Read the Official Description

פדגוגיה

Lanzhou אוניברסיטת היא אחת האוניברסיטאות המובילות בסין עם היסטוריה של יותר ממאה שנים.

האוניברסיטה ממוקמת Lanzhou, את המרכזי הגרפי של סין, העיר מפוארת אחד "כביש אחד חגורה אחת".

מבוא

  • עיר Lanzhou
  • זמן של הממסד 1909
  • בית ספר בית הספר של חילופי תרבות בינלאומיים, אוניברסיטת Lanzhou
  • מספר סטודנט 449 כיום
  • מלגה נשיא מלגת מכון קונפוציוס מלגת ממשלת מלגות הסיניות (ממתין לתשובה רשמית מהאוניברסיטה)
  • הובלה מתחנת הרכבת: לקחת אוטובוס מס '1 / No.110 / 3No.131 מתחנת הרכבת לתחנת אוניברסיטת Lanzhou, ואז ללכת אחורה (דרומה) ​​על 50 מטרים. משדה התעופה: לקחת את אוטובוס התעופה לתחנת המסוף ושער האוניברסיטה נמצא מול הטרמינל
  • כתובת כביש No.222 דרום Tianshui

איך ליישם

  • מסיבת Host לענייני סטודנטים משרד של בית הספר של חילופי תרבות בינלאומיים
  • מועד אחרון להגשת הבקשה סמסטר אביב: נובמבר ~ ינואר מדי שנה (לא מודה סטודנטים תואר); סתיו סמסטר: מאי ~ ביולי בכל שנה (תמיכה עצמית) / ינואר ~ במרץ בכל שנה (סטודנטים מלגה)
  • ראה מידע התוכנית

אודות SICE

בית הספר של חילופי תרבות הבינלאומיים הוקם בשנת 2002, בתחילה משותף למשרד אותה עם חוץ משרד Lanzhou האוניברסיטה, אז אחרי שרכש את הסמכת ההודאה העצמאית לסטודנטים בינלאומיים 2008, זה התחיל להקים משרדים משלה.

בשנת 2009, המשרד לענייני סטודנטים הבינלאומי הוקם על מנת לנהל את ענייני ההוראה והמינהל של הסטודנטים הזרים Lanzhou אוניברסיטת; ב 2012, משרד מכון קונפוציוס הוקם על מנת לנהל ולתאם ענייני בנושא של 3 המכונים קונפוציוס בחו"ל; ב 2014, המרכז למחקר החגורה הכלכלית סלק רואד נוסד על מנת להקל על חילופים ושיתוף פעולה עם אוניברסיטות ומוסדות מחקר מדעיים לאורך החגורה הכלכלית סלק רואד, ולהיות מחויבים לבניית "החשיבה" המיוחד החדשה הדרושים במדינה שלנו לקדם את הפיתוח של החגורה הכלכלית דרך המשי.

משרד לענייני סטודנטים בינלאומי, משרד מכון קונפוציוס סלק רואד כלכלי חגורת מרכז מחקר כל מסונפים לבית הספר של חילופי תרבות הבינלאומיות.

בשנת 2015, Lanzhou אוניברסיטת ניחן הספר שלנו עם מטרה פונקציונלית חדשה --- לפתח חינוך שיתופית עם אוניברסיטאות זרות. נכון לעכשיו, בית הספר שלנו הפך מחלקת תפקודית אשר לוקחת אחריות על חינוך תלמידים בינלאומיים, שיתוף ובניית מוסדות קונפוציוס, התפתחות החדשה "חשיבה" עבור אחת חגורה אחת דרכים וקידום שיתוף פעולה עם מדינות זרות.

החינוך של תלמידי זרי Lanzhou האוניברסיטה ראשון התחיל ב 1983, ותכנית תמיכה העצמית החלה לרשום סטודנטי זרים בשנת 1989. בהתאם ההיסטוריה בחינוך של אונ' Lanzhou מעל 100 שנים ועל סמך יכולת הלימוד המעמיק שלו, הספר שלנו ברצינות ליישם הנחייה הלאומית לחינוך תלמידים בינלאומיים שבוצע על חקר חדשני, עכשיו יש לנו התקדמות רבה בהרחבת ההיקף, אופטימיזציה של המבנה, הבטחת איכות ושיפור הניהול. במהלך 30 השנים האחרונות, האוניברסיטה שלנו גייסה מעל 4000 סטודנטים בינלאומיים, כיום; ישנם כ 500 תלמידים בינלאומיים רשומים בקמפוס מ 64 מדינות ואזורים ברחבי 5 יבשות.

לאור ההנחיה הלאומית "הרחבת ההיקף, אופטימיזציה למבנה, הבטיח האיכות ושיפור הניהול" בתחום חינוך סטודנט בינלאומי, מספר התלמידים והלאומים הבינלאומיים גדל משנה לשנה, בכפוף התלמיד השתנה מן הסינית לומדים שפה לסטודנטים לתואר ראשון, postgraduates התואר השני ואת תואר הדוקטור.

עכשיו יש לנו סגל של 28 מורים, ביניהם, מספר המורים בשפה הסינית הוא 17 ואת הצוות הניהולי הוא 11. יצרנו מנגנון החינוך סטודנט בינלאומי שיש לו דגש דומה על הוראה, מחקר מדעי וניהול, ויצרו סביבה נוחה שבה אנו חולקים את אותה שאיפה ולעשות תרומתנו הספר שלנו, בדרך זו, גם יצרנו פלטפורמה עבור חילופי ושיתוף פעולה עבור אוניברסיטת Lanzhou עם החוץ.

הספר שלנו תמיד מדגיש על טיפוח התרבות של סטודנטים בינלאומיים ואת ההקדמה והפצת התרבות הסינית. בנוסף רמות שונות של הוראת שפה הסינית, אנחנו גם נפתחנו קורסי מגוונים החל בתרבות הסינית, אומנויות לחימה, קליגרפיה וציור, ערכת שירים קלסיים סינית, ניסיון קרמיקה, מבוא לאופרה של פיקינג ואמנויות-לחתוך נייר, בינתיים, יש לנו מאורגן השיק פעילויות שונות לתלמידים בינלאומיים, למשל, תחרות הגשר הסינית, להישאר בסין, לחוות סין, פסטיבלים של סטודנטים בינלאומיים וכן הלאה. נכון לעכשיו, אנו טפחנו הרבה סטודנטים בינלאומיים מצוינים.

נגד זרם הזמן החדש, עם התפיסה האסטרטגית של חגורה אחד ואחד כביש, הספר שלנו ימשיך לשאת על עצם את האחריות לקדם את פתיחת אפ החינוך ציות מוטו הספר שלנו "קליט גיוון; Exchange ו- אינטגרציה" כדי כדי לקדם את שיתוף הפעולה חינוכית ובניית מכון קונפוציוס האופיינית עם מדינות זרות כדי ליצור פלטפורמה לפיתוח מכון קונפוציוס וחינוך סטודנט בינלאומי. אנו נמשיך להעניק תרומה גדולה כדי לשפר את רמת הבינאום של האוניברסיטה שלנו ותקשורת חוץ ושיתוף פעולה של סין המערבית. (הערה: כל הנתונים על ידי Jul. 2016)

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Lanzhou University

Lanzhou האוניברסיטה מדורגת בין האוניברסיטות המובילות בסין היא הכמות והאיכות של תוכניות התואר השני שלה. Morethan מאתיים מגמות אקדמיות מבוססות 28 מכללות. עם אורך תכנית של 2 ... [+]

התואר השני של תוכניות Lanzhou האוניברסיטה מדורגת בין האוניברסיטות המובילות בסין היא הכמות והאיכות של תוכניות התואר השני שלה. Morethan מאתיים מגמות אקדמיות מבוססות 28 מכללות. עם אורך תכנית של 2-3 שנים אקדמיות, תוכניות התואר השני הן offeredin הסיני בדרך כלל, תוך מספר תוכניות למדו אנגלית הם גם available.Graduates במילוי כל הדרישות לתואר תוענקנה תואר השני.

לחץ כאן כדי למצוא את רשימת תוכניות תואר השני 2017. מועמדים מוזמנים לפנות המפקחים הפוטנציאליים שלהם לפני היישום. (לחץ כאן כדי למצוא אתרים של מחלקות / מכללות) וצפויים הקף בחבילה בקשו עם הטופס לקבלה זמנית של סטודנטים בינלאומיים ידי LZU פרופסור (לחץ כאן לאתר). ... [-]

הרפובליקה העממית של סין Lanzhou
September 2019
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית