Turiba University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

tur

השג ידע מעשי המוערך על ידי מעסיקים

השכלה גבוהה הינה בסיס אינטגרלי ביצירת הקריירה המצליחה. זה פותח דלתות לצמיחה, פיתוח והצלחה. Turiba University הידע הולך יד ביד עם כישורים מעשיים - זהו שילוב, המוערך מאוד על ידי מעסיקים לא רק בלטביה אלא גם בעולם.

Turiba University קיבלה הכרה ממעסיקים ודורגה בתפקיד הבכיר של האוניברסיטאות המוכרות ביותר. 99.61% מהבוגרים מועסקים - זהו שיעור התעסוקה הגבוה ביותר באוניברסיטאות לטביות, יתר על כן, יותר מ 80% סטודנטים באוניברסיטה עובדים במהלך לימודיהם.

בוגרי Turiba University הם תחרותיים וביקושים בשוק העבודה. כמו כן, מאושרים אוריינטציה בינלאומית, שיתוף פעולה מוצלח עם תעשיות, כמו גם סביבת לימודים מאורגנת של האוניברסיטה; שיפור בסביבת הלימוד על ידי התחשבות בייעוץ של אנשי מקצוע בתחום ועל ידי למידה ממעסיקים, שותפים קרובים של האוניברסיטה בנושאי פיתוח לימודים.

טוריבה היא אוניברסיטה מכוונת באופן מעשי מכיוון שלימודים מעשיים מהווים 60% מהזמן שהוקדש ללימודים ואילו תיאוריה - 40%. Lecalt = "טוררים הם אנשי שטח בעלי ניסיון נרחב, אשר בנוסף לתיאוריה נותן תובנה לגבי עולמו של התחום המסוים. כל אחד יכול להרוויח לתחום המקצועי שלו חינוך מתאים ומכוון לעסקים ולהתפתח כמנהיג יצירתי.

אוריינטציה מקצועית של Turiba University המאפשרת לסטודנטים לצבור ניסיון בעבודה כבר במהלך הלימודים בכל שנת לימודים על ידי הצעת הזדמנויות חניכה רחבה משמשת בסיס לשיעור התעסוקה הגבוה. כבר במהלך הלימודים ניתן לרכוש מיומנויות וניסיון אמיתי הנחוצים לעבודה. הלימודים אינם מבוססים רק על החומרים האקדמיים והמשימות התיאורטיות; בכך סטודנטים תחרותיים יותר בשוק העבודה. מעסיקים מאשרים ניסיון מעשי, ולכן כאשר מגייסים צעירים, ניתנות העדפות לאותם צעירים שצברו ניסיון אצל מעסיק בתחומם הנבחר.

טוריבה היא אוניברסיטה מוכוונת שוק העבודה והיא מאושרת הן על ידי סטודנטים ומעסיקים, אולם על ידי הערכת עובד פוטנציאלי נלקחת בחשבון איזו אוניברסיטה היא או היא סיימה, מכיוון שהיא מתייחסת לידע ולכישורים. של העובד לבצע עבודה ספציפית. חשוב שהמעביד יידע כמה זמן ועבודה צריכים להיות מושקעים בהכשרת עובד חדש. ככל שיש יותר ניסיון וידע מעשי שיש לצעירים, כך צריך להשקיע פחות זמן על ידי המעסיק, ובכך מוסד ההשכלה הגבוהה ותכנית הלימודים הוא חשוב, כמו גם הניסיון הקודם עם תלמידי המוסד הגבוה להשכלה גבוהה.

שיתוף פעולה

עבודה עם המעסיקים

Turiba University דואגת מדי יום לשיפור הסביבה העסקית בלטביה ולתרומה לפיתוח המגזרים העסקיים הפוטנציאליים ביותר. לצורך כך טוריבה עובדת יחד עם המעסיקים המספקים להם ייעוץ, הכשרה ומחקר. מעסיקים, סטודנטים ונציגי עמותות שונות עם הכרת מגמות השוק והדרישות הקיימות, מוזמנים באופן קבוע לעסוק במועצות הפקולטות, בקבוצות עבודה ובדיונים, ובכך לקחת חלק בפיתוח תכניות לימודים חדשות, אישור הנושאים ללימודי סיום וכן תכניות לימוד, כמו גם חיפוש משותף אחר התשובות כיצד להכין בצורה הטובה ביותר את המומחים החדשים ועל הדרוש לשיפור הסביבה העסקית.

מחקר עסקי

העיסוק היומיומי של אנשי ההוראה הוא לא רק lecalt = "טיול או קיום סדנאות ומתן ייעוץ לסטודנטים. חלק חשוב מעבודתם של המורים באוניברסיטת Turiba University הוא לשפר את יכולותיהם האקדמיות על ידי פרסום מאמרי מחקר, עבודה עם מעסיקים והשתלבות בקבוצות עבודה המאורגנות במטרה לחקור נושא ספציפי של דאגה, להקל על שילוב החידושים בעסקים ולדאוג לשינוי הכלכלי = "התפנית במדינה. מחקר יישומי שפותח בשיתוף עם מומחי התעשייה וסטודנטים יועיל לכל מעסיק בעקבות המגמות הסקטורריות ומתכנן את פיתוח ההתפתחות של המפעל. המחקר מתבצע בארבעה תחומי פעילות מדעית. חלק עיקרי מהמחקר פרויקטים מבוצעים בתחום מינהל עסקים, כמו גם באזור העדיפות למדינה הלטבית - עסק התיירות.

הפקולטה למינהל עסקים בשיתוף עם המכון הטכנולוגי העסקי מבצעת מחקר יישומי בנושאים החשובים ביותר להתפתחות סביבה עסקית בלטביה ולהעצמת היעילות הארגונית:

 • הזדמנויות פיתוח עבור חברות קטנות ובינוניות בסביבה כלכלית משתנה;
 • פעילות ניהולית של חברות לטביות קטנות ובינוניות, הערכתן במונחים של עלייה בפריון והשינויים הנדרשים במדיניות הכלכלית הממשלתית להגברת יעילות העבודה;
 • מערכות מידע עסקיות ועיבוד נתונים.119732_Turiba2.jpg

המורים והחוקרים בפקולטה לתיירות בינלאומית מבצעים פרויקטים של מחקרי תיירות, כולל פרויקטים בינלאומיים, שניתן להעריך כתרומה משמעותית לצמיחת ענף התיירות הלטבי. נושאי המחקר העיקריים כוללים את הדברים הבאים:

 • התיירות האזורית של לטביה ממוקדת לשווקים, צרכיהם והתאמתם של המוצרים המוצעים לביקוש;
 • מוכנות מקצועית של נותני שירותי התיירות - מיומנויות וכישורים נדרשים, הערכתם;
 • מחקרים על אירוח חפצי התיירות;
 • מחקרים על מיתוג מיקום.

חוקרי המכון העובדים בתחום התקשורת ומדריכי הפקולטה לתקשורת מבצעים מחקר על שוק המדיה ההמונית בלטביה, כמו גם את התקשורת הבין-תרבותית בתחום האחריות החברתית התאגידית בלטביה. נושאי המחקר העיקריים הם כדלקמן:

 • גיבוש מודעות לזהות הלאומית לאחר שחזור העצמאות של לטביה: מגמות וגורמים;
 • היבטים בין-תרבותיים של אחריות חברתית תאגידית בלטביה;
 • תקשורת ונקודות מבט בראשית הסוג האירופי של המין האנושי;
 • קונפליקטים בארגונים - אפשרויות לניתוח ולפתרון.

מומחים בתחום המשפט מהמכון לטכנולוגיה עסקית והפקולטה למשפטים פעילים בתחום עיסוקם במתן ייעוץ בנושאי זכויות עסקיות וחוקתיות הן למפעלים והן לאנשים פרטיים. הם השתתפו בפרויקטים העוסקים בסוגיות משפטיות בעלות היקף לאומי ורב-לאומי, למשל פיתוח תיקונים למעשי חקיקה ומתן ייעוץ בנושאי משפט בינלאומי. כמה מנושאי המחקר העיקריים כוללים:

 • השפעת תרבות הזכויות החוקתיות המערביות על גיבוש ופיתוח זכויות חוקתיות של הרפובליקה של לטביה;
 • סוגיות להגנת זכויות יוצרים בחברת המידע;
 • רפורמות במינהל הציבורי;
 • רפורמות במינהל ציבורי חוקתי;
 • מגמות פיתוח בסוציולוגיה של זכויות.

מיקומים

ריגה

Turiba

כתובת
Graudu street 68
LV – 1058 ריגה, לטביה
אתר אינטרנט
טלפון
+371 67 622 551

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך