China Europe International Business School (CEIBS)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית ספר למנהל עסקים באסיה

China Europe International Business School (CEIBS) , מיזם משותף לחינוך ניהולי, הוקם יחד על ידי הממשלה הסינית והאיחוד האירופי בשנת 1994, כאשר אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג וה- EFMD שימשו כשותפיה הבכירים. CEIBS יש קמפוסים בשנחאי, בייג'ינג, שנזן, אקרה בגאנה וציריך בשוויץ.

כבית הספר העסקי היחיד בסין שמקורו בשיתוף פעולה ברמה הממשלתית, CEIBS מחויבת לחנך מנהיגים אחראיים הבקיאים ב"עומק סין, רוחב גלובלי ", בהתאם למוטו" מצפוןנות, חדשנות ומצוינות ". מנהיגי השלטון המרכזי הסיני והאיחוד האירופי הביעו בהתאמה את CEIBS של מנהלים מצוינים "ו"מודל לחיקוי לשיתוף פעולה בין האיחוד האירופי לסין".

CEIBS מציעה תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במנהל עסקים, EMBA, EMBA גלובלי, EMBA אירוח, חינוך מנהלים ותואר שלישי. תוכניות. CEIBS , הנודע בזכות הקפדנות האקדמית, הוא בית הספר העסקי הראשון ביבשת סין, אשר הוסמך על ידי EQUIS ו- AACSB ובית הספר לעסקים היחיד באסיה שהגיע במקביל לרשימת 5 המובילות של Financial Times של תוכניות MBA ו- EMBA. .

צוות הסגל של CEIBS , מהטובים באסיה, מצויד באופן ייחודי לספק שילוב של עומק סין ורוחב הגלובלי הן בהוראה והן במחקר. כמעט 70 חברי סגל במשרה מלאה, מומחים בחמישה תחומים, מייצגים יותר מעשרה מדינות ואזורים ברחבי העולם. הם מביאים ניסיון עשיר מהוראה מעבר לים, מחקרים ומעשייה עסקית. בכל שנה, בית הספר מזמין כמעט 100 חברי סגל מבקרים מכל רחבי העולם לשתף ולהחליף את הידע המעודכן ביותר בסין ומחוצה לה.

נכון להיום, ל- CEIBS למעלה מ- 22,000 בוגרים ממעל 80 מדינות ברחבי העולם והיא סיפקה מגוון רחב של תוכניות ניהול עבור יותר מ -160,000 מנהלים, הן מבית ומחוץ.

126681_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpgמימי תיאן / Unsplash

תוך כדי CEIBS ניסיון מעבר לים, CEIBS מוקדש לניתוח מעמיק של הנהלים העסקיים של סין. בין רשימת החוקרים המובאים ביותר ממוסדות סיניים לשנת 2018, היו 9 מהאקדמאים בקטגוריית העסקים, הניהול והחשבונאות מ- CEIBS . זו השנה החמישית ברציפות בה CEIBS בולטת בקטגוריה זו, אינדיקטור ליכולות המחקר של בית הספר בתחומים אלה.

היוזמה על ידי CEIBS , הפלטפורמה הגלובלית של תיקים בסין ליקטה למעלה מ- 1,200 מקרים ממוקדים בסין, והניחו בסיס איתן לספק ידע ספציפי לסין. המחקר של בית הספר, שנמצא ברובד העליון של הדירוג הסמכותי, משלב את התיאוריה האחרונה עם ידע מעשי. מרכזי המחקר שלה עוקבים אחר נהלים עסקיים המשתנים ללא הרף בתחומים חיוניים כמו גלובליזציה של מפעלים סיניים, חדשנות

בכל שנה, בעשרות ערים מרכזיות ברחבי אסיה, אירופה ואפריקה, CEIBS רותמת תובנות וחכמה עולמיות לארח פורומים אקדמיים ותעשייתיים מתקדמים. אירועים אלה מתמקדים בתעשיות מפתח ובנושאים אקטואליים כמו רכב, שירותי בריאות, אינטרנט, מותגים יוקרתיים, עסק משפחתי

במהלך 25 השנים האחרונות CEIBS בד בבד עם הכלכלה הסינית. בשנים הבאות בית הספר ימשיך להדגיש חדשנות, טרנספורמציה וגלובליזציה של הכלכלה הסינית על מנת להקל על שיתוף פעולה כלכלי עולמי.

126682_Info.png

ראיה ומשימה

משימת CEIBS : לחנך מנהיגים אחראיים הבקיאים ב"עומק סין, רוחב עולמי ".

חזון ה- CEIBS : להפוך לבית הספר לעסקים בינלאומי מכובד ביותר על ידי קישור מזרח ומערב בהוראה, מחקר ופרקטיקה עסקית ועל ידי קידום ההתפתחות החברתית והכלכלית של סין באמצעות יצירת והפצה של ידע רב השפעה.

שותפי CEIBS

עם הקמת CEIBS , הצדדים החתומים על חוזה ההקמה הרשמי היו אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג והקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD). ארגונים אלה ממשיכים לספק את הערבות המוסדית CEIBS את CEIBS למרכז מצוינות בניהול ומחקר עסקי בתוך אסיה ובעולם.

אוניברסיטת שנחאי ג'יאוטונג היא למעלה ממאה שנה ואחת האוניברסיטאות המובילות בסין. יש לו קשרים נרחבים וארוכי שנים עם עסקים במדינה ובכך הוא יכול להקל על קשרי CEIBS עם עולם התאגידים הסיני.

EFMD, שבסיסו בבריסל, בלגיה, הוא ארגון גלובלי, ללא מטרות רווח, מונע חברות המוקדש לפיתוח ניהולי. מוכר ברחבי העולם כגוף הסמכה לבתי ספר לעסקים, תוכניות לבתי ספר לעסקים ואוניברסיטאות ארגוניות. עם תמיכה של יותר מ 900 חברים בכל רחבי 90 מדינות ואזורים, EFMD משמש כזרז לקידום וחיזוק המצוינות בפיתוח הניהול ברחבי העולם.

מיקומים

שנחאי

כתובת
699 Hongfeng Road
Pudong

201206 שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין

בייג'ינג

כתובת
Building 20, Zhongguancun Software Park, 8 Dongbeiwang West Road,
Haidian District

100193 בייג'ינג, בייג'ינג, הרפובליקה העממית של סין

שנזן

כתובת
Suite 10A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu Development Zone, Hangcheng sub-district, Baoan
518026 שנזן, גואנגדונג, הרפובליקה העממית של סין

ציריך

כתובת
Zurich Institute of Business Education,
Hirsackerstrasse 46,
P.O. Box, CH-8810

ציריך, ציריך, שווייץ

אקרה

כתובת
5 Monrovia Road, East Legon
אקרה, אזור אקרה רבתי, גאנה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: