National Taiwan University International College Provisional Office

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המכללה הבינלאומית של אוניברסיטת טייוואן הלאומית (NTUIC) היא פלטפורמה להשכלה גבוהה הכוללת לימודים בינתחומיים ומאפיינים ועוצמות טייוואניים ומחויבת לטיפוח אנשי מקצוע ניידים בינלאומיים. עבור כישרונות ברמה עולמית, כישורים מקצועיים יוצאי דופן הם דרישה בסיסית; חשיבה בין-תחומית וניידות בינלאומית הם המפתחות להשפעה גלובלית. NTUIC מספקת סביבת למידה בין תחומית ותרבותית לכישרונות בינלאומיים, ומאפשרת לתלמידים לצאת מאזור הנוחות שלהם וללמוד כיצד לחשוב מנקודות מבט שונות באמצעות תהליך של שיתוף פעולה וסיעור מוחות. יש לצפות כי בעתיד התלמידים יוכלו לשתף פעולה עם כישרונות כלל-עולמיים עם כישורים וידע שהושגו מטייוואן כדי לזהות ולפתור אתגרים, נושאים וצרכים גלובליים.

mentatdgt / Pexels

ראיה ומשימה

הסוגיות הגלובליות העומדות לפנינו הן בעלות היקף ומורכבות גדולים יותר, ולכן NTUIC עומד על הרעיון של 3 i (בינלאומי, בינתחומי ומשפיע) לשילוב הדגשים האקדמיים של NTU ולספק חינוך בינלאומי איכותי לטיפוח הכישורים הנדרשים כדי לפתור סוגיות גלובליות. בסופו של דבר NTUIC מבקשת לשפר את התחרותיות הבינלאומית במדינה בענפים קשורים ותרומה ישירה הן למדינה והן לעולם.

בינלאומי

בתגובה לדרישות עולמיות ומגמות בינלאומיות, NTUIC מספקת תוכניות בהוראת אנגלית וקורסים בהשתתפות כישורים מצטיינים מכל העולם ומטפחת אותם עם ניידות גלובלית ונקודות מבט תרבותיות מגוונות.

בינתחומית

NTUIC מפרק חסמים בין תחומים אקדמיים, ומספק חינוך בינלאומי המשלב דיסציפלינות ומכללות שונות. זה מכפיל את הנכסים הגדולים של אחת-עשרה המכללות הקיימות של האוניברסיטה ומעודד סטודנטים לחקור את היתרונות שלהם באמצעות למידה בין-תחומית כדי לטפח את התפתחותם האקדמית.

בעל השפעה

NTUIC משיקה תכניות תואר בינלאומיות הנלמדות אך ורק באנגלית שממנפות את נקודות החוזק האקדמיות של האוניברסיטה וכן את היתרונות התעשייתיים של טייוואן ואת המאפיינים התרבותיים שלה. תכניות אלה שואפות להעלות את השפעתה של NTU על סוגיות גלובליות באמצעות מחקר בין תחומי ודיאלוגים ושיתופי פעולה בינלאומיים.

מה אנחנו עושים

ה- NTUIC מאגד רבים מהתחומים האקדמיים הבינלאומיים המובילים באוניברסיטת NTU ומשלב את משאבי האוניברסיטה לצורך השקת תכניות לימודים בין-תחומיות הנלמדות באנגלית. תוכניות אלה מיישרות קו הדוק עם צרכי העולם והדינמיקה הבינלאומית. שלושת המוקדים הראשונים הראשונים של התוכניות כוללים חקלאות ומדעי החיים, קיימות ומניעת אסון וטכנולוגיה חכמה. תכנון תכניות הלימודים יתמוך בלמידה המקצועית והמעשית הבין תחומית של התלמידים בסביבת הוראה באנגלית, מכיוון שהוא שואף לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים ולהעמיק את החיוניות האקדמית. יתר על כן, תכנית הלימודים מדגישה גם את השימוש המעשי בידע אקדמי ליישומים תעשייתיים ומסייעת לסטודנטים לבנות קשרים עם תעשיות שונות. הזדמנויות סטאז 'מקומיות וחו"ל ניתנות לסטודנטים להעביר בצורה חלקה לנתיבי הקריירה האידיאליים שלהם. ישנן שלוש משימות של NTUIC:

1. הגדר תוכניות בינלאומיות בין תחומיות שנלמדו באנגלית

שלושת המוקדים העיקריים לתוכניות התואר הבינלאומיות של NTUIC הם חקלאות ומדעי החיים, קיימות ומניעת אסון וטכנולוגיה חכמה. כל מיקוד יעצב שתי תוכניות לימודי בינתחומי עם תואר שני ותואר שלישי. קורסים כנקודת מוצא. התוכנית שהוקמה הראשונה, תכנית לתואר שני בטכנולוגיה גלובלית לחקלאות ומדע גנום (Global ATGS) נמצאת בתחום החקלאות ומדעי החיים ותקבל בברכה את קבוצת הסטודנטים הראשונה שלה בספטמבר 2020. בעתיד, תוכניות לימודים בינתחומיות יותר צופות פני עתיד להוסיף.

2. לספק חינוך בינלאומי קמפוס ללא גבולות כדי לטפח חדשנות חינוכית.

תכניות שיתוף פעולה בינלאומיות
NTUIC מתכנן לשתף פעולה עם אוניברסיטאות זרות בפיתוח תכניות תואר או קורסים מקצועיים להענקת תעודות תואר, נקודות זכות, או תעודות גמר משני מוסדות. באמצעות הפעלה משותפת של התוכניות או הקורסים, NTUIC מבקשת לעודד אוניברסיטאות זרות מובילות להקים קמפוס ב- NTU כדי למשוך סטודנטים בינלאומיים מצטיינים.

קורסים בינלאומיים בהשתתפות
הקורסים המוצעים על ידי NTUIC כוללים שני סוגים: קורסים מקוונים וקורסים לטווח קצר. הקורסים הם משלושה מוקדים עיקריים של NTUIC: חקלאות ומדעי החיים, קיימות ומניעת אסון וטכנולוגיה חכמה. הוראה מקוונת וקורסים אינטנסיביים לטווח קצר מתגברים על מחסומים מסורתיים של זמן ומרחב, ומקדמים ומרחיבים את השפעתם של NTU על שלושת התחומים ועונים על צרכי התלמידים לפיתוח מגוון יכולות.

3. התחבר לתוכניות אחרות שנלמדו באנגלית בקמפוס

NTUIC תקים קשרים אופקיים בין המחלקות והמכונים האקדמיים בקמפוס, תוך שילוב הקורסים והמשאבים של תכניות לימודים בין-תחומיות הנלמדות באנגלית. יתכן וסטודנטים כבר לא יהיו מוגבלים למבנה של תכניות בודדות ויש להם גישה לאפשרויות למידה רבות יותר לעיצוב נוסף של המפתח שלהם על סמך האינטרסים האקדמיים שלהם. מטרה זו לעודד למידה אקטיבית על פני תחומי הלימוד וכך להגדיל את עומק ורוחב הלמידה.

מיקומים

טייפה

כתובת
7F, Multi-Purpose Classroom Building
No.1, Sec.4, Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan

10617 טייפה, הרפובליקה הסינית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך