Koc University - Istanbul Turkey

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עם מבנה אקדמי חזק, הזדמנויות מחקר, הישגים בינלאומיים, סביבה חברתית חיה מגוון רחב של הזדמנויות עבודה עם סיום הלימודים, אוניברסיטת Koç מושך באופן ייחודי את תשומת הלב של התלמידים הטובים ביותר בטורקיה ובחו"ל. מחויבותה של אוניברסיטת קוצ 'ה למצוינות ותוכניותיה היטב, מושכת גם אקדמאים בינלאומיים יוקרתיים מאוניברסיטאות מובילות בארה"ב, בריטניה והאיחוד האירופי.

בשנת 2018-19 אוניברסיטת Koç מדורגת במקום הראשון בטורקיה, ה -13 בחינוך הגבוה בריימס וב- Top 50 של אוניברסיטאות צעירות ברחבי העולם .

עיקרי הדברים

 • יחס סטודנט נמוך-סגל (11 ל -1)
 • כל התוכניות נלמדות באנגלית (למעט סיעוד וחוק)
 • הפקולטה קיבלו תארים מתקדמים מאוניברסיטאות אייבי ליג בארה"ב וממוסדות אירופיים מובילים
 • 194 מעבדות מחקר עם המדינה של ציוד אמנות ומשאבים
 • 22 מרכזי מחקר, 5 פורומים למחקר ולחינוך
 • יותר מ -200 שותפים בינלאומיים מובילים בעולם לשיתוף פעולה של סטודנטים ומחקר
 • בין שלוש האוניברסיטאות המובילות בטורקיה לפרסום לכל סגל וסטטיסטיקה
 • 164 פרויקטים מחקר שוטף במימון חיצוני עם שווי של 50 מיליון דולר
 • המוסד המוצלח ביותר להשכלה גבוהה בטורקיה בהצעות למענקי ERC, המארח 14 מתוך 16 הפרוייקטים הפעילים בטורקיה
 • 16 מתוך 90 חברי האקדמיה הטורקית למדעים הם מאוניברסיטת Koç
 • מלגות זמינים לסטודנטים בינלאומיים ברמה גבוהה
 • אוניברסיטת Koç מוכרת ברמה הלאומית והבינלאומית עבור ההסמכה שלה וחברות. בית הספר למוסמכים שלה הוא בית הספר היחיד EQUIS ו- AMBA עסקים מוסמכים בטורקיה

הזדמנויות מחקר עם סגל בכיר

תוכניות הלימודים של אוניברסיטת Koç יש מרכיב מחקר רב, interweaving אקדמאים מעולה עם ניסיון במחקר הנדרש. כמו כן, סטודנטים לתואר ראשון עובדים לצד חברי סגל על פרויקטים מחקריים. פעילויות מחקר אלה משפרות את היצירתיות ואת חדות המחקר.

מחקרים מדעיים יישומיים, המציעים מדיניות בתחומים שונים והפצת ידע אקדמי בתחומים חברתיים, כלכליים ומשפטיים, מרכזי המחקר של אוניברסיטת Koç הם מימד חזק במיוחד של הדגש של המוסד על מחקר.

מלגות לסטודנטים בינלאומיים

אוניברסיטת Koç תומך בדור הבא של חוקרים עם מלגות מלא עבור Ph.D. תוכניות ומלגות חלקיות או מלאות עבור תוכניות אב לכל המועמדים להתקבל, הן המקומי והן הבינלאומי.

יש גם מספר גדל והולך של מלגות ספציפיות למדינה וזכאים לתורמים בינלאומיים לתואר ראשון.

בוגרים סיפורי הצלחה

בוגרי אוניברסיטת Koce מצליחים מבחינה מקצועית במפעלים לאומיים ובינלאומיים שונים, או שהם ממשיכים לתפקידי תארים מתקדמים ותארים מתקדמים באוניברסיטאות הגבוהות ביותר בעולם, כגון הרווארד, ייל, פרינסטון, ג'ורג'יה טק, סטנפורד, MIT, אימפריאל קולג 'ועוד.

dh
המחקרים האקדמיים החזקים של אוניברסיטת קוצ 'ה מתוגברים עוד יותר על ידי סביבה חברתית חיה וחיי קמפוס דינמיים, כולל פעילויות חברתיות סדירות, מועדוני סטודנטים, קבוצות ספורט וארגונים וולונטריים.

חיי הקמפוס באוניברסיטה מציעים סביבה תוססת עם שפע של פעילויות חברתיות ותרבותיות. הכיתות והמעבדות מצוידות בתשתית הטכנולוגית ומערכות התמיכה העדכניות ביותר. בנוסף, מתקני ספורט וספורט מצוינים הינם זמינים לכל חברי משפחת Koç.

הזדמנויות מחקר

משימת המחקר של KOC UNIVERSITY היא לתרום לגוף הידע האוניברסלי ולהשפיע על התפתחויות אינטלקטואליות, טכנולוגיות, כלכליות וחברתיות בקנה מידה עולמי. חברי הסגל תורמים לתחומים שלהם, הן באופן אישי והן בצוותים בין-תחומיים מתוכננים אסטרטגית. ביצוע מחקרים מדעיים ויישומיים, הצעת מדיניות בתחומים שונים והפצת ידע אקדמי בתחומים חברתיים, כלכליים ומשפטיים, מרכזי המחקר של KOC UNIVERSITY הם ממד רב עוצמה של הדגש של המוסד על המחקר.

סטודנטים לתואר ראשון עובדים לצד חברי סגל על פרויקטי מחקר. פעילויות מחקר אלה משפרות את היצירתיות ואת חדות המחקר. כמו כן, לתואר שני של KOC UNIVERSITY יש מרכיב מחקר רב, interweaving אקדמאים מעולה עם ניסיון במחקר הנדרש.

מודע של השוק הגלובלית יותר ויותר ואת הערך הגלום של בינאום, אוניברסיטת Koç רואה את הבסיס של נוכחות בינלאומית ראויה לציון להיות צורך במאה ה -21. לפיכך, ערכי האוניברסיטה וממשיכים לרדוף בקמפוס מגוון, שבו מחשבות, תרבויות, ערכים ואישים שונים, לא רק משותפים, אלא גם תורמים באופן הדדי להרחבת הפרט והקולקטיב. אוניברסיטת Koç ערכים פעיל פעיל בקמפוס מגוון, שבו מחשבות שונות, תרבויות, ערכים, ואישים, לא רק להתקיים, אלא גם לתרום באופן הדדי להרחבת הפרט והקולקטיב.

קבלה לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים המעוניינים להגיש בקשה לתואר ראשון או סטודנטים לתואר שני חייבים להחזיק באזרחות של מדינה שאינה תורכיה (אזרחים חסרי אזרחות ופליטים יכולים גם להגיש בקשה). על המועמדים להשלים בהצלחה את החינוך העל-יסודי בטורקיה או בבית ספר שווה ערך לביה"ס התיכון הטורקי, או שהם חייבים להיות בשנה האחרונה של החינוך העל-יסודי. לפרטים נוספים בקר בכתובת https://international.ku.edu.tr/ er

 • כל התוכניות נלמדות באנגלית (למעט תכנית סיעוד וכמה קורסים במשפטים)
 • 25% מהסטודנטים לתואר שני הם אינטלטים = "ernational, המייצג ovalt =" אה 50 מדינות
 • אשרה מלאה ותמיכה הגירה מחוץ "ered על ידי משרד הקהילה Intalt =" ernational (ICO), כמו גם פעילויות אינטגרציה חברתית
 • מחקר, הוראה, ו carealt = "אה מיומנויות פיתוח תוכניות ופעילויות offalt =" ered על ידי צוותי תמיכה מיוחדים.

רוצה לבקר אותנו עבור summalt = "אה?

Undalt = "סטודנטים לתואר ראשון ותואר שני מכל האובאלטים =" אה העולם לבלות זמן על הקמפוס שלנו הערכה = "ery summalt =" אה עושה מחקר, לוקח קורסים אקדמיים מיוחדים או פרויקטים. אם אתה undalt = "ergraduate סטודנט ואת רוצה expalt =" erience שלנו מצוינות אקדמית ומחקרית עבור summalt = "אה עם לינה חינם, לבדוק שלנו Undalt =" ergraduate Summalt = "אה מחקר תוכנית ב kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "האם הקמפוס שלנו?

ממוקם על הגבעות של Sarıyalt = "אה, איסטנבול, Koç Univalt =" ersity הוא עשרים דקות מחופי הים השחור, מוקף כפרים מקסימים ונוף טבעי, מחוברת לעיר centalt = "אה דרך שפע של אפשרויות תחבורה נוחה .הקשת Unvalt = "ersity יש ארבעה othalt =" קמפוס קמפוסים: קמפוס המערבי, קמפוס Nişantaşı, RCAC Beyoğlu ו İstinye קמפוס ברוכים הבאים Koc Univalt = "ersity! qw

מיקומים

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך