NHH Norwegian School of Economics

Introduction

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

בית הספר למנהל עסקים המובילים נורבגיה
זה עושה את ההבדל שבו אתה לומד. NHH הוא אחד מבתי הספר לעסקים הטובים ביותר באירופה הוא חבר ברשת CEMS בלעדי (www.cems.org) - הברית האסטרטגית של 30 בתי ספר למנהל עסקים מובילים, 65 חברות רבות לאומיות וחמישה ארגונים לא ממשלתיים. NHH שואפת להיות מובילה בינלאומית בתחומי המחקר שנבחר, והסגל שלנו יש ביקוש גבוה כמומחים בעולם העסקים, התקשורת והחברה בכללותה.

אנו מקדמים בברכה סטודנטים מוכשרים מרחבי העולם לתוכניות של אדוננו ומציעים להם חינוך ממדרגה ראשונה - ללא שכר הלימוד.


אין דמי
NHH היא אוניברסיטה במימון ממשלתי ולכן אינה גובה תשלום יישום או הלימוד. בתקופת לימודיו באוניברסיטת NHH, האגרה רק אתה נדרש לשלם דמי רישום סמסטר קטן להסתדרות הרווחה הסטודנטים בברגן (SIB), ומאפשר לך ליהנות משירותי שלהם. הסכום הוא כיום כ 800 NOK לסמסטר. חלק מהמועמדים מחויבים לתעד יכולת כלכלית על מנת שיינתן אישור שהייה ללמוד בנורווגיה (אזרחים מחוץ לשטח האיחוד האירופי / EEA ושוויץ).


OUT 3 מתוך 4 סטודנטים יש עבודה לפני סיום הלימודים
יש בוגרי NHH משרות רלוונטיות מחכה. על פי סקר התעסוקה האחרון שלנו 3 מתוך 4 סטודנטים כבר נחתו עבודה לפני שאסיים את לימודיהם. השכר הממוצע של בוגרי NHH הוא כ NOK 520 000 (כ. 63 000 דולר) לרבות הטבות.

NHH בוגר למצוא תעסוקה בענפים שונים:

ייעוץ, ביקורת וחשבונאות - 49% בנקאות, ביטוח ופיננסים - 22,4% ממשל, מחקר והוראה ציבורי - 8,2% IT / טלקום ותחבורה / משלוח - 8,2% תעשייה, שמן / גז ואנרגיה - 5,1% סחר, יחסי ציבור שיווק / פרסום - 5,1% אחרים - 2%


רבים מהסטודנטים הבינלאומיים שלנו לבחור להישאר בנורבגיה אחרי שהם סיימו את לימודיהם. צג הסקר האחרון שלנו כי 58 אחוזים של בוגרי העובדים בנורבגיה, בעוד אחוז הנותרים 42 לכל נסיעה לחו"ל לעבודה.

VIDEO: "קריירה - הזדמנויות שהפכו למציאות"


הקהילה העסקית היא כבר מיום 1
בשעת NHH יש לנו קשרים הדוקים עם עסקים ותעשייה. שיתוף הפעולה הרחב של הספר עם חברות נורבגיות ובינלאומיות יהיה לוודא שאתה מקבל חוויה לימודית שרלוונטית, מעודכן והתמקדו עוזרים לך להיות מנהיג עסקי של מחר. התלמידים שלנו לקבל השראה ממפגש נציגי הקהילה העסקית בכל ימות השנה באמצעות הרצאות אורח, מצגות מקרה, סמינרים וכנסים, ימי קריירה ומצגות חברה.


הזדמנויות בינלאומיות
בתקופת לימודיו באוניברסיטת NHH יהיו לך הזדמנויות מצוינת לצבור ניסיון בינלאומי מועילות במהלך לימודיך באמצעות תוכניות החליפין, של CEMS שני בניהול בינלאומי (MIM), כפול תארים אקדמאים קורסי קיץ.

המרת הסמסטר עם באחד מבתי הספר השותפים שלנו

של CEMS שני בניהול בינלאומי תוכניות תואר כפולות ספר חדשנות בברקלי קורס קיץ ב אוניברסיטת פודאן

בדקו כמה חוויות הבינלאומיות 'NHH תלמידים ולקרוא את סיפוריהם: http://bit.ly/2fXZjEN

לקבלת השראה נוספת, לחפש #nhhworldwide על Instagram ולראות מה התלמידים לחוות בחו"ל.


לחיי הסטודנטים NHH - ניסיון מעשי והרבה כיף
סטודנטים NHH הם בכלל גם מרוצה בלימודיהם לחיי הסטודנטים NHH, ואת הסקרים האחרונים מראים כי 95 אחוזים ממליץ NHH לחבר.

כדי לעזור להבטיח שתקבל את תחילת הטוב ביותר האפשרית, אגודת הסטודנטים (NHHS) ו NHH לארגן שבוע ברוך בתחילת הסמסטר הראשון שלך.

כסטודנט NHH, אתה אוטומטית להיות חבר של NHHS, אחד אגודות סטודנטים הפעילים ביותר בנורווגיה. השתתפות אחת או יותר של פעילות העמותה נותנת לך הזדמנות להכיר חברים חדשים, להמשיך את האינטרסים שלך ולהשיג חוויות חדשות. אם תיקח חלק בפעילות גם נותן לך חוויות מעשה דרך לפתח מיומנויות עבודת הצוות ומנהיגות שלך ולבדוק תאוריות אקדמיות בחיים אמיתיים. חוויות רלוונטיות בזמן הלימודים זוכים להערכה רבה מצד מעסיקים פוטנציאליים.

פעילויות NHHS נעות בין מועדוני ספורט כדורגל, כדורסל ופעילויות חוצות, לקבוצות פיננסיות יזמיות, עיתוני ספר, ערוץ טלביזיה, קבוצת צילום, קבוצת מחול כמה מקהלות.

אירועי סטודנט גדולים:

פסטיבל התרבות UKEN הוא אירוע סטודנט הגדול בחלק המערבי של נורבגיה. במשך שלושה שבועות, לתלמידים לארגן מראה הבמה, קונצרטים ואירועים אחרים שמושכים אלפי מבקרים לבית הספר.

סימפוזיון NHH הוא כנס ריצת סטודנט הגדול בצפון אירופה עבור הקהילה העסקית. מנהיגים עסקיים ופוליטיקאים עליונים להשתתף באירוע, דנים בנושאים עולמיים נוכחיים. TEDxBergen הינו כנס שנתי אשר מאורגן על ידי סטודנטים מן NHH.


נורווגיה
יש נורבגיה מסורת חזקה של שוויון והוגן, משהו טפח רמה גבוהה של מגדר, שוויון כלכלי וחברתי. האו"ם מדרג נורבגיה כאחת המדינות בעלות איכות החיים הגבוהה ביותר.

המערכת הנורבגית להשכלה גבוהה כוללת את כל המוסדות אשר קבלו את ההסמכה. למעט כמה מכללות אונ' פרטיות, כל המוסדות להשכלה הגבוהים הם ממלכתיים.

יש נורבגיה ספק אחת ממערכות הרווחה הטובות בעולם, ובתור סטודנט כאן אתה הבטחת טיפול רפואי מקצועי לא משנה באיזה חלק של המדינה שאתה חי.

הכלכלה הנורבגית הוא נשלט על ידי הפיתוח של והסחר באנרגיה ובמשאבי טבע. שמן Offshore וגז, דיג, חקלאות ימית, וייצור חשמל הם תחומים עסקיים חשוב למען המדינה.


ברגן
ברגן היא עיר קוסמופוליטית עם קסם ואווירה של עיירה קטנה. העיר מציעה מגוון רחב של אטרקציות עירוניות, תרבות וטבע. השילוב של חיי העיר והטבע הוא ייחודי. מוקף בהרים, פיורדים ואיים, ברגן יש קרבה יוצאת דופן לטבע. זה רק הליכה קצרה מחיי העיר העירוניים טיול בהרים עד Floyen או שיט בסירה לאחד האיים.

ראה בלוג הסטודנטים של NHH עבור טיפים על הקרובים לנורבגיה וברגן: http://bit.ly/2gddysk

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה בתכניות לתואר שני » צפה PhD »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

תואר שני באנרגיה, משאבים טבעיים ואיכות הסביבה

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

מטרת התוכנית היא לחנך את הדור הבא של מנהלים בין-תחומיים בתחומי האנרגיה ומשאבי הטבע. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

NHH הוא אחד מבתי ספר עסקיים מעטים בעולם שבו אתה יכול להתמחות בעסקים במגזר האנרגיה בוגרי תוכנית זו של המאסטר הם ביקוש רב. תוכנית זו נועדה לחנך את הדור הבא של מנהלים בין תחומיים בתחומי האנרגיה ופיתוח משאבים טבעיים.

פיתוח ושגשוג עתידיים תלויים במידה רבה בגישה למקורות אנרגיה ואספקה ​​מאובטחת ואמינה של משאבים טבעיים. ניצול המשאבים הללו יש השפעה משמעותית על הסביבה ואת הזכות לקבל את הזכות היא גורם קריטי בעולם המסחרי שבו קיימות עסקית מוגדרת יותר ויותר על ידי גורמים מעבר השורה התחתונה.... [-]


תואר שני באסטרטגיה וניהול

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

המחקר של האסטרטגיה הוא ביסודו על הבנה מדוע עסקים מסוימים להצליח בעוד אחרים לא. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

אסטרטגיה וניהול מתמקדת כיצד מנהלים ועובדים יכולים לפתח עסקים כדי להיות יעיל ותחרותי תוך שמירה על אחריות חברתית תאגידית. איך חברות יכולות ליצור ערך ולפתח יתרון תחרותי? כיצד מנהלים עסקיים באמצעות העובדים שלהם לבצע שינויים אסטרטגיים הדרושים? מהי ניהול טוב ומה מטפח עובדים יצרניים?

המחקר של האסטרטגיה הוא ביסודו על הבנה מדוע עסקים מסוימים להצליח בעוד אחרים לא. במסגרת זו, תוכנית האסטרטגיה והניהול מתמקדת בשתי סדרות של שאלות יסוד המאירות את הנושא המרכזי הזה בדרכים שונות:... [-]


תואר שני בכלכלה

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

תכנית המאסטר בכלכלה מלמדת כלים לנתח את השווקים והתעשיות ואת האתגרים הכלכליים הניצבים בפני עסקים פרטיים, מוסדות ציבור וארגונים בינלאומיים. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

התוכנית תיתן לך את הכישורים לנתח את השווקים והתעשיות ואת האתגרים הכלכליים מול עסקים פרטיים, מוסדות ציבור ופיתוח במדינות ובאזורים. זה יספק לך פרספקטיבות חשובות להבנת הכלכלה הגלובלית יותר ויותר.

הבנת מנגנונים כלכליים חיונית להצלחתו של העסק ולתכנון המדיניות הציבורית ותוכנית המאסטר מציעה חינוך יסודי ומקיף בתיאוריה הכלכלית ובכלכלה. אתה תהיה מצויד לנתח שאלות כלכליות הליבה כגון:... [-]


תואר שני במימון

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

תוכנית האוצר לתואר שני במכון NHH מכינה אותך למגוון רחב של הזדמנויות בתחום הקריירה בתחומי השירותים הפיננסיים, הייעוץ והביקורת. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

התכנית מכינה לסטודנטים מגוון רחב של הזדמנויות בתחום הקריירה בתחומי השירותים הפיננסיים, הייעוץ והביקורת. הפורטפוליו תוכנן ונלמד על ידי סגל הכספים הבינלאומי של NHH , שמחקריו האקדמיים והידע בתעשייה מבטיחים שהקורסים רלוונטיים ואיכותיים.

הקורסים משלבים גישה תיאורטית קפדנית עם יישומים רלוונטיים וסטודנטים יפתחו הבנה עמוקה של המסגרת התיאורטית וראיות אמפיריות במימון. תלמד לנתח בעיות בחיים האמיתיים הקשורים לשווקים הפיננסיים ולקבל החלטות כספיות בחברות ולהחיל עקרונות בגבולות המחקר.... [-]


תואר שני בעסקים בינלאומיים

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

תוכניות מאסטר כלכלה ומנהל עסקים עסקים בינלאומיים כוחות הגלובליזציה קירבו אנשים, חברות ושווקים ברחבי העולם יותר מאי פעם. חברות מודרניות צריך לשלוט בשני ממדים בינלאומיים ומקומיים כדי להצליח בסביבה תחרותית יותר ויותר. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

כוחות הגלובליזציה והבינאום הביאו אנשים, עסקים ושווקים ברחבי העולם קרוב יותר מאשר אי פעם בעבר. חברות מודרניות צריך לשלוט בשני ממדים בינלאומיים ומקומיים כדי להצליח בסביבה תחרותית יותר ויותר בסביבה העסקית של ימינו מציעה הזדמנויות מצוינות עבור אנשי מקצוע מתאימים המחפשים קריירה בינלאומית.

עסקים בינלאומיים ב NHH היא תוכנית מיוחדת המיועדת לצייד את התלמידים עם שילוב נכון של מיומנויות אנליטיות ומעשיות לקריירה בתוך חברות רב לאומיות, ארגונים בינלאומיים או חברות קטנות יותר שפעילותן כרוכה במידה ניכרת של עסקים בינלאומיים. התוכנית מספקת לך את האיזון הנכון בין החינוך התיאורטי ומחקרי מקרה הפרקטיקה ואינטראקציות עם הקהילה העסקית.... [-]


תואר שני בשיווק וניהול מותגים

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים August 2019 נורבגיה Bergen

חדשנות, בניה וניהול של מותגים חזקים היא המפתח להשגת יתרון תחרותי ורווחיות ארוכת טווח עבור מוצרים, שירותים, חברות וארגונים. [+]

תואר: תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים אשראי ECTS: 120 משך הפעילות: שנתיים

בניית וניהול מותגים חזקים היא המפתח להשגת יתרון תחרותי ורווחיות ארוכת טווח עבור מוצרים, שירותים, חברות וארגונים. תוכנית השיווק והניהול של המותג מעניקה לתלמידים ידע מעמיק ומבוסס על מחקר, שיווק, התנהגות צרכנים, חדשנות וניהול מותגים.

הבנת התנהגות הצרכנים והמתחרים חיונית לכל עסק וארגון. תובנות לקוחות ומתחרים מספקות את הבסיס לפיתוח אסטרטגיות צליל, כמו גם מיקום אופטימלי בשוק וטקטיקות שיווק אפקטיביות. התוכנית משלבת תיאוריה ויישומים מעשיים מאסטרטגיה ושיווק כדי לסייע לתלמידים בפיתוח מותגים חזקים קבלת החלטות השוק בעתיד.... [-]


Videos

NHH Norwegian School of Economics

International MSc students at NHH

NHH - Opportunities made real

Contact