קרא את התיאור הרשמי

שיתוף חזון זה של מתן חינוך איכותי ושאיפה למצוינות, WMG באוניברסיטת וורוויק ומועצת ההכשרה המקצועית (VTC) מיישמות את עצמן לספק בחירה מוערכת לאלה המעוניינים לרכוש ערכים, ידע ומיומנויות לשיפור שלהם יכולת העסקה.

עם הקמת בית הספר WMG לפיתוח מקצועי ב- VTC, התלמידים יכולים לקבל חינוך באיכות גבוהה בהונג קונג מאוניברסיטה ברמה עולמית.

על אוניברסיטת וורוויק

נוסדה בשנת 1965, אוניברסיטת וורוויק הוא אחד המוסדות המובילים להשכלה גבוהה בבריטניה. זהו מוסד מוצלח במיוחד, עם מוניטין מוכר של מצוינות במחקר והן בהוראה, לחדשנות ולקישורים עם עסקים ותעשייה. ( אוניברסיטת וורוויק ).

אוניברסיטת וורוויק, בריטניה, מדורגת במקום 10 בטבלאות הליגה הלאומית באנגליה ו -57 בעולם.

מדורגת מס '57 - QS World Ranking, 2018

מדורגת מס '8 - המדריך האוניברסיטאי השלם 2018

מדורגת מס '7 - טיימס ואת סאנדיי טיימס מדריך טוב של האוניברסיטה

מדורגת מס '8 - המדריך של אוניברסיטת גרדיאן 2018

היתרונות של לימוד ב- WMG

  • מחקר בעיר קוסמופוליטית בינלאומית באסיה במחירים נוחים יותר
  • התוכנית כוללת פרויקט תעשייתי בהונג קונג / סין
  • יש את הגמישות לקחת לכל היותר שני מודולים במרכזים אחרים של WMG בחו"ל בתאילנד, מלזיה, סינגפור או בריטניה.

על מועצת הכשרה מקצועית

הוקמה בשנת 1982, המועצה להכשרה מקצועית (VTC) היא הגדולה ביותר הכשרה מקצועית, הכשרה מקצועית קבוצת פיתוח בהונג קונג. VTC מספק אישורים חשובים עבור כ 250,000 סטודנטים מדי שנה באמצעות מגוון מלא של טרום תעסוקה ותוכניות שירות עם הכישורים המוכרים בעולם.

VTC נכנסה לשיתוף פעולה עם אוניברסיטת וורוויק, בריטניה להשיק את התוכנית הראשונה של מאסטר בהונג קונג בשנת 2009 במטרה לטפח אנשי מקצוע ברמה גבוהה יותר עבור הונג קונג כדי להניע את הצמיחה של תעשיות. ( VTC ).

על WMG

זוהי המחלקה האקדמית רב תחומית באוניברסיטת וורוויק, שהוקמה על ידי פרופ 'לורד קומאר Bhattacharyya בשנת 1980. היא מציעה חינוך ללא תחרות שלאחר הלימודים ליותר מ -1,500 סטודנטים ברחבי העולם מדי שנה.

  • עבודת המחקר והפיתוח מתבצעת בשיתוף פעולה עם התעשייה בבריטניה ובחו"ל והיא מחויבת למציאת פתרונות לבעיות אמיתיות בעולם.
  • מדריכים מוסמכים מאוד עם ניסיון משמעותי בעסקים או בתעשייה.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

האם אתה רוצה לעבור לתוך ניהול פרויקטים, גם בתחום הטכנולוגי הנוכחי שלך או לתחום חדש של מומחיות? למשתתפים בקורס זה יש מגוון רחב מאוד של רקע אקדמי ומקצועי. זה מתאים לאלה עם ... [+]

מספר רישום (פקודת השכלה גבוהה ומקצועית לא-מקומית) פקודת מס '251907

האם אתה רוצה לעבור לתוך ניהול פרויקטים, גם בתחום הטכנולוגי הנוכחי שלך או לתחום חדש של מומחיות? למשתתפים בקורס זה יש מגוון רחב מאוד של רקע אקדמי ומקצועי. זה מתאים לאלה עם ניסיון בעבודה, כמו גם אלה עם רקע מועט או לא בעסק.

מה יספק הקורס?

הקורס מספק את המתודולוגיות, הכלים, העקרונות והפילוסופיות אשר תורמים באופן יעיל לפיתוח ולניהול של פרויקטים ותוכניות קטנים וגדולים. תוכלו ללמוד על ניהול משאבי אנוש בפרויקטים ותוכניות, כמו גם ניהול סיכונים וניהול שינוי. בנוסף, תפתח גישה שיטתית לניהול ההיבטים הפיננסיים של פרויקטים ותוכניות.... [-]

הונג קונג
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

בסביבה העסקית המורכבת של ימינו, שבה כל כך הרבה מהתמ"ג העולמי קשור לשירות, מדע השירות הוא גם אזור מרגש ומכריע, שבו העסק חייב להגדיל את המומחיות שלהם כדי להתקדם. תוכנית זו ... [+]

מספר רישום (פקודת השכלה גבוהה ומקצועית לא-מקצועית) פקודת 252569)

בסביבה העסקית המורכבת של ימינו, שבה כל כך הרבה מהתמ"ג העולמי קשור לשירות, מדע השירות הוא גם אזור מרגש ומכריע, שבו העסק חייב להגדיל את המומחיות שלהם כדי להתקדם. תוכנית זו רואה את המורכבות של שירותים אשר מפגיש רשת של ארגונים, אנשים, טכנולוגיות ומידע כדי לספק ערך ללקוח.

מה יספק הקורס?

תלמד לבנות ארגון שירות ולהסתכל על מצוינות בשירות מתוך מגוון רחב של פרספקטיבות המגזר הבינלאומי. על ידי הבנה מלאה של הצרכים של לקוחות ובעלי עניין, תוכל להודיע עיצוב שירות כדי אפקט אופטימלי באמצעות הכלים והטכניקות המתאימות ביותר. אתה תהיה לימד לקחת מבט "מערכות" של שירותים; בהתחשב בעיצוב, פיתוח, אספקה, תחזוקה והחלפה בסופו של דבר, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר מושגות.... [-]

הונג קונג
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
30 Shing Tai Road Chai Wan
הונג קונג, הונג קונג