Aristotle University Thessaloniki

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת אריסטו של סלוניקי

אוניברסיטת אריסטו של סלוניקי אריסטו אוניברסיטת סלוניקי נוסדה בשנת 1925 והיא האוניברסיטה מקיף הגדול ביותר ביוון. הקמפוס הראשי ממוקם במרכז העיר סלוניקי, ומשתרע על שטח של כ 33.4 דונם. היא כוללת 10 פקולטות אשר מורכבת של 40 בתי ספר וסגל 1 חד בית הספר. כמה מתקנים חינוכיים ומנהליים נמצאים מחוץ לקמפוס מסיבות מעשיות ומבצעיות. מספר המתקנים אלה נמצאים מחוץ לעיר של סלוניקי או אפילו בערים אחרות. קהילת אוניברסיטת אריסטו כוללת כ 75.000 תלמידים (65.000 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתארים מתקדמים ו9.000 דוקטורנטים), 2.024 חברי סגל, יותר מ -800 אנשי מחקר ומעבדה וכמעט 900 עובדים מנהליים.

בית הספר לתקשורת והעיתונאות המונית

בית הספר לעיתונאות ותקשורת המונים (http://www.jour.auth.gr/en/) של אוניברסיטת אריסטו של סלוניקי נוסדה בשנת 1991 במטרה לספק לסטודנטים עם הכשרה תיאורטית ומעשית בעבודה העיתונאית, לקדם מחקר עיתונות ואת התקשורת ההמונית, כמו גם לכבד את הזכויות ותחומי אחריות של עיתונאים יווניים. היא תופסת בניין בן שש קומות הניאו-קלאסי הממוקם ברחוב Egnatias 46, במרכז של סלוניקי. המזכירות ממוקמת בקומה הראשונה. מעבדות התקשורת ואינפורמטיקה של בית הספר נמצאות בבניין אחר, בסמוך לקמפוס המרכזי. בית הספר לעיתונאות ותקשורת המונים מציע מעלות ארבע שנים בהצטיינות התואר הראשון (שווה ערך ל 240 רישומם) בעיתונות), ו- B) תקשורת המונים. הפעלת תכנית התמחות במלוא מובנת מילה ומימון, תלמידים של שני התמחויות ההזדמנות לרכוש מיומנויות חשובות באתר, במיקום סמסטריאלי במגוון רחב של ארגוני תקשורת (תחנות טלוויזיה והרדיו, עיתונים ומגזינים, תקשורת אינטרנט, פרסום ו יחסי ציבור סוכנויות), כמו גם בהודעות לעיתונות / תקשורת בפרטית ובמגזר הציבורי. התכנית לתואר שני של בית הספר נחנכה בשנת 2008, וכיום היא כוללת תואר שני בעיתונאות ומדיה חדשה ותואר שני בתקשורת ותרבות (שני 2 שנים נמשכות ושווה ערך ל -120 רישומם), כמו גם תכנית לדוקטורט (3 שנים / 180 רישומם). אוכלוסיית הסטודנטים הנוכחית של בית הספר כוללת כמעט 700 סטודנטים לתואר ראשון, 64 דוקטורנטים ו -57 דוקטורנטים. בנוסף, בכל שנה בבית הספר מקבל בממוצע 15 תלמידי ארסמוס זמן מה, באותו הזמן, זה מכשיר את הציונים של אנשי מקצוע באמצע קריירה באמצעות מגוון רחב של תוכניות למידה לכל החיים שתוכננו במיוחד.

סלוניקי היסטורית אחת הערים הוותיקות multiethnic ביותר באירופה, סלוניקי בעלת אוכלוסייה של כמיליון בני אדם, ו, על חשבון מארבע אוניברסיטאות שבו וריבוי של מוסדות אחרים להשכלה גבוהה, מתגאה אוכלוסייה חזקה-תלמיד של יותר מ 150.000. ניחן מורשת הרב-התרבותית אלף הבן שלו, הקשורה יווני, הרומית שלה, ביזנטי, העותמאני וההיסטוריה הספרדית היהודיה, סלוניקי הוא המרכז של תנועת תרבות-יצירתי הומה הכוללת כמה מהלהקות המוערכות ביותר של המדינה, אמנים חזותיים מעצבים, כמו גם פסטיבלים לשבחים בעולם כולו, כמו בחורף פסטיבל הסרטים הבינלאומי ואת תיעודי סלוניקי פסטיבל האביב.

האם אני צריך לעבור את בחינת IELTS / TOEFL / קיימברידג וכו 'עבור הבקשה שלי? אתה נדרש להגיש תוצאת בחינת שפת אנגלית אם או שאתה השפה הראשונה שלך היא לא אנגלית לתואר הראשון כולו שלך לא למד באנגלית לפרטים נוספים ראו דרישות שפה אנגלית. שים לב שאתה לא צריך להגיש מבחן בשפה עם הבקשה שלך כמו סלקטורים לא ייקח זאת בחשבון בעת ​​ההחלטה או לא להמליץ ​​הצעה של הודאה. אם אתה מקבל הצעה של הודאה, תנאי בשפה המתאימה יתווסף. אתה חייב לספק הוכחה של שליטה בשפה שלך לפני שאתה בשל להירשם לתוכנית שלך.

האם אני צריך לשלוח כל מסמך אחר?

המנהל יהיה לבקש ממך לשלוח כל תוצאות בחינה שלא נכללו בטופס הבקשה, וכן כל מידע נוסף אחר שעשויים להיות הכרחי.

מה אני צריך לרישום שלי?

לאחר שהתקבלת נהיה בקשר איתך על המסמכים שאתה צריך להגיש עם ההרשמה שלך. בדרך כלל אלה כוללים ועותקים נאמנים למקור של התואר שלך ותנסה הבחינה באנגלית שלך מסתיימים צילום של הדף זהות של תצלומי הצבע בגודל זהה-הכרטיס שני דרכון שלך

אני לא באתי ממדינת איחוד האירופי. האם אני צריך ויזה? כל התלמידים שאינם מגיעים ממדינות האיחוד האירופי צריך לבדוק עם שגרירות יוון מדינותיהם התקנות בדבר אשרות סטודנט ליוון. הם צריכים להגיש בקשה לויזת סטודנט בארץ מוצאם מוקדם ככל האפשר, משום זמן עיבוד אשרות הללו יכול להיות ארוך למדי.

מה אני צריך לעשות כדי להתכונן לתוכנית?

לאחר שהתקבלת נהיה בקשר איתך על הפרטים והדרישות של התכנית. זה רעיון טוב לעשות קצת עבודת הכנה מראש של תחילת התכנית, כלומר להתרענן הכישורים האנגלים שלך או ידע מינוח מיוחד על ידי קריאת ספר רלוונטי להתפתח בהתאם למסלול שבחרת (ראה, למשל. בביבליוגרפיה כמובן הליבה שלך).

האם אני יכול לבקר את בית הספר לתקשורת והעיתונאות המונית?

כן אתה יכול. אנא צור קשר עם קצין המנהל של התכנית (ראה לעיל) ומסדר לביקור בכל עת עד תום תקופת בדק הקיץ (30 יוני), או לאחר תחילת תקופת בדיקת הסתיו (1 ספטמבר).

מיקומים

סלוניקי

Aristotle University of Thessaloni

כתובת
egnatias 46
54625 סלוניקי, סלוניקי, יוון
טלפון
+30 231 099 6000

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך