University of Pécs

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הקמתה של University of Pécs הייתה ביוזמתו של המלך לואיס הגדול בשנת 1367. כיום, University of Pécs היא אחד המוסדות היוקרתיים ביותר במדינה, שבה יש עשר פקולטות, המכסות את מלוא קשת ההשכלה הגבוהה לספק איכות גבוהה, הכשרה מקיפה. בנוסף לפעילות החינוך והמחקר, הטיפול הרפואי הוא פעילות מכרעת שלנו; המרכז הקליני מטפל לא רק באושפזים ובמטופלים של האזור, אלא גם בתחומים רבים יש גם חובות ברמה הארצית.

מדי שנה, University of Pécs משתתפת בדירוג של מוסדות להשכלה גבוהה בינלאומיים והיא עושה טוב. אנו שואפים לשפר את התפיסה שלנו בכל התחומים.

יש לנו ושים דגש רב על איכות החינוך, כמו גם התלמידים מוכנים מתכוון הפרסום הטוב ביותר עבורנו. ברוח זו ההתפתחות המתמשכת של משאבי אנוש ותשתיות התנאים היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו עושים מאמצים כדי לספק לתלמידים שלנו מגוון רחב של ידע, ולכן אנו מציעים תמיכה עבור חלק משמעותי של התלמידים שלנו להשתתף במגוון של התמחות תוכניות חילופי במוסדות מוכרים של אירופה ומדינות מפותחות אחרות. כדי שנוכל להגדיל את רמת ההשכלה אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ומזמינים את מיטב הפרופסורים. לקחנו את המוטו שלנו מלואיס פאסטר: "הסיכויים טובים למוח מוכן". רצוי ביותר, שמספר הסטודנטים התייצב בעשור האחרון, בעוד שמספר הסטודנטים הזרים גדל באופן משמעותי. לא רק University of Pécs מוסד יוקרתי, היא גם ידידותית לסטודנט; אנו רוצים את התלמיד שלנו ללמוד על הישגים ויש להם זמן טוב גם כן.

126118_DSC00041-5.jpg

PTE מבצעת עבודת מחקר בינלאומית מוכרת. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להפוך את האוניברסיטה שלנו לבחירה אופטימלית עבור מקום העבודה שלנו לחוקרים מוכשרים, לא רק נקודת התחלה. אנו מעודדים את עמיתינו הנכבדים עם תוכניות מענק פנימיות לביצועים טובים אף יותר. במרכז המחקר על שמו של יאנוש סנטגוטאי יש טכנולוגיות חדשניות, ציוד וכלים לרשות החוקרים והסטודנטים שלנו. פרופיל המחקר העיקרי של האוניברסיטה שלנו הוא מחקר מדעי בסיסי, עם זאת, באמצעות מחקר יישומי אנו ממשיכים לפתח את היחסים התעשייתיים שלנו, מדי.

במסגרת תוכנית "ערים מודרניות" מתקיימת המודרניזציה המרהיבה באוניברסיטה שלנו. בהקשר זה לא זו בלבד שיש בנייה של מבנים חדשים ושיפוץ מבנים קיימים, אלא שפעילויות אלה מקבילות להכשרה של משאבי אנוש. תוכנית ערים מודרניות נוצרה בשיתוף עם העיר פץ.

Peccs הוא אטרקטיבי, ידידותי העיר הקטנה האנושית בקנה מידה; לא רק זה מארח, אלא גם משמש כמו בבית עבור אזרחי האוניברסיטה שלנו. האוניברסיטה היא המוסד הדומיננטי של העיר, מלבד התלמידים כמעט כל תושבי Pecs מרגיש מחובר אליו. הנוכחות של מספר גדול של סטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם ואת האווירה הים תיכונית עושה פץ עיר נעימה, עסוקה באוניברסיטה עם כל כך הרבה חיים. University of Pécs , לעומת זאת, אינה מוגבלת למועצת המחוז של ברניה, יש סגל עצמאי בעיר Serekszárd ויש רשת של מרכזי הדרכה בכל רחבי אזור Transdanubian, מעבר לגבולות אפילו.

126116_foepulet.jpg

הנהגת הרקטור מזמינה שיתוף פעולה יעיל בין הפקולטות והעובדים השונים, מעודדת עבודה ממושמעת של תלמידינו וקוראת לתמיכתם של בעלי עניין בעבודתה.

מיקומים

פיטס

כתובת
University of Pécs
פיטס, הונגריה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך