Fudan University School of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לעסקים של אוניברסיטת פודאן יש היסטוריה ארוכה דרך מאה היא האוניברסיטה הראשונה של סין להקים מערכת חינוך ומינהל עסקים, בתחילת 1917 ליצירת עסק, ובשנת 1929 הוקמה רשמית הספר למנהל עסקים. 1952 הסתגלות במכללה לאומית, שיבוש דיסציפלינות ניהול העסקי של חינוך. לאחר הרפורמה להיפתח, אוניברסיטת פודאן לקח את החינוך ניהול התאוששות עופרת, משמעת וניהול ב 1977 החלו לגייס סטודנטים, שנוסדה בשנת 1979, המחלקה למדעי ניהול, בית הספר לניהול, הוקמה בשנת 1985 כדי לשחזר.

מערכת משמעת מלאה אחרי 20 שנים של פיתוח וצמיחה, יש במכללה כיום 8 מחלקות, 18 מרכזי מחקר בינתחומי (על ידי). מכללת רמת לדוקטורט לפני 1, דוקטורט שמונה דיסציפלינות (כולל דוקטורט משלה), רמת המאסטר 16 (master כולל משלו). ראשון 7, פוסט-דוקטורט מחקר בתחנת 3 (כולל אחד להקים במשותף עם School of Economics). פרויקטים מאסטר הם: אוניברסיטת פודאן תואר שני במנהל עסקים (MBA) / MBA ניהול בכיר (EMBA), ריבונו של תוכנית תואר בחשבונאות (MPAcc).

בשנת 2010, המכון הקימה ניהול פיננסי ושתי תוכניות לתואר שני בניהול והנדסה פיננסית ברציפות, ואת עיר אוניברסיטת דוקטור וניהול הצעת שיתוף פעולה הונג קונג ללימודי עסקים (DBA) תוכנית, כמו גם אוניברסיטת פודאן - לאומי טייוואן אוניברסיטת EMBA תוכנית פעולה.

מורי סטרונג החל מחודש יולי 2010, בית החולים סך של 147 מורים, כולל 48 פרופסורים (כולל מורה דוקטורט 41 אנשים), פרופסור 53 אנשים. 91% מהמורים עם דוקטורט, אשר דוקטורט בחו"ל 30% 45 אנשים, המספר הכולל.

סמן את כוחו של מכון מחקר המדעי יצר מספר המחקרים המקצועיים ואקדמיים בבית ומחוץ לבית יש השפעה, צבר מספר מונוגרפיות אקדמי מצטיינים, ניירות ופטנטים, אימון קבוצה של מנהיגים אקדמיים מצטיינים, יצרתי איכותי תריסר צוות מחקר אקדמי.

האקדמיה כישרון יוצא מן הכלל מלגה קפדני ואווירה למידה טובה, מדי שנה מושך אליו מועמדים רבים באים ללמוד, לטפח אצווה של האליטה וניהול. עד סוף שנת 2009, יש במכללה ב 945 אנשים לתואר ראשון, לתואר שני 490 אנשים (כולל פריט DDIM 190) Ph.D. 238 תושבים ואילו תלמיד MBA 1158 אנשים, סטודנטים EMBA 697 אנשים, סטודנטים MPAcc 151 אנשים; קצינים בכירים ניהול מרכז פיתוח חברת ייעוץ וניהול פודאן פתחה סכה של 66 קורסי הכשרת ניהול בכירים, יותר מ 3000 חברות בהנהלה בכירה השתתפו ההכשרה של הנהלה בכירה. יש המכללה יותר מ 23,000 בוגרים.

המכון הבינלאומי יישום נרחב שיקום נרחב ניהול Jianyuanyilai של "יוצא, הבאת" אסטרטגיית הבינאום, פעיל להרחיב בורסות בינלאומיות, ועוד עם ארצות הברית, איטליה, נורבגיה, בריטניה, צרפת, סינגפור, אוסטרליה, קוריאה, הונג קונג 20 אחרים יותר מ 60 אוניברסיטות מפורסמות ומוסדות מחקר במדינות ואזורים הקימו צורות שונות של חילופים ושיתוף פעולה. יש אסטרטגיה בינלאומית כדי לכסות את כל הרמות של תלמידים, סגל, מחקר, תכנית לימודים, קשרים עסקיים, שיתוף פעולה מחקרי בינלאומית.

על מנת להרחיב את סמכות ההסמכה הבינלאומית משאבים הגלובליים עשירים, לחזק חילופי ושיתוף פעולה מדעית בין המדינות עם בית ספר לעסקים מעולה, הוא גם להצטרף באופן פעיל רבים מארגוני שותפים בינלאומיים מובילים. בשנת 2007, בית הספר הפך PIM (שותפות בניהול הבינלאומי) חברי האקדמיה. בשנת 2009, המכללה הפכה GMAC (המועצה קבלה ניהול בוגר האגודה האמריקאית של הספר) של 173 חברים מלאים ברחבי העולם. במקביל, עבר בהצלחה את אקיס (מערכת שיפור איכות האירופית) ההסמכה הבינלאומית. ובשנת 2010, שוב המהירות הגבוהה ביותר בעולם על ידי AACSB (AACSB הבינלאומי) הסמכה בינלאומית.

שיתוף פעולה ארגוני מעמיק מוקדם ככל 1992 על הקמת חברת הייעוץ וניהול בית הספר פודאן, כדי פרופסור מבוסס קהילה, תאגידים בינלאומיים, ארגונים מקומיים גדולים, משרדי ממשלה בכל הרמות כדי לספק מגוון רחב של שירותי ייעוץ וניהול. חברות באמצעות מצגת הקמפוס, ירידי תעסוקה, פלטפורמת מידע הקריירה כדי להציג את המותג ואת התרבות הארגונית, אנשים מוכשרים. המכללה השיקה את התעשייה שאלה באולם בית ספר, בפורום ג'ין פולי סטנדרד צ'רטרד פודאן והרצאות בפורומים אחרים, הופכת את שיתוף פעולת עסק חולי קישור. המכללה גם הקימה צוות ייעודי, מגוון רחב של שיתוף פעולה הספר-העסק לניהול יעיל ומסודר. רבים ידועים ארגונים בבית ומחוץ לבצע עסקים עם הביקור במכללה, סטודנטים לתרגל בפורום לשיתוף פעולה, נטיית אנשי הדרכה, ניתוחי מקרה, תרומות כספיות וחומר וצורות אחרות של שיתוף פעולה, ועל מנת לתת תמיכה חזקה להתפתחות במכללה.

מיקומים

שנחאי

כתובת
Fudan University School of Management
670 Guoshun Road,

200433 שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: