Budapest Metropolitan University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סיבות לבחינה בבודפשט

  • תואר ראשון ותואר שני שניתנו על ידי מוסדות להשכלה גבוהה הונגרית מוכרים בכל מדינות האיחוד האירופי
  • עלויות דיור סבירים - ערך טוב לכסף
  • סצינה לחיים תרבותיים תוססים
  • סביבה בטוחה
  • חופשית בתוך האיחוד האירופי
  • המורשת האירופית בשילוב עם אורח חיים קוסמופוליטי
  • "העולם הטוב ביותר של אתרי תרבות ובידור עבור הקהל הצעיר" - לונלי פלאנט

הרקטור מברך אותך

סטודנטים יקרים, אני מברך אתכם בשם הקהילה של Budapest Metropolitan University ( METU ). אני באמת מקווה כי תמצא את הדרך להצלחה

באוניברסיטה שלנו. METU נוסדה בשנת 2001 (נקרא BKF אז) ומאז הפכנו לאוניברסיטה פרטית הגדולה ביותר בהונגריה. זה אומר שיש לך הרבה הזדמנויות להרחיב

האופקים שלך:

אתה יכול לקבל ידע מעשי המאפשר לך להגיב על השינויים בשוק העבודה.

הפרופסורים והמרצים שלנו עוסקים גם באנשי מקצוע המעדכנים את תוכן ההרצאות ברציפות. כך תוכלו תמיד ללמוד את העובדות העדכניות ביותר, שיטות, ומגמות.

ידע זה הוא בעל חשיבות עליונה על שוק העבודה, לכן אנו נוודא שאתה יכול לתרגל את כישוריך בפרויקטים של פרוייקט בחיים האמיתיים. חוץ מזה, אנו מאמינים כי פיתוח היצירתיות ובניית המותג האישי שלך יגרום לך הצלחה אמיתית בעתיד.

סטודנטים לעסקים ולתקשורת יכולים להשתתף בהדרכת MyBrand הייחודית שלנו, שעוסקת בבניית המותג האישי שלך ומציאת הדרך הנכונה עבורך.

יש לנו מעל 1000 סטודנטים בינלאומיים מ 90 מדינות מכל רחבי העולם.

אנו גאים של 2500 שותפים עסקיים מקצועיים שלנו אשר מציעים חומרי הדרכה שונים התמחות או במשרה מלאה עבור התלמידים שלנו.

יש לנו מעל 190 אוניברסיטאות בינלאומיות שותף שבו אתה יכול לבלות 1 או 2 סמסטרים עם מלגה. זוהי דרך נהדרת נוספת להעשיר את מסע הלימוד שלך.

אני משוכנע כי כולם בוחרים METU יש את הסיכוי הטוב ביותר להפוך אנשי מקצוע מצליחים בתחום שלהם. אני גאה בתלמידינו ובבוגרינו המוכיחים שאנחנו בדרך הנכונה.

להצטרף צוות METU השנה!

פרופ 'ד"ר בלינט בכמן דלה

רקטור של METU

למה מטרופוליטן?

אנו יוצרים דרכים חדשות של החשיבה והשימוש, מה שהופך אותנו עומדים מחוץ לפסמאקר וממשיכים ללמוד.

ידע מקצועי במחירים ריאליסטיים!

אפשרויות קריירה ייחודיות: יותר מ -400 הזדמנויות התמחות בחברות הנבחרות, ואפשרות להצטרף לקהילה המקצועית כבר באוניברסיטה. במהלך סדנאות וקבוצות לימוד ב- METU , יש לך הזדמנות לרכוש ניסיון מעשי, לשפר את היכולות שלך וליהנות מעבודת צוות. צוות של מומחים נחשב: בנוסף אקדמאים ידועים, אנשי מקצוע העליון הם גם גויסו צוות ההרצאות שלנו. חשיפות זרות באמצעות תוכניות חילופי בינלאומיות רבות באוסטריה, בלגיה, קנדה, צ'כיה, אנגליה, צרפת, גרמניה, איטליה, ליטא, לוקסמבורג, הולנד, פולין, פורטוגל, רומניה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, ארצות הברית , ומספר גדל והולך של מדינות אחרות. חיים סטודנט תוססת! טיולים בהונגריה ובחו"ל, לילות תרבות, מועדוני תחביבים, מועדונים אקדמיים ותוכניות פנטסטיות אחרות. בניינים מודרניים, אווירה נעימה, טכנולוגיות עדכניות עם יותר מ -400 תחנות מחשב, מעבדת שפה, אולפן קול, אולפן רדיו וטלוויזיה, לוחות חכמים, ספריית מולטימדיה וגישה לאינטרנט אלחוטי בכל שטח הקמפוס . Greenbelt בלב העיר: הפארק של הבניין הראשי בקמפוס ברחוב Nagy Lajos Király והקמפוסים המרכזיים ברחוב Rózsa ורחוב Rottenbiler יוצר סביבה שלווה למטרות לימוד ונופש. חנות ספרים בבית הספר באתר וספריית עיון ללא תשלום! גישה נוחה! כל המתקנים נמצאים בהישג יד ממרכזי התחבורה הציבורית העיקריים.

מיקומים

בודפשט

כתובת
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

H-1148 בודפשט, הונגריה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך