קרא את התיאור הרשמי

אנחנו חיים בעידן שבו הממשל התאגידי לא יכול להיות הצטמצמו לניהול פשוט, שבו מנהיגים קוראים חזון מקיף גלובלית עם סט מיומנות המקצועית.

כיום, ממשל תאגידי מתעלה על אופק הארגון ומנהיגיו דורשים חזון מקיף ועולמי, אשר בתורו מתמחים ומנוסים. זו הסיבה שבגללה EGADE Business School הוא EGADE Business School הספר העסקי היוקרתי ביותר באמריקה הלטינית, לא רק לסטנדרטים האקדמיים הגבוהים שלו, אלא גם לפיתוח מנהיגים בעלי חשיבה גלובלית והתנהגות אחראית המעניקים השראה לאחרים עם מנהיגותם למופת.

עם מיקומים במקסיקו סיטי (סנטה פה), מונטרי וגואדלחרה, כמו גם תוכניות MBA בכיר בקוארטרו; EGADE Business School הוא EGADE Business School עסקים של Tecnológico de Monterrey, אוניברסיטה בעלת מוניטין ברחבי מקסיקו ואמריקה הלטינית לקידום מנהיגות המנהלים של מקסיקו בהקשר עולמי.

חָזוֹן

בבית EGADE Business School , אנו מאמינים כי ההקשר הגלובלי שלנו מסתמך על מנהיגים חזון שיכולים לשנות את העתיד של העסק באמצעות רעיונות חזקים. לכן, באמצעות פילוסופיה זו אנו מעצבים את MBAs שלנו, שהם בעלי שם עולמי כמו כמה תוכניות לתואר שני המובילים בדירוג הבינלאומי היוקרתי ביותר; כגון הטוב ביותר במשרה מלאה במשרה חלקית תואר שני ו MBA הטובים ביותר במקסיקו ואמריקה הלטינית.

אנו תומכים בשינוי - כיוון שאנו מודעים לכך ששינוי, לצד האתגרים וההזדמנויות שהוא נושא, הוא הדחף היחיד לכל התקדמות. אנחנו קהילה של חדשנים מוכשרים - עם סגל מחונן, סטודנטים מוכשרים, בוגרים מצליחים, אנשי עסקים מובילים, ושותפים אקדמיים בינלאומיים - המוקדש לרעיון רב עוצמה: MINDS IGNITE CHANGE.

הכרה ברמה עולמית בדירוג יוקרתי

מדורגת בקרב 45 "גלובלית עלית" עסקים בתי ספר ברחבי העולם # 1 מצוינות מחקר באמריקה הלטינית

QS גלובל 250 בתי ספר עסקים דירוג 2017

# 1 עסקים הספר במקסיקו ואמריקה הלטיניתדירוג בתי ספר עסקיים

# 1 MBA MBA במקסיקו ואמריקה הלטינית

# 56 MBA MBA ברחבי העולםדירוג האקונומיסט EMBA 2013-2015

# 1 תוכנית MBA במכסיקו ואמריקה הלטיניתאמריקה אקונומי דירוג MBA 2015

# 1 יחידת כספים במקסיקו ובאמריקה הלטיניתדירוג מאסטרס הטוב ביותר 2015-2016

# 1 MBA MBA (OneMBA) במקסיקו ובאמריקה הלטינית

# 29 MBA MBA (OneMBA) ברחבי העולםדירוג העולמי של EMBA 2007-2016

משולש הכתר של ההסמכה הגלובלית

EGADE Business School קיבל את הכתר המשולש היוקרתי של הסמכה בינלאומית, משלושת הארגונים העולמיים המשפיעים ביותר בחינוך העסקי העולמי: AACSB, AMBA, EQUIS. EGADE שייך לקבוצה הבלעדית של 1% מכלל בתי הספר העסקיים בעולם אשר השיגו אלה שלושה הסמכה.

בית ספר לעסקים עם טווח הגעה עולמי יוצא דופן

יש לנו יותר מ -50 שותפויות אקדמיות בינלאומיות עם אוניברסיטאות מובילות ובתי ספר לעסקים לתכניות דו-ממדיות ותארים משותפים, וכן הזדמנויות להסמכה בינלאומית ואפשרות ללמוד ביבשות שונות. שותפויות אלו חיוניות גם לתכניות הפקולטה שלנו ולסייע בקידום פרויקטים ומחקרים אקדמיים בינלאומיים.

הגישה הייחודית של EGADE

חשיבה יזמית

אחד מערכי הליבה של EGADE הוא לעודד מנהיגים חדשניים בתוך תרבות של יזמות, שהפכה לסחר אופייני של תלמידיו הבוגרים המצטיינים.

מיקוד עולמי

מפתח ההבדלים ב EGADE הוא המוקד הגלובלי המפורסם שלה להגיע. בית הספר שלנו יש את המגוון הרחב ביותר של תוכניות בינלאומיות תואר שני באמריקה הלטינית. בשל שותפויותיה עם האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר ובתי ספר עסקיים ברחבי העולם, EGADE מספקת למנהיגים, לסטודנטים ולמנהלים שלה גישה ייחודית וניסיון לגבי עתיד העסקים הגלובלי.

סגל ידוע

מאפיין מרכזי של הניסיון האקדמי של EGADE הוא השתתפותם של חברי סגל בעלי שם עולמי, שהם מנהלים קיימים, יועצים, סופרים וחוקרים. יחד, הפקולטה הזאת מביאה את המומחיות הרחבה שלה לכיתה, שהופכת את ההוראה, המחקר והשקפתנו לחינוך משמעותי ומשפיע.

צוות הוראה

עבודתם של מורים מצטיינים לצד מנהיגים עסקיים בכירים בתכניות האקדמיות שלנו קובעת איזון אידיאלי בין הידע התיאורטי והמעשי. אנחנו מכינים את התלמידים שלנו לקריירה מוצלחת על ידי זיווג מה שהם לומדים בכיתה עם חוויות עסקיות אמיתיות שבו התיאוריה מיושמת באופן מיידי.

פורמט גמיש

תוכניות מנהלים ותארים לתואר שני במשרה חלקית, אשר נועדו לסטודנטים העובדים במשרה מלאה, מספקים את האיזון הראוי בין לימוד, עבודה ומחויבות אישית, על מנת להשיג הצלחה אישית ומקצועית.

מנהיגות אקדמית

EGADE הוא בית הספר המוביל בחינוך העסקי באמריקה הלטינית. החידוש והחדשנות של התוכניות האקדמיות שלנו מגובים בדירוג בעל שם עולמי ובאגודה המובילה בעולם. רק 1% מבתי ספר עסקיים ברחבי העולם, כמו EGADE, קיבלו את הכפפה המשולשת של הסמכה בינלאומית על ידי AACSB, EQUIS ו- AMBA.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

EGADE Business School

המאסטר EGADE בניהול עסקים היא תוכנית אינטנסיבית המיועדת לאנשי מקצוע בשלב מוקדם החל נתיב הקריירה צמיחה גבוהה. לא משנה מה הרקע האקדמי שלך, אתה יכול להרחיב את היקף הפוטנציאל ... [+]

הגברת הקריירה שלך בהקשר הגלובלי התחרותי הנוכחי דורש לא רק ידע וניסיון מעשי, אלא גם פרספקטיבות רחבות רשת גלובלית שמחברת אותך עם כישרון חדשני מכל רחבי העולם.

בעידן הדיגיטלי המשתנה שלנו, אנשי מקצוע צעירים חייבים לשגשג בנסיבות המורכבות ביותר. טרנספורמציה זו יש להגיע גלובלי, וכך גם האתגרים כי אנשי מקצוע חייבים להתמודד על בסיס יומי.

המאסטר EGADE בניהול עסקים היא תוכנית אינטנסיבית המיועדת לאנשי מקצוע בשלב מוקדם החל נתיב הקריירה צמיחה גבוהה. לא משנה מה הרקע האקדמי שלך, אתה יכול להרחיב את היקף הפוטנציאל הקריירה שלך עם קבוצה של מיומנויות עסקיות מוצק אשר יסייעו לך להגדיר כללים חדשים בתרחישים עסקיים גלובליים.... [-]

מקסיקו Monterrey Guadalajara
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
EGADE Business School

המאסטר במימון נועד לספק למנהיגים עסקיים ידע טוב בשווקים הפיננסיים וגישה אוונגרדית לעסקים גלובליים. תוכנית הלימודים של התוכנית מובילה את תלמידיה לרכוש ידע מיוחד בתחום הפינ ... [+]

המאסטר במימון נועד לספק למנהיגים עסקיים ידע טוב בשווקים הפיננסיים וגישה אוונגרדית לעסקים גלובליים. תוכנית הלימודים של התוכנית מובילה את תלמידיה לרכוש ידע מיוחד בתחום הפיננסי ולחזק את המיומנויות האנליטיות והניהוליות שיספקו להם יתרון בקריירה שלהם.

זאת באמצעות שימוש בכלים הטכנולוגיים העדכניים ביותר לניתוח פיננסי, כמו גם בפיתוח תחושה רחבה של מנהיגות אחראית ומוסרית. אנו רוצים שהבוגרים שלנו יעבירו אמון כאשר עובדים עם המוסדות הפיננסיים ולמענם, תוך שמירה על נקודת מבט גלובלית ובר קיימא של הארגונים שלהם.... [-]

מקסיקו Mexico City Monterrey
ספטמבר 2019
אנגלית,ספרדית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Minds Igniting Change