Athens University of Economics & Business

Introduction

Read the Official Description

אוניברסיטת אתונה לכלכלה ועסקים (AUEB) נוסד בשנת 1920, והוא נחשב כיום כאחד מהאוניברסיטאות תחרותי ביותר, ברמה האירופית, בתחומי כלכלה, מנהל עסקים, מערכות מידע, סטטיסטיקה, שיווק, חשבונאות ומימון. כמעט מאה שנה לאחר הקמתה, AUEB ממשיכה לשדר ידע בתחומים המדעיים שהיא מטפחת, כדי לקדם את שיטות עבודה יעילות וחדשניות לניהול, ולתרום להתפתחות היוונית והקהילה הבינלאומית, עם נוף לכיוון האיזון בין מצוינות ו תרומה חברתית. בכל שנה יותר מאלף סטודנטים לתואר שני מהאוניברסיטה.

יש AUEB כולל של יותר מ -26,000 בוגרים, המהווים כוח מניע לא רק ביווני אלא גם בכלכלה והניהול הבינלאומיים. יתר על כן, AUEB מדורג בין הגבוה ביותר בהעדפות של תלמידים פוטנציאליים בכל שנה בדיסציפלינות הוא מטפל. המטרה של AUEB היא לא רק לספק לסטודנטים שלה עם ידע תיאורטי בשילוב עם כלים אנליטיים מודרניים, אלא גם כדי לספק להם את ההזדמנות לפתח את כישוריהם האישיים, כגון חשיבה ביקורתית ויוזמה אישית. שילוב מסורת עם חדשנות ומחקר עם יישום, מתמקד באיכות והחצנה, ולהיות קשובים לצרכיה של חברה, AUEB נהנה מוניטין יוצא דופן הנובע מהרמה הגבוהה של הוראה היא מציעה ומתן תוכניות אקדמיות מודרניות המשלבות בינלאומי האחרון התפתחויות, המבוסס על הדרישות של שוק העבודה של היום.

"... המטרה של האוניברסיטה שלנו היא לשמש כמרכז לחינוך ומצוינות מדעיים, דמוקרטיה, שלטון מוכשר, החצנה, שקיפות ואחריות חברתית, וכמקור של עושר אינטלקטואלי למדינה שלנו, במיוחד בזמנים הקשים אלה שיוון הולכת דרך. אנחנו רוצים שהתלמידים שלנו לרכוש את ההכשרה הטובה ביותר האפשרית המדעית, שיאפשר להם להיות אנשי מקצוע מוצלחים באירופה וברחבי עולם. במקביל, למרות היכולת הפיננסית מוגבלת שלה, AUEB מציע לתלמידיו מגוון רחב של תרבות, ספורט ופעילויות אחרות ושירותים, לתרום עד כמה שניתן במלואם להתפתחות אישית היטב המעוגלת שלהם. אנחנו משתדלים לפתח מערכת יחסים שוטפים עם התלמידים שלנו. על ידי שמירה ועוד פיתוח לטווח ארוך ושיתוף פעולה הדוק עם עולם העסקים היווני, AUEB מאפשר ותומכים, באמצעות שירותיה, מיקומי קריירה של בוגריו. עם תחושת האחריות חזקה, AUEB תורם בהחלטיות ליצירת המשאב החשוב ביותר במדינה יכולה להיות: ההון האנושי שלה ... "

פרופ 'קונסטנטין Gatsios, רקטור

קטע מתוך ברכתו של הרקטור

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MSc »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

תואר שני במשלוחים בינלאומיים, מימון וניהול

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים September 2019 יוון Athens + 1 more

MSC המשולב ב International Shipping, Finance, Management (ISFM) כולל שילוב ייחודי של שלושת תחומי הידע בכותרת, שהם חיוניים עבור אלה המועסקים או מעוניינים למצוא עבודה בענף הספנות הבינלאומי. [+]

ברוך הבא הודעה מהמנהל

MSC המשולב ב International Shipping, Finance, Management (ISFM) כולל שילוב ייחודי של שלושת תחומי הידע בכותרת, שהם חיוניים עבור אלה המועסקים או מעוניינים למצוא עבודה בענף הספנות הבינלאומי. מטרה זו מושגת באמצעות תוכנית מודרנית ומובנית, המשלבת את קריאת הספרות הבין-לאומית, מעבדות, מקרי מבחן, סדנאות, הוראה, ביקורים בחברות ועבודה אקדמית שמטרתה לשפר את מיומנויות המחקר. חברי הסגל האקדמי המעורבים בתכנית מפיקים מחקר חלוצי ביותר בתחומי הלימוד שלהם. מנהלי עסקים מוזמנים גם כרמקולים מרכזיים בתוכנית. כל האמור לעיל מופץ בתכניות הלימודים של יחידות הקורס כדי להרכיב תוכנית חינוכית ברורה.... [-]


Contact
כתובת מיקום
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

Athens, Central Athens, GR10434 GR