Ostelea Morocco

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

אנחנו מרכז אוניברסיטאי בינלאומי המתמקד בהכשרת מנהיגים, מנהלים וטכנאים המתמחים במגזרים האירוח והתיירות עם תשוקה לשירות טוב חזון רב תרבותי.המשימה שלנו היא לתרום לפיתוח חברתי, כלכלי ותרבותי בר קיימא של התעשייה על ידי הכשרת מנהלים, אנשי מקצוע וטכנאים בתחום. אנו מחויבים לחדשנות ולקדם את הפיתוח של קשרים בין Ostelea לבין חברות בתחום על מנת להביא פתרונות חדשים לשוק.

המשתתפים שלנו הם מוקד הפעילות שלנו ואנו מאפשרים להם לרכוש ידע רלוונטי ומעשי. הקמפוסים שלנו ממוקמים רבאט, הבירה המנהלית של מרוקו, וגם בקזבלנקה, העיר הגדולה ביותר במדינה.

Ostelea נותן לך את ההזדמנות ללמוד בארץ מתגאה במגזר התיירות התחרותי ביותר בעולם. מדינה מלאה משאבים תרבותיים ותשתיות, אשר מותאם מאוד הרגלי הצריכה הדיגיטלית.

דירוג: תואר שני במנהל תיירות בינלאומי. לימד על ידי Ostelea ו EAE, בין 100 המאסטרים הטובים ביותר בעולם. דירוג Aduniversal 2015

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

איך תלמידים לומדים באוסטליה

מטרתנו היא לאפשר לתלמידים לרכוש את הניסיון ואת הכישורים הבסיסיים הדרושים להם כדי לבצע את מקצועם ובכך מאפשרים להם לספק מענה לצורכי החברה ביחס לתעשיית האירוח והתיירות.

באוסטליה, החינוך הוא תהליך מתמשך ודינמי המשתרע מהכיתה לחברה, ומספק לתלמידים מיומנויות שמאפשרות להם לתקשר טוב יותר עם סביבתם ולהשיג את היעדים שהם מציבים.

  1. הערכת הכישורים שנרכשו. הערכת יכולות מאפשרת מעקב אחר התקדמות התלמידים בכל עת, ומאפשרת להם לברר את מעמדם הנוכחי ואת רמת השיפור תוך התייחסות לאינדיקטורי הביצועים החינוכיים שנקבעו.
  2. שיטת לימוד מקרה. ניתוח מקרים מאפשר לתלמידים להתמודד עם מקרים אמיתיים ולצבור מיומנויות חשיבה ביקורתית, כמו גם את החוויות שמאפשרות להם לחזות תרחישים שונים ולצפות שינויים סביבתיים.
  3. למידה המבוססת על בעיות. הצגת בעיה ספציפית מאפשרת לתלמידים לפתח את יכולתם האנליטית והאבחון, שיקול דעת קפדני וחדשנות על מנת למצוא פתרונות. כאשר התלמידים מפתחים הבנה מעמיקה יותר של הבעיה על כל המורכבות שלה, הם מקבלים תובנה למצבים שהם יעמדו בחייהם המקצועיים.
  4. פיתוח פרויקט. הפרויקטים שפותחו במהלך הקורס משפרים את המיומנויות הבינתחומיות שלהם ואת עבודת הצוות שלהם.
  5. אנשים וערכים. ככל שהידע מגיע מאנשים ומהלכים ביניהם, ערכים כגון אחריות, מחויבות, אמון ויושרה עומדים בבסיס המודל החינוכי שלנו.

אֶמְצָעִי

טווח המשאבים שאוסטריה מספקת לסטודנטים מאפשר להם להמיר את המידע למידע וידע לקבלת החלטות יעילות יותר. משאבי מפתח כוללים את הפריטים הבאים:

  • מצגות של מרצים ומומחים.
  • מקרה של סיפורי הצלחה עסקית.
  • ניתוח מקרו - כלכלי.

סדרת כנסים

לאורך כל תכנית הלימודים מתקיימות סדרות של כנסים עם מנהלים, אנשי עסקים ומנהיגים. הכנס מאפשר למשתתפים לקבל תובנה עמוקה יותר לעניינים המעניינים. כמו כן מאורגנים ביקורי החברה ושיחות עם אנשי מקצוע מתחומים שונים מחוץ לקמפוס.

המטרה היא לאפשר למשתתפים לקבל תובנות ממקור ראשון של מצבים אמיתיים וסיפורי הצלחה בסביבה עסקית, להכיר את הסביבה המקצועית טוב יותר ולאמץ את כוח הרשת של התוכנית בין המשתתפים, המורים ואנשי מקצוע מהמגזר .

קמפוס וירטואלי

הקמפוס הווירטואלי של Ostelea הוא הפלטפורמה הטכנולוגית שעליה מתרחש חלק מהעבודה היומיומית של התלמידים. התכנית מיועדת להעניק לתלמידים גישה למשאבים אקדמיים וכל מידע הקורס הנוכחי, הערות בכיתה, הערכות, חומרים אקדמיים וספריה דיגיטלית, וכן לאפשר להם לקבל הזמנות לפעילויות, אירועים וכנסים המאורגנים על ידי המוסד.

קמפוס Ostelea Online תוכנן באמצעות טכנולוגיית BlackBoard המאפשרת לתלמידים לגשת לכל התכונות שלה מכל מקום באמצעות הטלפונים החכמים, הטאבלטים והתקנים אחרים. BlackBoard הוא כיום פלטפורמה בשימוש על ידי אוניברסיטאות בינלאומיות יוקרתי, כגון פרינסטון, סטנפורד, ואת דיוק.

רשת האוניברסיטה הבינלאומית

Ostelea יש הסכמי שותפות במקום עם כמעט מאה אוניברסיטאות ובתי ספר עסקיים ברחבי העולם, כולל 29 כי להפעיל תיירות

מיקומים

רבאט

כתובת
רבאט, רבאט-סאלה-קניטרה, מרוקו

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך