Embry-Riddle Aeronautical University Asia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הרחבת מסורת של מצוינות

הכל התחיל בשנת 1925 עם הקמת חברת Embry-Riddle בשדה התעופה Lunken בסינסינטי, אוהיו. ואז, באביב שלאחר מכן, פתחה החברה את בית הספר לתעופה אמברי-רידל. מה שהתחיל כתוכנית פשוטה להכשרת טייסי תעופה התפתחה לאוניברסיטה מהימנה בשנת 1970. כיום, קמפוס ה- Embry-Riddle Worldwide מפעיל מערכת לימוד מוכרת כלל-עולמית הממנפת הדרכה מקוונת פנים אל פנים ורשת של מתקני חינוך המיועדים ל תמיכה בקידום סטודנטים בארה"ב, ברחבי העולם ועכשיו בסינגפור.

האוניברסיטה העברית-חידה אווירונאוטיקה מציעה תכניות תואר באמצעות שותפויות בסינגפור. בשיתוף עם האקדמיה לתעופה בסינגפור (SAA) מציעה Embry-Riddle תוכניות לתארים מתקדמים ומשולבים במשרה חלקית במיוחד המיועדים לאנשי מקצוע עובדים. השותפות החדשה ביותר שלנו עם מכון ERC מאפשרת לאמברי-רידל להציע תארים לתואר ראשון במשרה חלקית ובמשרה מלאה לסטודנטים המחפשים להרוויח תואר ראשון הן במהלך העבודה והן לפני כניסתם לכוח העבודה. השותפות עם מכון ERC מאפשרת גם לאמברי-רידל להביא סטודנטים בינלאומיים מהסביבה לסינגפור כדי להרוויח תואר.

מגובה היוקרה של האוניברסיטה האווירונאוטרית אמברי-רידל, האוניברסיטה הוותיקה והגדולה בעולם המתמחה בתחום התעופה והחלל, השותפויות שלנו בסינגפור מספקות לסטודנטים את אותה השכלה איכותית שתקבלו באחד הקמפוסים שלנו מעבר לים.

הצהרת משימת אסיה-חידה-אסיה:

"להרחיב את ההזדמנות של האוניברסיטה האווירית לאמברונאית לחינוך גבוה ומחקר בתחום התעופה והחלל במדינות מפתח באזור אסיה הפסיפיק".

מִנהָל

כאשר האוניברסיטה לאווירונאוטיקה אמברי-רידל החליטה להקים נוכחות באסיה, סינגפור הייתה בחירה הגיונית. עם קשרים אמריקאים קרובים וסביבה מקצועית לחינוך, סינגפור הייתה מיקום אטרקטיבי לקמפוס הראשון שלנו באסיה. סינגפור היא בית של קהילה מגוונת של אנשים מוכשרים העובדים קשה וזה בדיוק מה שהאוניברסיטה צריכה כדי לשמור על מחויבותה למצויינות חינוכית. משרדי הנהלה תומכים במשימת האוניברסיטה על ידי מתן שירותים מקיפים לבעלי העניין של האוניברסיטה ולקהילה הרחבה.

האמברונא-רידל אוניברסיטת אירונאוטיקה, אסיה בע"מ.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia Ltd. הינה חברה בת בבעלות מלאה של האוניברסיטה Embry-Riddle Aeronautical, Incorporated (ERAU, Inc.). החברה מנוהלת מטעם ERAU בע"מ על ידי דירקטוריון אשר בראשה עומד ראש הקנצלר של קמפוס העולם ERAU ומינה חברים משני ERAU בע"מ והן מהקמפוס העולמי, כאשר ראש אסיה הוא חבר לשעבר. .

משימת הדירקטוריון היא להבטיח כי פעילות ERAU אסיה עומדת בחוקי ארצות הברית וסינגפור, שומרת על תקני ההסמכה של איגוד דרום המכללות והבתי ספר (SACS), הרשויות המקומיות הרלוונטיות ושומרת על עסקיה בהתאם לתקנון שלה לפי חוק החברות בסינגפור, CAP 50.

חינוך מעבר לכיתה

הפקולטה באוניברסיטת אמברי-רידל אווירונאוטיקה הם יותר מאשר מחנכים. הם חולקים תשוקה לתעופה ותעופה וחלל המשתרעת הרבה מעבר לכיתה. רבים מהם ממלאים משרות בתעשייה במשרה מלאה במהלך היום ומשתפים אתכם בשפע של חוויות בעולם האמיתי. הם מטפחים שותפויות עם אנשי מקצוע אחרים ועסקים גלובליים כדי להיות בקיאים במגמות התעשייה האחרונות ולהבטיח שתכנית הלימודים תענה על צרכי המעסיקים.

רבים מהפקולטה המלמדת קורסי אמברי-רידל בסינגפור מועברים מארצות הברית כדי ללמד. חלק מהפקולטה שלנו במשרה מלאה מארצות הברית מתגוררת גם בסינגפור בסיבוב של שנתיים דרך סינגפור.

לחברי סגל המתגוררים באזור סינגפור עדיין יש רקע דומה לפקולטה שלנו בארצות הברית, מכיוון שיש להם אותה השכלה ברמה גבוהה ובעלי תעודות זהות, לאחר שבילו זמן נאות בלמידה, עבודה וחיים בארצות הברית.

שותפויות

אמברי-רידל אסיה מתענגת על קיום נוכחות בסינגפור, שהפכה במהירות למוקד תעופה עולמי. על ידי שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות אזוריות ושחקני מפתח בהענקת חינוך תעופה, אמברי-רידל להוטה לתרום לבניית מאגר הכשרונות וכוח האדם הדרושים לביצוע תחום התעופה והחלל והחלל של סינגפור לרמה חדשה. ובאמצעות שותפויות אלה אנו יכולים לספק לך חינוך בעל שם עולמי מבלי שתצטרך ללמוד שיעורים מעבר לים. בין אם תשתתף בקורסי הלימוד המעורבבים שלנו או בתוכניות לימודים בכיתה, תקבל את אותה תעודת Embry-Riddle שהוענקה בכל אחד ממקומותינו האחרים ברחבי העולם או ארצות הברית.

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpgEmbry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

הַאֲמָנָה

האוניברסיטה לאווירונאוטיקה אמברי-רידל - כולל קמפוס חוף דייטונה, קמפוס פרסקוט והקמפוס העולמי - מוסמכת על ידי האגודה הדרומית למכללות ובתי ספר למכללות להעניק תארים ברמת השותפים, הרקמות, המאסטרים והדוקטורט. צרו קשר עם הנציבות למכללות ב -1866 דרום ליין, דקאטור, 30033-4097 GA, או התקשרו למספר +1 404-679-4500 לשאלות בנושא הסמכת האוניברסיטה האווירונאוטית אמברי-רידל. האוניברסיטה האווירונאוטית אמברי-חידה - אסיה היא חלק מקמפוס העובר-חידה ברחבי העולם.

האוניברסיטה לאווירונאוטיקה אמברי-רידל קיבלה אישור מטעם האיגוד הדרומי של מכללות ובתי ספר וכן מהרשויות המקומיות הרלוונטיות להעביר תוכניות תואר בסינגפור. סטודנטים באסיה בוגרים אותה הסמכה כמו אלה מהקמפוסים שלנו בארצות הברית.

מדוע ללמוד בסינגפור?

בנוסף להיותה מוקד תעופה עולמי, סינגפור היא אחת הערים הקוסמופוליטיות בעולם, עם תערובת מרתקת של תרבויות ואורח חיים היוצרים איכות חיים ללא תחרות. עבור תלמידי עוברי חידה העיר עצמה מהווה חלק עיקרי מהניסיון החינוכי שלהם.

המיקום האידיאלי של סינגפור הופך אותה לבסיס נהדר לטיול באזור, עם סין, וייטנאם, קמבודיה, תאילנד או הודו (אם נזכיר כמה) רק כמה שעות טיסה קצרות משם.

מיקומים

סינגפור

כתובת
Bukit Timah Road,75
#02-01/02 Boon Siew Building

229833 סינגפור, סינגפור

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות