קרא את התיאור הרשמי

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

אוניברסיטת הונג קונג

HKU, שנוסד בשנת 1911, הוא המוסד השלישוני הוותיק והידוע ביותר בשטח. תוך חיבוק המורשת והמסורות העשירות שלנו, אנו משתדלים להניע את המחקר הגבול ולפתח את דור המנהיגים הבא לעולם.

הודעה מהדיקן

אוניברסיטת הונג קונג (HKU), שאמורה אחר שורשיה למעלה ממאה שנה, עומדת היום בגאווה כאחד המוסדות המובילים להשכלה גבוהה באסיה. ואיתו, הפקולטה לעסקים וכלכלה (FBE) הפכה להיות בית ספר לעסקים מוכר ומוערך באזור.

הפקולטה שואפת לטפח מנהיגים עסקיים מהשורה הראשונה ולטפח מחקר אקדמי ומושקע כדי לשרת את צרכיהם של הונג קונג, סין ושאר העולם בכלכלה העולמית המשתנה במהירות. אנו מעסיקים חוקרים מובילים מכל קצוות תבל המחדירים סטודנטים עם ידע עולמי. עם השיעור הגבוה ביותר של סטודנטים לתואר ראשון שאינו מקומי מבין כל הפקולטות ב- HKU ושתי התוכניות לתארים מתקדמים המדורגות בין חמשת הטופ-אוניברסיטאות של אוניברסיטת אוניברסיטת תל-אביב, FBE מושך את הסטודנטים הטובים והמבריקים ביותר מהונג קונג ומעבר לה.

תכנית ה- MBA במשרה מלאה בפקולטה דורגה כמספרה של אסיה. 1 בדירוגי ה- MBA העולמיים שפורסמו על ידי יחידת המודיעין של Economist במשך תשע שנים ברציפות משנת 2010 עד 2018. בנוסף להציע תוכנית מובחרת של EMBA-Global Asia בשיתוף עם בית הספר לעסקים בקולומביה ובית הספר לעסקים בלונדון עבור בכירים ואנשי מקצוע ממוקדים ברחבי העולם, אנו משתפים פעולה עם בתי ספר לעסקים מובילים ברחבי סין וברחבי העולם בכדי לסנכרן בין חינוך לעסקים וכלכלה. רשת הבוגרים החזקה והרחבה שלנו, עם מנהיגים עסקיים וקהילתיים המשרתים בתפקידי מפתח בתחום הציבורי והפרטי כאחד, מעצימה את טווח ההגעה שלנו ומחזקת את השפעתנו במגזרים ושכבות שונות של החברה.

אני באמת מושפל ומכובד לנקוט במלגת דיוקנזה של הפקולטה בנקודה מסוימת זו בזמן שהעולם חווה אולי את אחד התזיזות הסוציו-אקונומיות והפוליטיות הדרמטיות ביותר בהיסטוריה המודרנית. עליית הכלכלה האסיאתית תלווה גם בהשפעה הולכת וגוברת של בתי ספר לעסקים באסיה, המספקת לפקולטה הזדמנות חסרת תקדים לנצל את חוזקותיה הייחודיות של הונג קונג.

עם תפקידה המסורתי כשער מסחרי ותרבותי בין מזרח למערב, הונג קונג נהנית מיתרון בולט בזמנים משתנים אלה. כעיר שחוגגת את רוחה היזמית, את התמהיל התרבותי המגוון ואת האנרגיה הדינמית הייחודית שלה, הונג קונג משכה בעקביות 'את הטובים ביותר' - כפי שמעידים מנהיגי המחשבה העולמיים ומחנכים ברמה העולמית המרכיבים את הפקולטה שלנו.

אני בונה על בסיס טוב מאוד, אני בטוח שהפקולטה תמשיך להתפתח, להתקדם ולפרוח - לספק את החינוך העסקי והכלכלי הטוב ביותר לסטודנטים; לייצר מחקר תובנה ומשפיע כדי לקדם את גבולות הידע; לשפר את המדיניות הציבורית על ידי מחקר ודיונים על מדיניות אינפורמטיבית; לפתח שיתוף פעולה עם הקהילה העסקית על ידי הכשרה וטיפוח מנהיגים עסקיים בהווה ובעתיד ועל ידי התייחסות ופתרון של נושאים דחופים בכלכלה ובקהילה.

HKU שואפת להיות האוניברסיטה הגלובלית באסיה בעשור הקרוב, בהדרכת "שלוש פלוס אחד" עם חזונות חדשניים, בינלאומיים, בין תחומיים המובילים להשפעה רבה יותר. השאיפות שלנו ב- FBE הן להיות שאפתניות באותה מידה: להפוך לבית ספר לעסקים מוביל באסיה עם השפעה מקומית, אזורית ועולמית משמעותית. אני מזמין אתכם לבוא לבקר אותנו, להצטרף אלינו או לאחד איתנו כוחות, להפוך את הפקולטה לעסקים וכלכלה למגדלור באקדמיה, ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

פרופסור הונגבין קאי - דיקן, יו"ר כלכלה

דירוגים

תכנית MBA מספר 1 באסיה

דירוג ה- Economist MBA 2018

תכנית EMBA משותפת מספר 2 בעולם

QS דירוג EMBA העולמי 2019

חָזוֹן

להיות מוסד אקדמי מוביל בעל השפעה גלובלית לעסקים וכלכלה.

הצעה ייחודית

הפקולטה מושרשת עמוק בהונג קונג, מעורבת במלואה עם סין, ובינלאומית באמת.

משימה

  • לספק חינוך עסקי וכלכלה מוביל בעולם המטפח מנהיגים דינמיים ואחראיים.
  • לקדם את גבולות הידע באמצעות מחקר חדשני ומשמעותי בעולם.
  • ליצור שינוי חיובי בעולם על ידי שיתוף פעולה עם קהילות.

שותפות

בהיותו הפקולטה הבינלאומית ביותר ב- HKU, הפקולטה שותפה אסטרטגית מבוססת היטב עם אוניברסיטאות בעלות שם עולמי ושותפים ארגוניים לאורך השנים, ומספקת תוכן מכוון שוק, ניסיון למידה מעולה ומשאבים אינסטרומנטליים לסטודנטים שלנו.

תוכניות שיתופיות

בפקולטה בהרחבת טווח ההגעה הגלובלי שלה, חברתה הפקולטה ידיים עם בתי ספר לעסקים מהשורה הראשונה. במהלך השנים, הפקולטה מציעה מספר תכניות מובילות ברחבי העולם ברחבי מרכזים פיננסיים בינלאומיים, כולל הונג קונג, בייג'ינג, שנחאי, ניו יורק ולונדון, ומספקות לסטודנטים נקודות מבט עולמיות עם טוויסט אסייתי ייחודי.

תוכנית EMBA-Global Asia

במסגרת השותפות המשולשת עם בית הספר לעסקים קולומביה ובית הספר לעסקים בלונדון, תוכנית EMBA-Global Asia מציעה לסטודנטים חווית למידה ממוקדת גלובלית, רשתות ונקודות מבט רב-פנים, אשר יעמיקו את הבנתן את נוהלי העסקים המערביים והמזרחיים ותכינו אותם להצלחת מנהיגות.

תוכנית DBA של HKU-PKU

תכנית דוקטור למנהל עסקים HKU-PKU (HKU-PKU DBA) מוצעת במשותף עם בית הספר למנהל גואנגהואה, אוניברסיטת פקין. זה נועד לטפח מנהיגים עסקיים עם מומחיות מחקרית מצוינת וחזון גלובלי אסטרטגי, כדי לשפר את התחרותיות של מפעלים מקומיים ולחזק את הכלכלה הריאלית בסין.

תוכנית EMU של HKU-PKU

התוכנית לתואר שני במינהל עסקים (HKU-PKU EMBA), המאמצת גישה בין-תחומית עם נקודת מבט עולמית ומיקוד בסין, מציעה חינוך עסקי מתקדם וידע חדשני בתחום העסקים והפיננסים למנהיגים מכל התעשיות. השותפות האקדמית עם בית הספר למינהל גואנגהואה, אוניברסיטת פקין שואבת מומחיות משתי האוניברסיטאות, ומספקת לסטודנטים הבנה מעמיקה של ההקשר העסקי של שני האזורים.

תוכנית IMBA של HKU-Fudan

מאז 1998 הציעה הפקולטה לה תכנית לתואר שני במנהל עסקים (בינלאומי) (HKU-Fudan IMBA), ששיתפה פעולה יחד עם בית הספר לניהול, אוניברסיטת פודן בשנגחאי. זוהי התוכנית המשותפת הראשונה של הונג קונג ומוסד ה- PRC שאושרה על ידי משרד החינוך והיא דורגה כתכנית הטובה מסוגה על ידי ועדת התארים האקדמיים של מועצת המדינה. בשני העשורים האחרונים התוכנית טיפחה למעלה מ -4,500 מנהיגים עסקיים.

שותפי בורסה בינלאומיים

בפקולטה רשת רחבה עם יותר מ -300 שותפי חילוף ביותר מ- 40 מדינות / אזורים, בצורה חילופי סטודנטים והתמחות. מדי שנה נשלחים יותר מ -400 סטודנטים להחלפה בחו"ל, בעוד מאות סטודנטים בינלאומיים מגיעים לפקולטה ללימודים ובכך יוצרים סביבת למידה דינאמית ורב-תרבותית בקמפוס.

הפקולטה מקשרת גם למוסדות שותפים רבים בסין. באמצעות חילופי תרבות שונים ותוכניות למידה חווייתיות, התלמידים מסוגלים להבין את הסביבה העסקית בסין.

שיתוף פעולה תאגידי

הפקולטה שואפת לחזק את הנוכחות שלנו בקשר עם הקהילה העסקית, תוך בחינת הזדמנויות לשיתופי פעולה במגזר הציבורי והפרטי כאחד. במהלך השנה האחרונה הקימה הפקולטה שותפות חדשה עם CCB, ביטוח חיים בסין (מעבר לים), משאבים בסין, KPMG ופיתוח עולמי חדש וכו '. אנו נמשיך לעסוק ולהרחיב את הרשת שלנו עם שותפים עסקיים חדשים בהונג קונג, סין ושאר העולם ומביאים התפתחויות חלוציות בגבולות אסטרטגיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

ענה על הביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע עם מומחיות משותפת לעסקים ואנליטיקה באמצעות התוכנית לתואר שני במדעים בניתוח עסקי באוניברסיטת הונג קונג. ... [+]

סקירה כללית

ענה על הביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע עם מומחיות משותפת לעסקים ואנליטיקה באמצעות התוכנית לתואר שני במדעים בניתוח עסקי באוניברסיטת הונג קונג.

התוכנית, שמוצעת במצב מלא, מטרתה להכשיר סטודנטים בשימוש בטכניקות וכלים חיוניים כמותיים בעת יישום ניתוחי נתונים גדולים בביצוע החלטות אסטרטגיות לעסקים וניהול.

התוכנית שלנו מספקת חוויית למידה קפדנית על פני מגוון רחב של תחומים, כולל טכניקות נתונים גדולים, סטטיסטיקות עסקיות, מודלים של סימולציות וחיזוי, פעולות וניהול שרשרת אספקה, ואנליטיקה פיננסית ושיווקית. תכנית הלימודים בנויה כך:... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

תכנית המאסטר המיוחדת שלנו באוניברסיטת הונג קונג תעניק לך את היתרון להקדים את התחרות ולהתמודד עם האתגרים בכלכלה המשתנה במהירות כיום כמשווקת מקצועית. ... [+]

סקירה כללית

תכנית המאסטר המיוחדת שלנו באוניברסיטת הונג קונג תעניק לך את היתרון להקדים את התחרות ולהתמודד עם האתגרים בכלכלה המשתנה במהירות כיום כמשווקת מקצועית.

התוכנית לתואר שני במדעי השיווק של HKU מיועדת לאנשי מקצוע צעירים המבקשים לרכוש את הידע העדכני ביותר, תובנות ניהוליות ושיטות עבודה מומלצות לתכנון אסטרטגיות מנצחות ולהצטיין במקצועות השיווק והמקצועיים.

התוכנית שלנו

תואר שני במדעי השיווק של HKU הוא תוכנית במשרה מלאה לשנה המציעה חווית לימוד קפדנית ומתקדמת, עם דגש על שיטות שיווק ואסטרטגיות מיטביות בכלכלה המשתנה במהירות של ימינו.... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

תכנית Master of Finance (MFin) של HKU היא תוכנית בין-תחומית שמטרתה לספק לאנשים בעלי מוטיבציה לא רק הכשרה מתקדמת בתיאוריה פיננסית, אלא גם את ההכשרה המתמטית, הסטטיסטית והמח ... [+]

משימת התוכנית

תוכנית HKU לתואר שני במימון (MFin) היא תוכנית בינתחומית שמטרתה לספק לאנשים בעלי מוטיבציה לא רק הכשרה מתקדמת בתיאוריה פיננסית, אלא גם את ההכשרה המתמטית, הסטטיסטית והמחשבת הנחוצה, ומאפשרת להם ליישם את הידע בשלל כספים. תחומים: תמחור מכשירים נגזרים וניירות ערך, דוגמנות וחיזוי שווקים פיננסיים, ניהול גידור וסיכונים פיננסיים, ניהול סיכוני אשראי, ביטוח וביטוח משנה, הכשרה למסחר כמותי וארביטראז ', הקצאת נכסים וניהול השקעות וניהול נכסים / התחייבויות.... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

תוכלו לפתח מיומנויות ליבה בחשבונאות, מימון, ניהול ואנליטיקה עסקית החיוניות כדי להצליח כרואה חשבון מקצועי, מומחה פיננסי ומנהיג עסקי. ... [+]

התוכנית שלנו

התוכנית לניהול חשבונאות של HKU, המוצעת במצב מלא, תפתח את כישורי הליבה שלך בחשבונאות, מימון, ניהול ואנליטיקה עסקית, שחיוניים עבורך להצליח כרואה חשבון מקצועי, מומחה פיננסי ומנהיג עסקי.

התוכנית שלנו מספקת חווית לימוד קפדנית על פני מגוון רחב של תחומים, כולל חשבונאות פיננסית וניהולית, מיסוי, ביקורת, משפטים, ניהול פיננסי, ממשל תאגידי, ניתוח חשבונאות, ניהול אסטרטגי ומנהיגות עסקית. לתכנית הלימודים התכונות הבולטות הבאות:... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

תוכנית ה- Master of Economics (MEcon) של HKU שמה לה למטרה לספק הכשרה מתקדמת בקפדנות בכלכלה עם דגש על יישומים בעולם האמיתי. ... [+]

פרטי התוכנית

תכנית הלימודים שלנו נועדה לעזור לתלמידים לשלוט בניתוח כלכלי, להשתמש בה באופן יצירתי כדי למצוא פתרונות לבעיות, ולפתח אמון בניתוח סוגיות ומענה על שאלות הרלוונטיות לעבודתם.

גמישות היא אופי מפתח בתכנית - לסטודנטים יש מספר קורסים בחירה לבחירה, וקורסים קורסים עם תערובות הפשטה ויישום משתנות. בנוסף לקורסים המוצעים על ידי תכנית MEcon, סטודנטים יכולים לבחור גם קורסים בחירה מתואר שני בחשבונאות (MAcct), תואר שני במנהל עסקים (MBA), Master of Finance (MFin), Master of Science in Business Analytics (MSc (BA) )) ותואר שני במדעי השיווק (MSc (Mktg)) תחת עצתם ואישורם של מנהלי התוכניות הנוגעים בדבר.... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

תכנית ה- Master of Global Management (HKU) של HKU מיועדת לבוגרים צעירים במגזר הפרטי והציבורי שיש להם הזדמנויות ו / או שאיפות להתמודד עם סוגיות ניהול בהקשרים גלובליים. ... [+]

סקירה כללית

תכנית ה- Master of Management Management השנתי של HKU מיועדת לבוגרים צעירים במגזר הפרטי והציבורי שיש להם הזדמנויות ו / או שאיפות להתמודד עם סוגיות ניהול בהקשרים גלובליים. ברחבי העולם חברות מבינות שגיוון תרבותי ומגדרי בכוח העבודה משפר את הביצועים. זה הכיוון שהם לוקחים ובשנת 2020 אוניברסיטת הונג קונג תציג תוכנית חדשה לתואר שני בניהול גלובלי שתעמוד בשינוי זה. אין ספק לגבי זה. דו"ח מקינזי של 2018 בנושא "משלוח באמצעות מגוון" קושר בין גיוון לביצועים פיננסיים וחברות הבינו שגיוון הוא יתרון תחרותי ומאפשר מפתח לצמיחה. זה לא רק חברות רב-לאומיות אלא חברות קטנות יותר עם שאיפות גלובליות שמחפשות בוגרים שיכולים לעבוד איתן במסגרות המשתנות הללו. התוכנית מיועדת בדיוק לבוגרים טריים ואנשי מקצוע צעירים המעוניינים להתחיל את דרכם במקום עבודה נמרץ-תרבותי ותובעני וללמוד כיצד לנהל ולעבוד עם אנשים ממרחב רקע נרחב והולך.... [-]

הונג קונג Telegraph Bay
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
4/F., K. K. Leung Building, The University of Hong Kong
Telegraph Bay, Hong Kong Island, הונג קונג