קרא את התיאור הרשמי

MBFRONT

Matej Bel University היא Matej Bel University ציבורית שהשיגה מעמד אוניברסיטאי בשנת 2010 וחברה באיגוד האוניברסיטאות האירופי. האוניברסיטה מספקת הן את האוניברסיטה האיכותית והן את ההשכלה על ידי עידוד מחקר מדעי ואמנותי יצירתי. הידע מתקדם תוך שילוב הדרישות הן של התפתחויות מדעיות והן של סוגיות מעשיות. האוניברסיטה מציעה מגוון קלאסי של הזדמנויות לחינוך באוניברסיטה בכל שלוש הרמות וצורות הלימוד בתחומי החינוך, סוגיות חברתיות, כלכלה, משפטים, פוליטיקה, מדעי הרוח ומדעי הטבע, בתחומי היחסים הבינלאומיים, ההתמחות הכלכלית, וכן מתמטיקה. בנוסף, הוא מספק גם מחקרים אנגלופוניים ופרנקופוניים חלקית.

MBU מפתחת תכניות לימודים משותפות ובעלת קשרים עם אוניברסיטאות זרות גדולות, בהן יש לסטודנטים אפשרות להשלים חלק מהלימודים. לכן, בוגרי MBU יעילים למצוא את מקומם בשוק העבודה לא רק בבית אלא גם בחו"ל. כמו גם פעילויות חינוכיות, מדעיות ואמנותיות, חלק משמעותי מפעילות ה- MBU היצירתית מיוצג על ידי מחקר בסיסי ויישומי בשיתוף עם מוסדות לאומיים ובינלאומיים. האוניברסיטה היא מרכז מצוינות מחקרית ופרויקטים מדעיים ופיתוח ממומנים באמצעות קרנות מבניות אירופאיות. יתר על כן, היא מיישמת למידה לכל החיים לאורך מגוון קורסים וצורות של אוניברסיטת MBU לילדים ואוניברסיטת MBU בעידן השלישי. לבסוף, היא מספקת לסטודנטים הזדמנויות מספקות למגוון פעילויות חברתיות באמצעות מגוון רחב של מועדוני ספורט, הרכבים אמנותיים וארגוני סטודנטים הפועלים ב- MBU. אנו מזמינים אתכם לגלות חלק מהיופי הטבעי של מרכז סלובקיה !

משימה וחזון של MBU

המשימה שלנו

כחלק מהתחום האירופי לחינוך ומחקר, Matej Bel University תורמת תרומה חשובה למתן חינוך אוניברסיטאי איכותי כמו גם ספקטרום רחב של השכלה נוספת התואמת את דרישות החברה. פיתוח ידע חדש באמצעות מחקר מדעי ואמנותי יצרני, האוניברסיטה תורמת להיווצרותם של אנשים אינטליגנטיים, מוסריים, אותנטיים וחברתיים ובכך ליצירת חברה לומדת.

החזון שלנו

לאחר שהוכח במפורש כמוביל בתחום החינוך באזור מרכז סלובקיה, Matej Bel University נתפסת בדרך כלל כאוניברסיטה לאומית חזקה בעלת חשיבות בינלאומית. מעמדו הושג עקב איכות השכלתו הגבוהה, השמה מוצלחת של בוגרים בשוק העבודה, שיתוף פעולה בינלאומי מצוין בתחומי מחקר ספציפיים ושיתוף פעולה עם התרגול וכן בשל ספורט מקצועי והצגה אומנותית בתחום. ציבורי. עקרונות בסיסיים של פעילויות MBU וערכים מקובלים MBU מגן על האוטונומיה שלה, על עצמאותה המוסרית והמדעית מכוח פוליטי וכלכלי והיא מכבדת את חירויותיה האקדמיות.

 • MBU מפתחת את המצוינות האקדמית, האיכות והמוניטין הטוב שלה בכל תחומי הפעילות והיא הציגה מנגנוני משוב בכל רמות הניהול והתפעול.
 • ה- MBU משווה את רמת ותוצאות פעילותה עם האוניברסיטאות המובילות ועם תקני איכות המוכרים ברמה האירופית וצרכי החברה. זה מקדם שיתופי פעולה בינלאומיים ושיתוף פעולה עם תרגול כמקור למגמות שינוי ופיתוח.
 • MBU משפר את צמיחת המקצועיות, פיתוח יצירתיות והמצאתיות, גמישות, דיאלוג ביקורתי ובונה והערכה רציפה של משאבים ותהליכים בסיסיים של חידושים.
 • ה- MBU תומך בייחודיות ובאטרקטיביות של תכניות לימוד, קורסים ופעילויות מקצועיות וזה משפר את תוכנן בשיתוף פעולה הדוק עם תוצאות המחקר העולמי והמחקר שלה.
 • MBU משפר את תהליכי החינוך ברוח ההתקדמות הטכנולוגית ועקרונות הלמידה הפעילים והיא דורשת יכולת דידקטית בתהליך ההוראה.
 • MBU רואה במחקר מדעי נקודת מוצא. תהליך הליווי הקבוע של חינוך ואופיו הבינלאומי תוך הפעלת עבודת צוות והטמעה לפועל כתנאי המפתח העיקרי לאיכותו.
 • ה- MBU רואה עצמה מחויבת להפיץ ידע מדעי חדש, תרבות לאומית ומסורות וכן את ערכי ההומניזם האירופי, האתיקה והדמוקרטיה.
 • MBU בונה יושרה פנימית המבוססת על שיתוף פעולה של מקומות עבודה ייחודיים חזקים יותר באוניברסיטה, כמו גם קשריהם, הנכונות לדיאלוג, כבוד, אמון ואחריות משותפת לתוצאות. כל זה יהפוך לתנאי הכרחי לתפקודו האפקטיבי, להצלחה ולמילגה באוניברסיטה.
 • תואר שני במנהל עסקים מחשיב שיפור עצמי מתמשך, צמיחה מקצועית ואישית, אתיקה מקצועית ויושרה מוסרית, דרישות סבירות ואמפתיה בין אישית, אחריות אישית וחברתית ונאמנות מוסדית כמאפיינים של עובד האוניברסיטה.

תוכלו לקרוא עוד על האוניברסיטה כאן .

MBBACK

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית
 • צָרְפָתִית
 • סלובקי

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Matej Bel University

בוגרי תכנית זו יכול לבצע מגוון רחב של משרות בשורה של תעשיות שונות ומגזרים אחרים של שתי כלכלות הלאומיות ובינלאומיות. ... [+]

בוגרי תכנית זו יכול לבצע מגוון רחב של משרות בשורה של תעשיות שונות ומגזרים אחרים של שתי כלכלות הלאומיות ובינלאומיות.

למרות שהחלק הגדול ביותר של הבוגרים לעבוד במוסדות פיננסיים, הם גם נמצאים בעסקים אחרים וארגונים במגזר הפרטי וציבורי, כוללים מכס ורשויות מס, גופים ממשלתיים אחרים בכל הרמות, ובתחום של מס עֵצָה.

העובדה תכנית הלימודים נלמדת אנגלית או צרפתית ובאותו זמן כולל השתתפות של אוניברסיטאות זרות נותן לסטודנטים הזדמנות לשפר את כישורי השפה שלהם ומוכנות מקצועי, וזה גם משפר את המוניטין בשוק של ההסמכה שלהם, מעמדו של הפקולטה לכלכלה של Matej Bel אוניברסיטת ואוניברסיטאות השותפים שלה.... [-]

סלובקיה Banská Bystrica
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Matej Bel University

"ניהול השיווק של עסקים" התכנית מבקש לפתח יכולת של התלמידים בשיטות אנליטיות מדויקות, יכולות לזהות גורמים הקובעים את ההתפתחות של עסק וסביבתו, לזהות הזדמנויות בשוק, להעריך א ... [+]

"ניהול השיווק של עסקים" התכנית מבקש לפתח יכולת של התלמידים בשיטות אנליטיות מדויקות, יכולות לזהות גורמים הקובעים את ההתפתחות של עסק וסביבתו, לזהות הזדמנויות בשוק, להעריך את האיומים ואת ההשלכות הפוטנציאליות לעסק , כדי לנהל את ההצעה כדי לנצל את ההזדמנות.

זה מכשיר את הסטודנטים בפתרון בעיות מיומנויות בשילוב גישה שיטתית המבוסס על מיומנות בשיטות קבלת החלטות, אשר דורשת ידע שילוב של ניהול, ניהול תפעולי, ארגון עבודה ניהולית, שיווק בשוק המקומי ובעולם, מימון, ניהול איכות ומשאבי אנוש . ... [-]

סלובקיה Banská Bystrica
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Matej Bel University

מעל 4 סמסטרים, התלמיד ירוויח תובנה ועומק של ידע ביחסים בינלאומיים כפי שהם לומדים שילוב של אוניברסיטות שונות. ... [+]

מידע תכנית

תוכנית תואר שני משותפת זו ביחסים בינלאומיים מתבצעת במסגרת רשת VNDREAM, אשר מורכב: באוניברסיטה היגלונית בקרקוב (פולין), מסריק אוניברסיטת (צ'כיה), אוניברסיטת פץ (הונגריה) ו Matej Bel אוניברסיטת Banska ביסטריצה ​​(סלובקיה). התכנית השני משותף זה מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד יחסים בינלאומיים, פוליטיקה אירופאית, כלכלה, חברה ותרבות מנקודת המבט של אזור Visegrad. סגל מנוסה של האוניברסיטאות המובילות מאזור Visegrad כמו גם פרופסורים ביקור ומרצים אורחים מהמוסדות אקדמיים ודיפלומטיים בינלאומיים נודעים לספק הדרכה מעמיקה ומעוררת השראה על התפתחויות מרכזיות במשפט, כלכלה, פוליטיקה בינלאומית עכשווית ותרבות באור של תהליכי האינטגרציה האירופיים נראה מנקודת המבט של אזור Visegrad.... [-]

סלובקיה Banská Bystrica
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Matej Bel University

כתובת מיקום
Národná 12
Banská Bystrica, אזור בנסקה ביסטריצה, 974 01 SK
מדיה חברתית