Matej Bel University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

MBFRONT

Matej Bel University היא Matej Bel University ציבורית שהשיגה מעמד אוניברסיטאי בשנת 2010 וחברה באיגוד האוניברסיטאות האירופי. האוניברסיטה מספקת הן את האוניברסיטה האיכותית והן את ההשכלה על ידי עידוד מחקר מדעי ואמנותי יצירתי. הידע מתקדם תוך שילוב הדרישות הן של התפתחויות מדעיות והן של סוגיות מעשיות. האוניברסיטה מציעה מגוון קלאסי של הזדמנויות לחינוך באוניברסיטה בכל שלוש הרמות וצורות הלימוד בתחומי החינוך, סוגיות חברתיות, כלכלה, משפטים, פוליטיקה, מדעי הרוח ומדעי הטבע, בתחומי היחסים הבינלאומיים, ההתמחות הכלכלית, וכן מתמטיקה. בנוסף, הוא מספק גם מחקרים אנגלופוניים ופרנקופוניים חלקית.

MBU מפתחת תכניות לימודים משותפות ובעלת קשרים עם אוניברסיטאות זרות גדולות, בהן יש לסטודנטים אפשרות להשלים חלק מהלימודים. לכן, בוגרי MBU יעילים למצוא את מקומם בשוק העבודה לא רק בבית אלא גם בחו"ל. כמו גם פעילויות חינוכיות, מדעיות ואמנותיות, חלק משמעותי מפעילות ה- MBU היצירתית מיוצג על ידי מחקר בסיסי ויישומי בשיתוף עם מוסדות לאומיים ובינלאומיים. האוניברסיטה היא מרכז מצוינות מחקרית ופרויקטים מדעיים ופיתוח ממומנים באמצעות קרנות מבניות אירופאיות. יתר על כן, היא מיישמת למידה לכל החיים לאורך מגוון קורסים וצורות של אוניברסיטת MBU לילדים ואוניברסיטת MBU בעידן השלישי. לבסוף, היא מספקת לסטודנטים הזדמנויות מספקות למגוון פעילויות חברתיות באמצעות מגוון רחב של מועדוני ספורט, הרכבים אמנותיים וארגוני סטודנטים הפועלים ב- MBU. אנו מזמינים אתכם לגלות חלק מהיופי הטבעי של מרכז סלובקיה !

משימה וחזון של MBU

המשימה שלנו

כחלק מהתחום האירופי לחינוך ומחקר, Matej Bel University תורמת תרומה חשובה למתן חינוך אוניברסיטאי איכותי כמו גם ספקטרום רחב של השכלה נוספת התואמת את דרישות החברה. פיתוח ידע חדש באמצעות מחקר מדעי ואמנותי יצרני, האוניברסיטה תורמת להיווצרותם של אנשים אינטליגנטיים, מוסריים, אותנטיים וחברתיים ובכך ליצירת חברה לומדת.

החזון שלנו

לאחר שהוכח במפורש כמוביל בתחום החינוך באזור מרכז סלובקיה, Matej Bel University נתפסת בדרך כלל כאוניברסיטה לאומית חזקה בעלת חשיבות בינלאומית. מעמדו הושג עקב איכות השכלתו הגבוהה, השמה מוצלחת של בוגרים בשוק העבודה, שיתוף פעולה בינלאומי מצוין בתחומי מחקר ספציפיים ושיתוף פעולה עם התרגול וכן בשל ספורט מקצועי והצגה אומנותית בתחום. ציבורי. עקרונות בסיסיים של פעילויות MBU וערכים מקובלים MBU מגן על האוטונומיה שלה, על עצמאותה המוסרית והמדעית מכוח פוליטי וכלכלי והיא מכבדת את חירויותיה האקדמיות.

  • MBU מפתחת את המצוינות האקדמית, האיכות והמוניטין הטוב שלה בכל תחומי הפעילות והיא הציגה מנגנוני משוב בכל רמות הניהול והתפעול.
  • ה- MBU משווה את רמת ותוצאות פעילותה עם האוניברסיטאות המובילות ועם תקני איכות המוכרים ברמה האירופית וצרכי החברה. זה מקדם שיתופי פעולה בינלאומיים ושיתוף פעולה עם תרגול כמקור למגמות שינוי ופיתוח.
  • MBU משפר את צמיחת המקצועיות, פיתוח יצירתיות והמצאתיות, גמישות, דיאלוג ביקורתי ובונה והערכה רציפה של משאבים ותהליכים בסיסיים של חידושים.
  • ה- MBU תומך בייחודיות ובאטרקטיביות של תכניות לימוד, קורסים ופעילויות מקצועיות וזה משפר את תוכנן בשיתוף פעולה הדוק עם תוצאות המחקר העולמי והמחקר שלה.
  • MBU משפר את תהליכי החינוך ברוח ההתקדמות הטכנולוגית ועקרונות הלמידה הפעילים והיא דורשת יכולת דידקטית בתהליך ההוראה.
  • MBU רואה במחקר מדעי נקודת מוצא. תהליך הליווי הקבוע של חינוך ואופיו הבינלאומי תוך הפעלת עבודת צוות והטמעה לפועל כתנאי המפתח העיקרי לאיכותו.
  • ה- MBU רואה עצמה מחויבת להפיץ ידע מדעי חדש, תרבות לאומית ומסורות וכן את ערכי ההומניזם האירופי, האתיקה והדמוקרטיה.
  • MBU בונה יושרה פנימית המבוססת על שיתוף פעולה של מקומות עבודה ייחודיים חזקים יותר באוניברסיטה, כמו גם קשריהם, הנכונות לדיאלוג, כבוד, אמון ואחריות משותפת לתוצאות. כל זה יהפוך לתנאי הכרחי לתפקודו האפקטיבי, להצלחה ולמילגה באוניברסיטה.
  • תואר שני במנהל עסקים מחשיב שיפור עצמי מתמשך, צמיחה מקצועית ואישית, אתיקה מקצועית ויושרה מוסרית, דרישות סבירות ואמפתיה בין אישית, אחריות אישית וחברתית ונאמנות מוסדית כמאפיינים של עובד האוניברסיטה.

תוכלו לקרוא עוד על האוניברסיטה כאן .

MBBACK

מיקומים

Banská Bystrica

כתובת
Národná 12
974 01 Banská Bystrica, אזור בנסקה ביסטריצה, סלובקיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך