Vrije Universiteit Amsterdam

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (' VU Amsterdam ') היא אוניברסיטת מחקר בעלת שם בינלאומי שנוסדה בשנת 1880. האוניברסיטה מציעה למעלה מ- 175 תכניות שנלמדו באנגלית ברמת תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט ליותר מ 26,000 סטודנטים מכל העולם. סטודנטים וצוות של 122 לאומים יוצרים קהילה אקדמית בינלאומית דינאמית.

VU Amsterdam שוכנת בעיר התוססת אמסטרדם, אחת הערים הרב-תרבותיות ביותר בעולם, עם הריכוז הגדול ביותר של סטודנטים בהולנד ושם האנגלית היא השפה השנייה המדוברת. הקמפוס מוקף באחד ממחוזות העסקים הדינאמיים והצומחים במהירות בהולנד המארח למעלה מ- 700 חברות.

עם יותר מ 26,000 סטודנטים, מתוכם 4,088 בינלאומיים, VU Amsterdam מבצעת מחקר חדשני לבעיות בעלות חשיבות חברתית ומדעית. אנו מבדילים את עצמם במחקר ובחינוך באמצעות ארבעה נושאים בין תחומיים: בריאות האדם ומדעי החיים, מדע לקיימות, עולם מחובר וממשל לחברה. כסטודנט זה יעזור לך להסתכל מעבר לגבולות הדיסציפלינות המדעיות, ולחפש פתרונות מוחשיים לעולם טוב יותר. בנוסף, VU Amsterdam רואה בגיוון, בין אם בתרבות, הרשעה, לאום או השכלה מוקדמת, כמקור לחדשנות. והתקדמות, ומכאן כחוזק מיוחד.

איכות החינוך

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) יש מוניטין סטרלינג איכות בסדר של ההוראה שלה. אתה עובד בקבוצות קטנות יחסית, שבהן מושם דגש רב על אינטראקציה ועל גישה אישית. ההוראה מאורגנת היטב. הדבר בא לידי ביטוי, למשל, במבנה הברור של תכניות הלימודים.

ימים פתוחים

האם אתה רוצה להכיר את Vrijde Universiteit Amsterdam ואת כל התוכניות שלהם? 'ואז הצטרף לימינו הפתוחים!

ימים פתוחים לרווקים 30 ו -31 באוקטובר

לחץ כאן למידע נוסף וכאן להרשמה מראש!

ערב מאסטר 1 בדצמבר

לחץ כאן למידע נוסף ולהרשמה מראש!

וובינר המאסטר 5 בנובמבר 2020

סמינר מקוון שמתארח על ידי המשרד הבינלאומי. הם ידריכו אותך לאורך כל תהליך הבקשה, והם יוכלו לעזור לך עם הלינה והויזה שלך. הקהל המיועד לאירוע מאסטר זה הוא סטודנטים המתכוונים להתחיל תוכנית מאסטר בספטמבר 2021. לחץ כאן להרשמה.

פגוש אותנו במדינתך

VU Amsterdam נוכח לעיתים קרובות בירדי חינוך בינלאומיים ברחבי העולם. יהיה תענוג לפגוש אותך בדוכן שלנו! אנא הצטרפו לאחת מהמצגות שלנו, קחו חוברת או עלון ושאלו את עמיתינו ובוגרינו על כל מה שאתם צריכים לדעת על הלימודים ב- VU Amsterdam .

אמסטרדם התוססת

האוניברסיטה ממוקמת בעיר התוססת של אמסטרדם, אחת הערים הרב-תרבותיות ביותר בעולם, עם הריכוז הגדול ביותר של סטודנטים בהולנד, שבה אנגלית היא השפה השנייה המדוברת. כסטודנט של VU Amsterdam , אתה עומד ליהנות מכל היתרונות המוצעים על ידי הבירה. בתוך יותר מחמש עשרה דקות אתה נמצא במרכז התוסס של אמסטרדם, שם יש חנויות רבות, מקומות בילוי, פארקים, ובתי קפה מדרכה. אמסטרדם בטוחה ואנגלית נרחבת.

פיקוח אישי

VU Amsterdam מקדיש תשומת לב רבה לייעוץ לימודי אישי. מיד עם תחילת מסלול הלימודים, תכיר את יועץ הלימוד של התוכנית שלך. אדם זה יציע לך עצות לגבי כל בעיה שתיתקל בך במהלך הלימודים, ויענה על שאלות בנושא שוק העבודה.

זהות ייחודית

VU Amsterdam הייתה האוניברסיטה הראשונה בהולנד שהוקמה על ידי אדם פרטי, ללא הפרעה מהכנסייה או מהמדינה. מורשת זו היא עדיין חלק גדול ממה שאנחנו: VU מייצג את Vrije אוניברסיטה, אשר מתרגמת ממש כמו "האוניברסיטה החופשית". מלכתחילה, האוניברסיטה קבעה תחומי מחקר משלה, יצרה תוכניות לימוד משלה ותרגלה שיטות דידקטיות משלה.

נגיש בקלות

Vrije Universiteit Amsterdam הינו נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. נמל התעופה סכיפהול נמצא במרחק 8 דקות ברכבת בלבד. תחנת הרכבת התחתית אמסטרדם נמצאת במרחק הליכה מאוניברסיטת וירג'יניה. יש גם חיבור חשמלית מהירה לתחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם או לתחנת אמסטרדם סלוטרדייק (Amsterdam Sloterdijk), עם זמן נסיעה של שש עשרה דקות בלבד. ניתן להגיע בקלות אל VU Amsterdam ברכב, בהיותכם ממוקמים בסמוך לכביש המהיר המסלולי של אמסטרדם.

קמפוס האוניברסיטה

כמעט כל התלמידים שלנו, צוות ותוכניות ממוקמים בקמפוס: קומפלקס בניין אחד ברובע העסקים של אמסטרדם. לפיכך, במהלך הלימודים שלך, זה מאוד קל להכיר את הדיסציפלינות האחרות.

הַאֲמָנָה

Vrije Universiteit Amsterdam מוכר במלואו על ידי משרד החינוך ההולנדי כאוניברסיטה מחקר. כל תוכניות תואר ב אוניברסיטת VU אמסטרדם או אושרו על ידי או בתהליך של להיות מוכר על ידי NVAO, ארגון ההסמכה של הולנד פלנדריה. גוף זה הוקם על פי אמנה בינלאומית, ומבטיח את איכות ההשכלה הגבוהה בהולנד ובלגיה הדוברת פלמית באמצעות הסמכה של תוכניות לימוד.

סוגי תוכניות

VU Amsterdam מציעה ארבעה סוגים של תוכניות:

  • תואר ראשון (מוביל לתואר BA / LLB / BSc)
  • תואר שני (מוביל לתואר שני / תואר שני / MSc / MPhil)
  • דוקטורט (המוביל לתואר שלישי / דוקטורט)
  • תכניות ללא תואר (לימודים בחו"ל והחלפה / קיץ / בית ספר לחורף)

מלגות

עם המלגה שלנו, את FU Fellowship Program (VUFP), אנו מציעים לתלמידים בעלי מוטיבציה גבוהה עם תוצאות מצוינות של מחקר ייחודי oppurtunity להמשיך תואר שני עם תמיכה כספית המסופקים על ידי האוניברסיטה. המלגה של VUFP היא ויתור על שכר לימוד. תוכנית מלגות הולנד (HSP) מיועדת לסטודנטים מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA) שרוצים לעקוב אחר תוכנית מאסטר בהולנד. VU Amsterdam מאמצת את המגוון כהעשרה להוראה שלנו, למחקר ולתרומה שלנו לחברה. מלגה זו מיועדת במיוחד לתלמידים מצטיינים התורמים למגוון בקמפוס שלנו. כתלמיד בינלאומי המתכנן ללמוד באוניברסיטת VU Amsterdam , תוכל להגיש בקשה למגוון של מענקים ומלגות. מידע מפורט על מלגות ועל מועדים ניתן למצוא על WWW.VU.NL / SHCHOLARSHIPS או WWW.GRANTFINDER.NL.

תוכנית מלגות VU

תוכנית המלגה של VU (VUFP) מציעה לתלמידים פוטנציאליים מוכשרים הזדמנות ייחודית להמשיך תואר במבחר של תוכניות מאסטר באוניברסיטת VU.

אִרגוּן

VU Amsterdam היא אוניברסיטה הולנדית מסורתית בראשות מועצת המנהלים (שלושה חברים) ויש לה 10 פקולטות ישירות תחת הוועד המנהל. כל סגל מספק תואר ראשון או יותר לתואר שני ותואר שני ומבצע מחקר. הם כולם מאורגנים אחרת, אבל רובם יש לוח, צוות מרכזי וכמה מחלקות ובתי ספר לתואר שני. באוניברסיטה יש גם מספר מחלקות שירות, בהן המשרד הבינלאומי הוא אחד, ויש מספר מכוני מחקר בין-תחומיים.

פרטי או ציבורי?

VU Amsterdam היא אחת מ -14 אוניברסיטאות ציבוריות המוכרות על ידי משרד החינוך ההולנדי, ולכן הן ממומנות חלקית על ידי הממשלה. על פי השיטה ההולנדית, הממשלה מסבסדת אוניברסיטאות מוכרות על בסיס מספרי התלמידים שלהן, וכן קובעת גבולות והנחיות לשכר הלימוד שאוניברסיטאות אלה מורשות לגבות. זה מבטיח גישה להשכלה גבוהה איכות עבור כל האזרחים ההולנדים, עשירים או עניים. VU Amsterdam מברך מועמדים מכל הרקע.

VU שירותי משרד בינלאומי

  • אשרת שהייה / שהייה

גלה אם אתה צריך אשרת שהייה / תושב וכיצד זה יהיה מסודר.

  • דִיוּר

מידע על לינה ב VU Amsterdam .

  • הרשמה בעירייה

כאשר הגעת להולנד עליך להירשם עם העירייה. גלה מה אתה צריך לעשות.

  • פעילויות מבוא

לאחר הגעתכם, יתקיימו פעילויות היכרות רבות במלון VU Amsterdam .

  • לא מרושע

סקרנים מחיי הסטודנטים באוניברסיטת VU Amsterdam ? לחץ כאן כדי לשאול את שגרירי הסטודנטים הבינלאומיים שלנו.

מיקומים

אמסטרדם

VU University Amsterdam

כתובת
Main building Vrije Universiteit Amsterdam
De Boelelaan 1105

1081 HV אמסטרדם, צפון הולנד, הולנד
טלפון
+31 20 598 9898

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc
Master