EGADE Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לאתגר את ההווה, לעצב את העתיד.

EGADE Business School דה מונטריי בנה לעצמו מוניטין מוכר בכל העולם כמוסד החינוך העסקי המוביל באמריקה הלטינית, ומחויב להעצים מנהיגים אומניפרנריים שיוצרים ערך משותף והופכים את החברה.

EGADE Business School הוא EGADE Business School העסקי לתארים מתקדמים של Tecnológico de Monterrey, אוניברסיטה מדהימה הידועה בזכות נהיגה של אנשי מקצוע עם מנהיגות רלוונטית ברחבי מקסיקו ואמריקה הלטינית. בית הספר לעסקים עצמו מציע מגוון רחב של חינוך לתארים מתקדמים במספר מוקדים באמריקה הלטינית. עם מיקומים במקסיקו סיטי (סנטה פה), מונטריי וגוואדלחרה , וכן תכנית MBA מבצעת בכניסה למנהלים בקוארטו . בדרום אמריקה, EGADE Business School קיים בלימה (פרו).

המודל האקדמי ותרבות הלמידה של בית הספר, תכניות מוכרות בעולם, סגל מכובד ברמה עולמית, קהילת בוגרים גלובלית מצטיינת והתמקדות מחמירה ביישום ידע להשפעה, תרמו למעמד שלו כדרגת אמריקה הלטינית המדורגת ראשונה בית ספר לעסקים של כמה ארגוני דירוג בינלאומיים, כולל QS, Eduniversal, Financial Times ו- The Economist. תכניות לימודי התואר השני של EGADE כוללות את התואר השני במשרה מלאה בחדשנות ויזמות, MBA למקצוענים, EGADE - UNC Charlotte MBA בעסקים ואסטרטגיה גלובליים, EGADE - WP Carey Executive MBA, ה- EGADE MBA Online, וכן תואר שני. תואר שני במימון, תואר שני במימון מקוון, תואר שני בניתוח עסקי, תואר שני באסטרטגיה דיגיטלית ותוכניות דוקטורט במדע פיננסי וניהול עסקים.

EGADE Business School מציע פורטפוליו חדשני של הרשמה פתוחה למידה לכל החיים ותוכניות בהתאמה אישית למנהיגות עסקית וארגונית בכירה. EGADE Business School הוא חבר בקבוצת עילית של רק 1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם, המחזיקים ב"כתר המשולש "המוערך של ההסמכה העולמית המכירה במצוינות של חינוך עסקי : האיגוד האמריקני למכללות ובתי ספר (AACSB), איגוד ה- MBAs (AMBA), ומערכת שיפור האיכות האירופית (EQUIS). בית הספר הוא חבר ברשת הגלובלית לניהול מתקדם , רשת מובילה של 30 בתי ספר לעסקים מובילים מאזורים שונים, מדינות, תרבויות וכלכלות בשלבי פיתוח שונים, המחויבת לתרום באמצעות חינוך עסקי לפתרונות העיקריים. אתגרים שהם בדרך כלל מורכבים ועולמיים.

מה שאנחנו רואים במנהיגים שלנו

בבית EGADE Business School אנו מאמינים כי עתיד העסקים מסתמך על מנהיגים בעלי חזון אשר מעזים לאתגר ולהפוך את התעשיות שלהם באמצעות רעיונות חזקים. לפיכך, עם הפילוסופיה הזו אנו מעצבים ומבצעים את התוכניות הידועות בעולם לתואר הראשון.

אנו קהילה של מחדשים מוכשרים המורכבים מפקולטה מחוננת, סטודנטים מוכשרים, בוגרים מצליחים, מנהיגים עסקיים נכבדים ושותפים אקדמיים בינלאומיים, המסורים לרעיון רב עוצמה: לאתגר את ההווה, לעצב את העתיד.

הכרה ברמה עולמית בדירוג יוקרתי

121935_qs-logo.png

בית ספר לעסקים מס '1 במחקר באמריקה הלטינית

QS Global 250 בתי ספר לעסקים 2017

מס '1 של MBA EGADE באמריקה הלטינית

  • QS Global 200 MBA דירוגים: אמריקה הלטינית 2012-2015
  • QS Global MBA דירוג אמריקה הלטינית 2018-2020

מספר תואר ראשון במנהל עסקים במשרה מלאה במקסיקו ובאמריקה הלטינית

QS Global MBA דירוגים 2020

  • מספר 1 במקסיקו ובאמריקה הלטינית זו השנה השלישית ברציפות
  • מס '55 בעולם בכל 240 התוכניות המדורגות
  • 23 מקומות לעומת 2019 ברחבי העולם
  • # 26 באופן גלובלי עבור תוצאות יזמות ותוצאות בוגרים
  • # 39 באופן גלובלי לתעסוקה

# 1 יחידת כספים במקסיקו ובאמריקה הלטינית

QS דירוג Masters Business: פיננסים אמריקה הלטינית 2018-2020

  • מספר 1 במקסיקו ובאמריקה הלטינית זו השנה השלישית ברציפות
  • מס '41 בעולם בכל 156 התוכניות המדורגות
  • # 15 באופן גלובלי לתעסוקה
121936_eduniversal-logo.png

בית ספר למנהל עסקים מס '1 באמריקה הלטינית

5 Palmes of Excellence, דירוג בתי הספר למנהל עסקים Eduniversal 2008-2018

מס '1 של MBA EGADE באמריקה הלטינית

Eduniversal דירוג המאסטר הטוב ביותר ניהול כללי 2016-2019

תואר שני במימון באמריקה הלטינית

Eduniversal Master Master דירוג האוצר הטוב ביותר 2011-2019

121937_ft-logo.png

OneMBA גלובלי מס '1 באמריקה הלטינית ו- 43 בעולם

דירוג בכיר במנהל עסקים פיננסי טיימס 2007-2019

כתר משולש של הסמכה עולמית

EGADE Business School קיבל את הכתר המשולש של ההסמכה הבינלאומית מטעם שלושת הארגונים המשפיעים ביותר בחינוך העסקי העולמי: AACSB, AMBA ו- EQUIS. רק 1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם, כמו EGADE, קיבלו את הכתר המשולש של ההסמכה הבינלאומית על ידי AACSB, EQUIS ו- AMBA.

טווח הגעה גלובלי יוצא מן הכלל

EGADE בתי ספר לעסקים מחזיקה ביותר מ- 50 שותפויות אקדמיות בינלאומיות עם אוניברסיטאות מובילות ובתי ספר לעסקים לתכניות תואר כפול ומשותף , המייצגות הזדמנויות שונות לרכישת אישורים בינלאומיים, כמו גם אפשרות ללמוד ביבשות שונות. שותפויות אלה הן חיוניות גם לתוכניות הפיתוח של הסגל שלנו ועוזרות בקידום פרויקטים ומחקר אקדמי בינלאומי.

מה מבדיל את EGADE?

הלך רוח יזמי פעיל

אחד מערכי הליבה של EGADE הוא לעודד מנהיגים חדשניים בתרבות של יזמות, שהפכה לתכונה מובחנת של הסטודנטים והבוגרים המצטיינים שלה.

החזון והניסיון הגלובלי שלנו

הבחנה העיקרית ב- EGADE היא המיקוד הגלובלי הידוע שלה . בגלל השותפויות שלה עם האוניברסיטאות ובתי הספר לעסקים היוקרתיים בעולם, EGADE מספקת למנהיגיה, סטודנטים ומנהלים גישה ייחודית וניסיון ייחודי לגבי עתידם של עסקים גלובליים.

סגל בינלאומי מכובד

מאפיין מרכזי בחוויה האקדמית EGADE הוא נוכחותם של חברי סגל בעלי שם עולמי שהם מנהלים, יועצים, סופרים וחוקרים עכשוויים לשעבר. סגל זה מביא את מומחיותו הרחבה לכיתה ההופכת את ההוראה, המחקר והלך הרוח שלנו לחינוך משמעותי ומשפיע.

מודל אקדמי חדשני

המומחיות של מורים מצטיינים לצד מנהיגים עסקיים בכירים בתוכניות האקדמיות שלנו מביאה לאיזון אידיאלי בין הידע התיאורטי והמעשי. אנו מכינים את התלמידים שלנו לקריירה מצליחה על ידי זיווג של מה שהם לומדים בכיתה עם חוויות עסקיות אמיתיות בהן התיאוריה מיושמת מייד.

פורמט מאוזן וגמיש

תכניות הביצוע שלנו ותארים מתקדמים במשרה חלקית, שתוכננו לתלמידים העובדים במשרה מלאה, מספקים את האיזון הראוי בין התחייבות לימודים, עבודה ומחויבות אישית. מטרתנו היא שהתלמידים שלנו ישיגו הצלחה אישית ומקצועית כאחד.

מנהיגות אקדמית ראויה לציון

כשמדובר בחינוך עסקי מוביל, EGADE הוא בית הספר לעסקים מספר 1 באמריקה הלטינית מסיבות רבות. הרלוונטיות והחדשנות של התוכניות האקדמיות שלנו מגובות לא רק בדירוגים בעלי שם גלובלי, אלא על ידי עמותות ההסמכה המובילות בעולם.

למידע נוסף על תוכניות EGADE כאן והתחבר לבית הספר בלינקדאין , טוויטר , יוטיוב ופייסבוק.

מיקומים

העיר מקסיקו

כתובת
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 העיר מקסיקו, העיר מקסיקו, מקסיקו

מונטריי

כתובת
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 מונטריי, נואו ליאון, מקסיקו

גוואדלחרה

כתובת
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 גוואדלחרה, חליסקו, מקסיקו

סנטיאגו דה קוארטרו

כתובת
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 סנטיאגו דה קוארטרו, קוארטרו, מקסיקו

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך