北京工商大学

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

北京工商大学קולג 'ג'יהואה היא מכללה לתואר ראשון במשרה מלאה שאושרה על ידי משרד החינוך בשנת 2004. היא רושמת סטודנטים במסגרת התוכנית הלאומית ומנפיקה תעודות סיום מוכרות לאומית ותעודות לתואר ראשון. בית הספר קבע את מטרת אסטרטגיית הפיתוח של בינלאומיות ויישום ברמה גבוהה, משתלב באופן פעיל בתעשייה ומשתלב בעולם. עם משאבי החינוך האיכותיים של הבירה, הוא בונה פלטפורמה להכשרת כישרונות מוכווני יישומים ובינלאומיים, מחויב להוראה ושירות מעולים ושואף להשיג המטרה של בית ספר עילית מהשורה הראשונה, בעל שם עולמי.

בית הספר ממוקם בטונגג'ואו, אזור ליבה חשוב לפיתוח מתואם של אסטרטגיית "שילוב בייג'ינג-טיאנג'ין-הביי" , מרכז המשנה של העיר בייג'ינג . התחבורה נוחה, הסביבה הטבעית יפה והאווירה התרבותית חזקה. ישנן 4 יחידות הוראה, כלומר בית הספר למימון ופיננסים, בית הספר לאומנויות יצירה, בית הספר לחינוך בינלאומי, והמרכז לחינוך מוסרי. ישנם 26 עסקים בינלאומיים, הנדסה פיננסית, ביקורת, אמנות מדיה דיגיטלית, צילום, מנהלי רדיו וטלוויזיה ועיצוב תקשורת חזותית. מגמות לימודי תואר ראשון, המקצועות מכסים שש תחומי כלכלה, ניהול, אמנות, אמנות, מדע והנדסה, ויוצרים מערכת מבנה מקצועית המתמקדת בעסקים ומשלבת עסקים ואמנות. בית הספר דבק תמיד במנגנון השילוב בין מבוא, הכשרה ושכירות, והקים צוות של מורים בינלאומיים עם כישורים אקדמיים גבוהים, תארים מקצועיים גבוהים, רקע לימודי בחו"ל, ניסיון מעשי בתעשייה ושילוב של ותיקים, בינוניים וצעירים. בבית הספר קיים בסיס הכשרה ניסיוני בקמפוס לפעילות הוראה מעשית מקיפה, וכיום ישנן 27 מעבדות בקמפוס. בנוסף, יש בבית הספר מערכת ספרים אלקטרונית מודרנית, רשת קמפוס דיגיטלית מקורה לחלוטין, וגימנסיות ומגרשי ספורט מודרניים.

בית הספר מתעקש לבנות מערכת חינוך והוראה עם סטנדרטים להכשרת כישרונות עסקיים מהשורה הראשונה, וגיבש מאפיינים ייחודיים. מאז 2009, היא הקימה מגוון של מצבי חינוך שיתופיים כגון " 2+ 2", "3+ 1", " 3.5 + 1. 5" וכו ' עם 57 אוניברסיטאות ברחבי העולם , והשיגה הכרה באשראי משותף, הכשרה מפולגת לתואר ראשון ושני. הסכם בית ספר. מכללות ואוניברסיטאות שיתופיות מעניקות מלגות ומדיניות מועדפת שונה כדי לעזור לסטודנטים לחסוך את עלות הלימודים בחו"ל ולהשיג בהצלחה את מטרת הלימודים בחו"ל. בנוסף, בית הספר הקים 7 בסיסי לימוד בפועל בחו"ל בקנדה, ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, מלזיה, צרפת ואוסטריה.

מאז 2015 סטודנטים, באמצעות פרויקטים של שיתופי פעולה בינלאומיים, כיתות מעבר לים, מחנות הכשרה למנהיגי נוער, התמחות בחברות רב לאומיות, מורשת תרבותית וחדשנות ופלטפורמות שיתוף פעולה בינלאומיות אחרות והחלפה, 100% מהתלמידים מימשו חילופי חוץ ופרקטיקות למידה בחו"ל. החל מסטודנטים לשנת 2017 יושמה במלואה מערכת חונכים מודרנית ומודל ניהול השילוש של מורים אקדמיים, מורי שפה ומדריכי חינוך כללי יושם כדי להחליף את מודל ניהול הסטודנטים המסורתי. על מנת לענות על הצרכים האישיים של התלמידים ללימודים ברמה גבוהה בחו"ל, בית הספר שלנו השיק במיוחד את פרויקט ההכשרה המשותף הבינלאומי " תוכנית עלית" בשנת 2019 כדי לעזור לתלמידים להגיש מועמדות לבתי ספר בעלי שם עולמי עם דירוג עולמי טוב יותר.

בית הספר מייחס חשיבות רבה להוראה מעשית ורואה בטיפוח יכולות הליבה המקצועיות של התלמידים מוקד להכשרת כישרונות. בצעו הוראה מעשית המשולבת מאוד בתעשייה (הארגון) וחברו בין מגמות התלמידים לקריירות עתידיות באמצעות פיתוח קורסים, פעולות מעשיות, הכשרה מבוססת הזמנות וביצוע עסקים מקבילים. נכון לעכשיו, היא הקימה יחסי שיתוף פעולה טובים עם יותר מ -100 ארגונים ומוסדות, כולל בנק בייג'ינג, בנק האנגג'ואו, הוואלין ניירות ערך, ו- Silk Road Vision Digital. בשנים האחרונות, שיעור התעסוקה של בית הספר שלנו נותר מעל 97%. הבוגרים שירתו רבות בבנקים, משרדי רואי חשבון, ענפי תרבות, ספורט ובידור בענף הפיננסי ובבנקים, משרדי רואי חשבון, רואי חשבון, וכן מצב התעסוקה של חברות ניירות ערך ברור והמשכורת נדיבה.

בית הספר בונה פלטפורמה איתנה לתלמידים להשגת עתידם ובונה דרך להצלחה בכוחותיהם. באמצעות כוח חזק של הלימודים בבית הספר, מוניטין טוב של הלימודים בבית הספר והישגים מדהימים של הלימודים בבית הספר, הוא זכה לשבחים מתמידים באנשי המקצוע בתעשייה. בשנת 2010 עבר בית הספר את הביקורת של בית הספר העולמי לעסקים עילית ( AACSB) והפך ליחידה העצמאית הראשונה במכללה בסין. בשנת 2014, בית הספר ו -24 האוניברסיטאות, כולל אוניברסיטת פקין, הוכרו במקביל כ"בסיס לתרגול חדשנות בקמפוס חדשנות להפגנת השכלה גבוהה בבייג'ין ", והפכו לאוניברסיטה העצמאית היחידה בבייג'ינג שזכתה לכבוד זה. בשנים האחרונות, הספר גם אושר ברציפות בתור "מרכז מכללות בייג'ינג ואוניברסיטות הפגנת ההוראה הניסויית", "מכללות בייג'ינג ואוניברסיטות העירוניות מחוץ לקמפוס בה"ד Talent", ו "בבסיס ההדרכה כשרון הבינלאומי עסקי Offshore Outsourcing שירות איגוד הסחר בינלאומי סין משרד המסחר". בשנת 2015 הוא קיבל את ההסמכה לקבל סטודנטים זרים, ותהליך הבינ"ל הגיע לרמה היסטורית חדשה. בשנת 2018 היא הפכה ליחידת בניית פרויקטים לתואר שני בבייג'ינג. בשנת 2019 דורג מגמת הכספים בבית הספר כמגמה ראשונה בבייג'ינג. בדירוג וו שוליאן של המכללות העצמאיות הגבוהות בסין בשנת 2019 הוא זכה ב"מקום הראשון באיכות התעסוקה של בוגרי תואר ראשון "ובמקום הראשון בשיעור ההרשמה של בוגרי תואר ראשון.

בשנת 2017 שכר בית הספר חברות עיצוב מפורסמות כמו PBK אמריקאית לתכנון ושינוי סביבת הקמפוס, הוראת מבנים ומתקני מגורים לסטודנטים בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. בית ספר בינלאומי לעסקים בינלאומי מעולה ויפה מקבל את פניכם.

מיקומים

Tongzhou

כתובת
No.1, Songzhuang South Road, Tongzhou
Tongzhou, בייג'ינג, הרפובליקה העממית של סין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: