Wenzhou University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת Wenzhou (WZU) הוא אוניברסיטה אזורית דינמית ומקיפה שגדלה עם הרפורמה ומומנטום פתיחה של סין. היא מדורגת 10% העליונים בקרב כל המוסדות להשכלה גבוהים בסין ומדורגת במקום ה -10 במחוז Zhejiang. האוניברסיטה הוקמה לראשונה בשנת 1933 עם תרומתו של מר הואנג Suchu, תעשיין נודע בWenzhou. שישה בתי ספר אחרים מוזגו בהיסטוריה שלה כדי ליצור את אוניברסיטת Wenzhou הנוכחית, המציגה אווירה תרבותית עשירה ומסורת קנס חינוכית. האוניברסיטה היא בין המנה הראשונה של שפה סינית אישר-מדינה ובסיס חינוך תרבות; הוא יועד על ידי משרד הסיני לחינוך (משרד החינוך) לקבל סטודנטים מלגת הממשלה סיניים; זה גם מוסמך לקבל סטודנטים מחו"ל סיניים וסטודנטים מהונג קונג, מקאו וטייוואן. מלבד מלגת הממשלה הסינית, מועמדים בינלאומיים יכולים גם להגיש בקשה למלגת מכון קונפוציוס, מלגות Zhejiang Provincial ממשלה, ומלגות אוניברסיטת Wenzhou לסטודנטים בינלאומיים.

אוניברסיטה המקיפה

התוכניות האקדמיות שלה לכסות 9 אזורי משמעת כולל ספרות, מדע, הנדסה, משפטים, חינוך, כלכלה, היסטוריה, ניהול ואמנות. הוא מציע 45 תוכניות לתואר שני ו -55 תוכניות לתואר ראשון. יש לו כמעט 30,000 סטודנטים לתואר ראשון, 1,000 postgraduates, 300 סטודנטים בינלאומיים, וכ -13,000 תלמידים במשרה חלקית בשנה ללימודי המשך.

אוניברסיטה פתוחה

אוניברסיטת Wenzhou מיישם באופן פעיל את האסטרטגיה של בינאום החינוכי ועוסק במרץ בבורסות בחו"ל שונים ושיתוף פעולה. נכון לדצמבר 2014, אוניברסיטת הקימה יחסי חליפין ושיתוף פעולה עם למעלה מ -60 אוניברסיטאות ומכוני מחקר מכ -20 מדינות ואזורים כגון ארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, הולנד, יפן וקוריאה. נכון להיום, יש לנו הקמנו את בית הספר בשיתוף פעולה בניהול סין-ארה"ב של אוניברסיטת Wenzhou-קין, התכנית לתואר הראשון המשותפת סין-דנמרק במכירות בינלאומיות וניהול שיווק, היבשת הסינית ותכנית לתואר ראשון לשיתוף פעולה בין-מיצרי טייוואן במידע ההנדסה אלקטרונית, מכון קונפוציוס באוניברסיטת Burapha, תאילנד ותכנית 3 1 + תואר ראשון כפול סין-תאילנד בשפה סינית וספרות עם אוניברסיטת Burapha (3 שנים בתאילנד ובשנה ה -4 בסין).

מיקום מעולה

Wenzhou הוא עיר החוף מודרנית הממוקמת ליד לתועלת ים סין המזרחית וחץ הדרך למעלה קו חוף היבשת של סין. אקלים מונסון אמצע סובטרופיים של Wenzhou בהשתתפות עם ארבע עונות ייחודיות, טמפרטורות מתונות ומזג אוויר נעים. הוא מחובר בנוחות עם ערים אחרות בסין, עם רק 1 שעה לשנחאי, 2 שעות לבייג'ינג, הונג קונג או גואנגזו בדרך האוויר. הקמפוסים הראשיים שלו ממוקמים בChashan אוניברסיטת העיר של Wenzhou שמוקפת בהרים ירוקים ונופי מים ציוריים. האוניברסיטה היא רק חצי שעה נסיעה משתי תחנת הרכבת ושדה התעופה. סחר היצוא גדל במהירות והמשק פרטי אנרגטי להביא אוניברסיטת Wenzhou הזדמנויות גדולות לשתף פעולה עם מוסדות וארגונים בארץ ובחו"ל.

כלפי חוץ עתיד תוכניות

האוניברסיטה תמיד ייחסה חשיבות רבה לחינוך בינלאומי סטודנטים וכל 55 התוכניות לתואר ראשון ותארים מתקדמים 45 תוכניות פתוחות לסטודנטים בינלאומיים. בהתחשב ביכולת השפה הסינית המוגבלת של כמה מועמדים בינלאומיים, WZU במיוחד מציע לסטודנטים בינלאומיים 4 אנגלית-לימדה את תוכניות התואר ראשון בהנדסת מכונות, כימיה, הנדסה כימית, כלכלה בינלאומית ומסחר; 1 "ראשית סיני, אז מומחיות" תכנית התואר ראשון 2 + 2 במצב בסחר הבינלאומי (האוריינטציה סין); ו- לימד אנגלית 1 תכנית לתואר שני בכימיה. אלה תוכניות מיוחדות הזדמנויות נהדרות עבור סטודנטים בינלאומיים כדי ללמוד ידע מומחיות ובינתיים כדי לקבל הבנה טובה יותר של השפה הסינית, התרבות, ההיסטוריה והפיתוח שלה.

אודות המכללה האקדמית להנדסת כימיה וחומרים

מכללה לכימיה והנדסת חומרים (CCME) באוניברסיטת Wenzhou (WZU) הוקם בשנת 1958. CCME עכשיו יש 110 חברים במשרה מלאה, כולל 26 פרופסורים ו -35 פרופסורים חברים. רוב חברי הסגל שלנו חוויות לימוד ומחקר בחו"ל. המכללה מציעה 4 תוכניות לתואר ראשון (כימיה, כימיה יישומית, חומרי מדע והנדסה, הנדסה כימית) ותכנית אב (כימיה).

המכללה השיגה התקדמות משמעותית גם בהוראה ומחקר. ב -5 השנים האחרונות, המכללה רכשה יותר מ -100 מיליון יואן בקופה, הכולל 64 פרויקטים ברמה לאומית כמו פרויקט לאומי קרנות נוער מצטיין, לאומי למדע וטכנולוגית תמיכת פרויקט, פרויקט "863" ביותר, ופרויקטי NSFC. יש לנו גם רכשנו יואן 140 מכשירים בשווי המדינה של האמנות, כגון SEM, NMR (500 MHz), HPLC-MS, GC-MS, XRD, וכו ' חברי הסגל שלנו פרסמו מספר רב של פרסומים מדעיים באיכות גבוהה, כולל ניירות המופיעים בטבע, עו"ד. מאטר., JACS, Angew. Chem. Int. אד., Aiche. ג ', וכו' CCME קיבל 65 פטנטים מורשים מדינה, ופרסים מחוזיים ולאומיים רבים בתחומי מדע וטכנולוגיה. על פי מדד מדע חיוני שפורסם בנובמבר 2013, CCME נמצא באוניברסיטות מובילות 1% ומכונים ברחבי העולם. על פי טבלאות סין מדד הטבע שפורסמו בדצמבר 2014, WZU מדרג ה -81 בין המוסדות העליונים 200 סיני ההשכלה גבוהה למדע באיכות גבוהה (שהוזמנו על ידי ספירה חלקית משוקללת, WFC, לשנת 2013). יותר מ -40 אחוזים מהבוגרים שלנו המשיכו את לימודיהם לתארים גבוהים יותר.

מיקומים

וונג'ו

Wenzhou University College of Chemistry and Materials Engineering

כתובת
Level 13, Building A3 No.9 Chegongzhuang Avenue,
וונג'ו, ג'ג'יאנג, הרפובליקה העממית של סין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך