Sunway University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא Sunway University , אחת האוניברסיטאות הפרטיות המובילות במלזיה, שהיא מוסד ללא כוונת רווח המוקדש לחינוך איכותי, תומך בארגונים ומחקר המתמקד בבעיות עולמיות מרכזיות. האוניברסיטה שוכנת בעיר סאנוויי סיטי, עיר נופש ירוקה ומשגשגת שנבנתה על אדמות כריית פח לשעבר, בצד המערבי של קואלה לומפור בלב עמק קלנג. האוניברסיטה צעירה יחסית בסטנדרטים גלובליים, אך היא כבר מדורגת ב -2% הראשונים באוניברסיטאות בעולם (דירוג האוניברסיטאות העולמי של QS), וב 1.5% המובילים באוניברסיטאות באסיה, וכן מדורגת בין 150 הראשונות. אוניברסיטאות בעולם מתחת לגיל 50.

הקמפוס המודרני המשוכלל שלנו מחובר למגוון רחב של שירותים חברתיים וקהילתיים על ידי שבילים בטוחים ברמה העליונה של העץ ("הליכה בחופה") ומעניקים לימוד, עבודה וסביבה חברתית ייחודית לסטודנטים ולצוות שלנו. בקמפוס ובסביבות סאנוויי סיטי. סאנוויי סיטי היא דוגמה מצוינת לתנועה העולמית החדשה של "ערים של חמש עשרה דקות" ברות-קיימא עם קישוריות-יתר וכל השירותים הנגישים תוך 15 דקות הליכה. בסמוך לקמפוס ומחוברים דרך שביל החופות יש לנו את פארק השעשועים לגונה של סאנוויי, את קניון הפירמידה של סאנוויי (אחד הגדולים בארץ והאזור) ואת המרכז הרפואי סונוויי, אחד מבתי החולים הפרטיים הגדולים והמצוידים ביותר. בדרום מזרח אסיה המעניקים טיפול רפואי ברמה עולמית, כמו גם הרבה יותר.

לאוניברסיטה יש דירוג של 5 כוכבים "מעולה" על ידי ממשלת מלזיה (בתרגיל הערכת Setara האחרון), והיא אחת מתוך אחת עשרה אוניברסיטאות במלזיה שזכתה למעמד המיוחד "אוניברסיטת פרמייר לטכנולוגיה דיגיטלית". פיתחנו שיתופי פעולה הדוקים עם אוניברסיטאות בינלאומיות מובילות רבות, כולל אוניברסיטת הרווארד ואוניברסיטאות אוקספורד וקיימברידג '. כמה פרופסורים מהאחרונים מקיימים פגישות ביקור מכובדות המעבירות הרצאות מדי פעם באוניברסיטה ובקהילת סאנוויי סיטי הרחבה יותר באמצעות סדרת הרצאות הציבור שלנו בג'פרי צ'ה דוברים מכובדים. אלה נקראים על שם מייסד סאנוויי סיטי ואוניברסיטת טן סרי ג'פרי צ'אה, שהוא גם יו"ר קבוצת סנוויי, אחת מקונגלומרטות התעשייה המובילות במלזיה ומפתחת סנוויי סיטי. יש לנו קשר הדוק מאוד עם אוניברסיטת לנקסטר בבריטניה, מה שמאפשר לסטודנטים שלנו בתוכניות רבות להעפיל גם לתארים בלנקסטר.

אז ברוכים הבאים לאוניברסיטה מחוברת, צופה פני עתיד, המוקדשת לקיימות, וממוקמת ככל הנראה באחד מיעדי הקמפוס המרתקים ביותר על פני כדור הארץ בלב החם של מלזיה הטרופית שטופת השמש.

חזון ומשימה

החזון שלנו
להיות אוניברסיטה ברמה עולמית

המשימה שלנו
לטפח אנשים מכל הסביבה ולהתמסר לגילוי, קידום, העברה ויישום של ידע העונה על צרכי החברה שלנו והקהילה הגלובלית.

האמונה שלנו
Sunway University תבצע את משימתה ביושרה ובמסירות בלתי מעורערת למצוינות, יזמות, מקצועיות, הסתמכות עצמית פיננסית, חדשנות, כבוד הדדי ורוח צוות

המטרות החינוכיות שלנו
הסטודנטים Sunway University :

  • להפוך ללומדים עצמאיים לכל החיים, אשר רודפים אחר ידע ומעריכים את יישומו העולמי לפיתוח כלכלי, פוליטי, חברתי ותרבותי
  • להיות מוסמכים עם היכולות והיכולת לתרום לעולם כלכלי, חברתי וטכנולוגי המשתנה במהירות
  • לפתח תכונות מנהיגות חזקה ומיומנויות תקשורת
  • להיות מוכנים לקריירה המאפשרת להם לנהל חיים פרודוקטיביים, מספקים ומשמעותיים
  • שלמות הערך ולהיות חברה אתית, אחראית, אחראית ואחראית בחברה

מיקומים

שאה עלם

כתובת
5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
47500 שאה עלם, סלנגור, מלזיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך