ISM University of Management and Economics

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

איכות ובינלאומיות

מאז תחילת פעילותה ב -1999, הייתה ISM University of Management and Economics מטרה אחת מלכתחילה - להציע מחקרים איכותניים ואיכותיים של הכשרה וכלכלה לצעירים יצירתיים, שאפתניים וכבר מנהלים מנוסים. זיהוי לקוחות (סטודנטים, עסקים ובוגרים), הכרה בינלאומית וקיימות. האיכות והבינלאומיות הפכו לסדרי העדיפויות החשובים ביותר של פעילות האוניברסיטה. מטרה זו הוערכה על ידי איגוד ההסמכה הבינלאומי (IQA) שהוענק ל- ISM בשנת 2006 על ידי איגוד פיתוח הניהול של מרכז ומזרח אירופה (CEEMAN), ובכך מאשר כי ISM שייך לאוניברסיטאות המציעות את לימודי העסקים המתקדמים ביותר באזור.

118313_ISMUniversityofManagementandEconomics.jpg

שיתוף ידע וחוויות עבור עסקים מודרניים

תוכניות הלימודים של ISM משלבות בהצלחה ידע תיאורטי ומעשי. רבים מהמדענים שעובדים כאן הם אנשי מקצוע מוכרים, ולכן הם מודעים היטב לבעיות שפניהם של עסקים מודרניים ושל הידע הדרוש לפתרונן. מורים באוניברסיטה עוסקים גם בפעילות אקדמית פעילה באמצעות חקר תופעת הניהול במדינות הבלטיות - ISM הוא אחד מיוזמי העיתון הבלטי של ההנהלה. האוניברסיטה משתתפת באופן פעיל בפעילויות של ארגוני מדע בינלאומיים, שם היא מחליפה ידע וניסיון עדכני עם שותפים.

לקוחות פוטנציאליים עסקיים בינלאומיים לסטודנטים מובטחת על ידי הניסיון של מייסד ISM, בית הספר הנורבגי לניהול BI, המרצים מוזמנים מכל רחבי העולם.

118312_ISMbusiness.png

ISM מבקש לחנך מנהיגים עסקיים מוצלחים ואחראים. האוניברסיטה הייתה הראשונה בליטא להגיב על הקריאה הגלובלית עבור בתי ספר עסקיים ואגודות אקדמיות לקידום האחריות החברתית התאגידית ברחבי העולם. ISM התחייבה לדבוק בעקרונות לחינוך ניהול אחראי (PRME), אשר נחשפו על ידי קבוצת חוקרים וארגונים אקדמיים מובילים בפסגת מנהיגי Global Compact Leaders בחודש יולי 2007. PRME מספק מסגרת למוסדות אקדמיים לקידום התכנית הרחבה יותר הגורם לאחריות חברתית תאגידית ולכלול ערכים אוניברסליים בתוכניות לימוד ובמחקר.

ISM הוא גם אחד האוניברסיטאות הראשונות בליטא להצטרף האו"ם גלובל קומפקט ובכך להפוך לחלק של הרשת הלאומית של ארגונים עסקיים אחראים. חברי רשת זו ואת הגלובלית קומפקט מחויבת ליישר את פעולותיהם ואסטרטגיות עם עשרה עקרונות מקובלים בעולם בתחומים של זכויות אדם, עבודה, סביבה ואנטי שחיתות. בעשותו כן, העסק, כמנהג הראשי של הגלובליזציה, יכול לעזור להבטיח כי השווקים, המסחר, הטכנולוגיה והמימון לקדם בדרכים לטובת כלכלות וחברות בכל מקום.

האוניברסיטה השיגה רבות בשיפור מנהיגות אחראית ומוסרית. הקורס של אתיקה עסקית מוצע לתלמידים מכל מחזורי האוניברסיטה. נושא זה מטופל בתזמונים הסופיים של רווקים, תלמידי תואר שני ודוקטורנטים. ISM מניות ידע וניסיון עם אחרים.

התחלה של ISM

קודמו של ISM היה המרכז להכשרת עסקים, מוסד להכשרת מנהלים ידועה בליטא. היא נוסדה בשנת 1995 על ידי בית הספר עסקים נורווגית עסקים אוניברסיטת Kaunas של טכנולוגיה.

ISM University of Management and Economics הוקמה בשנת קובנה בשנת 1999 כמו הראשון בבעלות פרטית מוסד החינוך הניהולי בליטא. המייסדים העיקריים של ISM הם ביה"ס העסקי הנורבגי BI, בית הספר העסקי הגדול ביותר באירופה, ואת חדשנות נורבגיה (לשעבר נורווגית תעשייתי ופיתוח אזורי הקרן).

118310_ISM.png

ISM היום

 • בכל רמות הלימודים: תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט
 • בית הספר למנהל ISM - מאסטר ללימודי ניהול והדרכות
 • מחקר: ידע ופיתוח עסקי
 • 37% מהפקולטה שלנו היא בינלאומית
 • אפשרויות לתואר כפול בבתי ספר לעסקים אירופיים וארה"ב
 • יותר ממאה אוניברסיטאות שותפות ללימודי חילופי דברים
 • יותר מ- 2000 סטודנטים
 • מעל 4000 בוגרים
 • 98% מבוגרי ISM עובדים בתחום התואר שלהם
 • 1 מתוך 5 מתחיל עסק משלהם
 • שיטות הוראה חדשניות ואינטראקטיביות: לימודי מקרה, מטלות קבוצתיות, הדמיות, עבודת צוות

118311_ISMtoday.png

מיקומים

מחוז וילנה

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

כתובת
Arklių gatvė,18
01305 מחוז וילנה, ליטא
אתר אינטרנט
טלפון
+370 5 212 3960

אוסלו

BI Norwegian Business School - Oslo

כתובת
BI Norwegian Business School - Oslo campus
0484 אוסלו, אוסלו, נורבגיה
אתר אינטרנט
טלפון
+370 5 212 3960

טילבורג

כתובת
Warandelaan,2
5037 AB טילבורג, צפון בראבנט, הולנד

איל-דה-פראנס

כתובת
Avenue des Terroirs de France,40
75012 איל-דה-פראנס, צרפת

בורדו

כתובת
Rue Raze,26
33000 בורדו, נובל-אקיטן, צרפת

טילבורג

כתובת
Warandelaan,2
5037 AB טילבורג, צפון בראבנט, הולנד

טלבורג

כתובת
P G Vejdes väg
351 95 טלבורג, מחוז קרונברג, שבדיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך