International Business School the Hague

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תאריך ההתחלה של צריכת ספטמבר 2020 הוא 21 בספטמבר. IBSH שלוש אפשרויות הרשמה לתכנית שלך.

1. אתה יכול לעשות את כל התוכנית בקמפוס בהאג, הולנד.
2. תוכלו לבצע מצב מעורבב בו התוכנית תבוצע בחלקה באופן מקוון ובחלקו בקמפוס בהאג, הולנד.
3. אתה יכול לעשות את התוכנית המלאה באופן מקוון.

למה ללמוד ב IBSH ?

ניסיון בינלאומי

האג היא עיר יפה ובינלאומית, שבה שוכנת ממשלת הולנד, הפרלמנט, בית המשפט העליון ומועצת המדינה, אך היא ידועה בעיקר בבתי הדין הפליליים הבינלאומיים, בבית הדין הפלילי הבינלאומי ובאו"ם. בנוסף, העיר האג היא ביתם של יותר מ -150 ארגונים בינלאומיים, מה שהופך אותו למקום אטרקטיבי לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה עסקית בינלאומית.

Binnenhof castle (Dutch Parliament) background with the Hofvijver lake against a background of skyscrapers and blue cloudy sky, Hague (Den Haag), Netherlands

מקום יפה ומסביר פנים לחיות בו

האג היא עיר בטוחה ומודרנית עם תערובת יפה של דיירים בינלאומיים, דיפלומטים ומקומיים הולנדים. למרות השפה הרשמית בהאג היא הולנדית, מבקרים רבים מצאו ההולנדים יש שליטה חזקה של השפה האנגלית, מה שהופך שילוב משולב במיוחד.

האג, כמו הרבה ערים הולנדיות, מלא בפארקים, מוזיאונים, גלריות לאמנות, בתי קפה וכמובן, נתיבי אופניים! מערכת ההובלה בהולנד היא אחת הטובות בעולם, מה שאומר שתהיה לך גישה קלה ואמינה לערים ברחבי הארץ, כולל אמסטרדם, רוטרדם, חרונינגן ועוד רבים אחרים.

תוכנית איכותית ואינטנסיבית

תוכניות הרווקים שלנו נועדו באופן ייחודי כדי להכין אותך להיות מנהיג בתחום שבחרת. משמעות הדבר היא שתקבל חינוך ממומחים אקדמיים העוסקים באתגרים העסקיים העכשוויים והעתידיים. תוכלו ללמוד מן המומחים בתעשייה כי הם על הקרקע בתחום עובדים על הבעיות העסקיות של היום. יתר על כן, תוכנית הלימודים שלנו ידחוף אותך הן אקדמי ומקצועי כדי לספק תוצאות באיכות הגבוהה ביותר, כי בסופו של דבר להכין אותך על הקריירה שלך.

54343_DSC_0610.JPGבית International Business School the Hague ( IBSH ) הוא בית ספר חדשני חדש לעסקים וניהול שהוקם בהולנד IBSH בעיר האג. ה- IBSH אינו דומה לרבים מבתי הספר לעסקים אחרים בכך שהוא עיצב ספציפית את תוכניות IBSH שלה כדי לאתגר את התלמידים שלהם להיות מנהיגים עסקיים טובים יותר. IBSH מציע שש תוכניות. שלוש הסיבות המובילות ביותר ללמוד כאן:

  • ניסיון בינלאומי;
  • מקום יפה ומבורך לחיות; ו
  • תוכנית איכותית ואינטנסיבית.

54342_DSC_0616.JPG

Risk Management Work process.Picture Trader working Market Report Document Touching Screen Tablet.Using Worldwide Graphic Icons,Stock Exchange Report.Business Project Startup.Horizontal,Flares Effect

על אודות

IBSH הוא מוסד שהוקם כחוק להשכלה גבוהה ויציע תכניות לתואר ראשון במנהל עסקים, בנקאות ופיננסים, ראיית חשבון ומימון. קורסים לתארים מתקדמים יוכנסו לאחר הערכה מדוקדקת בשנים הבאות. ההנהלה מתכננת להציג גם קורסים מותאמים ומותאמים אישית להכשרה עסקית בתחומים נבחרים. בשנים שלאחר מכן ניתן היה להכניס תוכניות לימודי תואר ראשון ושני לתארים כדי לספק מעמד תעסוקתי של אנשים העובדים בעיר האג ובסביבתה. 54341_DSC_0607.JPG

קריירה

החזון של IBSH "יצירת מנהיגים דינמיים" הוא על חינוך התלמידים על המורכבויות השונות שהעסקים בעולם יעמדו בעתיד הקרוב והרחוק. IBSH מאמינה כי על ידי שמירה על אחיזה איתנה במגמות עתידיות וביוזמות חדשניות, היא תוכל לספק תוכן רלוונטי ומשמעותי לתלמידים בצורה הטובה ביותר שמכינה אותם לתפקידי מנהיגות בתחומם. מנהיג דינמי הוא אדם שיכול להבין את התמונה ההוליסטית והוא יכול לקבל החלטות קוליות בזמנים של מורכבות רבה.

The leader of the business people giving a speech in a conference room.

מיקומים

האג

כתובת
Rijswijkseweg 60, 2516 EH
האג, דרום הולנד, הולנד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך