Mediterranean College, Athens

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אנחנו מצטיינים כי ...

אנחנו מובילים ספקית ההשכלה הגבוהה מאז 1977 להיות המכללה הפרטית הראשונה שהוקמה ביוון בשנת 1977, אנו גאים על יוזמות חלוציות שלנו כי יש בצורת פרטית, השכלה גבוהה ביוון.

אנו שותפים עם אוניברסיטאות בבריטניה מכובד אנו מקיימים שותפויות אסטרטגיות עם אוניברסיטאות בבריטניה המוערך מאוד, אשר מספקים יתרון תחרותי הבוגרים שלנו בפיתוח הקריירה שלהם.

עבורנו, כל תלמיד הוא ייחודי פיתחנו מערכות ושירותים מתמקדים סטודנט שמטרתם תמיכה אישית התלמיד ולהוביל ביצועים אקדמיים גבוהים.

אנו משקיעים בצוות שלנו אנו מיישמים מערך מתוחכם של צוותי הערכה ומערכת הערכה ותכנית מובנית של צוות פיתוח שנתי על מנת לספק את ההבטחה שלנו ל "מצוינות בחינוך".

אנו מתמקדים העובדים שלנו "מעסיקים שלנו" MC מעסיקים Scheme "נותן יתרון לתלמידים שלנו במרדף הקריירה שלהם.

אנו מציעים הזדמנויות רבות לפיתוח באמצעות פעילויות אקדמיות, תרבותיות, ספורטיביות וחברתיות מגוונות שאנו תורמים להתפתחות המקצועית והאישית של תלמידינו.

אנו מבטיחים חיי סטודנט עשירים של איגוד הסטודנטים שלנו בפעילויות נוספות של ציורי הקיר ובמועדוני הסטודנטים

ההיסטוריה שלנו

מכללת הים התיכון היא המכללה האנגלופונית העצמאית הראשונה שנמצאת ביוון בשנת 1977. מאז היא פועלת ברציפות על פי אמות מידה של מדינות בעלות מסורת ארוכה בתחום ההשכלה הגבוהה, כמו ארצות הברית ובריטניה. הים התיכון היה המכללה הראשונה ביוון (בשנת 1992) ל"זיכיון "לתואר ראשון מאוניברסיטת בריטית.

כיום, בשיתוף עם האוניברסיטאות בבריטניה מכובד גופים מעניק, התיכון מכללת מציעה תיק רחב של זכיינית הסמכה, סטודנט לתואר שני המשך קורסים פיתוח מקצועי (CPD). לסטודנטים יש אפשרות להירשם לתוכניות המועברות במשרה מלאה או חלקית / גמישה ומצוינות באנגלית או ביוונית.

עם סיום הקורסים בהצלחה, מוענקות לסטודנטים תארים והכישורים המוענקים על ידי גופי הענקת האוניברסיטאות. הים התיכון הוא מכללה מורשה ומאושר על ידי משרד החינוך ההלני ותארים שלו מוכרים ברמה בינלאומית ומקצועית שווה לאלה שהוענקו על ידי אוניברסיטאות המדינה היוונית. תארים מוכרים גם על ידי NARIC בבריטניה.

המכללה עומדת בתקני איכות מרובים: היא מוסמכת על ידי מועצת ההסמכה הבריטית (BAC), כ מוסד המספק השכלה גבוהה ונבדקת על ידי הסוכנות לאבטחת איכות בבריטניה (QAA), ארגון המפקח על תקני האיכות של אוניברסיטאות בבריטניה. כיום, מכללת הים התיכון מפעילה שני קמפוסים באתונה וסלוניקי, הממוקמים במרכז הערים ובכך ניתן להגיע אליהם בקלות בכל אמצעי התחבורה הציבורית.

בסביבת למידה עכשווית, המכללה מציעה את הקורסים שלה ב -7 בתי ספר אקדמיים: עסקים בית הספר, בית הספר לתיירות

המכללה ביצעה גם יוזמות מובילות, כולל פיתוח תכנית עבודה הוליסטית המעצימה את יכולת העבודה של התלמידים, בשיתוף עם רשת ענפה של שותפים בתעשייה.

כמכללה מתמקדת בסטודנטים, הים התיכון עושה כל ניסיון לפתח כוחות ויכולות בכל תלמיד על ידי מתן שירותי תמיכה, כגון הדרכה אישית, ייעוץ, תמיכה בלמידה ושירותי קריירה, מלגות

המשימה שלנו

במאה ה -21, מכללת הים התיכון - בשיתוף עם אוניברסיטאות בעלות מוניטין בחו"ל - התפתחה למוסד להשכלה גבוהה עם תפקיד מוביל ביוון, בתחומי הלימוד של כלכלה, עסקים, מחשוב, מדעי החברה, תיירות, מקצועות בריאות והנדסה. הלימודים האקדמיים האיכותיים של המכללה מוצעים בסביבה חינוכית, שבה האיכות תמיד מתאימה לצורכי התלמידים.

על מנת לממש את משימתה למצוינות אקדמית, הצלחה בסטודנט, חדשנות אקדמית וטכנולוגית וכן תרומה חברתית , פועלת המכללה עם אנשי מקצוע ייעודיים ואנשי אקדמיה ברמה גבוהה, מכובדים בהוראתם, בתמיכתם, במחקר ובהישגים המקצועיים שלהם.

על בסיס יסודות מוצקים ועקרונות, התיכון קולג 'שואפת ליישם את שליחותו ולהיות מרכז הלמידה הבינלאומי הנודע ביוון . המטרות שלנו הן:

 • לספק לתלמידים שלנו הכנה יסודית בתחום הנבחר שלהם, על מנת לתמוך הכניסה המוצלחת שלהם לשוק העבודה.
 • להיות תומך של התלמידים שלנו וליצור סביבת למידה כי "אתגר" ומשמעת אותם, ובכך לקדם אתיקה, אחריות ויושרה.
 • עזור לתלמידים שלנו לפתח מיומנויות הניתנות להעברה, כגון חשיבה ביקורתית, יצירתיות, ניתוח ויכולת סינתזה, מיומנויות תקשורת שיוכלו ליישם בכל ההקשר המקצועי, האקדמי או החברתי.
 • לשפר את יכולת ההעסקה של התלמידים בכל האמצעים האפשריים ולתרום באופן פעיל להשגת ניסיון בתעשייה ותעסוקה.
 • הכינו את תלמידינו לתפקידים מובילים בכלכלות לאומיות ובינלאומיות, על ידי כך שהם מציעים להם ניסיון אקדמי רחב ומגוון.
 • לספק לצוות האקדמי שלנו הזדמנויות לפיתוח, על ידי העשרת הידע שלהם ואת מיומנויות ההוראה לטובת התלמידים שלנו.
 • כל הזמן להעריך ולפתח את התוכניות והשירותים שלנו, כדי לשמור על מימוש החזון שלנו.
 • להפוך את המכללה לנגישה לכל התלמידים שיש להם את הכישורים האקדמיים המתאימים, על ידי מתן דפוסי משלוח גמישים ומלגות אקדמיות / חברתיות.
 • שפר את מעמדנו הבינלאומי על ידי משיכת סטודנטים ועובדים בינלאומיים.
 • הרחבת הקשר האקדמי והמחקרי שלנו עם מוסדות חינוך ארציים ובינלאומיים ואקדמאים בעלי מוניטין בינלאומי.
 • להשתתף בחיי החברה של הקהילה שלנו, על ידי טיפוח פעילויות תרבותיות ומדעיות.

מיקומים

סלוניקי

Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης

כתובת
2-4 Egnatia St.
54626 סלוניקי, סלוניקי, יוון
טלפון
+30 231 054 7708

אתונה

Μεσογειακό Κολλέγιο

כתובת
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 אתונה, מרכז אתונה, יוון
טלפון
+30 210 8899600