קרא את התיאור הרשמי

תוסס, רב-תרבותיים דינמי, אוניברסיטת יוהנסבורג (UJ) חולק את הקצב ואנרגיה של יוהנסבורג קוסמופוליטית, העיר ששמה שהיא נושאת. בגאווה בדרום אפריקה, האוניברסיטה היא בחיים עד לשורשים האפריקאים שלה, ומוכן היטב לתפקידה בactualising הפוטנציאל שהשכלה גבוהה מחזיקה לפיתוח של היבשת.

סיפור ההצלחה הפנומנלית של האוניברסיטה הוא אחד שהפתיע את המבקרים וזכה על ספקנים. להיות מוסד מתגאה מצוינות הנגישים, לאחר רק 11 שנים UJ ביססה את עצמה כמוסד מצוינות העולמי קומתו ברמה עולמית.

בחמש השנים הראשונות לקיומה, UJ הוכפל תפוקת המחקר המוכר שלה והגדיל את המספר של כיסאות מחקר בדרום אפריקה מכובדים מאף אחד לשבע. הושג הישג ראוי לציון זה הרבה לפני היעד שנקבע לשינה 2015. תוצאת המחקר 2010 הייתה התוצאה של רצונו של UJ, בתקופה הראשונה, להקים UJ כאוניברסיטה ביסודיות ממוקד מחקר.

UJ הוא האוניברסיטה הראשונה באפריקה ורק הודתה לקונסורציום המכובד מאוד של 28 אוניברסיטאות מחקר אינטנסיבי בעולם, 21 Universitas - תמיכה חשובה במעמד הבינלאומי הולך והגדלה של UJ.

UJ מתגאה ברמה עולמית, תוכניות אקדמיות מוכרות בעולם המבוססות על תכנית לימודים הודיעו על ידי התפתחויות חדשניות בשני לתואר ראשון ותארים מתקדמים בחינוך. התוכניות של UJ, בתוך תשע הפקולטות שלה, נועדו להכין את הסטודנטים לעולם עבודה ולאזרחות גלובלית. יש האוניברסיטה ארבעה קמפוסים, כלומר קמפוס אוקלנד הפארק באנטינג הכביש; קמפוס אוקלנד הפארק Kingsway; קמפוס דורנפונטיין; וקמפוס סווטו.

בהתבסס על הבחירות של הסטודנטים אורנג שטיח בשנה הראשונה של UJ - אלה עם APS להבקיע שווים ויותר מ -40 נקודות - תוכניות הדגל כוללות: חשבונאות; חשמל ואלקטרוניקה / הנדסת / אזרחית / הנדסת כרייה; תואר ראשון במשפטים תואר ראשון משפטים / חוק BCom /; מתמטיקה שימושית מתמטיקה /; IT / מדעי מחשב; פיזיולוגיה אנושית; אופטומטריה; האוצר; פסיכולוגיה; והדרכה.

על מנת להפוך את מטרות הוראה, המחקר וחדשנות של UJ מציאות, UJ יש, בשמונה השנים האחרונות, השקיע בעודף של R2 מיליארדים לשדרוג והרחבת מתקני חיים ולמידה בכל הקמפוסים שלה וליצירה בטוחה ו , למידה והמאובטח ברמה עולמית וסביבת מחקר עבור שני אנשי סגל וסטודנטים.

UJ גם הציג מכשירי כף יד (מחשב לוח או מחשב נייד) לכיתות בשנה הראשונה בשנת 2014, במטרה לחבר את המוחות הצעירים אלה עם העולם של דואר ידיעה שהם גדלים לתוך, ולהפוך את יכולתם לתרום ולהתחרות.

שיעור ההצלחה של בוגר UJ עומד כיום על 83,4% והתפוקה השנתית הכוללת הבוגר היא בעודף של 11,400 תלמידים. התכנית של אוניברסיטת השנה הראשונה הניסיון (FYE), יוזמה מציעה חיזוק מיומנויות אקדמי עם דגש על התלמידים חונכים חברים לספסל לימודים, היא אחת מתוכניות התמיכה שתעזורנה להקל על המעבר בית ספר לאוניברסיטה. כמעט 1,300 מורי תלמיד, שנבחרו מרמה בשנה השלישית ומעלה, פועלים כממשק בין תלמידים וצוות ההוראה. UJ גם הציג יועצים אקדמיים באוניברסיטת מגורים ואושר על מתקני לינה מחוץ לקמפוס. תחת מצוינות האקדמית התכנית של UJ, 250 יועצי תלמיד משרתים 2,000 תלמידים בשנה הראשונה ב -25 בתי מגורים.

ראוי לציון, גם הוא שUJ, עם יותר מ 49,500 תלמידים; 2,300 סטודנטים בינלאומיים; 6,700 postgraduates וסגל אקדמי בעל שם, הוא מוסד עם שער סיום ראוי להערצה. UJ הוא ביתם של 133 חוקרים מדורגים, שישה מהם בדירוג, ויש לו שבעה כיסאות לאומי קרן המחקר. בנוסף, היא מייצרת את המספר הגדול ביותר של רואי חשבון שחורים של כל אוניברסיטאות מגורים מוכרים בארץ.

בעוד UJ רודף מצוינות ושיעור קומה עולמיים, אוניברסיטת חוזה להיות ארצי מגיבה באופן שרק UJ יכול. בהקשר זה, בין שש האוניברסיטאות מובילות בדרום אפריקה, רק UJ מספק בהצלחה גישה לכמעט 2,000 השנה הראשונה סטודנטים שבאים מהיישובים העניים ביותר, ולספק להם, במידת צורך, במימון למעלה למעלה NSFAS, מלגות ושתי ארוחות בריאות ביום .

בעשר השנים הבאות, UJ הציבה שישה שערים אסטראטגי, כלומר:

אקסלנס גלובל ב למחקר וחדשנות.
אקסלנס גלובל בהוראה ובלמידה.
בכושר בפרופיל בינלאומי למצוינות גלובל קומתו.
חווית תלמידה מצטיינת.
ניהול מוניטין גלובלי פעיל, ו
מוסד ואנשים Fit למצוינות גלובל קומתו.

חזון

אוניברסיטה בינלאומית מועדפת, המעוגנת אפריקה, דינמי בעיצוב העתיד.

משימה

השראת הקהילה שלה, כדי לשנות ומגישי אנושות באמצעות חדשנות ואת החיפוש אחר שיתופי ידע.

ערכים

דִמיוֹן שִׂיחָה הִתחַדְשׁוּת תשתית ערכית

בעיצוב העתיד

חשיבה עצמאית
פיתוח זהות קוסמופוליטית
שכדרך שאפתנות כונן
אימוץ גישות יזמיות

לימוד משותף מן המגוון שלנו

ביצוע החלטות נבונות קולקטיבי

עיסוק משמעותי אחד עם השני
מציג כבוד הדדי
מוביל consultatively

פיתוח בר קיימא באמצעות תרומה יצירתית

Introspecting להתחדשות

חידושים למען טובת הכלל
ביצוע שינוי חיובי
ניצול הזדמנויות התעלמו

אוצר בלבי חופש אקדמי

מחפש את האיזון במרדף אחר ידע

בפני אתגרים באומץ ואמון להרוויח
ממלא מקום באופן אחראי על ידי להיות הוגן, עקבי ושקוף
השתתפות ועזרה לקהילה (אובונטו) *
  • אובונטו היא היכולת לבטא חמלה, צדק, הדדיות, כבוד, הרמוניה האנושות למען האינטרסים של בנייה, שמירה וחיזוק הקהילה. אובונטו מדבר הבין-יכולתנו ליצור קשר, האנושיות המשותפת שלנו ואת האחריות לכל שזורמת הקשר שלנו.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of Johannesburg

סטודנטים שהתקבלו לקורס זה נדרשים לחקור, לכתוב ולהגיש עבודת עבודת גמר מלאה (כ -120 עמודים), בהנחייתו של מנחה. המחלקה מסוגלת לפקח על נושאים במרבית התחומים תחת השאיפה הכללית ... [+]

תואר שני באנגלית (מחקר או שיעורים)

סטודנטים שהתקבלו לקורס זה נדרשים לחקור, לכתוב ולהגיש עבודת עבודת גמר מלאה (כ -120 עמודים), בהנחייתו של מנחה. המחלקה מסוגלת לפקח על נושאים במרבית התחומים תחת השאיפה הכללית של לימודי אנגלית, כולל לימודי ספרות דרום אפריקה ופוסט קולוניאליזם; עריכת טקסט; לימודי ימי הביניים, הרנסנס והרומנטיקה; וסיפורת עכשווית.

דרישות קבלה

הקבלה לתואר שני חייבת להיות מאושרת על ידי יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התוכנית מציעה תואר שני במחקר המוביל לתזה של כ -120 עמודים. עבודת המחקר ערוכה לבחינה בהנחיית מפקח עם מומחיות בבחירת הנושא שלך. ... [+]

התוכנית מציעה תואר שני במחקר המוביל לתזה של כ -120 עמודים. עבודת המחקר ערוכה לבחינה בהנחיית מפקח עם מומחיות בבחירת הנושא שלך.

דרישות קבלה

תואר הצטיינות באנתרופולוגיה וציון קורס אחרון של לפחות 65% בתחום המסוים.

פרטי קשר

שם: פרופ 'דייויד מור טל ': 011 559 2979/2859 / דוא"ל: dbmoore@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

באותה תכנית מציקת באפריקנס (הונורס, תואר שני ותואר דוקטור), הקיום האנושי זוכה לאותה סימבול, קרדית, מטאפורה ונוסח מה שמתווך את הקיום האנושי. כמו בכל אותם מדעי הרוח האחרים ... [+]

מינון

באותה תכנית מציקת באפריקנס (הונורס, תואר שני ותואר דוקטור), הקיום האנושי זוכה לאותה סימבול, קרדית, מטאפורה ונוסח מה שמתווך את הקיום האנושי. כמו בכל אותם מדעי הרוח האחרים הוא הבנת קיום אנושי זה. בנושא זה, אפריקה היא שפה וגרמה לאמצעי זה למטרה זו.

על מנת לערער את אותו אדם ואת האופן בו אותו אדם מבין את העולם, חקר את השפה בה משתמש האדם כדי לבטא את העולם הזה, את עצמו ואת העולם שבו הוא / היא חיים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אפריקאנס
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התוכנית לתארים מתקדמים בבלשנות יישומית ותיאוריה ספרותית, בהסתמכות על תחומי הידע של שתי תחומי לימודיה, מכוונת לחינוך והכשרה ומומחים לצורכי העוסקים בשפות כמו מתרגמים, מתורג ... [+]

תואר שני בבלשנות יישומית

התוכנית לתארים מתקדמים בבלשנות יישומית ותיאוריה ספרותית, בהסתמכות על תחומי הידע של שתי תחומי לימודיה, מכוונת לחינוך והכשרה ומומחים לצורכי העוסקים בשפות כמו מתרגמים, מתורגמנים, עורכי טקסט, מתכנני שפות, קופירייטרים, ספרות בודקים ומורים לשפות. תרגום ופרשנות הם תהליכים לשוניים, קוגניטיביים וטקסטואליים מורכבים אשר, בין היתר, כרוכים גם בתיווך סוציו-תרבותי.

בהתחשב במורכבות של פעילויות אלה ומכאן האופי הבינתחומי של תרגול השפה, תוכניות אלה מציעות איזון של ידע ומיומנויות תיאורטיות, מעשיות וחווייתיות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

עבודת גמר על נושא מהספרות או הבלשנות הגרמנית שתעיד על יכולת ביקורתית ועל יכולת מחקר. ... [+]

עבודת גמר על נושא מהספרות או הבלשנות הגרמנית שתעיד על יכולת ביקורתית ועל יכולת מחקר.

דרישות קבלה

תנאי מוקדם: תואר בהצטיינות גרמני עם מינימום 65%.

פרטי קשר

שם: ד"ר אן בייקר טל ': 011 559 2717 / דוא"ל: abaker@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.

תאריך סיום: האקדמי מתחיל בינואר ומסתיים בדצמבר. המועד האחרון לתכנית נקבע לפי משך התוכנית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמידים נדרשים לסיים קורס במתודולוגיות SIA, מחקר חברתי מתקדם (ASR) וכן עבודת גמר על נושא מאושר ורלוונטי. התלמידים רוכשים גם כישורי SPSS ויכולות. ... [+]

התלמידים נדרשים לסיים קורס במתודולוגיות SIA, מחקר חברתי מתקדם (ASR) וכן עבודת גמר על נושא מאושר ורלוונטי. התלמידים רוכשים גם כישורי SPSS ויכולות.

דרישות קבלה

תואר שני באחד המקצועות הבאים: סוציולוגיה, סוציולוגיה תעשייתית, גאוגרפיה, פילוסופיה, לימודי היסטוריה, לימודי פיתוח, פסיכולוגיה, פסיכולוגיה תעשייתית, פוליטיקה, ממשל ציבורי, עבודה סוציאלית וכלכלה.

אם סטודנט לא עומד בדרישות שצוינו לעיל, ניתן לקבל קבלה על ידי דיקן הפקולטה, בהמלצת יו"ר החוג.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לימודי התואר השני ביוונית מיועדים בעיקרם לסטודנטים המעוניינים לעשות עבודת גמר קצרה יותר יחד עם שני מודולים נבחנים. התואר השני ביוונית שואף להכיר לתלמיד שיטות מחקר מתקדמות ... [+]

תואר שני ביוונית (שיעורי קורס)

לימודי התואר השני ביוונית מיועדים בעיקרם לסטודנטים המעוניינים לעשות עבודת גמר קצרה יותר יחד עם שני מודולים נבחנים. קורס אינטנסיבי בשפה היוונית מוצע לסטודנטים להיכנס לקורס עם תואר הצטיינות בתרבות קלאסית. שני המודולים שנבדקו יעסקו במחקר אינטנסיבי של ההיסטוריה היוונית, הדת, הספרות, הפילוסופיה, התרבות או האמנות והארכיטקטורה. בעבודת המחקר הקצרה יש לתלמידים אפשרות להתרכז ביוונית קלאסית, יוונית הלניסטית (הברית החדשה ואבות הכנסייה), יוונית ביזנטית או יוונית מודרנית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לימודי התואר השני בלטינית מיועדים בעיקרם לתלמידים שירצו לעשות עבודת גמר קצרה יותר יחד עם שני מודולים נבחנים. קורס אינטנסיבי בשפה הלטינית מוצע לסטודנטים שנכנסים לקורס עם ת ... [+]

תואר שני בלטינית (שיעורי קורס)

לימודי התואר השני בלטינית מיועדים בעיקרם לתלמידים שירצו לעשות עבודת גמר קצרה יותר יחד עם שני מודולים נבחנים. קורס אינטנסיבי בשפה הלטינית מוצע לסטודנטים שנכנסים לקורס עם תואר הצטיינות בתרבות קלאסית.

שני המודולים שנבדקו יעסקו במחקר אינטנסיבי של ההיסטוריה הרומית, דת, ספרות, פילוסופיה, תרבות או אמנות ואדריכלות.

דרישות קבלה

תואר הצטיינות בתרבות לטינית או קלאסית מוביל לתואר שני בעבודה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לתואר זה על המועמד להשלים מחקר ולכתוב עבודת גמר בנושא מאושר ורלוונטי. ... [+]

על המועמד להשלים מחקר ולכתוב עבודת גמר בנושא מאושר ורלוונטי.

דרישות קבלה

תשקול קבלה לסטודנט שהוא בעל תואר שני בהצטיינות אוניברסיטאית בלימודי עירוני ברמה NQF ברמה 7. אם סטודנט לא עומד בדרישות שצוינו לעיל, ניתן לקבל קבלה על ידי דיקן הפקולטה, ב המלצת יו"ר המחלקה.

פרטי קשר

שם: ד"ר ליאלה גרינוולד טל ': 011 559 2884 / דוא"ל: lielagr@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תחום זה כולל עבודת מחקר בנושא נושא הברית החדשה (OT) או הברית החדשה (NT) או שילוב של נושאים מ- OT ו- NT. התכנית לתואר שני הינה מטבעה לימודים מתקדמים באו"ם או בניית NT על ה ... [+]

תחום זה כולל עבודת מחקר בנושא נושא הברית החדשה (OT) או הברית החדשה (NT) או שילוב של נושאים מ- OT ו- NT. התכנית לתואר שני הינה מטבעה לימודים מתקדמים באו"ם או בניית NT על הידע בתחומים שכבר הושגו ברמת ההצטיינות. התוכנית היא עבודת גמר שנכתבת בנושא מתוך הברית הישנה או החדשה.

דרישות קבלה

לימודי תנ"ך תואר שני או תואר מקביל הם תנאי מקיף וכן דרישות הכניסה הכלליות באוניברסיטה לתכנית לתואר שני. יתכן ויהיה צורך ביוונית או בעברית עד לשנה ב 'בהתאם לתחום הלימוד והמחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

נדרשת תוכנית לימודים מתקדמת בעבודה, בתוספת עבודת חולין מינורית או באמצעות מחקר המוביל לעבודת עבודת גמר של כ -120 עמודים. ... [+]

תואר שני בלימודי פיתוח (שיעורי קורס)

דרושה תכנית לימודים מתקדמת בשיעורי לימוד, ובנוסף עבודת מסמך מינורית.

סמסטר 1

מודול 1: תיאוריות התפתחות קריטיתמודול 2: מדיניות חברתיתמודול 3: מתודולוגיית מחקר מתקדמת

סמסטר ב '

מודול 4: ניהול פיתוחמודול 5: עבודת דוקטורטמודולים 1 עד 4 תורמים 50% לציון הסופי ומודול 5 תורם 50%.דרישות קבלה

תואר בהצטיינות בלימודי פיתוח וציון קורס אחרון של לפחות 65% בתחום המסוים. בשל האופי הבינתחומי של לימודי פיתוח, מועמדים (לתואר שני) מתארים אחרים במדעי החברה עם תכנים של לימודי פיתוח, יעודדו ויעובדו דרך הוועדה להכרה במחקר קודם של האוניברסיטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת תוכנית זו היא לחקור מגוון רחב של צורות של תקשורת אנושית ממגוון נקודות מבט המחברות בין המקומי והעולמי ומושרשות בהקשרים וחוויות אפריקאיות. ... [+]

תואר שני בלימודי תקשורת (שיעורי קורס)

מטרת תוכנית זו היא לחקור מגוון רחב של צורות של תקשורת אנושית ממגוון נקודות מבט המחברות בין המקומי והעולמי ומושרשות בהקשרים וחוויות אפריקאיות. תוכנית הלימודים שלנו מפתחת גישה מחקרי השתתפות חדשנית הפונה להקשרים התקשורתיים, התרבותיים והחברתיים הספציפיים שבהם אנו פועלים. כתוכנית בין-תחומית וגמישה מטבעם, התואר השני בלימודי תקשורת מצטלב בין ריבוי תחומים ותחומים במדעי הרוח והחברה ומציע הזדמנות לחקור את השלמותם ואת קשריהם זה בזה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לספק לסטודנטים את היכולת לערוך מחקר מתקדם, להיעזר בתובנה אנליטית בתחום מוגדר של חקירה טקסטואלית, לרשום את תוצאות המחקר במתכונת מקובלת ולהשתמש בכישורים אלה ... [+]

מטרת ההסמכה היא לספק לסטודנטים את היכולת לערוך מחקר מתקדם, להיעזר בתובנה אנליטית בתחום מוגדר של חקירה טקסטואלית, לרשום את תוצאות המחקר במתכונת מקובלת ולהשתמש בכישורים אלה בצורה כזו באשר לקידום ההזדמנויות שלו להתפתחות אינטלקטואלית, תעסוקה רווחת ופעילות חברתית משמעותית. נושא נבחר בהתייעצות עם המרצה.

דרישות קבלה

על המועמד להגיש הצעה בתחום מוגדר בבירור של ניתוח טקסטואלי. על ההצעה לחשוף הבנה של נוהל מחקרי נכון, החזקת ידע רלוונטי בתכני הנושא ומיומנויות תיאורטיות ומתודולוגיות נחוצות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תוכנית הלימודים לתואר שני זה כוללת קורס מודול חובה אחד ושלושה מודולים בחירה, וכן עבודת חובה קטינית. מודול החובה הנו מודול מתודולוגיית מחקר ומתווסף לשלושה מודולים בחירה נו ... [+]

תואר שני בניהול ציבורי וממשל (CW)

תוכנית הלימודים לתואר שני זה כוללת קורס מודול חובה אחד ושלושה מודולים בחירה, וכן עבודת חובה קטינית. מודול החובה הנו מודול מתודולוגיית מחקר ומתווסף לשלושה מודולים בחירה נוספים.

עבודת המחקר החובה היא בצורה של פרויקט מחקר.

מבנה התואר השני בשיעור הלימודים נותן מענה לשני מוקדים תת-תחומיים ייעודיים, או למיקוד כללי ב- PMG באמצעות בחירה אקראית של שלוש אפשרויות בחירה מתוך תשעה מודולים זמינים. התמקדות אחת מתמקדת בהערכת ניהול וממשל כללי של המגזר הציבורי והשנייה מתמקדת בהתמחות בניהול וממשל עירוני מתקדם.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

במצב עבודות הלימודים על המועמד לסיים בהצלחה את הקורס המתקדם בתיאוריה חברתית, את הקורס המתקדם במתודולוגיית המחקר החברתי, ולבצע מחקר ולכתוב עבודת גמר בנושא מאושר ורלוונטי. ... [+]

תואר שני בסוציולוגיה (שיעורי קורס)

על המועמד לסיים בהצלחה את הקורס המתקדם בתיאוריה חברתית, את הקורס המתקדם במתודולוגיית המחקר החברתי, ולבצע מחקר ולכתוב עבודת גמר על נושא מאושר ורלוונטי.

דרישות קבלה

תשקול קבלה לסטודנט שהוא בעל תואר שני בהצטיינות אוניברסיטאית בסוציולוגיה / סוציולוגיה תעשייתית ברמה NQF 7. אם סטודנט אינו עומד בדרישות שצוינו לעיל, ניתן לקבל קבלה על ידי דיקן הפקולטה בהמלצת יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על המועמד לסיים בהצלחה את הקורס המתקדם בתיאוריה חברתית, את הקורס המתקדם במתודולוגיית המחקר החברתי, ולבצע מחקר ולכתוב עבודת גמר על נושא מאושר ורלוונטי. התלמידים רוכשים גם ... [+]

תואר שני בסוציולוגיה תעשייתית (שיעורי קורס)

על המועמד לסיים בהצלחה את הקורס המתקדם בתיאוריה חברתית, את הקורס המתקדם במתודולוגיית המחקר החברתי, ולבצע מחקר ולכתוב עבודת גמר על נושא מאושר ורלוונטי. התלמידים רוכשים גם כישורי SPSS ויכולות.

דרישות קבלה

גישה לסטודנטים תיחשב עבור סטודנט שנמצא ברשותו הסמכת תואר שני באוניברסיטה בסוציולוגיה / סוציולוגיה תעשייתית ברמה NQF 7. אם סטודנט לא עומד בדרישות שהוזכרו לעיל, ניתן לקבל קבלה על ידי דיקן הרשות הפקולטה, בהמלצת יו"ר החוג.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תואר שני במחקר כרוך אך ורק במחקר מחקרי - גדול יותר מהעבודה המינורית של עבודות הלימוד לתואר שני, אך אינו גדול כמו עבודת דוקטורט. המטרה העיקרית של התואר השני במחקר היא פיתו ... [+]

תואר שני במחקר כרוך אך ורק במחקר מחקרי - גדול יותר מהעבודה המינורית של עבודות הלימוד לתואר שני, אך אינו גדול כמו עבודת דוקטורט. המטרה העיקרית של המחקר על ידי המחקר היא פיתוח מיומנויות מתקדמות במחקר. בנוסף, תוכלו לפתח ידע מומחה בתחום לימודיכם. תוכנית לימודי התואר השני על ידי אידיאלי היא אידיאלית לסטודנטים המעוניינים בעיקר לפתח את יכולת המחקר שלהם, לא רוצים להשתתף בהרצאות או בסדנאות, הם בעלי מוטיבציה עצמית, עצמאית ומכוונת עצמית ובעלי תחום מחקר ממוקד וספציפי. .... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח מיומנויות מתקדמות בהנחיית תהליכים, טכניקות ועקרונות של תכניות ופרויקטים קהילתיים בר-קיימא, המבוססים על גישות תיאורטיות מרוכזות-אנשים, כדי להתמודד עם ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח מיומנויות מתקדמות בהנחיית תהליכים, טכניקות ועקרונות של תכניות ופרויקטים קהילתיים בר-קיימא, המבוססים על גישות תיאורטיות מרוכזות-אנשים, כדי להתמודד עם אי-שוויון, עוני ועוולות בהקשר גלובלי ואפריקני. סטודנטים נוספים יוכלו להקל על הקמתם וניהולם של ארגונים מבוססי קהילה במסגרת פיתוח כלכלי קהילתי המשלב פיתוח חברתי וקהילתי.

דרישות קבלה

יתכן שתידרש בדיקת כניסה. דרוש תואר ראשון בן ארבע שנים בעבודה סוציאלית, או תואר לשלוש שנים בעבודה סוציאלית יחד עם תואר הצטיינות בעבודה סוציאלית, או תואר שני נוסף בהצטיינות הרלוונטי להתפתחות קהילתית שנחשב על ידי יו"ר המחלקה כמתאים. דרוש ציון ממוצע לשנה הרביעית (בהצטיינות) של 65% לפחות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לימודי תואר שני זה במסגרת הלימודים מסייעים לעובדים סוציאליים מוסמכים בקידום יכולות הייעוץ שלהם בתחום תרגול עבודה סוציאלית קלינית. הסמכה זו מאפשרת לסטודנטים לעבוד כמתרגלים ... [+]

לימודי תואר שני זה במסגרת הלימודים מסייעים לעובדים סוציאליים מוסמכים בקידום יכולות הייעוץ שלהם בתחום תרגול עבודה סוציאלית קלינית. תוכלו לרכוש אותם דרך שבעה מודולים, למשל: תיאוריות עכשוויות; התנהגות מורכבת ושינוי סביבתי; הערכה, התערבות והערכה; בריאות נפשית; והתפתחות העצמי הטיפולי. בנוסף, תיישמו את הידע הזה במהלך תכנית התמחות לשנה, המתמקדת בהתערבויות מיקרו ומיסו. בשנה השנייה שלך אתה מתחייב בפרויקט מחקר להפגנת יכולת המחקר שלך.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת התוכנית היא לחנך ולהכשיר חוקרים שיכולים לתרום להתפתחות הידע ברמה מתקדמת. התואר השני מושלם על ידי השלמת פרויקט מחקר מתקדם אחד, שהגיע לשיאו בהפקה וקבלת עבודת דוקטורט. ... [+]

מטרת התוכנית היא לחנך ולהכשיר חוקרים שיכולים לתרום להתפתחות הידע ברמה מתקדמת. התואר השני מושלם על ידי השלמת פרויקט מחקר מתקדם אחד, שהגיע לשיאו בהפקה וקבלת עבודת דוקטורט.

דרישות קבלה

תואר ראשון בהצטיינות. תואר ראשון "מקצועי", או תעודת בגרות לתואר ראשון, עם הכנה מספקת לביצוע מחקר עם מינימום 60% מומלץ לכל המודולים בשנה הסופית.

קריטריונים לבחירה

בנוסף לדרישות הקבלה המינימליות כמפורט לעיל, סטודנטים פוטנציאליים עשויים להידרש להציג תיק עבודותיהם בפני פאנל ראיונות. יתבקש תיק עבודות אם נדרשות הוכחות נוספות למוכנות התלמידים לערוך מחקר טקסטואלי או ארטפקטי. במקרה של מחקר טקסטואלי, התיק יכיל דוגמאות של מחקר כתוב, ובמקרה של מחקר חפצי נדרש תיק עם העיצוב.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

דרושה עבודת תזה בנושא נושא העיתונאות המספקת עדות לחוש הביקורתי ויכולת המחקר של המועמד. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום. ... [+]

דרושה עבודת תזה בנושא נושא העיתונאות המספקת עדות לחוש הביקורתי ויכולת המחקר של המועמד. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום.

דרישות קבלה

דרוש תואר בהצטיינות בתקשורת, עם ממוצע מינימלי של 65%. מועד הסגירה לבקשות לתואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה שקדמה לסמסטר הראשון ו- 30 באפריל באותה השנה בסמסטר השני.

פרטי קשר

שם: הגברת אלנה רוסו טל ': 011 559 3434 / דוא"ל: erossouw@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התכנית לתואר שני במחקר בפוליטיקה MA מכסה סוגיות הקשורות בפוליטיקה ויחסים בינלאומיים. סטודנט צריך לכתוב עבודת גמר בנושא שנבחר מתוך תחומי מדעי המדינה או יחסים בינלאומיים, ת ... [+]

התכנית לתואר שני במחקר בפוליטיקה MA מכסה סוגיות הקשורות בפוליטיקה ויחסים בינלאומיים. סטודנט צריך לכתוב עבודת גמר בנושא שנבחר מתוך תחומי מדעי המדינה או יחסים בינלאומיים, תוך עדות לגישה ביקורתית ויכולת מחקר. יש להגיש מאמר מוכן לפרסום יחד עם עבודת המחקר.

דרישות קבלה

סטודנטים זקוקים לשיעור מעבר של 65% ברמת ההצטיינות.

פרטי קשר

שם: פרופ 'דהון גלדנהויס טל ': 011 559 2894 / דוא"ל: deong@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לתואר המחקר, הסטודנטים כותבים עבודת גמר של כ 45,000 מילים תחת פיקוח, בנושא שנבחר בהתייעצות עם המחלקה. הנושא חייב להיות בקנה אחד עם המומחיות של המרצים הזמינים. תכנית הלימו ... [+]

תואר שני בפילוסופיה (מחקר)

לתואר זה הסטודנטים כותבים עבודת גמר של כ 45,000 מילים תחת פיקוח, בנושא שנבחר בהתייעצות עם המחלקה. הנושא חייב להיות בקנה אחד עם המומחיות של המרצים הזמינים.

דרישות קבלה

כדי להתקבל לתואר זה, על הסטודנטים למלא את דרישות הקבלה של המחלקה (בנוסף לדרישות הקבלה של האוניברסיטה) ולהוכיח את ידיעותיהם במתודולוגיית המחקר ובהיסטוריה של הפילוסופיה. חלק מהדרישות הינן [i] לפחות 65% בממוצע לתואר ההצטיינות בפילוסופיה ו [ii] הגשת עבודה פילוסופית בכתב שנעשתה לתואר ההצטיינות. יתכן שתידרש בדיקות משלימות בעל-פה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמידים מפתחים מיומנויות מחקר כמותיות ואיכותיות בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל לקריירה מבוססת מחקר או אקדמיה. יש להפגין יישום של מתודולוגיית מחקר והתקשורת המוסמ ... [+]

התלמידים מפתחים מיומנויות מחקר כמותיות ואיכותיות בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל לקריירה מבוססת מחקר או אקדמיה. יש להפגין יישום של מתודולוגיית מחקר והתקשורת המוסמכת של ממצאי מחקר; כך על התלמידים להיות מסוגלים לערוך מחקר עצמאי. נדרשת השתתפות בסדנאות ו / או מפגשי קשר.

דרישות קבלה

דרישת הקבלה המינימלית היא 65% בתואר הצטיינות בפסיכולוגיה שבדרך כלל היה צריך להיות מושג בחמש השנים הקודמות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התוכנית לתואר שני (פסיכולוגיה ייעוץ) מובילה לרישום כפסיכולוג יעוץ במועצה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות בדרום אפריקה (HPCSA). תוכנית מלאה זו כוללת את הקש ... [+]

התוכנית לתואר שני (פסיכולוגיה ייעוץ) מובילה לרישום כפסיכולוג יעוץ במועצה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות בדרום אפריקה (HPCSA). תוכנית מלאה זו כוללת את הקשת הרחבה של פסיכולוגיית הייעוץ. התוכנית מורכבת מרכיב מחקר (השלמת עבודת גמר קלה) וכן השתתפות בסדנאות, מפגשי קשר ועבודה מעשית.

לאחר סיום התואר בהצלחה, סטודנטים מגישים בקשה להתמחות בפסיכולוגיה ייעוץ.

דרישות קבלה

על הסטודנטים להיות בעלי תואר בהצטיינות או תואר שווה ערך בפסיכולוגיה. הסטודנטים מתקבלים לתכנית לאחר שהוערכו כמועמדים מתאימים על ידי המחלקה בתהליך בחירה. מספר התלמידים המותר לתכנית נקבע על ידי זמינות הצוות, זמינות ההתמחות ודרישות השוק. מועד הסגירה לבקשות ותאריכי הבחירה נקבעים מדי שנה על ידי המחלקה. טפסי בקשה ומידע ניתן להשיג מהמחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התוכנית לתואר שני (פסיכולוגיה קלינית) מובילה לרישום כפסיכולוג קליני במועצה המקצועית לפסיכולוגיה של מועצת מקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA). ... [+]

התוכנית לתואר שני (פסיכולוגיה קלינית) מובילה לרישום כפסיכולוג קליני במועצה המקצועית לפסיכולוגיה של מועצת מקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA).

תוכנית מלאה זו מקיפה את הקשת הרחבה של הפסיכולוגיה הקלינית. התוכנית מורכבת מרכיב מחקר (השלמת עבודת גמר קלה) וכן השתתפות בסדנאות, מפגשי קשר ועבודה מעשית.

לאחר סיום התואר בהצלחה, סטודנטים מגישים בקשה להתמחות בפסיכולוגיה קלינית. בהתאם לתקנות של מחלקת הבריאות, על הסטודנטים גם לסיים שנת שירות קהילתית לאחר סיום ההתמחות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים כדי לספק הוכחות ליכולת לייצר עבודה מדעית באופן עצמאי ברמה מקובלת. זה ידרוש יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה, יכולת ... [+]

על התלמיד לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים כדי לספק הוכחות ליכולת לייצר עבודה מדעית באופן עצמאי ברמה מקובלת. זה ידרוש יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה, יכולת לבצע ולהשלים מחקר מחקרי מאושר, יכולת בעל-פה ובכתב להציג תוצאות וממצאים, ובשלות אקדמית ואישית להרהור ביקורתי על כל היבטי המחקר.

דרישות קבלה

תעודת הוקרה בפסיכולוגיה תעשייתית ברמה 7 או 8 ב- NQF עם ממוצע של 65% לפחות. בטח נכללו שיטות סטטיסטיות או טכניקות אנליטיות בתכניות לימודים לתואר ראשון. סטודנטים פוטנציאליים בוודאי עברו מודול במתודולוגיית מחקר בדרגה 8 של כבוד ה- NQF. נבחן ניסיון שנחשב רלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לפסיכולוגיה תעשייתית וניהול אנשים. אילוצי מספר התלמידים מחייבים תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה מתקדמת יותר (לימודי תואר שני) התלמידים מעודדים לשתף פעולה איתנו בתחומי המומחיות שלנו, קרי הרומן הצרפתי העכשווי; אוטוביוגרפיה; תיאטרון צרפתי עכשווי וספרות פרנקופונית, ... [+]

ברמה מתקדמת יותר (לימודי תואר שני) התלמידים מעודדים לשתף פעולה איתנו בתחומי המומחיות שלנו, קרי הרומן הצרפתי העכשווי; אוטוביוגרפיה; תיאטרון צרפתי עכשווי וספרות פרנקופונית, על מנת לפתח את יכולותיהם למחקר ומחשבה ביקורתית. תואר שני של המחלקה הצרפתית מיועד לחוקרים ייעודיים ומורכב בעיקר מסרטציה או עבודת גמר.

דרישות קבלה

תנאי קבלה לתואר שני הם תואר הצטיינות בצרפתית.

פרטי קשר

שם: פרופ 'WA Kabwe-Segatti טל ': 011 559 2757 / דוא"ל: desirew@uj.ac.za... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט כותב עבודת דוקטורט בנושא בבלשנות או בספרות המעיד על היכולת לערוך מחקר. אורכו של מסמך זה הוא כמאה עמודים. ... [+]

סטודנט כותב עבודת דוקטורט בנושא בבלשנות או בספרות המעיד על היכולת לערוך מחקר. אורכו של מסמך זה הוא כמאה עמודים.

דרישות קבלה

סטודנטים שקיבלו תואר ראשון עם תואר של לפחות 60% (אך עדיף שיעורים גבוהים) בצפון סותו (ססוטו sa Lebowa / Sepedi) או isiZulu רשאים להירשם.

פרטי קשר

שם: ד"ר IK Mndawe טל ': 011 559 4662 / דוא"ל: ikmndawe@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית הלימודים לתואר שני בשפות ותרבויות שמיות מורכבת בעבודת עבודת משנה ושני המודולים. במצב מחקר יש לכתוב תחת פיקוח עבודת עבודת גמר בה התלמידים מתמקדים בנושא מתחום הערבית, ... [+]

תואר שני בשפות ותרבויות שמיות (שיעורי קורס)

התוכנית מורכבת מסרטור מינורי ושני המודולים כמפורט להלן. הסטודנטים בשיתוף עם המחלקה בוחרים שני מודולים מהרשימה שלהלן. מודולים מוצעים על פני שני סמסטרים. כל מודול נבחן באמצעות בחינה במשקל של 45 נ"ז כל אחד. עבודת המחקר הקטינה משקללת 90 נקודות.

הסטודנטים מתמקדים בערבית, לימודי אסלאם, עברית (כולל לימודי יהדות) או בשפה שמית קוגניטית. למודולים התוכן הגנרי הבא:... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

דרושה עבודת תזה בנושא מתוך תקשורת אורקולית המעניקה עדות לחוש הביקורתי של המועמד ויכולת המחקר שלו. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום. ... [+]

דרושה עבודת תזה בנושא מתוך תקשורת אורקולית המעניקה עדות לחוש הביקורתי של המועמד ויכולת המחקר שלו. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום.

דרישות קבלה

יש צורך בהצטיינות בתקשורת, עם ממוצע מינימלי של 65%. התקנה הכללית לגבי משך לימודי התואר השני חלה גם במקרה זה.

מועד הסגירה לבקשות לתואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה שקדמה לסמסטר הראשון ו- 30 באפריל באותה השנה בסמסטר השני.

פרטי קשר

שם: ד"ר אילווה רודני-גומדה טל ': 011 559 4112 / דוא"ל: yrodny-gumede@uj.ac.za... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

זוהי תוכנית לימודים מתקדמת הניתנת לסיום כתכנית לימודים מבוססת שיעורים. תוכנית זו נועדה לאפשר שליטה על תחום ידע מורכב ומתמחה בתחומי התקשורת האסטרטגית. עקב התכנסות הולכת וג ... [+]

זוהי תוכנית לימודים מתקדמת הניתנת לסיום כתכנית לימודים מבוססת שיעורים. תוכנית זו נועדה לאפשר שליטה על תחום ידע מורכב ומתמחה בתחומי התקשורת האסטרטגית. עקב התכנסות הולכת וגוברת של תקשורת שיווק, תקשורת ארגונית ויחסי ציבור, התוכנית תתייחס לשילוב של תחום תקשורת זה.

דרישות קבלה

דרוש תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת ארגונית או שיווקית או בתחום זה, עם ממוצע מינימלי של 65%. מועד הסגירה לבקשות לתואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה שקדמה לסמסטר הראשון ו- 30 באפריל באותה השנה בסמסטר השני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תוכנית זו נועדה לאפשר שליטה על תחום ידע מורכב ומתמחה בתחומי התקשורת הארגונית. המוקד של הסמכה זו הוא בפיתוח ידע ומיומנויות רעיוניות ברמות מופשטות ביותר אשר יאפשרו מיומנויו ... [+]

זוהי תכנית לימודים מתקדמת הניתנת לסיום כתכנית לימודים או כתכנית לימודית מבוססת מחקר.

תוכנית זו נועדה לאפשר שליטה על תחום ידע מורכב ומתמחה בתחומי התקשורת הארגונית. המוקד של הסמכה זו הוא בפיתוח ידע ומיומנויות רעיוניות ברמות מופשטות ביותר אשר יאפשרו מיומנויות טכניות, מקצועיות ומחקריות מאוד מתקדמות ומתקדמות בתקשורת ארגונית.

דרישות קבלה

דרוש תואר בהצטיינות בתקשורת, עם ממוצע מינימלי של 65%. מועד הסגירה לבקשות לתואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה שקדמה לסמסטר הראשון ו- 30 באפריל באותה השנה בסמסטר השני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

דרושה עבודת תזה בנושא נושא התקשורת השיווקית המספקת עדות לחוש הביקורתי ויכולת המחקר של המועמד. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום. ... [+]

דרושה עבודת תזה בנושא נושא התקשורת השיווקית המספקת עדות לחוש הביקורתי ויכולת המחקר של המועמד. נדרש גם מאמר מחקרי שמתאים לפרסום.

דרישות קבלה

דרוש תואר בהצטיינות בתקשורת, עם ממוצע מינימלי של 65%. מועד הסגירה לבקשות לתואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה שקדמה לסמסטר הראשון ו- 30 באפריל באותה השנה בסמסטר השני.

פרטי קשר

שם: גב 'אנדראה קריסטל טל ': 011 559 2574 / דוא"ל: acrystal@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של עבודת המחקר השלימה ללימודי תואר שני בטכנולוגיית מידע עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך ש ... [+]

מטרתו העיקרית של עבודת המחקר השלימה ללימודי תואר שני בטכנולוגיית מידע עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הנדרשות כמו: חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת עבודת מבחן מינורית עם לימודי תואר שני (MSc) בטכנולוגיית מידע מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי המחקר הננו-מדעי עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי המחקר הננו-מדעי עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מבחן מינורית עם עבודות תואר שני במדעי הננו-מורכבים מורכבת ממינימום 120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במתמטיקה עם עבודות לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במתמטיקה עם עבודות לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי מתמטיקה מורכבת ממינימום 120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של MSc במתמטיקה יישומית-עבודת לימודים משנית עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכל ... [+]

מטרתו העיקרית של MSc במתמטיקה יישומית-עבודת לימודים משנית עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הנחוצות כמו: חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במתמטיקה יישומית מורכבת ממינימום של 120 נ"ז מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בניהול סביבתי עם עבודות לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בניהול סביבתי עם עבודות לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים הניסיוניים והטכנולוגיים הנדרשים ואת כישורי עבודת השטח הנחוצים כמו: חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת עבודת מבחן מינורית עם עבודות לימוד (MSc) בניהול סביבתי מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בסטטיסטיקה מתמטית עם עבודת לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכ ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בסטטיסטיקה מתמטית עם עבודת לימוד בעבודה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות וכישורי עבודת השטח הדרושים כמו חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי המחשב בסטטיסטיקה מתמטית מורכבת ממינימום של 120 נ"ז מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי הקולנוע באינפורמטיקה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי הקולנוע באינפורמטיקה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות וכישורי עבודת השטח הדרושים כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי האינפורמטיקה מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי תואר שני במחקר בוטני עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומ ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי תואר שני במחקר בוטני עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות וכישורי עבודת השטח הדרושים כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי הבוטניקה מורכבת ממינימום 120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במחקר ביו-כימיה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במחקר ביו-כימיה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי הביוכימיה מורכבת ממינימום 120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בגאוגרפיה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומ ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בגאוגרפיה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם עבודות תואר שני במדעי הגיאוגרפיה מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בגאולוגיה בעבודה מינורית עם עבודות לימודים היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בגאולוגיה בעבודה מינורית עם עבודות לימודים היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם עבודות תואר שני במדעי הגיאולוגיה מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי החיים בזואולוגיה עם שיעורי לימודים היא להעניק לתלמידים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים י ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי החיים בזואולוגיה עם שיעורי לימודים היא להעניק לתלמידים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת עבודת משנה קטינית עם לימודי תואר שני במדעי הזואולוגיה מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי המחשב עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו להשתלט על ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני במדעי המחשב עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים הניסיוניים והטכנולוגיים הנדרשים ואת כישורי עבודת השטח הנחוצים כמו: חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת מחקר מינורית עם לימודי תואר שני במדעי המחשב מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בפיזיקה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנו ... [+]

מטרתו העיקרית של לימודי התואר השני בפיזיקה עם עבודות לימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות. קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. עבודת מחקר מינורית עם עבודות תואר שני (MSc) בפיזיקה מורכבת מ -120 נ"ז של מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of Johannesburg

על התלמידים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים המקנים להם את האפשרות להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תעניק לסטודנט את האפשרות להציג יכולת בייש ... [+]

על התלמידים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים המקנים להם את האפשרות להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תעניק לסטודנט את האפשרות להציג יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה ותהליך המחקר והממצאים.

דרישות קבלה

התלמיד שנמצא בבעלותו של מוסמך BCom honours בדרגה 7 או 8 של ה- NQF רשאי להגיש בקשה. דיקן הפקולטה לניהול רשאי לסרב לסטודנט להתקבל לתואר שני, אם לדעתו הרקע האקדמי של הסטודנט אינו מספק.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תוכנית זו מבוססת מחקר ללא עבודות לימוד. הסטודנטים ומנהיגי המחקר שלהם מחליטים על נושא מחקר שאחריו התלמיד עוקב אחר תוכנית מחקר מוסכמת עד לסיום עבודת המחקר. ... [+]

תוכנית זו מבוססת מחקר ללא עבודות לימוד. הסטודנטים ומנהיגי המחקר שלהם מחליטים על נושא מחקר שאחריו התלמיד עוקב אחר תוכנית מחקר מוסכמת עד לסיום עבודת המחקר. המחקרים יכולים להיות כמותיים או איכותיים או שילוב של שניהם. הסטודנטים נתמכים גם באמצעות שירותי התמיכה הסטטיסטית באוניברסיטה בעיצוב שאלונים ופרשנות נתונים. סטודנטים העוסקים בתואר MCom חייבים להיות בעלי תואר ראשון BCom (הצטיינות) בתחום הלימודים ואילו סטודנטים במו"ש יכולים להגיע מתחומים אחרים, בתנאי שיש להם את הבסיס האקדמי הנדרש לתחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח את יכולתו המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת (מנהלתית) בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות ביצוע, שינוי והתפתחות ארגונית. ההסמכה מעמידה את התלמי ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח את יכולתו המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת (מנהלתית) בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות ביצוע, שינוי והתפתחות ארגונית. ההסמכה מעמידה את התלמיד בעמדה להירשם כעוסק כוח אדם במועצה הדרומית לאפריקה. זה גם מצייד את הסטודנט לעבוד כמנהל משאבי אנוש או מומחה לפיתוח ארגוני ברמה מתקדמת בארגונים. ההסמכה תאפשר עוד יותר לסטודנטים לעבוד כיועצים בעסקים עצמם כמו גם בייעוץ מיזמים עסקיים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תוכנית זו מבוססת מחקר ללא עבודות לימוד. הסטודנטים ומנהיגי המחקר שלהם מחליטים על נושא מחקר שאחריו התלמיד עוקב אחר תוכנית מחקר מוסכמת עד לסיום עבודת המחקר. המחקרים יכולים ל ... [+]

תוכנית זו מבוססת מחקר ללא עבודות לימוד. הסטודנטים ומנהיגי המחקר שלהם מחליטים על נושא מחקר שאחריו התלמיד עוקב אחר תוכנית מחקר מוסכמת עד לסיום עבודת המחקר. המחקרים יכולים להיות כמותיים או איכותיים או שילוב של שניהם. הסטודנטים נתמכים גם באמצעות שירותי התמיכה הסטטיסטית באוניברסיטה בעיצוב שאלונים ופרשנות נתונים.

סטודנטים העוסקים בתואר MCom חייבים להיות בעלי תואר ראשון BCom (הצטיינות) בתחום הלימודים ואילו סטודנטים במו"ש יכולים להגיע מתחומים אחרים, בתנאי שיש להם את הבסיס האקדמי הנדרש לתחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמידים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים המקנים להם את האפשרות להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תעניק לסטודנט את ההזדמנות להציג יכולת ביי ... [+]

על התלמידים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים המקנים להם את האפשרות להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תעניק לסטודנט את ההזדמנות להציג יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה, בתקשורת הנכונה בכתב ו / או בעל-פה של תהליך המחקר והממצאים, כמו גם לשקף את תהליך המחקר והממצאים.

דרישות קבלה

תואר הצטיינות מתאים בתחום הרחב יותר של ניהול משאבי אנוש, פסיכולוגיה תעשייתית, פיתוח משאבי אנוש או קשרי תעסוקה. בעבר היו צריכים התלמידים להבדיל עצמם כמנהלים או כמנהלי משאבי אנוש עם ניסיון רב בעבודה בארגונים (מינימום 3-5 שנים). על הסטודנטים להיות בעלי קרוא וכתוב מחשבים ובעלות גישה לאינטרנט עם מודול הצטיינות במתודולוגיית המחקר (NQF רמה 8 או 9) ובממוצע 65% לפחות לתואר השבח. אילוצי מספר התלמידים מחייבים תהליך בחירה המורכב ממרכז הערכה של יום מלא והערכות פסיכומטריות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ב- MCom בניהול עסקי (CW) התלמיד צריך לפתח יכולות אינטלקטואליות ומיומנויות מעשיות בשליטה, ניתוח, פרשנות ויישום של עקרונות ניהול בסיסיים ומתקדמים ביחידות הפונקציונליות השונ ... [+]

MCom בניהול עסקי

על התלמיד לפתח כישורים אינטלקטואליים וכישורים מעשיים בשליטה, ניתוח, פרשנות ויישום של עקרונות ניהול בסיסיים ומתקדמים ביחידות הפונקציונליות השונות של הארגון העסקי, ולהיות מסוגל לשקף על החלטותיו ויישומיהם הניהוליים ולהעריך את ההשפעה זה בהקשר ההוליסטי של ניהול כפרקטיקה.

דרישות קבלה

סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר BCom Hons, או תואר מקביל לארבע שנים עם מעמד הצטיינות (למעט BTech) עם רמת כישורים מינימלית ברמת NQF 8. המועמדים שאינם בעלי כישורים בניהול הם הופנה לשנת גישור לפני שהתקבל לתכנית MCom (ניהול עסקים). שנת הגישור כוללת ארבעה מודולים: כלכלה, ניהול עסקים, הנהלת חשבונות ודיני חברות. סטודנטים שלא מסיימים את שנת הגישור שומרים על נקודות הזכות שהושגו עד לאותו שלב. סטודנט פוטנציאלי צריך לקבל ממוצע של 60% לתואר השבח שהתקבל. תחומי מומחה פרטיים עשויים להיות בעלי דרישות שונות. סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות בתעשייה. על התלמידים להיות בעלי מיומנות מספקת בשפה האנגלית על ידי מבחן אוריינות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא פיתוח מיומנות יישומית של התלמיד ברמה מתקדמת בשליטה בניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות פסיכולוגיות תעשייתיות. זה מציב את התלמיד בעמדה להירשם כפסיכולוג ... [+]

מטרת ההסמכה היא פיתוח מיומנות יישומית של התלמיד ברמה מתקדמת בשליטה בניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות פסיכולוגיות תעשייתיות. זה מציב את התלמיד בעמדה להירשם כפסיכולוג תעשייתי (עם המועצה המקצועית לפסיכולוגיה בדרום אפריקה) לעבוד ברמה מתקדמת בתחומי ניהול משאבי אנוש ופסיכולוגיה תעשייתית.

דרישות קבלה

תעודת הוקרה בפסיכולוגיה תעשייתית ברמה 7 או 8 ב- NQF עם ממוצע של 65% לפחות. בטח נכללו שיטות סטטיסטיות או טכניקות אנליטיות בתכניות לימודים לתואר ראשון. סטודנטים פוטנציאליים בוודאי עברו מודול במתודולוגיית מחקר ברמת ה- Honours NQF ברמה 7. ניסיון קשור שנחשב רלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לפסיכולוגיה תעשייתית וניהול אנשים יוערך. אילוצי מספר התלמידים מחייבים תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות יישומיות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות ביקורת בתחום הביקורת. סטודנט מוסמך צריך להראות עדות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית ב ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות יישומיות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות ביקורת בתחום הביקורת. סטודנט מוסמך צריך להראות עדות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית באמצעות עבודת המחקר של המאסטר.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות בעל תואר ראשון במינהל חשבונאות למסחר בהונור בדרגה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7, הנחשבת להחלה על ידי המחלקה לחשבונאות. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות יישומיות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות ביקורת מחשבים בתחום ביקורת מחשבים. סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות לעבודה מדעית ע ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות יישומיות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות ביקורת מחשבים בתחום ביקורת מחשבים. סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית באמצעות עבודת היקף מוגבלת.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תעודת הצטיינות או תעודת בגרות לתואר שני בתחום ביקורת מחשבים קשורה, בדרגה החדשה של NQF 8 / NQF ישנה. 7. לחילופין, כל תואר אחרון בן ארבע שנים ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישן 7 וניסיון ביקורת פרקטית קשורה שנחשבת רלוונטית ומספיקה על ידי המחלקה לחשבונאות. לימודי הכנה ובחינת כניסה עשויים להידרש על ידי המחלקה לחשבונאות. יבוצע תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות מיומנות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות חשבונאיים בתחום החשבונאות הפיננסית. סטודנט מוסמך צריך להראות עדות לעבודה מדעית עצמ ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות מיומנות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות חשבונאיים בתחום החשבונאות הפיננסית. סטודנט מוסמך צריך להראות עדות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית באמצעות עבודת המחקר של המאסטר.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות בעל תואר ראשון בחשבונאות מכוון בחשבונאות ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישן ברמה 7, הנחשבת להחלה על ידי המחלקה לחשבונאות. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על הסטודנט לפתח מיומנות מיוחדת מיושמת בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות חשבונאיים בתחום החשבונאות הפיננסית. באמצעות עבודת עבודת היקף מוגבלת, סטודנט מוסמך צריך ... [+]

על הסטודנט לפתח מיומנות מיוחדת מיושמת בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות חשבונאיים בתחום החשבונאות הפיננסית. באמצעות עבודת עבודת היקף מוגבלת, סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר שני בהצטיינות או תעודת בגרות בחשבונאות או תואר שני בהצטיינות בניהול פיננסי ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישן. 7. לחילופין כל תואר אחר בן ארבע שנים ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישן דרגה 7 וניסיון חשבונאות קשור שנחשב לרלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לחשבונאות. לימודי הכנה ובחינת כניסה עשויים להידרש על ידי המחלקה לחשבונאות. יבוצע תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת בהדרכה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליים. ... [+]

מטרת ההסמכה היא פיתוח מיומנות יישומית של התלמיד ברמה מתקדמת בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליות. תוכנית זו תכין את התלמידים לשקול את היישומים הכלכליים שלהם כדי להעריך את השפעתם בהקשר ההוליסטי של כלכלה כמדעי החברה. סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות ליצירה עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות ברשות הסמכה בדרגה חדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7, הנחשבת להחלה על ידי המחלקה לכלכלה וכלכלה. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא פיתוח מיומנות יישומית של התלמיד ברמה מתקדמת בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של שיטות אקונומטריות. תוכנית זו תכין את התלמידים לשקול את היישומים הכלכליים שלהם ב ... [+]

מטרת ההסמכה היא פיתוח מיומנות יישומית של התלמיד ברמה מתקדמת בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של שיטות אקונומטריות. תוכנית זו תכין את התלמידים לשקול את היישומים הכלכליים שלהם בעצמם על ידי שימוש בטכניקות אקונומטריות כדי לבצע בדיקות אמפיריות על מודלים כלכליים ספציפיים או ככלי לחיזוי והערכת מדיניות. סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות ליצירה עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות ברשותו הסמכת תואר ראשון במסחר בהצטיינות בדרגה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7, הנחשבת להחלה על ידי המחלקה לכלכלה וכלכלה. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח כישורים אינטלקטואליים וכישורים מעשיים בשליטה, ניתוח, פרשנות ויישום של עקרונות פיננסיים מתקדמים בהקשר של הכלכלה הבינלאומית, ולהיות מסוגל לשקול את ההחלטות הנ ... [+]

על התלמיד לפתח כישורים אינטלקטואליים וכישורים מעשיים בשליטה, ניתוח, פרשנות ויישום של עקרונות פיננסיים מתקדמים בהקשר של הכלכלה הבינלאומית, ולהיות מסוגל לשקול את ההחלטות הניהוליות הנלוות אליו, באמצעות ניתוח כמותי ולהעריך את השפעתן. בהקשר הכלכלי ההוליסטי.

ההסמכה תתן לסטודנטים המוסמכים את ההזדמנות להמשיך ללמוד ברמת NQF חדשה 10 / NQF ישנה ברמה 8 בתכנית לתואר שלישי בכלכלה.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר שני בהצטיינות בכלכלה, כלכלה, סטטיסטיקה ו / או מתמטיקה בדרגה חדשה של NQF 8 / NQF ישן. 7. לחלופין, כל תואר אחר בן ארבע שנים עם מעמד הצטיינות ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישן דרגה 7 והתנסויות אקונומטריות מתמטיות ו / או סטטיסטיות ויישומיות שנחשבות רלוונטיות ודיות על ידי המחלקה לכלכלה וכלכלה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. במסגרת עבודת המחקר הקטינה, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדע ... [+]

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. במסגרת עבודת המחקר הקטינה, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, יישום מתודולוגיות מחקר מדעיות ויכולת להשתקף בו בהקשר ההוליסטי של מימון.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר ראשון ממסחר בהצטיינות כלכלית ב Honour ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישנה ברמה 7 עם לפחות ניהול פיננסי ו / או ניהול השקעות ברמה של שנה ג '. לחלופין, על הסטודנט להיות בעל תואר אחר בן 4 שנים בעל מעמד הצטיינות בדרגה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7, ולהצטייד בניהול פיננסי ו / או בניהול השקעות ניסיון מוכוון פיננסי שנחשב רלוונטי ומספיק על ידי המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת תכנית זו היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בפרשנות, שיקוף ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון כמותי. דרך עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, יישום ... [+]

מטרת תכנית זו היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בפרשנות, שיקוף ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון כמותי. דרך עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, יישום מתודולוגיות מחקר מדעיות ויכולת להשתקף בו בהקשר ההוליסטי של מימון כמותי.

דרישות קבלה:

סטודנט פוטנציאלי חייב להיות ברשות אכישורי תואר ראשון בהצטיינות בכמויות בכספים בכמויות פיננסיים ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישנה ברמה 7; אולחלופין, סטודנט צריך להיות בעל כל כישורים אחרים ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישנה ברמה 7, ולהתנסות בכמויות מכוונות בתחום הכספים הנחשבים להחלים על ידי המחלקה לכספים וניהול השקעות;הבחירה בתוכנית המחקר לתואר שני מותנית בהגנה מוצלחת של הצעת מחקר. יש להציג את הצעת המחקר בפני פאנל שכינס מחלקת הכספים וניהול ההשקעות לצורך זה. על המחלקה לכספים וניהול השקעות לאשר באופן ספציפי את תחום הלימוד, נושא המחקר, המתודולוגיה והצהרת הבעיה לפני שהמועמד רשאי להירשם;הבחירה מבוססת על זכות אקדמית וזמינות המקומות ולכן עשויה להיות כרוכה בשימוש בקריטריונים / דרישות נוספים; ודרישות הקבלה הסופיות יקבעו מעת לעת על ידי המחלקה.... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות מיומנות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות מיסוי בתחום המיסוי. ... [+]

MCom במיסוי דרום אפריקני ובינלאומי (באמצעות שיעורים)

על התלמיד לפתח מיומנויות ייעודיות מיומנות בשליטה, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות מיסוי בתחום המיסוי. באמצעות עבודת עבודת היקף מוגבלת, סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר שני בהצטיינות או תעודת בגרות בחשבונאות או תואר בהצטיינות מס ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישן. 7. לחילופין כל תואר אחר בן ארבע שנים עם מעמד הצטיינות ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7 וניסיון מיסוי קשור שנחשב רלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לחשבונאות. לימודי הכנה ובחינת כניסה עשויים להידרש על ידי המחלקה לחשבונאות. יבוצע תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת התוכנית היא פיתוח מיומנות יישומית של סטודנט ברמה מתקדמת (ביצועית) בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות ניהול IT. ... [+]

מטרת התוכנית היא פיתוח מיומנות יישומית של סטודנט ברמה מתקדמת (ביצועית) בשליטה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות ניהול IT. באמצעות עבודת תואר שני, התלמיד יציג עדויות למחקר מדעי ויכולת להשתקף בו בהקשר ההוליסטי של ניהול IT. התוכנית תסייע בהתפתחות מקצועית מתמשכת של ניסיון, ומנהלים ומנהיגים בכירים יועצמו הן עבור צירי דרום אפריקה, ויתרמו יותר ויותר לקידום פיתוח מיומנויות ניהול IT לסטודנטים ונציגי מנהלים בהקשר מקומי ובינלאומי כאחד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות, הבנה ויישום של עקרונות ניהול אסטרטגיים וכללים. ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות, הבנה ויישום של עקרונות ניהול אסטרטגיים וכללים. ההסמכה מפתחת את המיומנויות המחקריות והרעיוניות של התלמיד בתחום האסטרטגי והניהול הכללי. סטודנט מוסמך צריך להראות עדויות למחקר מדעי ויכולת דיווח עליו. התלמיד אמור להיות מסוגל לשקף את החלטותיו ויישומיו המחקריים ולהעריך את השפעתם בהקשר ההוליסטי של ניהול אסטרטגי וכללי.

דרישות קבלה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. באמצעות עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, ייש ... [+]

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. באמצעות עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, יישום מתודולוגיות מחקר מדעיות ויכולת להשתקף בו בהקשר ההוליסטי של מימון.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות בעל כישורי ניהול השקעות מכוונים לתואר ראשון במסחר בהצטיינות ב Honour ברמת NQF חדשה 8 / NQF ישנה. 7. לחלופין, סטודנט צריך להיות בעל תואר נוסף של ארבע שנים עם מעמד הצטיינות ברמה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7 ובעלי ניסיון מכוון לניהול השקעות שנחשב להחיל על ידי המחלקה לכספים וניהול השקעות. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות. יש להציג את הצעת המחקר בפני פאנל שכינס מחלקת הכספים וניהול ההשקעות לצורך זה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. באמצעות עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, ייש ... [+]

מטרת ההסמכה היא שהתלמיד יפתח יכולת יישומית בשליטה, פרשנות, הרהור ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של מימון. באמצעות עבודת המחקר, סטודנט מוסמך מראה הוכחות למחקר מדעי, יישום מתודולוגיות מחקר מדעיות ויכולת להשתקף בו בהקשר ההוליסטי של מימון.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות בעל כישורי תואר ראשון במסחר ב Honour או שווה ערך ברמה החדשה 8 של NQF 8 / NQF ברמה 7, לפחות עם ניהול פיננסי ו / או ניהול השקעות ברמה של שנה ג '. לחלופין, סטודנט צריך להיות בעל תואר אחר בן 4 שנים עם מעמד הצטיינות בדרגה החדשה של NQF 8 / NQF ישן ברמה 7 ולייחס לו חוויה מכוונת כלכלית שנחשבת להחלה על ידי המחלקה לכספים וניהול השקעות. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות. יש להציג את הצעת המחקר בפני פאנל שכינס מחלקת הכספים וניהול ההשקעות לצורך זה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות בהרהור ויישום של עקרונות ניהול שיווק. על התלמיד להשיג מיומנות ממוקדת בהתאם לנושא העבודה. ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות בהרהור ויישום של עקרונות ניהול שיווק. על התלמיד להשיג מיומנות ממוקדת בהתאם לנושא העבודה. על התלמיד להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. התלמידים יציגו גם כשירות ביישום מתודולוגיית מחקר רלוונטית ובתקשורת הנאותה בכתב של תהליך המחקר והממצאים. התלמיד אמור להיות מסוגל לשקול את החלטותיו ויישומי המחקר שלו ולהעריך את השפעתן בהקשר ההוליסטי של ניהול שיווק.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ה- MCom המקצועית (פיתוח כלכלי מקומי) היא פיתוח רמה מתקדמת של ידע, מיומנויות וכישורים יישומיים בתחום פיתוח כלכלי מקומי (LED). ... [+]

מטרת ה- MCom המקצועית (פיתוח כלכלי מקומי) היא פיתוח רמה מתקדמת של ידע, מיומנויות וכישורים יישומיים בתחום פיתוח כלכלי מקומי (LED). התוכנית תוכננה במיוחד כדי לעמוד בדרישות מקצוע ה- LED והיא מכוונת לתלמידים המתכננים להצטרף לאנשי מקצוע LED מורשים. תואר שני מקצועי זה יכין את הסטודנטים להרהר בנוהג של אנשי LED. באמצעות רכיב המחקר התלמידים יתרמו לפיתוח הידע ברמה מתקדמת ויכינו אותם לתעסוקה מקצועית מיוחדת.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים כדי לספק הוכחות ליכולת לייצר עבודה מדעית באופן עצמאי ברמה מקובלת. זה ידרוש יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה, יכולת ... [+]

על התלמיד לפתח את הכישורים האינטלקטואליים והמקצועיים כדי לספק הוכחות ליכולת לייצר עבודה מדעית באופן עצמאי ברמה מקובלת. זה ידרוש יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה, יכולת לבצע ולהשלים מחקר מחקרי מאושר, יכולת בעל-פה ובכתב להציג תוצאות וממצאים, ובשלות אקדמית ואישית להרהור ביקורתי על כל היבטי המחקר.

דרישות קבלה

תעודת הוקרה בפסיכולוגיה תעשייתית ברמה 7 או 8 ב- NQF עם ממוצע של 65% לפחות. בטח נכללו שיטות סטטיסטיות או טכניקות אנליטיות בתכניות לימודים לתואר ראשון. סטודנטים פוטנציאליים בוודאי עברו מודול במתודולוגיית מחקר בדרגה 8 של כבוד ה- NQF. נבחן ניסיון שנחשב רלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לפסיכולוגיה תעשייתית וניהול אנשים. אילוצי מספר התלמידים מחייבים תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת בהדרכה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליים. ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת בהדרכה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליים. תוכנית זו תכין את התלמידים לחשוב על היישומים הכלכליים שלהם כדי להעריך את השפעתם בהקשר ההוליסטי של הכלכלה כמו מדעי החברה. סטודנט מוסמך צריך להראות ראיות של עבודה עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר בהצטיינות בכלכלה או באקונומטריקה ברמת NQF רמה 8 (חדשה) / NQF 7 (ישנה) עם ציון ממוצע של 65%. לחלופין, כל הסמכה נוספת בת 4 שנים עם מעמד בהצטיינות ברמה NQF 8 (חדשה) / NQF רמה 7 (ישנה) עם ציון ממוצע שהושג על ידי המחלקה ומיקרו-כלכלה ומיקרו-כלכלה ומחקר יישומי, הנחשבים רלוונטיים ומספיקים על ידי המחלקה לכלכלה ואקונומטריקה. נוכחות של קורס הכרח חובה עשוי להידרש על ידי המחלקה הכלכלית ו Econometrics.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנטים המשתתפים בתכנית לתואר שני יידרשו לכתוב ולהגיש עבודת מחקר. ... [+]

סטודנטים המשתתפים בתכנית לתואר שני יידרשו לכתוב ולהגיש עבודת מחקר.

דרישות קבלה

תואר בהצטיינות בניהול ספורט.

פרטי קשר

שם: פרופ 'לאון לקטאן טל ': 011 559 6966 / דוא"ל: leonl@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.

תאריך סיום: האקדמי מתחיל בינואר ומסתיים בדצמבר. המועד האחרון לתכנית נקבע לפי משך התוכנית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לפתח ברמה מתקדמת את יכולתו המיושמת של התלמיד במתן התערבויות אימון למנהיגות מקצועית. זה ייעשה על ידי פיתוח יכולות של קבלנות, הערכת צרכים, בניית תכניות פיתוח, העברת מפגשי א ... [+]

לפתח ברמה מתקדמת את יכולתו המיושמת של התלמיד במתן התערבויות אימון למנהיגות מקצועית. זה ייעשה על ידי פיתוח יכולות של קבלנות, הערכת צרכים, בניית תכניות פיתוח, העברת מפגשי אימון פרטניים וצוותים והערכת ההשפעה של התערבויות אימון שונות באמצעות מספר מודולים. באמצעות עבודת מיני-דוקטורט, התלמיד יציג עדויות למחקר מדעי ויכולת לשקף את ההקשר ההוליסטי של אימון מנהיגות. התוכנית תעניק חווית פיתוח לפסיכולוגים, פסיכומטריסטים, מנהלי משאבי אנוש ומנהלים וכן סטודנטים אחרים לתארים מתקדמים בהפיכתם למאמני מנהיגות מוכשרים ומקצועיים בדרום אפריקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MPhil בלימודי אנרגיה בעבודת לימוד משנית עם עבודות הלימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכל ... [+]

המטרה העיקרית של MPhil בלימודי אנרגיה בעבודת לימוד משנית עם עבודות הלימוד היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות וכישורי עבודת השטח הנחוצים כמו: חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות. עבודת מחקר מינורית עם עבודות לימוד MPhil בלימודי אנרגיה מורכבת מינימום של 120 נ"ז מחקר ברמה 8 בצורה של פרויקט מחקר, שנכתב כעבודת מסמך מינורית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרתו של המאסטר לפילוסופיה במדיניות תעשייתית היא פיתוח כישוריהם האינטלקטואליים של התלמידים, עצמאותם האינטלקטואלית וכישוריהם המעשיים ברכישה, ניתוח, פרשנות ויישום של מדיניו ... [+]

מטרתו של המאסטר לפילוסופיה במדיניות תעשייתית היא פיתוח כישוריהם האינטלקטואליים של התלמידים, עצמאותם האינטלקטואלית וכישוריהם המעשיים ברכישה, ניתוח, פרשנות ויישום של מדיניות תעשייתית מתאימה לתמיכה בטרנספורמציה מבנית של כלכלות היבשת. התוכנית מורכבת ממודולי ליבה המציעים כיסוי מעמיק של מגוון רחב של נושאים הנוגעים למדיניות פיתוח, אסטרטגיות וניהול בפיתוח תעשייתי באפריקה, ומאפשרת לסטודנטים לבדוק את היישום המעשי של הידע המועבר, להשתתף בניתוח מקרי מקרה, ביצוע. ביקורי שדה והכנת דוחות טכניים פרטניים בנושאים השונים המכוסים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

עם סיום מוצלח של כל הדרישות לתואר זה, התלמיד ירכוש כישורי מוסמך מוכוונים לתרגול ומעשיר באופן אישי תוך שנתיים, כישורי אימון והזדמנויות קריירה חדשות כמנהיג אישי ומקצועי, מנ ... [+]

עם סיום מוצלח של כל הדרישות לתואר זה, התלמיד ירכוש כישורי מוסמך מוכוונים לתרגול ומעשיר באופן אישי תוך שנתיים, כישורי אימון והזדמנויות קריירה חדשות כמנהיג אישי ומקצועי, מנהל או מנחה PPL.

דרישות קבלה

תואר הצטיינות מתאים או המקבילה לו בממוצע לפחות 65% לתואר ההצטיינות. אוריינות מחשבים וגישה לאינטרנט, כמו גם ניסיון עבודה מינימלי של שלוש שנים. מודול בטכנולוגיית מחקר ברמת התואר הוא חיוני. מצופה מהתלמיד לעבור מבחן אוריינות מוכר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לפתח ברמה מתקדמת את יכולתו המיושמת של התלמיד בניתוח, פרשנות והבנה של מנהיגות בהקשר של מדינה מתפתחת, תוך התמקדות מובחנת במגזרים ספציפיים במדינות אלה. ההסמכה תאפשר למנהלים ... [+]

לפתח ברמה מתקדמת את יכולתו המיושמת של התלמיד בניתוח, פרשנות והבנה של מנהיגות בהקשר של מדינה מתפתחת, תוך התמקדות מובחנת במגזרים ספציפיים במדינות אלה. ההסמכה תאפשר למנהלים ולמנהיגים בכירים להשתלט על כישורי המנהיגות הקריטית הנדרשים על ידי המגזרים הספציפיים שבהם הם צריכים לנהל ולהוביל במדינות מתפתחות.

דרישות קבלה

סטודנט פרוספקטיבי חייב להיות בעל תואר honours רלוונטי בכל אחד מהתחומים הבאים: ממשל ציבורי, מדעי המדינה, לימודים משפטיים וחוקתיים, חינוך, לימודי סביבה, הנדסה, בריאות ומדעי היצירה / הגרפיקה. סטודנט חייב היה להשיג לפחות 65% בממוצע בכל מקצועותיו בתואר ההצטיינות או כל תואר שווה ערך אחר שייקבל בחשבון לקבלה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

עבודת המחקר תהווה תרומה מכרעת לידע ותובנה של תחום הנושא כמו גם תחום המחקר. סטודנטים מוסמכים יציגו גם כן יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה ובתקשורת בכתב ו / או בעל-פה נכ ... [+]

עבודת המחקר תהווה תרומה מכרעת לידע ותובנה של תחום הנושא כמו גם תחום המחקר. סטודנטים מוסמכים יציגו גם כן יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה ובתקשורת בכתב ו / או בעל-פה נכונה של תהליך המחקר והממצאים. התלמידים צריכים להיות מסוגלים לשקף החלטות מחקר ויישומים שלהם על מנת להעריך את השפעתם בהקשר ההוליסטי של ענף המידע.

דרישות קבלה

כל תואר honours רלוונטי ברמה 7 או 8 ב- NQF עם ממוצע של 65% לתואר ההצטיינות. דיקן הפקולטה לניהול רשאי לסרב לסטודנט לקבל את כישורי התואר השני אם הוא סבור כי הרקע האקדמי של הסטודנט אינו מספיק ללימודים המוצעים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות והשתקפות על מתודולוגיית מחקר קשורה, ותקשורת כתובה ו / או בעל פה תקינה של תהליך המחקר והממצאים. המטרה היא ... [+]

על התלמיד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות והשתקפות על מתודולוגיית מחקר קשורה, ותקשורת כתובה ו / או בעל פה תקינה של תהליך המחקר והממצאים. המטרה היא גם להבטיח כי התלמיד מסוגל להשתקף היטב בממצאי המחקר. על התלמיד להראות עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית.

דרישות קבלה

תואר הצטיינות מתאים בתחום הרחב יותר של ניהול משאבי אנוש, פסיכולוגיה תעשייתית, פיתוח משאבי אנוש או קשרי תעסוקה עם ממוצע של לפחות 65% לתואר ההצטיינות. מודול של Honour במתודולוגיית מחקר (NQF רמה 7). אילוצי מספר סטודנטים מחייבים תהליך בחירה המורכב ממרכז הערכה של יום מלא והערכות פסיכומטריות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט שהשיג הסמכה זו יהיה מוסמך לבצע מחקר בהדרכה מינימלית ולתרום לייצור ידע בסביבה ההנדסית בהצלחה. ... [+]

MTech בהנדסה אזרחית (מבוססת מחקר)

סטודנט שהשיג הסמכה זו יהיה מוסמך לבצע מחקר בהדרכה מינימלית ולתרום לייצור ידע בסביבה ההנדסית בהצלחה.

תוצאות ההסמכה

להפגין את היכולת לזהות בעיה או צורך בענף, ולהחיל מתודולוגיות מחקר כדי לתת מענה לצורך או לבעיה.

תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

A Baccalaureus Technologiae: הנדסה: אזרחית, או הסמכה מקבילה בתקן שווה ערך.

הענקת התואר

ה- MTech: הנדסה: אזרחי יוקצה לסטודנטים שסיימו את עבודת המחקר בהצלחה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו מיועדת לתלמידים אשר יתרמו באמצעות מחקר להבנת היישום וההערכה של הידע הקיים בתחום טכנולוגי מיוחד. הם גם יוכלו להפגין רמה גבוהה של ידע כללי בתחום זה, החל מידע בסיסי ... [+]

MTech בהנדסת מכונות (מבוסס מחקר)

הסמכה זו מיועדת לתלמידים אשר יתרמו תרומה, דרך מחקרים, להבנת היישום וההערכה של הידע הקיים בתחום טכנולוגי מיוחד. הם גם יוכלו להפגין רמה גבוהה של ידע כללי בתחום זה, החל מידע בסיסי ועד ידע תיאורטי או יישומי מתקדם.

תוצאות ההסמכה וקריטריוני ההערכה

השלים מחקר בהצלחה בתהליכים הנדסיים, מוצרים או מערכות

תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

A Baccalaureus Technologiae: הנדסה: מכנית, או הסמכה מקבילה בתקן שווה ערך.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי בתחום לבוש או אופנה מיוחד ולתרום לייצור ידע בתחום שנבחר. בעיית המחקר, ההצדקה, התהליך והתוצאה מדווחים בעבודת עבודת גמר העומד ... [+]

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי בתחום לבוש או אופנה מיוחד ולתרום לייצור ידע בתחום שנבחר. הבעיה המחקרית, הצדקתה, תהליךה ותוצאתה מדווחים בעבודת תזה העומדת בנורמות מקובלות ברמה זו.

דרישות קבלה

Baccalaureus Technologiae: אופנה עם ציון ממוצע של לפחות 65% או תואר מקביל בסטנדרט שווה ערך, כפי שהמליץ על ידי ועדת סטטוס ואושר על ידי מועצת הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

הבחירה מבוססת על זכות אקדמית והצעת מחקר ראשונית, שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי מתקדם בתחום מסוים של אמנות חזותית, להפגין כישורים וידע אנליטי ופרקטי מורכבים בכתיבת עבודת גמר ובמידת הצורך, תערוכה של יצירו ... [+]

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי מתקדם בתחום מסוים של אמנות חזותית, להפגין כישורים וידע אנליטי ופרקטי מורכבים בכתיבת עבודת גמר ובמידת הצורך, תערוכה של יצירות מקוריות או חפצים המתאימים למחקר. מצב.

דרישות קבלה

Baccalaureus Technologiae: אמנות יפה, עם ציון ממוצע של לפחות 65% או תואר מקביל בסטנדרט שווה ערך, כפי שהמליץ על ידי ועדת סטטוס ואושר על ידי מועצת הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

הבחירה מבוססת על זכות אקדמית והצעת מחקר ראשונית, שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MTech ביוטכנולוגיה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה ... [+]

המטרה העיקרית של MTech ביוטכנולוגיה היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות עבודת השטח הדרושות כמו חדשנות, קבלת החלטות, אסטרטגיות מיומנויות חשיבה וארגוני.

MTech ביוטכנולוגיה מבוססת דיסרטציה מורכבת ממחקר מקיף של תחום התמחות בתחום ההתמחות, המדווח עליו ומוגש בצורה של עבודת גמר בסוף התוכנית. התואר דורש רמה גבוהה של ידע אינטלקטואלי ותיאורטי ותובנות לבעיות הקשורות לתחום הלימוד והנמקה ביקורתית, ניסוח, ניתוח והערכה של בעיה ספציפית בתחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

להעניק לתלמידים את הכישורים לביצוע מחקר עצמאי באמצעות מיומנויות לפתרון בעיות מתקדמות, ויישום חשיבה ביקורתית ומהורהרת בתחום הבריאות הסביבתית. ... [+]

להעניק לתלמידים את הכישורים לביצוע מחקר עצמאי באמצעות מיומנויות לפתרון בעיות מתקדמות, ויישום חשיבה ביקורתית ומהורהרת בתחום הבריאות הסביבתית.

דרישות קבלה

BTech בריאות סביבתית. נדרש ממוצע של 65% בתוכנית BTech.

פרטי קשר

שם: הגברת מרתה צ'אדיווה טל ': 011 559 6239 / דוא"ל: mchadyiwa@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו מיועדת למהנדסים כימיים או לטכנולוגים העובדים בענפים הקשורים לתהליכים. סטודנטים שהשלימו הסמכה זו יהיו מוכשרים לבצע מחקר עצמאי בהנדסה כימית ולתרום משמעותית לייצור ... [+]

הסמכה זו מיועדת למהנדסים כימיים או לטכנולוגים העובדים בענפים הקשורים לתהליכים. סטודנטים שהשלימו הסמכה זו יהיו מוכשרים לבצע מחקר עצמאי בהנדסה כימית ולתרום משמעותית לייצור ידע באמצעות הבנה, יישום והערכה של ידע קיים. הבעיה המחקרית, הצדקתה, התהליך ותוצאתה מדווחים בעבודת עבודת גמר העומדת בנורמות המקובלות בדרך כלל באותה רמה.

תוצאות ההסמכה

לתלמיד המעניק יכולת:

לאסוף ולארגן מידע בתחום / תחום המחקר שנבחר.השתמש בשיטות וטכניקות מחקר בצורה נכונה ונכונה.תרמו תרומה משמעותית על ידי המלצה על שיפורים בתחומי מדע וטכנולוגיה קיימים להנדסה כימית.תנאי קבלה וקריטריוני בחירה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט מוסמך יוכל לבצע מחקר עצמאי, במינימום הדרכה, בתחום שנבחר להנדסת חשמל, ולתרום לייצור ידע באותו תחום. ... [+]

סטודנט מוסמך יוכל לבצע מחקר עצמאי, במינימום הדרכה, בתחום שנבחר להנדסת חשמל, ולתרום לייצור ידע באותו תחום.

תוצאות ההסמכהלהפגין ידע והבנה בתחום / תחום החקירה.השתמש בשיטות וטכניקות מחקר בצורה נכונה ונכונה.תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

A Baccalaureus Technologiae: הנדסה: חשמל, או הסמכה שווה ערך בתקן שווה ערך.

הענקת התואר

ה- MTech: הנדסה: חשמל יוקצה לסטודנטים שסיימו את עבודת המחקר בהצלחה.

תאריכי הרשמה והתחלה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה זו סטודנט מוסמך יהיה מוכשר ביישום ידע ומתודולוגיית מחקר מיוחדים בסביבה מתכות, ובכך יתרום לצורכי המחקר והפיתוח של התעשייה המתכתית וקהילת הכרייה. התלמיד המוסמך יוכל לה ... [+]

ברמה זו סטודנט מוסמך יהיה מוכשר ביישום ידע ומתודולוגיית מחקר מיוחדים בסביבה מתכות, ובכך יתרום לצורכי המחקר והפיתוח של התעשייה המתכתית וקהילת הכרייה. התלמיד המוסמך יוכל להירשם ב- ECSA כטכנאי מקצועי.

תוצאות ההסמכה וקריטריוני ההערכה

התלמיד המצטיין צריך להיות בעל היכולת:

ליזום ולבצע מחקר יישומי במגוון פעילויות מטלורגיות להשלמתם המלאה.תפקד ברמת ניהול בינונית עד עליונה בסביבה מטלורגית.תנאי קבלה וקריטריוני בחירה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם טכניקות תפעול משולבות, יחד עם ניתוח מתקדם ופתרון בעיות, להתמחות מסוימת בתחום הנדסת תעשיה / ניהול תפעול, דרך מעורבות בפרויקט מחקר יישומי ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם טכניקות תפעול משולבות, יחד עם ניתוח מתקדם ופתרון בעיות, להתמחות מסוימת בתחום הנדסת תעשיה / ניהול תפעול, דרך מעורבות בפרויקט מחקר יישומי.

תוצאות ההסמכה וקריטריוני ההערכה

לערוך מחקר ופיתוח בתחום המתמחה ולעסוק בהעברת טכנולוגיה בתחום הנדסת תעשיה או ניהול תפעול.

תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

A Baccalaureus Technologiae: הנדסת תעשיה, או הסמכה שווה ערך בתקן שווה ערך.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, הסטודנטים יהיו טכנולוגים / מתאמנים אדריכליים מוכשרים שיוכלו לערוך מחקר עצמאי ולבצע באופן עצמאי שירותי אדריכלות מקצועיים בתחום הטכנולוגיה, העיצוב והניהול במ ... [+]

לאחר הסמכה זו, הסטודנטים יהיו טכנולוגים / מתאמנים אדריכליים מוכשרים אשר יוכלו לבצע מחקר עצמאי ולבצע באופן עצמאי שירותי אדריכלות מקצועיים בתחום הטכנולוגיה, העיצוב והניהול במגזר הציבורי ו / או הפרטי (פורמלי או פורמלי) או בתחומים המתמחים בתחום. סביבה בנויה.

דרישות קבלה

טכנולוגית Baccalaureus Technologiae: טכנולוגיה אדריכלית עם ציון ממוצע של לפחות 65% או הסמכה שווה ערך בסטנדרט שווה ערך, כפי שהומלצה על ידי ועדת סטטוס ואושרה על ידי מועצת הפקולטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של טכנולוגיית המזון של MTech היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנ ... [+]

המטרה העיקרית של טכנולוגיית המזון של MTech היא לספק לסטודנטים השכלה והכשרה מתקדמים תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי, כך שתלמידים יוכלו לשלוט במיומנויות הניסוי והטכנולוגיה הנדרשות ואת יכולות העבודה בתחום הנחוצות כמו חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית ומיומנויות ארגוניות.

MTech Food Technology מבוסס דיסרטציה מורכב ממחקר מקיף על תחום התמחות בתחום ההתמחות, עליו דווח והוגש בצורה של עבודת גמר בסוף התוכנית. התואר דורש רמה גבוהה של ידע אינטלקטואלי ותיאורטי ותובנות לבעיות הקשורות לתחום הלימוד והנמקה ביקורתית, ניסוח, ניתוח והערכה של בעיה ספציפית בתחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח ופתרון בעיות מתקדם להתמחות מסוימת בסקר כמות, פיתוח נכסים ותחומים קשורים אחרים, דרך מעורבות בפרויקט ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח ופתרון בעיות מתקדם להתמחות מסוימת בסקר כמות, פיתוח נכסים ותחומים קשורים אחרים, דרך מעורבות בפרויקט מחקר יישומי.

תוצאות ההסמכה וקריטריוני ההערכה

לערוך מחקר ופיתוח בתחום מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום מדידות כמות ופיתוח נכסים.

תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

תואר BTech: מדידות כמותיות, או הסמכה שווה ערך בתקן שווה ערך או תואר לאומי גבוה יותר: מדידות בניין בתוספת ניסיון בעבודה מאושר וכישורים אחרים לאחר התואר. הסטודנטים נבחרים בזכות אקדמית ותחום לימודים מאושר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה זו, סטודנט מוסמך יהיה מיומן ביישום ידע ומתודולוגיית מחקר מיוחדים בסביבה מתכות, ובכך יתרום לצורכי המחקר והפיתוח של התעשייה המטלורגית וקהילת הכרייה. התלמיד המוסמך יוכל ... [+]

ברמה זו, סטודנט מוסמך יהיה מיומן ביישום ידע ומתודולוגיית מחקר מיוחדים בסביבה מתכות, ובכך יתרום לצורכי המחקר והפיתוח של התעשייה המטלורגית וקהילת הכרייה. התלמיד המוסמך יוכל להירשם ב- ECSA כטכנאי מקצועי.

תוצאות ההסמכה

התלמיד המצטיין צריך להיות בעל היכולת:

ליזום ולבצע מחקר יישומי במגוון פעילויות מטלורגיות להשלמתם המלאה.תפקד ברמת ניהול בינונית עד עליונה בסביבה מטלורגית.תנאי קבלה וקריטריוני בחירה... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לבצע מחקר עצמאי מתקדם בתחום מיוחד של ביגוד, ולהפגין כישורים אנליטיים והערכה מורכבים, על מנת להרחיב או להגדיר מחדש את הידע הקיים אשר יתרום לק ... [+]

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לבצע מחקר עצמאי מתקדם בתחום מיוחד של ביגוד, ולהפגין כישורים אנליטיים והערכה מורכבים, על מנת להרחיב או להגדיר מחדש את הידע הקיים אשר יתרום לקידום ענף הביגוד.

דרישות קבלה

A Baccalaureus Technologiae: ניהול בגדים עם ציון ממוצע של לפחות 65% או תואר מקביל בסטנדרט שווה ערך, כפי שהמליץ על ידי ועדת סטטוס ואושר על ידי מועצת הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

הבחירה מבוססת על זכות אקדמית והצעת מחקר ראשונית, שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח ופתרון בעיות מתקדמים להתמחות מסוימת בניהול בנייה, רכוש ותחומים נלווים, דרך מעורבות בפרויקט מחקר ייש ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח ופתרון בעיות מתקדמים להתמחות מסוימת בניהול בנייה, רכוש ותחומים נלווים, דרך מעורבות בפרויקט מחקר יישומי.

תוצאות ההסמכה

עריכת מחקר ופיתוח בתחום מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום ניהול הבנייה ופיתוח הנכסים.

תנאי קבלה וקריטריוני בחירה

BTech: ניהול בניה, או הסמכה מקבילה בתקן שווה ערך או תעודת בגרות לאומית גבוהה: מדידות בנייה או פיקוח בניה, בתוספת ניסיון בעבודה מאושרת ושאר לימודי תעודה. הסטודנטים נבחרים בזכות אקדמית ותחום לימודים מאושר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ההסמכה נועדה לפתח מיומנויות אינטלקטואליות ומקצועיות ומספקת לתלמיד את האפשרות להראות ראיות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. ... [+]

ההסמכה נועדה לפתח מיומנויות אינטלקטואליות ומקצועיות ומספקת לתלמיד את האפשרות להראות ראיות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תעניק לסטודנט את ההזדמנות להציג יכולת ביישום מתודולוגיית מחקר רלוונטית, ותקשורת בכתב ו / או בעל-פה נכונה של תהליך המחקר והממצאים, ולהרהר בתהליך המחקר והממצאים.

תוצאות ההסמכה וקריטריוני ההערכה

לערוך מחקר ופיתוח בתחום מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום מדידות כמות ופיתוח נכסים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לתרום תרומה מחקרית משמעותית והערכה של ידע קיים בתחום המתמחה בעיצוב פנים ולהפגין רמה גבוהה של ידע כללי בתחום המתמחה, החל ממושגי יסוד ועד ידע ... [+]

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לתרום תרומה מחקרית משמעותית והערכה של ידע קיים בתחום המתמחה בעיצוב פנים ולהפגין רמה גבוהה של ידע כללי בתחום המתמחה, החל ממושגי יסוד ועד ידע תיאורטי או יישומי מתקדם. .

דרישות קבלה

Baccalaureus Technologiae: עיצוב פנים, עם ציון ממוצע של לפחות 65% או תואר מקביל בסטנדרט שווה ערך, כפי שהמליץ על ידי ועדת סטטוס ואושר על ידי מועצת הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

הבחירה מבוססת על זכות אקדמית והצעת מחקר ראשונית, שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר הסמכה זו, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי במינימום הנחיות בתחום הקשור לתכנון תעשייתי, ולתרום לייצור ידע בתחום זה. הבעיה המחקרית, הצדקתה, התהליך והתוצאה שלה מדווחים ב ... [+]

לאחר קבלת ההסמכה, התלמידים יוכלו לערוך מחקר עצמאי במינימום הנחיות בתחום הקשור לתכנון תעשייתי ולתרום לייצור הידע באותו תחום. הבעיה המחקרית, הצדקתה, תהליךה ותוצאתה מדווחים בעבודת תזה ובדיווחי מחקר אחרים העומדים בנורמות המקובלות למחקר ברמה זו.

דרישות קבלה

Baccalaureus Technologiae: עיצוב תעשייתי, עם ציון ממוצע של לפחות 65% או תואר מקביל בסטנדרט שווה ערך, כפי שהמליץ על ידי ועדת סטטוס ואושר על ידי מועצת הפקולטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא פיתוח מהנדס בעל יכולות מתקדמות ביישום מדעי הנדסה בסיסיים ו / עיצוב וסינתזה, ועקרונות קשורים לבעיות ספציפיות של החברה בכלל. ... [+]

תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה (מבוסס מחקר)

מטרת ההסמכה היא פיתוח מהנדס בעל יכולות מתקדמות ביישום מדעי הנדסה בסיסיים ו / עיצוב וסינתזה, ועקרונות קשורים לבעיות ספציפיות של החברה בכלל. אחת המטרות העיקריות של תהליך זה היא פיתוח יכולת מתקדמת לבצע מחקר הנדסי יסודי באופן עצמאי. זה גם מקדם גישה למידה לכל החיים.

תוצאות ההסמכה

יציאה מתוצאות ברמה:

התלמיד המוסמך יוכל:

לזהות, להעריך, לנסח, לפרש, לנתח ולפתור בעיות מחקר / פיתוח הנדסי באופן יצירתי וחדשני על ידי יישום הידע הבסיסי הרלוונטי של קרי מתמטיקה, מדעי יסוד והנדסה בתחום המחקר שנבחר.תכנן ונהל פרויקטים מחקריים הנדסיים, תוך הדגמת ידע בסיסי, הבנה ותובנה לגבי העקרונות, המתודולוגיות והמושגים המהווים אחריות חברתית (לקהילות מקומיות ואחרות) מחקר / פיתוח בתחום הנבחר של עיסוק במחקר.עבוד ביעילות, באופן פרטני או עם אחרים, כחבר בצוות, בקבוצה, בארגון ובקהילה או בסביבות רב תחומיות בתחום המחקר הנבחר.ארגן ונהל את עצמו ואת פעילויותיו באחריות, ביעילות, במקצועיות ובאתיות, לקבל אחריות בגבולות יכולתו, ולהפעיל שיקול דעת על בסיס ידע ומומחיות הנוגעים לתחום המחקר.תכנן וערך רמות ישירות של חקירה, מחקר ו / או ניסויים על ידי יישום תיאוריות ומתודולוגיות מתאימות, ובצע ניתוח ופרשנות נתונים מתאימים.תקשרו ביעילות, הן בעל פה והן בכתב, עם קהלי הנדסה ובייחוד המחקר והקהילה בכלל, ככל שהם מושפעים מהמחקר, תוך שימוש במבנה, סגנון מתאים ותמיכה גרפית.השתמש והעריך שיטות מחקר מתאימות, מיומנויות, כלים וטכנולוגיית מידע ביעילות ובביקורתיות בתרגול מחקר ופיתוח הנדסי, ולהראות הבנה ונכונות לקבל אחריות להשפעה של פעילויות מחקר ופיתוח בין-תחומי על החברה והסביבה.בצעו סינתזה של רכיבים, מערכות, יצירות, מוצרים או תהליכים כמערכת מערכות קשורות והערכתם את השפעתם החברתית, החוקית, הבריאותית, הבטיחותית והסביבתית, כאשר הדבר רלוונטי, בתחום... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא פיתוח מהנדס בעל יכולות מתקדמות ביישום מדעי ניהול הנדסיים בסיסיים ו / תכנון וסינתזה ועקרונות קשורים לבעיות מערכות ניהול ספציפיות של החברה בכלל. אחת המטרות ... [+]

תואר שני בניהול הנדסי (הרצאה)

מטרת ההסמכה היא פיתוח מהנדס בעל יכולות מתקדמות ביישום מדעי ניהול הנדסיים בסיסיים ו / תכנון וסינתזה ועקרונות קשורים לבעיות מערכות ניהול ספציפיות של החברה בכלל. אחת המטרות העיקריות של תהליך זה היא פיתוח יכולת מתקדמת לבצע הנדסת מערכות יסוד ומחקר מערכות באופן עצמאי. זה גם מקדם גישה למידה לכל החיים.

תוצאות ההסמכה

יציאה מתוצאות ברמה:

התלמיד המוסמך יוכל:... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נ