קרא את התיאור הרשמי

במשך 20 השנים האחרונות הוקדש המכללה למשפט ועסקים (LLB) להכשרת הדור הבא של עורכי דין ואנשי עסקים ישראלים לאתגרים העומדים בפני המאה ה -21. שילבנו את הרמה הגבוהה ביותר של מצוינות אקדמית, תוך התמקדות חזקה הן בקידום חברתי והן ברמה הגלובלית, במטרה לטפח מנהיגים המצדדים בערכים של מצוינות, מקצועיות וזכויות אדם.


CLB מכירים בחשיבות הניסיון הבין-לאומי והחשיפה הגלובלית בתחומים העסקיים והמשפטיים, ולכן מציעה סדרה ייחודית של תוכניות באנגלית, בנוסף לתוכניות חילופי חינוך עם אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם, שכולן מוקדשות להכנת תלמידים להתמודד עם אתגרים גלובליים מתפתחים ודינמיים .

היבט מרכזי נוסף הוא הגישה CLB כלפי חברה חזקה עם שוויון הזדמנויות . הסטודנטים משתתפים במרפאות משפטיות, בחינוך פרטי ובפעילויות הדרכה, ומקבלים ניסיון מעשי תוך כדי השפעה חיובית על החברה.

CLB מתגאה בגוף סטודנטים רב-תרבותי ומגוון, טיפול אישי וסביבה ידידותית ותומכת - המאפשרת לכל תלמיד להשיג את המיטב האישי שלו. כאשר התלמידים יוצאים מהדלתות שלנו, הם מצוידים במלואם כדי לרכוש תארים מתקדמים או לקחת על עצמו את הזירה המקצועית, שם הבוגרים שלנו מרוויחים את השכר הגבוה ביותר בישראל.

חברי סגל ה- CLB הם מנהיגים בתעשיות שלהם, והם רכשו את הדוקטורט שלהם יש רדפו פוסט דוקטורט שלהם באוניברסיטאות הטובות בעולם, כולל הרווארד, סטנפורד, קולומביה, ניו יורק, ברקלי, שיקגו, אוקספורד. הם מהווים חלק בלתי נפרד מהזירה האקדמית התוססת ב- CLB, בה מתקיים מחקר חדשני, סדנאות מעוררות, פרסומים אקדמיים וכנסים בינלאומיים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

College of Law & Business

College of Law and Business Undergrad Biz and Law degrees

כתובת
Derech Ben Gurion 26, Ramat Gan
5110801 Ramat Gan, Tel Aviv District, מדינת ישראל
Website
טלפון
+972 - 3 - 6000800