קרא את התיאור הרשמי

פורש על פני מרכז, צפון ומזרח מלזיה, אינטי אונ' ומכללות בינלאומיות נוסדו לפני למעלה מ -30 שנים והיא ספקית מובילה של חינוך איכותי, המציעים את מערך המסלולים הרחב ביותר לסיים את לימודיו בהצלחה. במהלך השנים, יצרנו קשרים מוצק עם אוניברסיטאות מהשורה הראשונה בעולם השחקנים בענף המפתח להבטיח כי מיומנויות זכויות רוח הניצחון הם מוחדרים הבוגרים שלנו.

מאבחן מפתח אינטי הוא שתלמידינו הם חלק המפעיל הגדול ביותר של העולם של אוניברסיטאות פרטיות, אוניברסיטאות בינלאומיות חתן. מתן ממד חדש אינטישל תוכניות, רשת היוקרתי של אוניברסיטאות בינלאומיות חתן פותח אופקים חדשים עבור התלמידים באמצעות דגש על תוכניות ממוקד הקריירה והאינטרנציונליזם, שהוא חוט מקשר ברחבי במדינות בהן היא פועלת.

כל שנה, אינטי תלמידים עובדים על מנת לספק פתרונות עבור יותר מ -50 פרויקטים בתעשייה שהציגו תאגידים גדולים להשתתף למעלה מ -20 הרצאות של דוברים מכובדים, קביעת שיא חדש למגזר החינוך המלזי. מתודולוגיות ההוראה האחרונות והטכנולוגיות, יחד עם למידה חווייתית מוחלות בכלל אינטי קמפוסים, בעוד קורסים ונושאים מתעדכנים כל הזמן כדי לענות על צרכי השוק העולמי מתפתח.

למה אינטי?

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

INTI International University & Colleges, Malaysia

ריבונו של עסקים הבינלאומיים (MIB) בוחן סוגיות המשפיעות בעיקר על אסיה - אזור אוקיינוס ​​השקט. פעילות עסקית באזור זה ממשיך להיות הפך, ומספק אתגרים רבים ליישום אסטרטגיות עסק ... [+]

ריבונו של עסקים הבינלאומיים

ריבונו של עסקים הבינלאומיים (MIB) בוחן סוגיות המשפיעות בעיקר על אסיה - אזור אוקיינוס ​​השקט. פעילות עסקית באזור זה ממשיך להיות הפך, ומספק אתגרים רבים ליישום אסטרטגיות עסקיות בינלאומיות. תכנית MIB מכינה את התלמידים להצליח בתפקידים ניהוליים ומקצועיים בכלכלה העולמית. UOW MIB הבוגרים יבינו מורכבות של התרבות הגלובלית ולזהות כיצד הם יכולים להשפיע על ההצלחה של העסק שלהם. ... [-]

מלזיה סובאנג ג'יה באטו פאהט
ינואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

INTI