UiT The Arctic University of Norway

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

UiT The Arctic University of Norway

UiT The Arctic University of Norway היא אוניברסיטת מחקר בינונית התורמת לפיתוח מבוסס ידע ברמה האזורית, הלאומית והבינלאומית.

UiT The Arctic University of Norway היא השלישית בגודלה בנורבגיה והאוניברסיטה הצפונית ביותר בעולם. מיקומו בקצה הארקטי מרמז על משימה. הארקטי הוא בעל חשיבות עולמית הולכת וגוברת. שינויי אקלים, ניצול משאבי הארקטי ואיומים סביבתיים הם נושאים שמאוד דואגים לציבור, ואוניברסיטת טרומסו מתעניינת בהם במיוחד. ב- UiT The Arctic University of Norway תוכלו לחקור נושאים גלובליים מנקודת מבט מקרוב.

Knowlege על גבי העולם

החיים בצפון הגבוה מעוצבים על ידי טבע פראי, תנאי אור ומזג אוויר מנוגדים, מרחקים גיאוגרפיים ורב תרבותיות. רבים ממרכזי המחקר ותוכניות הלימוד של UiT משקפים את האופי הספציפי של נורבגיה הארקטית.

תיק המחקר של UiT מכסה את כל תחומי הנושא הקלאסיים החל ממדעי הבריאות, מדעי החברה, חינוך ומדעי הרוח, מדע וטכנולוגיה וכלכלה, משפטים, עבודה סוציאלית, תיירות, ספורט ואמנויות.

מחקרי המפתח של UiT מתמקדים בסביבה הקוטבית, חקר אקלים, ילידים, טרנספורמציה של שלום ועימותים, טלרפואה, ביולוגיה רפואית, פיסיקת חלל, מדעי הדייג, ביו-פרוספקטינג ימי, בלשנות וכימיה חישובית.

מרכז UiT ללימודים מתקדמים בבלשנות תיאורטית, CASTL ו- CTCC, המרכז לכימיה תיאורטית וחישובית, הוקמו שניהם כמרכזי מצוינות נורבגיים. בשנת 2002 מונה מרכז NTS, המרכז הנורבגי לטלמדיסין, למרכז שיתוף פעולה של ארגון הבריאות העולמי.

רשת ARCTOS בפקולטה למדעי הביולוגיה, הדיג והכלכלה, מובילה במחקר על מערכות אקולוגיות ארקטיות ימיות ושותפה חשובה של מכון הקוטב הנורבגי בטרומסו. המחלקה לפיזיקה מתמקדת באורות הצפון ובמחקר בחלל. כל המכונים הללו הם בעלי מוניטין בינלאומי גבוה.

האוניברסיטה היא חלק ממרכז המחקר FRAM - High North for Climate and Environment (Fram Center) בטרומסו. בכל ינואר הכנס הבינלאומי ארקטי גבולות מזמין חוקרים, פוליטיקאים ונציגי עסקים לדון בסוגיות הארקטיות מעבר לגבולות המשמעת. מזכירות המועצה הארקטית ממוקמת במרכז פראם. חוקרים מהאוניברסיטה וממרכז פראם מעורבים בכמה תוכניות בינלאומיות של המועצה הארקטית.

142925_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

רכזת בינלאומית

15500 סטודנטים ו- 3300 עובדים לומדים ועובדים באוניברסיטת UiT The Arctic University of Norway . ההוראה מבוססת על מחקר. שמונה הפקולטות של UiT מציעות, למרות התמסרות לנושאי הצפון, מגוון רחב של תכניות לימוד. הקהילה האקדמית בטרומסו היא בינלאומית ביותר. יותר מ -20% מהסגל האקדמי ו -10% ממגוון הסטודנטים הם מחו"ל. האוניברסיטה מציעה יותר מ -20 תכניות לתואר שני באנגלית, וכל הפקולטות מציעות קורסים בהוראת אנגלית ברמת תואר ראשון ושני.

UiT The Arctic University of Norway הינה חברה מייסדת באוניברסיטת הארקטי, רשת בינלאומית המונה 160 מוסדות מחקר ומחקר של האזור הדו-קוטבי. אבל האוניברסיטה משתפת פעולה עם כל חלקי העולם. 200 הסכמים בינלאומיים מבטיחים חילופי לימודים אקדמיים פעילים של סטודנטים וצוותים עם מוסדות שותפים ברחבי העולם.

אוניברסיטת טרומסו עברה שלושה מיזוגים. ב- 1 בינואר 2009 התמזגה UiT עם מכללת האוניברסיטה בטרומסו, וב -1 באוגוסט 2013 עם מכללת אוניברסיטת פינמרק. המיזוג האחרון היה ב -1 בינואר 2016 עם מכללת האוניברסיטה של הרסטאד וגם עם מכללת האוניברסיטה של נרוויק.

לאחר המיזוג הפכה UiT לאוניברסיטה מרובת קמפוסים הפרושה ברחבי צפון נורבגיה. הקמפוסים העיקריים ממוקמים בטרומסו, אלטה, נרוויק והרסטאד, עם מחלקות קטנות יותר בעיירות מו איי ראנה, המרפסט וקירקנס. מספר הסטודנטים ותוכניות הלימוד עולה עקב מיזוג זה. האוניברסיטה החדשה הפכה לכוח מניע חשוב עוד יותר לצפון נורבגיה ולשיתוף פעולה בינלאומי בצפון הגבוה.

מדוע UiT?

UiT הוא באמת ארקטי

UIT היא האוניברסיטה הצפונית ביותר בעולם. מיקומנו בקצה הארקטי מרמז על משימה. הקוטב הצפוני הוא בעל חשיבות עולמית הולכת וגוברת - שינויי אקלים, ניצול משאבי הארקטי ואיומים סביבתיים הם נושאים שמאוד דואגים לציבור, ואשר UiT מתעניין בהם במיוחד.

ללא שכר לימוד

UiT מציע לכל הסטודנטים יתרון בולט על פני אוניברסיטאות רבות ברחבי העולם: אין שכר לימוד לסטודנטים בינלאומיים ללמוד ב- UiT בנורבגיה.

חיי הסטודנטים ב- UiT

על ידי ניצול מירבי של ההזדמנויות ב- UiT, תוכלו ליצור את חווית הסטודנטים הטובה ביותר עבורכם ולהגיע למיצוי הפוטנציאל שלכם באמצעות תמיכה אקדמית, מועדוני ספורט וארגוני הסטודנטים השונים בקמפוסים שלנו.

ללמוד באנגלית ב- UiT

בשנים האחרונות נרשמה עלייה במספר הסטודנטים הבינלאומיים שרוצים ללמוד ב- UiT. אחת הסיבות למוניטין מוצק זה נובעת מהעובדה ש- UiT מציע מגוון קורסים ותוכניות באנגלית. כתוצאה מכך, הקבלה אינה מחייבת הוכחה של כישורי נורווגית.

בניית גשרים

בניית גשרים באמצעות בינאום בבית ומחוצה לה. שיתוף פעולה בינלאומי הוא תנאי מקדים על מנת ש- UiT יציע חינוך מצטיין ומחקר מוביל בעולם לסטודנטים, חניכים, חוקרים, קבוצות אקדמיות וצוותים מהאוניברסיטאות השותפות שלנו.

סביבת למידה אינטנסיבית ומחקרית

המיקום המרכזי שלנו בצפון הגבוה, תיק המחקר והלימוד הרחב והמגוון שלנו, והתכונות הבין-תחומיות שלנו הופכים אותנו למתאימים במיוחד לעמוד באתגרי העתיד. כתלמיד ב- UiT אתה לומד ממורים שגאים להטביע את חותמם בנושא שהם מלמדים ביחס מורה-תלמיד נוח של 1: 8.

חיים עירוניים - טבע פראי

ההרפתקן הארקטי - האם יש לך את זה בך?

יש לנו מקומות לימוד מדהימים שונים באלטה, הרסטאד, נרוויק, טרומסו וסוולבארד. חקור את המיקומים כדי לגלות מה מציע לכל אחד, מתוכניות, הרפתקאות, מוסיקה ואמנות ועד חיי לילה ופעילויות.

למגורי סטודנטים

בארגון רווחת הסטודנטים בארקטיקה ישנם מתקני אירוח וקייטרינג טובים ומשתלמים ביותר ב- UiT, המספקים בסיס מושלם ללימודים ומקום להירגע עם חברים.

מיקומים

טרומסו

כתובת
Hansine Hansens veg 18
טרומסו, טרומס, נורבגיה

אלטה

כתובת
Follums vei 39
9510 אלטה, פינמרק, נורבגיה

Kirkenes

כתובת
Rådhusgata 8, 3.etg
Kirkenes, Troms og Finnmark fylke, נורבגיה

האמרפסט

כתובת
Elsa Semmelmanns vei 1
האמרפסט, פינמרק, נורבגיה

Harstad

כתובת
Havnegata 5
Harstad, Troms og Finnmark fylke, נורבגיה

נרוויק

כתובת
Lodve Langes gt. 2
נרוויק, נורדלנד, נורבגיה

Bardufoss

כתובת
Bardufoss lufthavn
Bardufoss, Troms og Finnmark fylke, נורבגיה

בודו

כתובת
Universitetsalléen 11
בודו, נורדלנד, נורבגיה

Mo i Rana

כתובת
Nytorget 5
Mo i Rana, נורדלנד, נורבגיה

Longyearbyen

כתובת
Longyearbyen, Svalbard, סבאלברד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך