קרא את התיאור הרשמי

מוחות מציתים שינוי

EGADE Business School דה מונטריי בנה לעצמו מוניטין מוכר בכל העולם כמוסד החינוך העסקי המוביל באמריקה הלטינית, ומחויב להעצים מנהיגים אומניפרנריים שיוצרים ערך משותף והופכים את החברה.

EGADE Business School הוא EGADE Business School העסקי לתארים מתקדמים של Tecnológico de Monterrey, אוניברסיטה מדהימה הידועה בזכות נהיגה של אנשי מקצוע עם מנהיגות רלוונטית ברחבי מקסיקו ואמריקה הלטינית. בית הספר לעסקים עצמו מציע מגוון רחב של חינוך לתארים מתקדמים במספר מוקדים באמריקה הלטינית. עם מיקומים במקסיקו סיטי (סנטה פה), מונטריי וגוואדלחרה , וכן תכניות MBA מבצעות תעופה ב- Queretaro . בדרום אמריקה, EGADE Business School קיים בלימה (פרו).

המודל האקדמי שבראש בית הספר מוביל חדשנות ותרבות הלמידה, התוכניות המוכרות בעולם, סגל מכובד ברמה העולמית, קהילת הבוגרים העולמית המצטיינת וההתמקדות הקפדנית ביישום הידע להשפעה, תרמו למעמדו בתפקיד הבכורה בדרום אמריקה הלטינית. בית ספר לעסקים על ידי מספר ארגוני דירוג בינלאומיים, כולל QS, Eduniversal, Financial Times ו- The Economist. תכניות לתארים מתקדמים של EGADE כוללות תואר שני במנהל עסקים מלא לשנה בחדשנות

EGADE Business School מציע פורטפוליו חדשני של הרשמה פתוחה למידה לכל החיים ותוכניות מותאמות אישית למנהיגות עסקית וארגונית בכירה. EGADE Business School הוא חבר בקבוצת עילית של רק 1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם המחזיקים ב"כתר המשולש "המהולל של ההסמכה העולמית המכירה במצוינות של חינוך עסקי : האיגוד האמריקאי למכללות ובתי ספר (AACSB), איגוד ה- MBAs (AMBA), ומערכת שיפור האיכות האירופית (EQUIS). בית הספר חבר ברשת הגלובלית לניהול מתקדם , רשת מובילה של 30 בתי ספר לעסקים מובילים מאזורים שונים, מדינות, תרבויות וכלכלות בשלבי פיתוח שונים, המחויבת לתרום באמצעות חינוך עסקי לפתרונות העיקריים. אתגרים שהם בדרך כלל מורכבים ועולמיים.

מה שאנחנו רואים במנהיגים שלנו

בבית EGADE Business School אנו מאמינים כי עתיד העסקים מסתמך על מנהיגים בעלי חזון אשר מעזים לאתגר ולהפוך את התעשיות שלהם באמצעות רעיונות חזקים. לפיכך, עם הפילוסופיה הזו אנו מעצבים ומבצעים את התוכניות הידועות בעולם לתואר הראשון.

אנו קהילה של מחדשים מוכשרים המורכבים מפקולטה מחוננת, סטודנטים מוכשרים, בוגרים מצליחים, מנהיגים עסקיים מכובדים, ושותפים אקדמיים בינלאומיים, אשר מוקדשים לרעיון רב עוצמה: MINDS IGNITE CHANGE.

הכרה ברמה עולמית בדירוג יוקרתי

121935_qs-logo.png

בית ספר לעסקים מס '1 במחקר אמריקה הלטינית

QS גלובל 250 בתי ספר עסקים דירוג 2017

מס '1 של MBA EGADE באמריקה הלטינית

QS Global MBA דירוג אמריקה הלטינית 2018-2019

מספר תואר ראשון במנהל עסקים במשרה מלאה במקסיקו ובאמריקה הלטינית

QS Global MBA דירוגים 2020

# 1 יחידת כספים במקסיקו ובאמריקה הלטינית

QS Global MBA דירוגים 2020

121936_eduniversal-logo.png

בית ספר למנהל עסקים מס '1 באמריקה הלטינית

דירוג בתי הספר לעסקים של אדוניברסל 2008-2018, קטגוריית "5 פלמס של מצוינות"

מס '1 של MBA EGADE באמריקה הלטינית

Eduniversal Best Masters Ranking General Management 2016-2019

תואר שני במימון באמריקה הלטינית

Eduniversal Best Masters Ranking Finance Finance 2011-2019

תעודה מס '1 לתואר שני בניהול אנרגיה באמריקה הלטינית

אדוניברסל המאסטרים הטובים ביותר בדירוג אנרגיה ומשאבי טבע 2018-2019

121937_ft-logo.png

OneMBA גלובלי מס '1 באמריקה הלטינית ומס' 36 ברחבי העולם

דירוג ה- MBA הבינלאומי של Financial Times 2017-2018

כתר משולש של הסמכה עולמית

EGADE Business School קיבל את הכתר המשולש של ההסמכה הבינלאומית מטעם שלושת הארגונים המשפיעים ביותר בחינוך העסקי העולמי: AACSB, AMBA ו- EQUIS. רק 1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם, כמו EGADE, קיבלו את הכתר המשולש של ההסמכה הבינלאומית על ידי AACSB, EQUIS ו- AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

טווח הגעה גלובלי יוצא מן הכלל

בתי ספר לעסקים של EGADE חייבים למעלה מ- 50 שותפויות אקדמיות בינלאומיות עם אוניברסיטאות ובתי ספר לעסקים מובילים עבור תכניות תואר כפול ומשותף , המייצגות הזדמנויות שונות לרכישת אישורים בינלאומיים, כמו גם אפשרות ללמוד ביבשות שונות. שותפויות אלה חיוניות גם לתוכניות הפיתוח של הסגל שלנו ועוזרות בקידום פרויקטים ומחקר אקדמי בינלאומי.

מה מבדיל את EGADE?

  • הלך רוח יזמי פעיל

אחד מערכי הליבה של EGADE הוא לעודד מנהיגים חדשניים בתרבות של יזמות, שהפכה למסחר מובחן של הסטודנטים והבוגרים המצטיינים שלה.

  • החזון והניסיון הגלובלי שלנו

הבחנה העיקרית ב- EGADE היא המיקוד הגלובלי הידוע שלה . בגלל השותפויות שלה עם האוניברסיטאות ובתי הספר לעסקים היוקרתיים בעולם, EGADE מספקת למנהיגיה, סטודנטים ומנהלים גישה ייחודית וניסיון ייחודי לגבי עתידם של עסקים גלובליים.

  • סגל בינלאומי מכובד

מאפיין מרכזי בחוויה האקדמית EGADE הוא נוכחותם של חברי סגל בעלי שם עולמי שהם מנהלים, יועצים, סופרים וחוקרים עכשוויים לשעבר. סגל זה מביא את מומחיותו הרחבה לכיתה ההופכת את ההוראה, המחקר והלך הרוח שלנו לחינוך משמעותי ומשפיע.

  • מודל אקדמי חדשני

המומחיות של מורים מצטיינים לצד מנהיגים עסקיים בכירים בתוכניות האקדמיות שלנו מביאה לאיזון אידיאלי בין הידע התיאורטי והמעשי. אנו מכינים את התלמידים שלנו לקריירה מצליחה על ידי זיווג של מה שהם לומדים בכיתה עם חוויות עסקיות אמיתיות בהן התיאוריה מיושמת מייד.

  • פורמט מאוזן וגמיש

תכניות הביצוע שלנו ותארים מתקדמים במשרה חלקית, שתוכננו לתלמידים העובדים במשרה מלאה, מספקים את האיזון הראוי בין התחייבות לימודים, עבודה ומחויבות אישית. מטרתנו היא שהתלמידים שלנו ישיגו הצלחה אישית ומקצועית כאחד.

  • מנהיגות אקדמית ראויה לציון

כשמדובר בחינוך עסקי מוביל, EGADE הוא בית הספר לעסקים מספר 1 באמריקה הלטינית מסיבות רבות. הרלוונטיות והחדשנות של התוכניות האקדמיות שלנו מגובות לא רק בדירוגים בעלי שם גלובלי, אלא על ידי עמותות ההסמכה המובילות בעולם.

למידע נוסף על תוכניות EGADE כאן והתחבר לבית הספר בלינקדאין , טוויטר , יוטיוב ופייסבוק.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

EGADE Business School

המאסטר EGADE בניהול עסקים היא תוכנית אינטנסיבית המיועדת לאנשי מקצוע בשלב מוקדם החל נתיב הקריירה צמיחה גבוהה. לא משנה מה הרקע האקדמי שלך, אתה יכול להרחיב את היקף הפוטנציאל ... [+]

העצימו את תחילת הקריירה המקצועית שלכם

תוכנית השקת קריירה אינטנסיבית לשנה לאנשי מקצוע צעירים ובוגרים אחרונים בעלי פוטנציאל גבוה. ה- EGADE Master בניהול עסקי היא תוכנית אינטנסיבית המיועדת לאנשי מקצוע המוקדמים בשלב מוקדם, שמטרתם להוריד את הקריירה שלהם לדרך צמיחה מהירה.

פורמט זמן מלא משך הזמן 1 שנה מקום מונטריי וגוואדלחרה צריכת תכנית ספטמבר שפה אנגלית ניסיון מקצועי בוגרים אחרונים או אנשי מקצוע צעירים עם ניסיון של 0-2 שנים במשרה מלאה אפשרויות למגורים בינלאומיים לימודי טבילה גלובליים, חילופי דברים בינלאומיים, סטאז 'גלובלי ואפשרויות לתואר כפול ... [-]
מקסיקו מונטריי גוואדלחרה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
EGADE Business School

המאסטר במימון נועד לספק למנהיגים עסקיים ידע טוב בשווקים פיננסיים וגישה אוונגרדית לעסקים גלובליים. תכנית הלימודים בתוכנית זו מובילה את תלמידיה לרכוש ידע מיוחד בנוגע לתעשיי ... [+]

תוכנית מס '1 במקסיקו

QS Masters בדירוג האוצר 2020

המטרה העיקרית של המאסטר במימון היא לספק למנהיגים עסקיים ידע טוב בשווקים פיננסיים וגישה אוונגרדית לעסקים גלובליים. תוכנית זו תוכננה עם שני פרופילי מפתח בראש:

אנשי מקצוע בעלי רקע פיננסי וכלכלי שרוצים לרכוש ידע הרבה יותר מתמחה בענף הפיננסי.אנשי מקצוע בעמדה של מנהיגות רלוונטית שצריכים להוסיף מיומנות כלכלית לכישוריהם הניהוליים על מנת להניע עסק רווחי.למידה חווייתית עם כלים עדכניים... [-]
מקסיקו העיר מקסיקו מונטריי
אפריל 2020
אנגלית,ספרדית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Minds Igniting Change

כתובת
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 העיר מקסיקו, העיר מקסיקו, מקסיקו
כתובת
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 מונטריי, נואו ליאון, מקסיקו
כתובת
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 גוואדלחרה, חליסקו, מקסיקו