Bahcesehir University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Bahcesehir University

הסיסמה "בלב איסטנבול" מתאימה לאוניברסיטה כמו Bahcesehir University (BAU). עם הקמפוס הראשי שלה על שפת הבוספורוס בבשיקטאס כל יום מתחיל מוקדם עם ניידות מהירה וממשיך לאורך כל היום. יתר על כן, ניתן לפגוש אירוע כמעט בכל חלקי האוניברסיטה.

הדבר הראשון אשר יפגע בעין שלך כאשר אתה נכנס לאוניברסיטה שלנו יהיה מספר גדול של סטודנטים זרים. מארה"ב לסין, מצרפת לדרום קוריאה מאזור גיאוגרפי רחב המשתרע על אלף סטודנטים זרים לומדים באוניברסיטת בר-אילן. בתשובה לשאלה מדוע הם מעדיפים תואר ראשון אנו מקבלים תמיד את אותה תשובה: "המיקום המרכזי והכוח הבינלאומי" . כדי להבין את שיתוף הפעולה הבינלאומי של האוניברסיטה שלנו, סיור קצר בקמפוס או באתר האינטרנט שלנו יהיה מספיק.

"BAU GLOBAL" מספקת לסטודנטים בוגרי האוניברסיטה הזדמנות לקבל חינוך מנקודות שונות. BAU גלובל הוא מסוגל להשיג זאת באמצעות ברלין, מרכז הדגירה טורונטו, וושינגטון הבירה, הונג קונג, רומא, עמק הסיליקון ובוסטון. "BAU גלובל" מאפשר לסטודנטים להמשיך את השכלתם בכל המרכזים הגלובליים של BAU בחו"ל ומספק את כל התמיכה הקשורים לתוכניות.

יש לך הזדמנות לקחת קורס במחלקה שלך באיסטנבול, ברלין, רומא או וושינגטון. גם לקראת סוף כל שנה אקדמית, יש לך הזדמנות להגיש בקשה לתוכניות הקיץ של BAU בחו"ל. לדוגמה, בניו יורק אתה יכול ללמוד את תחום התקשורת והתקשורת, בוושינגטון אתה יכול ללמוד תקשורת פוליטית, הטכנולוגיה היא בלב התקשורת הדיגיטלית ושיווק בעמק הסיליקון ואנחנו פותחים תוכנית הכשרה בהונג קונג מתמקדת עסקים וחדשנות. יתר על כן, תוכנית הקיץ של BAU בחו"ל היא לא רק עבור התלמידים שלנו, אבל הוא פתוח לסטודנטים מכל רחבי העולם!

התחבורה אל BAU היא די קלה. אנו מספקים שירות הסעות חינם לתלמידים שלנו ומלומדים ללא סירות משלו בין שני הקמפוסים שלנו ממוקם בלב ליבה של איסטנבול, Besiktas צפון, Beşiktaş דרום, Göztepe ו Galata. הסירות שלנו לצאת מאזור שאנחנו נותנים את השם BAUPORT. זהו אזור שהוקצה במלואו לשימוש על ידי התלמידים שלנו עם ירק ונוף מרהיב של הבוספורוס. הסירות שלנו יוצאים בשעות מסוימות של היום מן המזח שלנו וזה מאפשר נסיעה נעימה בין הקמפוסים שלנו בבשיקטאס וגלטה. לפיכך, התלמידים להתרחק תנועה איסטנבול עסוק וליהנות האוקיינוס ​​ואוויר צח שלה בעת המעבר מן הקמפוס לקמפוס. הקמפוס שלנו בגלאטה מתמחה בעבודת הסגל בתקשורת החדשה. פרסום בטאבלט בתקשורת הדיגיטלית, למידה דיגיטלית המבוססת על משחק של חדשות מהסטודיו ועד לשולחן העבודה וסדנאות רבות אחרות זמינות בגלאטה.

BAU לא רק לסטודנטים לתואר ראשון אלא גם מארגנת תוכניות לבוגרים ולמועמדים לתואר שני. משרד הבוגרים שלנו מקיים אירועים במהלך השנה, ומשפחת בוגרי האוניברסיטה העברית גדלה בכל שנה תוך שמירה על קשר חזק גם לאחר סיום הלימודים.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת BAU.

משימה

כמו מוסד להשכלה גבוהה המוקדש הוראה, מחקר, שירות לחברה שלנו, המשימה של אוניברסיטת Bahceşehir היא לחנך את כוח העבודה המוביל של העתיד שיש להם חקר השואל ויכולת חשיבה ביקורתית; רגישים לנושאים מקומיים וגלובליים; להשיג סטנדרטים בינלאומיים; לתרום לידע מדעי, טכנולוגי ותרבותי; הם תומכים חזקים של רעיונות וערכים אוניברסליים.

חָזוֹן

אוניברסיטת Bahçeşehir מצפה להיות הכוח המוביל אזורית וארצית בהשבחת הידע. בהצ'היר אוניברסיטת שואפת לחנך תלמידים המחויבים לקידום כבוד של אחרים, שהם מתחשבים והערכה של הבדלים אנושיים, של ביטוי קונסטרוקטיבי של רעיונות.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

מיקומים

איסטנבול

כתובת
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 איסטנבול, איסטנבול, טורקיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך