Technische Universität München Asia (TUM Asia)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Technische Universität München אסיה (הידוע גם בשם TUM Asia ) החלה פעולות בסינגפור בשנת 2002 כקמפוס סניף של Technische Universität München (TUM). TUM הוזמן להקים קמפוס בסינגפור במסגרת "יוזמת בית הספר הגלובלי", פרויקט שמטרתו לפתח את סינגפור לרכזת עם מוסדות חינוך ברמה עולמית - מתן מגוון רחב של אפשרויות חינוך איכותי לסינגפורנים אזור.

שותפויות עם האוניברסיטאות הטובות ביותר באסיה

באמצעות שיתוף הפעולה פורץ דרך עם שתי אוניברסיטאות מובילות של סינגפור, TUM חלוצה הגלובליזציה של האוניברסיטאות הגרמניות עם נוכחות של TUM Asia בשיתוף עם האוניברסיטה הלאומית של סינגפור (NUS) ו Nanyang האוניברסיטה הטכנולוגית (NTU) להציע תוכניות לתואר שני. כיום, TUM Asia מציעה משותפת TUM-NUS MSC ב כימיה תעשייתית משותפת TUM-NTU MSc ב משולבת עיצוב מעגל ו MSC בגרין אלקטרוניקה. על עצמה, TUM Asia מציעה שני תארים תואר מאסטר: רכבת, תחבורה ולוגיסטיקה, וחלל הנדסה, ושני תואר ראשון TUM בשיתוף עם המכון הטכנולוגי של סינגפור (SIT).

למה ללמוד ב TUM Asia בסינגפור?

5 סיבות להרוויח את התואר שלך עם TUM Asia

1- מחקר עם אוניברסיטת # 1 של גרמניה באסיה

בשנת 2001 דירוג אקדמי של אוניברסיטאות העולם (הידוע גם בשם דירוג שנחאי), טום הוצב כאוניברסיטה # 1 בגרמניה וכאוניברסיטה העולם ה -54 בהתאם דירוג העולם של QS של 2011. מאז, TUM הלך להיות מדורגת כאוניברסיטת # 1 בגרמניה במשך 3 שנים רצופות, ממוקמת בין אוניברסיטאות יוקרתיות אחרות המוכרות בעולם, כגון אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת טוקיו והאוניברסיטה הלאומית של סינגפור. מלבד היותה האוניברסיטה של ​​גרמניה # 1, טום נהנית משבחים רבים אחרים, כגון היותה האוניברסיטה הגרמנית היחידה שזכתה בפרס "אוניברסיטת המצוינות" במשך 6 שנים רצופות (2006 - 2012) ונהנתה מהדירוג הרביעי ביותר מבין כל האוניברסיטאות הטכניות אירופה.

גרמניה ידועה בשם ארץ הרעיונות והמונח "הנדסה גרמנית" קשור באיכות, מצוינות וגדולה טכנית. לשלב את זה עם ההקשר של אסיה - סין ​​והודו כבר מהווים שליש מאוכלוסיית הצרכנים בעולם - ואת האימוץ הנרחב של הטכנולוגיה בקרב הצרכנים באסיה, תוכניות המכללה שלנו מציעים לתלמידים יתרון תחרותי להבנת מגמות השוק.

פרספקטיבה כפולה זו תאפשר גם לתלמידים לשלב שיטות עבודה מומלצות על פני שתי היבשות כדי לייצר פתרונות חדשים לנוף העולמי המתפתח. גרמניה וסינגפור נהנות מקווי דמיון רבים בתשתיות מובילות, כגון מערכות תחבורה ברמה עולמית, שדות תעופה עטורי פרסים וחברות תעופה, סביבה תעשייתית חזקה ומוסדות אקדמיים מצויינים.

2. המבקרים הטובים ביותר בעולם יש להציע

5,000 מאמרים

3 רשת תעשיה חזקה

ב TUM Asia , אנו מאמינים לצייד את התלמידים שלנו עם חינוך מעשי, שילוב התיאוריה עם יישום רלוונטי בתעשייה. כמו גרמניה # 1 האוניברסיטה, אנו נהנים קשרים חזקים עם שותפים בתעשייה משמעותית, כגון BASF, Clariant, אינפיניון, Lantiq, Rohde

4. הידית על הגישה

אייזק ניוטון ייסד את חוק הכבידה לאחר שראה את התפוח נופל מהעץ. ב TUM Asia , אנו מאמינים כי למידה קשורה קשר הדוק על הידיים על הגישה. בכל הקורסים שלנו, הסטודנטים עוברים תקופה של עבודת תזה לצד התמחות. זה משמש כדי לספק שדרה לתלמידים לבחון את הידע התיאורטי שלהם, כמו גם לעורר אותם לקחת את מה שהם למדו לחדש את העתיד. סטודנטים המשיכו ללמוד קריירות הקשורות במחקר, ולאחרונה, את הגדרת TUM יצירה (על ידי NTU

5 - כוח גדילה

כפי שתומס פרידמן אמר, "העולם שטוח". גלובליזציה היא כעת כוח בלתי נמנע כי הוא כאן כדי להישאר, ב TUM Asia , אנו מתגאים בגאווה הרשמה מגוונת של תלמידים ברד מ 28 מדינות. זה אומר שאנחנו לטפח סביבת למידה תוססת שבו התלמיד לומד מעבר לספר הלימוד, אלא גם דרך חייהם של עמיתיהם. רעיונות מסונתזים על פני המציאות הכלכלית מגוונת סטודנטים ללמוד ללמוד לראות מנקודות תצפית מרובות, יצירת יכולת לפתור בעיות בדרכים יצירתיות.

מיקומים

סינגפור

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

כתובת
TUM Asia
510 Dover Road #05-01
SIT@SP Building

139660 סינגפור, סינגפור
אתר אינטרנט
טלפון
+65 6777 7407

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך