועברת באמצעות גישה משולבת ייחודית המשלבת במדעי יסוד איבר מבוסס ליבה, טרום קליניים מקוונים עם אינטראקציה עם סגל קליני פעיל מקומי המספקים ידות חיוניות על הכשרה, ואת-ל-אחד אינטראקציה אחד עם צוות השיפור האקדמי.

כתוצאה מכך, IUHS תלמידים יכולים לחיות וללמוד בסביבה שבה הם יתרגלו ולהשיג גישת הפקולטה מיטב ברחבי הגלובוס.

בנוסף, האוניברסיטה משתמשת במספר טכנולוגיות ברחבי תוכניותיה לעסוק סטודנטים פעילים בדרכים שהן שונות מאוד מכיתת ההרצאה כל מדי הטיפוסית שבו המרצה עוטפת הכל והסטודנטים מתרוצצים מחוץ לשיעור הבא. האוניברסיטה פורסת Blackboard שיתוף פעולה כפלטפורמת המשלוח האקדמי שלה כדי להקל הדרכה אינטראקטיבית לימוד בקבוצות. ליבת-מראש קליני הרצאות תכונה דו סטרי אודיו, וידאו מרובת משתמשים נקודות, לוח אינטראקטיבי, יישום שיתוף שולחן העבודה, מדיה עשירה, חדרים הפריצה, והקלטות הפעלה (כגישה דרך הספרייה הוירטואלית בפורטל סטודנט IUHS). נוסף על כך, האוניברסיטה משתמשת מטפל DXR, הבעיה המובילה מבוסס מערכת חינוך סימולטור חולה ווירטואלי כמרכיב משולב של התכנית. DXR היא תוכנת סימולצית מטופל באופן מלא, מבוסס אינטרנט שבודקת ומשלב את כל האלמנטים של המפגש החולה. כלי זה מאפשר IUHS הערכת הביצוע של התלמיד עם מטופל וירטואלי סטנדרטי. לבסוף, הספרייה הווירטואלית הוא משאב אקדמי מרכזי המוגן בסיסמא לסטודנטים כמו גם פלטפורמה לפעילות קבוצת הלימוד.

הבינלאומי אוניברסיטת למדעי הבריאות

שכר לימוד נמוך

שכר לימוד IUHS כ סך 80,000 $ במשך 4 שנים בבית הספר לרפואה. אם אתה מתכנן ללכת אל רפואת משפחה או התנהגות אחרת שאינה התמחות משנה, שכר הלימוד הנמוך של אוניברסיטת אומר שאתה לא יהיה עמוס עם הלוואות גדולות לאחר סיום הלימודים.

סטודנטים מגוונים

אחד מסימני ההיכר של IUHS הוא מגוון הסטודנטים שלה. ארצות הברית היא חברה מגוונת ורב-תרבותית עם אמונות ומנהגים מגוונים. סטודנטים IUHS ליהנות אווירה אקדמית מגוונת ככל הקהילות בהן הם יתרגלו. חוץ מזה, הרוב של ארה"ב בתי ספר לרפואה יש מחסומי גיל לא רשמיים מקשה, אם לא בלתי אפשרי, עבור סטודנט'בוגר' 'להתקבל. IUHS מסתכל התלמיד הכולל בהערכת היכולת שלו או שלה כדי להצליח בבית הספר לרפואה.

IUHS מעודדת את התלמידים ליישם מכל הדיסציפלינות. מועמדים בעלי תואר כגון עוזר רופא, רופא אחות, רופא של Podiatric Medicine ואת דוקטור לכירופרקטיקה מהווים אחוז משמעותי של התלמידים הנוכחי שלנו והם להצטיין בלימודים MD שלהם IUHS. איכות הסגל האקדמי בגלל הספר אינו מוגבל על ידי מיקום פיזי, יש לו את הפרופסורים בארה"ב הטובים ואנשי סגל עמית בינלאומי אשר נהנו להיות חלק המקהילה חדשנית גלובלית.

סגל IUHS יש קהל עולמי של הדור הבא של רופאים, להקים קישורים ורשתות עם אנשי רפואה לחשוב קדימה, ליהנות גמישות לתת הרצאות כמעט מכל מקום, והם מסוגלים לבצע מחקר או מחבר ולערוך פרויקטים אחרים.

בדרישות סף של

הבינלאומי אוניברסיטת למדעי הבריאות

IUHS הוא ספר לרפואה עולמי מעריך את המגוון קיים הרקעים של הסטודנטים שלנו ברחבי העולם. המועמדים הבאים נתיב חינוך לתואר ראשון בצפון אמריקה חייבים להיות מינימום של 90 נקודות זכויות לתואר הכולל את המקדים הרשום. מועמדים מתחומי שיפוט אחר צריכים פרופיל חינוך עולה בקנה אחד עם דרישות הכניסה המקומיות שלהם לבית הספר לרפואה. הושלם תואר ראשון עדיף. המידה הרפואית IUHS מוענקת כמו גם של MD או MBBS על פי בחירתו של הבוגר.

האוניברסיטה מצאה כי קורסים רפואיים קודם וניסיון קליני עושים תלמידים טובים במיוחד מוסמכים להמשיך מעלות MD שלהם. יתר על כן IUHS מאמין סטודנטים בעלי תואר שאינו המדע בתחומים כגון מדעי הרוח, הנדסה החוק להביא ערך רב למקצוע הרפואה, ואנו מברכים מועמדים אלה. IUHS מקיימת לימודים שֶׁלִפנֵי לִמוּדֵי רְפוּאָה שדרכו התלמידים יכולים להשלים בדרישות הסף שלהם.

מיקומים

בסטררה

כתובת
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

בסטררה, פאריש הקדוש בסנט ג'ורג ', סנט קיטס ונוויס

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: