University of Twente

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

University of Twente , אנחנו חלוצים בהפיכת הטכנולוגיה, המדע וההנדסה עם מדעי החברה כדי להשפיע על העולם סביבנו. הכוח המניע שלנו כסטודנטים, מדענים ומחנכים הוא תחושה עמוקה של קשר עם אנשים אשר חולקים רוח יזמית סקרנית.


האתגרים של זמננו גדולים מבעבר: חוסן עולמי, דיגיטלזציה של החברה, שיפור והתאמה אישית של שירותי הבריאות, עיצוב מחדש של העולם עם חומרים חכמים וייצור אינטליגנטי.

לטכנולוגיה יש תפקיד מוביל במתן פתרונות לאתגרים חברתיים מורכבים בעולם - ורק אנשים יכולים לאפשר לה לזרוח בתפקיד זה. בתשוקה שלנו להבנת הפלנטה שלנו ושיפור החיים עבור כל אחד מהם, אנו חוגגים את הקשרים בין האנושות והטכנולוגיה, בידיעה שכל המחקר והחינוך שלנו נועדו לעשות את ההבדל בחברה של היום, תוך הגדרת הדור הבא לעתיד .

במרדף זה, החשיבה היזמית והמודעות הגלובלית של המדענים, המחנכים והסטודנטים המוכשרים שלנו מובילים אותנו אל מעבר להבדלים, לדיסציפלינות, לגבולות. דרך העבודה המשולבת המאפיינת את האוניברסיטה שלנו פותחת אפשרויות בלתי צפויות - במיוחד המודל החינוכי, הגישה ההנדסית והתרבות הפתוחה יוצרות רעיונות חדשים, אנרגיה חדשה, דרכים חדשות קדימה.


קמפוס חי וחכם שבו מתחיל שינוי

מאז הקמתה University of Twente בשנת 1961, היינו קשורים עמוקות למורשת התעשייתית העשירה של אזורנו ולרווחה של אוכלוסייתה.

אנחנו בגאווה לשאת את זה קדימה, הן בבית והן בעולם. היום אנחנו זרז להרבה קהילות הייטק ומגזרים עם שותפויות חזקות במגוון רחב של תעשיות ותחומים חברתיים. אנו משתתפים ברשתות ובתוכניות פורצות דרך. אנו מקיימים קשרים ארוכי טווח עם יותר מ -45,000 בוגרים ברחבי העולם.


University of Twente היא קהילה רב-תרבותית של אנשים מוכשרים ושאפתנים שמציעה לסטודנטים, למדענים ולמחנכים מרחבי העולם את התנאים הטובים ביותר האפשריים:

  • קמפוס חדשני ותוסס עם מתקנים ברמה עולמית לחציית גבולות ולפתרון בעיות מורכבות - כולל מתקנים מודרניים, כגון NanoLab בעל שם עולמי, Designelab החדש שלנו, ומרכז רפואי טכני חדש הנמצא כעת בבנייה .
  • גישה הנדסית לאתגרים חברתיים, שילוב של מחקר מדעי וטכנולוגי יסודי עם עיצוב פתרונות שיטתי.
  • טכנולוגיות הליבה, בין הטובים בעולם, בתחומים כגון ננוטכנולוגיה והנדסה ביו-רפואית, IT, רובוטיקה ומדעי מידע גיאוגרפיים.
  • השכלה אישית גבוהה, החלת למידה מונחית תלמידים ועבודת צוות המבוססת על פרוייקט, על מנת לעודד גילוי סינרגיות, (עצמית) ומציאת פתרון לבעיות הקופסה.
  • שיא בולט ביצירת ערך, החל ו ספינינג עסקים חדשים (עם כ -1,000 מוצלחים מיזמים עד כה) ולתת צורה ביטויים חדשים של מעורבות חברתית ותעשייתית.

במשך הזמן, אנשים מעוררי השראה, סקרנים יש בשילוב הניסיון שלהם בטכנולוגיה, מדע, והנדסה עם מדעי החברה ליזום שינוי, התקדמות, התחדשות. אנחנו קוראים לזה: 'היי טק מגע אנושי'. ואנחנו מאמינים שזה רלוונטי יותר מאי פעם.


החזון שלנו 2020

University of Twente מאיצה. כאוניברסיטה, אנו מאמצים סדרה חדשה של שאיפות, ומניבים את הבר גבוה עוד יותר. אנחנו האוניברסיטה היזמית המובילה. אנחנו כל הזמן צופים התפתחויות עתידיות להגיב במהירות וביעילות על העולם המשתנה סביבנו.

הצוות שלנו הוא מומחים בתחום שלהם וקבע את סדר היום לדיון ציבורי. האינטראקציה המתמשכת שלנו עם התעשייה, מכוני המחקר והממשל מייצרת מחקר פורץ דרך וחידושים ברמה עולמית. אנו מייצרים בוגרים מצטיינים אשר להצטיין על ידי שילוב של מומחיות ממגוון תחומים כמו שהם עיצוב פתרונות העונים על דרישות העתיד, בהולנד וברחבי העולם.

זהו חזון 2020.

מיקומים

אנשדה

כתובת
Universidade de Twente
5, Drienerlolaan, 7522 NB Enschede

אנשדה, אובראיסל, הולנד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך