EIT Digital Master School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

זה ההבדל!

בית EIT Digital Master School הוא יוזמה משותפת בלעדית של האוניברסיטאות הטכניות המובילות ובתי הספר לעסקים באירופה, עם הדרכה והדרכה נוספת מארגוני מחקר אירופיים מצויינים ושותפים עסקיים מובילים.

כסטודנט בחינוך זה של המורה, אתה תהיה מוכן להתמודד עם האתגרים של הקריירה העתידית שלך, כמו גם את האתגרים הגלובליים של החברה.

תוכלו להרוויח המדינה של ידע טכני אמנות ולהשיג את היכולת הדרושה כדי להניע את החידושים שלך לשוק. החינוך מתמקד מאוד ברכישת מיומנויות הניתנות להעברה, במיוחד בחדשנות ויזמות

17099_banner600x200.jpg

התחדשות פדגוגית

החינוך המאסטר EIT Digital משלב תשתית תיאורטית חזקה עם בעיות הנדסיות ואנליטיות שבהן התלמידים מיישמים את הידע התיאורטי שלהם. סטודנטים ומורים עובדים כחברים בקהילה מדעית.

להיות סטודנט EIT Digital אומר שאתה תהיה שקועה בסביבת המחקר של האוניברסיטה שלך במהלך תקופת המחקר שלך. זה ייתן לך נקודת התחלה מצוינת אם אתה מכוון ללימודי דוקטורט. שילובם של כישורי חדשנות בחינוך ומעורבותם של שותפים תעשייתיים בחינוך יכינו אתכם גם לתפקידי מפתח ואחריות תעשייתיים.

החינוך של המורה מגביר את האפשרויות המקצועיות לתלמידים. מסלולי הלימודים מוגדרים על מנת להבטיח נתיבי קריירה מרובים וליצור מודעות לסוגי התפקיד ולפונקציות בתחום הרלוונטי, בתחום המחקר או בחינוך.

הארגון

בית EIT Digital Master School הוא חלק EIT Digital .

EIT Digital היא חברה מובילה בתחום החדשנות הדיגיטלית וחברת היזמות החינוכית האירופית המניעה את הטרנספורמציה הדיגיטלית של אירופה.

EIT Digital מספקת פריצות דרך לחידושים דיגיטליים לשוק ומייצרת כישרון יזמי לצמיחה כלכלית ושיפור איכות החיים באירופה. היא עושה זאת על ידי גיוס מערכת אקולוגית פאן אירופית של מעל 156 חברות אירופיות מובילות, חברות קטנות ובינוניות, חברות סטארט-אפ, אוניברסיטאות ומכוני מחקר.

כקהילת ידע וחדשנות של המכון האירופאי לחדשנות וטכנולוגיה, EIT Digital מתמקדת ביזמות והיא בחוד החנית של שילוב השכלה, מחקר ועסקים על ידי שילוב סטודנטים, חוקרים, מהנדסים, יזמים עסקיים ויזמים. זה נעשה ברשת הפאן אירופית שלנו של מרכזי שיתוף מיקום בברלין, איינדהובן, הלסינקי, לונדון, פריז, שטוקהולם, טרנטו, כמו גם בבודפשט ובמדריד. יש לנו גם רכזת בעמק הסיליקון.

EIT Digital משקיעה בתחומים אסטרטגיים כדי להאיץ את ספיגת השוק של טכנולוגיות דיגיטליות מבוססות מחקר המתמקדות באתגרים האסטרטגיים והחברתיים של אירופה: תעשייה דיגיטלית, ערים דיגיטליות, רווחה דיגיטלית ותשתיות דיגיטליות.

EIT Digital גזעי T כישרון דיגיטלי היזם התמקדו בחדשנות באמצעות אסטרטגיה חינוכית מעורבב שכולל בית ספר יסודי, בית ספר לדוקטורט ובית ספר מקצועי.

16975_ms-graduation.jpg

למה EIT Digital Master School ?

  • מסלול מהיר לקריירה שלך: ליצור קשר עם התעשייה
  • תואר שני לתואר שני עם הגדולות של ICT ו קטין ב E
  • ניסיון בינלאומי לומד שנתיים בשתי ערים שונות באירופה

רשת שותפים חזקה

החינוך של המאסטר מספק לך בסיס לקריירה משגשגת בעתיד שלך באמצעות אנשי הקשר שלנו ברשת של מומחים במחקר ובתעשייה. תוכלו לפגוש מומחים העליון בתחום שלך, תוכל לרשת איתם להחליף רעיונות.

התמחות

במסגרת התכנית קיימת תקופת התמחות חובה. התלמידים צפויים לחפש עמדות מעניינות ומתפתחות, EIT Digital תספק תמיכה באמצעות שותפיה העסקיים של התעשייה. המנחה האקדמי יוקצה לסטודנטים על ידי EIT Digital עבור תלמידים המעוניינים לשלב את התמחותם עם עבודת הגמר שלהם. התמחויות לאפשר לך לקחת חלק פעיל בפרויקטים ופגישות בפרויקטים ולוודא כי אתה מקבל את ההזדמנות לבנות רשת ארגונית וידע.

תוכנית חונכות

אתם תקבלו מנטור אישי בעמדה ניהולית אצל שותף עסקי של EIT Digital , EIT Digital ראיונות שוטפים עם המדריך ועם הזדמנויות לעקוב אחר העבודה היומיומית של המדריך. אתה מקבל לראות את החיים של היזם וללמוד כיצד ליישם את הידע שלך.

השכלה טכנולוגית חזקה

השילוב של חינוך טכני העליון וחדשנות ויזמות ייתן לך את המיומנויות שאתה צריך כדי לבנות קריירה מצטיינים. אתה תהיה מוצלחת ממש מההתחלה. 17108_184.jpg

קהילת ערך

להיות חלק מהקהילה שלנו, אנו מעודדים אותך לפגוש יזמים סדרתיים, השותפים העסקיים שלנו, חוקרים מובילים וסטודנטים אחרים ומורים מרחבי אירופה והעולם בחינוך ובאירועים שלנו. מסעות למקומות מרתקים אחרים כדי ללמוד עוד על התחום שלך ולבנות רשת שתתחיל את הקריירה שלך, הקהילה ערך שלנו היא קהילה לחיים שנמשכת מעבר לחינוך שלך באמצעות קרן הבוגרים שלנו.

מיקומים

בודפשט

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

כתובת
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

בודפשט, הונגריה

אספו

כתובת
אספו, פינלנד

פריז

כתובת
פריז, איל-דה-פראנס, צרפת

ברלין

כתובת
ברלין, ברלין, גרמניה

לונדון

כתובת
לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

טרנטו

כתובת
טרנטו, טרנטינו-דרום טירול, איטליה

איינדהובן

כתובת
איינדהובן, צפון בראבנט, הולנד

מדריד

כתובת
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

שטוקהולם

כתובת
שטוקהולם, מחוז שטוקהולם, שבדיה

טורקו

כתובת
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

טורקו, פינלנד

טאלין

כתובת
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

טאלין, מחוז האג'ו, אסטוניה

בולוניה

כתובת
University of Bologna, Italy
Via Zamboni, 33, 40126 Bologna BO, Italy

40126 בולוניה, אמיליה-רומאניה, איטליה

נחמד

כתובת
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 נחמד, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת

מילאנו

כתובת
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 מילאנו, לומברדיה, איטליה