International American University - College of Medicine

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות

נוסדה בשנת 2003, International American University ממוקם בלב האיים הקריביים, במחוז הדרומי, Vieux Fort, סנט לוסיה, הודו המערבית. האוניברסיטה היא שכר ומוסמך על ידי ממשלת סנט לוסיה כדי להעניק לתואר ראשון לתואר שני לתארים מתקדמים כולל דוקטור לרפואה (MD) תואר. אנו מציעים תוכנית הלימודים החדישה ביותר בחינוך הרפואי, תוך שימוש בטכנולוגיות ובשיטות ההוראה העדכניות ביותר, המבוססות על המודל האמריקאי, ומועברות על ידי צוות של סגל מומחים. בכל בית ספר לרפואה יש מאפיינים ייחודיים משלה, אישיות ברורה ומטרות לעתיד. המשימה שלנו היא לספק חינוך רפואי איכותי לאנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ורוצים להמשיך בקריירה בתחום הרפואה. באמצעות שיתופי פעולה רבים עם ארגוני בריאות, מוסדות רפואיים אקדמיים ובעלי עניין מרכזיים אחרים, מילאנו תפקיד מרכזי בפיתוח תשתיות הבריאות והחינוך בסנט לוסיה וסיפקנו הכשרה וחינוך למאות אנשי מקצוע בתחום הבריאות וסטודנטים מסביב לעולם.

הצוות שלנו מפגיש מגוון של ידע וניסיון מכל פינה של תעשיית הבריאות. קבוצת המנהיגות הבכירה כוללת חברים מחינוך רפואי בארה"ב ובקנדה ומערכות הבריאות. צוות העובדים במשרה מלאה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים מתחומים שונים של רפואה, חינוך, מחקר, תכנון רפואי, טכנולוגיית מידע רפואי, פיתוח אסטרטגיה עסקית, מנהיגות וניהול. השירותים והתוכניות שלנו ממשיכים להתבסס על המומחיות של הסגל והפקולטה שלנו ברחבי בית הספר לרפואה, ועל כל בתי החולים ומוסדות ההוראה שלנו.

היסטוריה

האוניברסיטה האמריקאית הבינלאומית נוסדה באוקטובר 2003 ב Vieux Fort, סנט לוסיה על ידי מעשה של הפרלמנט של ממשלת סנט לוסיה. ב -1 בפברואר 2004, עם רק תשעה סטודנטים וחמש מחלקות, החלו שיעורים. סטודנטים של אוניברסיטת תל אביב מגיעים מכל רחבי ארצות הברית וברחבי העולם, כולל קנדה, הודו, ניגריה, ארצות הברית, בריטניה, איי הודו המערבית וזמביה, כדי לחוות חינוך רפואי אישי באמת.

על פי הזמנת ממשלת סנט לוסיה, הקימו המייסדים של האוניברסיטה העברית את המכללה כתגובה ישירה לצורכיהם ושאיפותיהם של סטודנטים אמריקאיים פרה-רפואיים המבקשים לשרת את מערכת הבריאות האמריקאית. בעשור האחרון הוקדשו מנהיגות אוניברסיטאית וחברים בקהילת הרפואה של אוניברסיטת בר-אילן לפיתוח רופאים אכפתיים המעוניינים לשפר את מצב הבריאות העולמי, כולל זה של האמריקות. תוכנית הלימודים המבוססת על מקרה חדשני של האוניברסיטה, עם אינטגרציה קלינית, מובלת על ידי סגל בינלאומי המוקדש להצלחת התלמידים וממשיכה למשוך תלמידים מכל רחבי העולם.

דיקן המייסדים של האוניברסיטה, פול צ'ריאן, פיתח תוכנית לימודים חדשנית, שמטרתה לפתח את הידע של התלמידים במדעי היסוד וכן לשפר את כישורי פתרון הבעיות שלהם באמצעות תוכנית לימודים מבוססת בעיות. הוא הוביל את הסגל המייסד במתן תוכנית לימודים ממוקדת סטודנטים, הממשיכה להיות אבן הפינה להצלחת האוניברסיטה. ג'ון מינארצ'יק, MD, היה אחד מחברי הסגל הראשונים שגויסו ללמד באוניברסיטה העברית, וממשיך לעבוד עד היום בפקולטה. כמו כן, ממשיכה עד היום גם סגל ההוראה הרפואי המייסד ברפואה קלינית, אולוסינה אדסניה, לשמש עד היום בפקולטה של ​​האוניברסיטה העברית. כל חברי הסגל המייסדים התחנכו בארצות הברית, קנדה, אירופה ומדינות חבר העמים, ומגוון ניסיונם הרב הוביל להעברת פדגוגיה ממוקדת סטודנטים שמטרתה לסיים את הרופאים הצנועים והמיומנים. במהלך השנים, סגל הפיליפינים, קנדה, ניגריה וארצות הברית, הצטרפו לקהילות המתפתחות של האגודה.

המשימה שלנו

להכשיר את הרופאים העתידים לשרת את עצמם ללא אנוכיות ובצניעות, תוך שימת דגש על אתיקה רפואית חזקה והערכה על ערך האדם וכבודו.

החזון שלנו

לטפח ולתמוך בקהילת למידה מדעית תוססת של בריאות עבור סטודנטים, סגל, אנשי צוות ושותפים קהילתיים.

בניית תוכנית אקדמית יוצאת דופן, חוויות, תמיכה מקיפה בחוקר, תרבות קמפוסית ידידותית וסביבה המקדמת את רווחת התלמידים, סגל ההוראה, מעורבות העובדים ומעורבות קהילתית.

להוביל תוכנית חינוכית רפואית חדשנית לסטודנטים לרפואה, לסגל ולרופאים בקהילה.

לפתח מחקרים ותוכניות מחקר עם דגש במחקר יישומי למניעת מחלות, התאמה אישית של הרפואה ושיפור בריאות האוכלוסייה.

אישור והסמכה

כתלמידת האוניברסיטה, אנו מבטיחים את שביעות הרצון של כל אחד מהדרגות השונות של אישורים הנחוצים לרישיונות בארה"ב, קנדה ובינלאומיים.

האוניברסיטה העברית מושכרת ומוכרת על ידי ממשלת סנט לוסיה כאוניברסיטה מקיפה בעלת הסמכות להעניק תואר דוקטור לרפואה. מחלקות החינוך והבריאות של סנט לוצ'יה אישרו את זכאותם של בוגרי מכללת רפואה באוניברסיטת תל-אביב לתרגול רפואה בסנט לוסיה.

ECFMG: המכון הבין-לאומי לחקר ישראל (IAU) זה מעניק לך את הזכות לנקוט את כל שלושת השלבים של ארה"ב רישוי רפואי הבחינה (USMLE), אשר חייב להיות מועבר להיות רופא בפועל בארה"ב

המדריך לחינוך רפואי בינלאומי (IMED): IAU מופיע במדריך הבינלאומי לחינוך רפואי (IMED). זהו אוסף מדויק ומדויק של בתי ספר לרפואה בינלאומית המוכרת על ידי הרשות הממשלתית המתאימה בבתי הספר לרפואה בהתאמה. הכרה על ידי ECFMG תלויה ישירות על האם או לא בית הספר מופיע במדריך זה.

ארגון הבריאות העולמי (WHO): IAU מופיע גם בספריות Avicenna אשר הוא יורשו של המדריך העולמי של WHO של בתי ספר לרפואה.

המדריך העולמי של בית הספר לרפואה (WDMS): העמותה נמצאת כיום ב- WDMS שפותחה באמצעות שותפות בין הפדרציה העולמית לחינוך רפואי (WFME) לבין הקרן לקידום החינוך הרפואי הבינלאומי ומחקר (FAIMER) בשיתוף עם ארגון הבריאות העולמי ואוניברסיטת קופנהגן.

אירופה עולם הלמידה: IAU מופיע גם באירופה מדריך עולמי אשר הוא מאגר של מוסדות להשכלה גבוהה מוכר ברחבי העולם.

התאחדות האוניברסיטאות של קהיליה (ACU): IAU הוא חבר של איגוד קהילות האוניברסיטאות ומפורטים במאגר האוניברסיטה שלהם. IAU הוא בית הספר היחיד סנט לוסיה המפורטים במדריך זה ואחד הספר כמה בתי הספר הקריביים המפורטים.

המועצה הרפואית של הודו: IAU מוכר על ידי המועצה הרפואית של הודו (MCI) והבוגרים זכאים לשבת לבדיקת ההקרנה של MCI.

על ידי הגשת טופס זה, אני נותן הסכמה מפורשת בכתב עבור האוניברסיטה האמריקאית הבינלאומית ונציגיה ליצור איתי קשר לגבי תוכניות חינוכיות ושירותים באמצעות דואר אלקטרוני, שיחות טלפון או הודעות טקסט - כולל באמצעות שימוש בטכנולוגיה חיוג אוטומטי עבור שיחות או טקסטים לכל אלחוטית או מספר קוויים שאני מספק. אני מבין שהסכמה זו אינה נדרשת לרכישת סחורות או שירותים וכי אני רשאי להתקשר ישירות ל - IAU.

מיקומים

רודני ביי

כתובת
רודני ביי, גרוס אילת, סנט לוסיה

בולטימור

כתובת
Maryland
בולטימור, מרילנד, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: