קרא את התיאור הרשמי

תוסס, רב-תרבותיים דינמי, אוניברסיטת יוהנסבורג (UJ) חולק את הקצב ואנרגיה של יוהנסבורג קוסמופוליטית, העיר ששמה שהיא נושאת. בגאווה בדרום אפריקה, האוניברסיטה היא בחיים עד לשורשים האפריקאים שלה, ומוכן היטב לתפקידה בactualising הפוטנציאל שהשכלה גבוהה מחזיקה לפיתוח של היבשת.

סיפור ההצלחה הפנומנלית של האוניברסיטה הוא אחד שהפתיע את המבקרים וזכה על ספקנים. להיות מוסד מתגאה מצוינות הנגישים, לאחר רק 11 שנים UJ ביססה את עצמה כמוסד מצוינות העולמי קומתו ברמה עולמית.

בחמש השנים הראשונות לקיומה, UJ הוכפל תפוקת המחקר המוכר שלה והגדיל את המספר של כיסאות מחקר בדרום אפריקה מכובדים מאף אחד לשבע. הושג הישג ראוי לציון זה הרבה לפני היעד שנקבע לשינה 2015. תוצאת המחקר 2010 הייתה התוצאה של רצונו של UJ, בתקופה הראשונה, להקים UJ כאוניברסיטה ביסודיות ממוקד מחקר.

UJ הוא האוניברסיטה הראשונה באפריקה ורק הודתה לקונסורציום המכובד מאוד של 28 אוניברסיטאות מחקר אינטנסיבי בעולם, 21 Universitas - תמיכה חשובה במעמד הבינלאומי הולך והגדלה של UJ.

UJ מתגאה ברמה עולמית, תוכניות אקדמיות מוכרות בעולם המבוססות על תכנית לימודים הודיעו על ידי התפתחויות חדשניות בשני לתואר ראשון ותארים מתקדמים בחינוך. התוכניות של UJ, בתוך תשע הפקולטות שלה, נועדו להכין את הסטודנטים לעולם עבודה ולאזרחות גלובלית. יש האוניברסיטה ארבעה קמפוסים, כלומר קמפוס אוקלנד הפארק באנטינג הכביש; קמפוס אוקלנד הפארק Kingsway; קמפוס דורנפונטיין; וקמפוס סווטו.

בהתבסס על הבחירות של הסטודנטים אורנג שטיח בשנה הראשונה של UJ - אלה עם APS להבקיע שווים ויותר מ -40 נקודות - תוכניות הדגל כוללות: חשבונאות; חשמל ואלקטרוניקה / הנדסת / אזרחית / הנדסת כרייה; תואר ראשון במשפטים תואר ראשון משפטים / חוק BCom /; מתמטיקה שימושית מתמטיקה /; IT / מדעי מחשב; פיזיולוגיה אנושית; אופטומטריה; האוצר; פסיכולוגיה; והדרכה.

על מנת להפוך את מטרות הוראה, המחקר וחדשנות של UJ מציאות, UJ יש, בשמונה השנים האחרונות, השקיע בעודף של R2 מיליארדים לשדרוג והרחבת מתקני חיים ולמידה בכל הקמפוסים שלה וליצירה בטוחה ו , למידה והמאובטח ברמה עולמית וסביבת מחקר עבור שני אנשי סגל וסטודנטים.

UJ גם הציג מכשירי כף יד (מחשב לוח או מחשב נייד) לכיתות בשנה הראשונה בשנת 2014, במטרה לחבר את המוחות הצעירים אלה עם העולם של דואר ידיעה שהם גדלים לתוך, ולהפוך את יכולתם לתרום ולהתחרות.

שיעור ההצלחה של בוגר UJ עומד כיום על 83,4% והתפוקה השנתית הכוללת הבוגר היא בעודף של 11,400 תלמידים. התכנית של אוניברסיטת השנה הראשונה הניסיון (FYE), יוזמה מציעה חיזוק מיומנויות אקדמי עם דגש על התלמידים חונכים חברים לספסל לימודים, היא אחת מתוכניות התמיכה שתעזורנה להקל על המעבר בית ספר לאוניברסיטה. כמעט 1,300 מורי תלמיד, שנבחרו מרמה בשנה השלישית ומעלה, פועלים כממשק בין תלמידים וצוות ההוראה. UJ גם הציג יועצים אקדמיים באוניברסיטת מגורים ואושר על מתקני לינה מחוץ לקמפוס. תחת מצוינות האקדמית התכנית של UJ, 250 יועצי תלמיד משרתים 2,000 תלמידים בשנה הראשונה ב -25 בתי מגורים.

ראוי לציון, גם הוא שUJ, עם יותר מ 49,500 תלמידים; 2,300 סטודנטים בינלאומיים; 6,700 postgraduates וסגל אקדמי בעל שם, הוא מוסד עם שער סיום ראוי להערצה. UJ הוא ביתם של 133 חוקרים מדורגים, שישה מהם בדירוג, ויש לו שבעה כיסאות לאומי קרן המחקר. בנוסף, היא מייצרת את המספר הגדול ביותר של רואי חשבון שחורים של כל אוניברסיטאות מגורים מוכרים בארץ.

בעוד UJ רודף מצוינות ושיעור קומה עולמיים, אוניברסיטת חוזה להיות ארצי מגיבה באופן שרק UJ יכול. בהקשר זה, בין שש האוניברסיטאות מובילות בדרום אפריקה, רק UJ מספק בהצלחה גישה לכמעט 2,000 השנה הראשונה סטודנטים שבאים מהיישובים העניים ביותר, ולספק להם, במידת צורך, במימון למעלה למעלה NSFAS, מלגות ושתי ארוחות בריאות ביום .

בעשר השנים הבאות, UJ הציבה שישה שערים אסטראטגי, כלומר:

אקסלנס גלובל ב למחקר וחדשנות.
אקסלנס גלובל בהוראה ובלמידה.
בכושר בפרופיל בינלאומי למצוינות גלובל קומתו.
חווית תלמידה מצטיינת.
ניהול מוניטין גלובלי פעיל, ו
מוסד ואנשים Fit למצוינות גלובל קומתו.

חזון

אוניברסיטה בינלאומית מועדפת, המעוגנת אפריקה, דינמי בעיצוב העתיד.

משימה

השראת הקהילה שלה, כדי לשנות ומגישי אנושות באמצעות חדשנות ואת החיפוש אחר שיתופי ידע.

ערכים

דִמיוֹן שִׂיחָה הִתחַדְשׁוּת תשתית ערכית

בעיצוב העתיד

חשיבה עצמאית
פיתוח זהות קוסמופוליטית
שכדרך שאפתנות כונן
אימוץ גישות יזמיות

לימוד משותף מן המגוון שלנו

ביצוע החלטות נבונות קולקטיבי

עיסוק משמעותי אחד עם השני
מציג כבוד הדדי
מוביל consultatively

פיתוח בר קיימא באמצעות תרומה יצירתית

Introspecting להתחדשות

חידושים למען טובת הכלל
ביצוע שינוי חיובי
ניצול הזדמנויות התעלמו

אוצר בלבי חופש אקדמי

מחפש את האיזון במרדף אחר ידע

בפני אתגרים באומץ ואמון להרוויח
ממלא מקום באופן אחראי על ידי להיות הוגן, עקבי ושקוף
השתתפות ועזרה לקהילה (אובונטו) *
  • אובונטו היא היכולת לבטא חמלה, צדק, הדדיות, כבוד, הרמוניה האנושות למען האינטרסים של בנייה, שמירה וחיזוק הקהילה. אובונטו מדבר הבין-יכולתנו ליצור קשר, האנושיות המשותפת שלנו ואת האחריות לכל שזורמת הקשר שלנו.
התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wa ... [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תלמידים שיתקבלו לקורס זה נדרשים לחקור, לכתוב ולהציג דיסרטציה מלא (כ 120 עמודים), תחת הדרכתו של מפקח. המחלקה היא מסוגלת לפקח נושאים ברוב האזורים תחת ambit הכללית של לימודי ... [+]

MA באנגלית (מחקר או קורסים)

תלמידים שיתקבלו לקורס זה נדרשים לחקור, לכתוב ולהציג דיסרטציה מלא (כ 120 עמודים), תחת הדרכתו של מפקח. המחלקה היא מסוגלת לפקח נושאים ברוב האזורים תחת ambit הכללית של לימודים אנגלים, כוללים מחקרים ספרותיים דרום אפריקה ופוסט קולוניאליזם; עריכת טקסט; ימי הביניים, הרנסנס ולימודי רומנטי; אמת ובדיה עכשווית.

תנאי קבלה

קבלה לתואר שני חייב להיות מאושר על-ידי יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנטים נדרשים להשלים קורס על מתודולוגיות SIA, מחקר החברתי המתקדם (ASR), כמו גם עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי. תלמידים גם לרכוש מיומנויות ויכולות SPSS. ... [+]

סטודנטים נדרשים להשלים קורס על מתודולוגיות SIA, מחקר החברתי המתקדם (ASR), כמו גם עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי. תלמידים גם לרכוש מיומנויות ויכולות SPSS.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות באחד מן המקצועות האלה: סוציולוגיה, תעשייתי סוציולוגיה, גיאוגרפיה, פילוסופיה, להיסטוריה, ללימודי הפיתוח, פסיכולוגיה, פסיכולוגיה תעשייתית, פוליטיקה, ממשל ציבורי, עבודה סוציאלית וכלכלה.

אם תלמיד אינו עומד בדרישות המפורטות למעלה, הודאה יכולה שתינתן על ידי דיקן הפקולטה, בהמלצת יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מא הקורסים ביווני נועד בעצם לעבר תלמידים שהיו רוצים לעשות מסה קצרה יחד עם שני מודולים בחן. מא ביוונית שואף להפגיש את התלמיד עם שיטות מתקדמות של מחקר החלים על מחקרים יווני ... [+]

MA ביוונית (קורסים)

מא הקורסים ביווני נועד בעצם לעבר תלמידים שהיו רוצים לעשות מסה קצרה יחד עם שני מודולים בחן. קורס אינטנסיבי בשפה היוונית מוצע לתלמידים להיכנס כמובן עם תואר בהצטיינות ב הציוויליזציה הקלאסית. שני מודולים בחן יכסו לימוד אינטנסיבי של היסטוריה היוונית, דת, ספרות, פילוסופיה, תרבות או אמנות ואדריכלות. ב המסה הקצרה, יש לתלמידים את האפשרות להתרכז יווני קלסי, היווני הלניסטי (הברית החדשה אבות הכנסייה), יוונית יווני או מודרני ביזנטי. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מא הקורסים בלטינית נועד בעצם לעבר תלמידים שהיו רוצים לעשות מסה קצרה יחד עם שני מודולים בחן. קורס אינטנסיבי בשפה הלטינית מוצע לתלמידים להיכנס כמובן עם תואר בהצטיינות ב הצי ... [+]

MA בלטינית (קורסים)

מא הקורסים בלטינית נועד בעצם לעבר תלמידים שהיו רוצים לעשות מסה קצרה יחד עם שני מודולים בחן. קורס אינטנסיבי בשפה הלטינית מוצע לתלמידים להיכנס כמובן עם תואר בהצטיינות ב הציוויליזציה הקלאסית.

שני מודולים בחן יכסו לימוד אינטנסיבי של היסטוריה הרומית, דת, ספרות, פילוסופיה, תרבות או אמנות ואדריכלות.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בתרבות הלטינית או קלאסית מוביל הקורסים מאסטר של dDegree.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התכנית של המחקר מאסטר פוליטיקת MA עוסקת בנושאים ביחסי הפוליטיקה בינלאומיים. יש סטודנט לכתוב דיסרטציה על נושא שנבחר משני בתחומי מדע המדינה או יחסים בינלאומיים, נותנים עדות ... [+]

התכנית של המחקר מאסטר פוליטיקת MA עוסקת בנושאים ביחסי הפוליטיקה בינלאומיים. יש סטודנט לכתוב דיסרטציה על נושא שנבחר משני בתחומי מדע המדינה או יחסים בינלאומיים, נותנים עדות גישה ביקורתית ויכולת מחקר. מאמר מוכן לפרסום יש שיוגש יחד עם העבודה.

תנאי קבלה

תלמידים צריכים לעבור שיעור 65% ברמה בהצטיינות.

פרטי יצירת קשר

שם: פרופ דיון Geldenhuys טל ': 011 559 2894 / אֶלֶקטרוֹנִי: deong@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה מתקדמת יותר (המחקרים של מאסטר) תלמידים מעודדים לשתף פעולה איתנו תחומי ההתמחות שלנו, כלומר הרומן הצרפתי העכשווי; אוֹטוֹבִּיוֹגְרָפִיָה; תיאטרון עכשווי צרפתי והדוברת צ ... [+]

ברמה מתקדמת יותר (המחקרים של מאסטר) תלמידים מעודדים לשתף פעולה איתנו תחומי ההתמחות שלנו, כלומר הרומן הצרפתי העכשווי; אוֹטוֹבִּיוֹגְרָפִיָה; תיאטרון עכשווי צרפתי והדוברת צרפתית ספרות, על מנת לפתח את יכולותיהם למחקר חשיבה ביקורתית. של מאסטר של המחלקה הצרפתית מיועד חוקרים מסורים כולל בעיקר מסה או תזה.

תנאי קבלה

דרישת קבלת תואר שני היא תואר בהצטיינות בצרפתית.

פרטי יצירת קשר

שם: פרופ WA Kabwe-Segatti טל ': 011 559 2757 / אֶלֶקטרוֹנִי: desirew@uj.ac.za... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התכנית מציעה תואר שני באמצעות מחקר שיוביל לעבודת דוקטורט של כ 120 עמודים. עבודת הדוקטורט מוכנה לבחינה תחת הדרכתו של מפקח עם מומחיות בבחירה של נושא שלך. ... [+]

התכנית מציעה תואר שני באמצעות מחקר שיוביל לעבודת דוקטורט של כ 120 עמודים. עבודת הדוקטורט מוכנה לבחינה תחת הדרכתו של מפקח עם מומחיות בבחירה של נושא שלך.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות באנתרופולוגיה סימן המנה האחרונה של לפחות 65% בדיסציפלינה מסוימת.

פרטי יצירת קשר

שם: פרופ 'דוד מור טל ': 011 559 2979/2859 / אֶלֶקטרוֹנִי: dbmoore@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מסה על נושא מן הספרות או בלשנות גרמנים אשר מעיד על יכולת יכולת מחקר ביקורתית. ... [+]

מסה על נושא מן הספרות או בלשנות גרמנים אשר מעיד על יכולת יכולת מחקר ביקורתית.

תנאי קבלה

דרישות קדם: תואר בהצטיינות גרמני עם מינימום של 65%.

פרטי יצירת קשר

שם: ד"ר אן בייקר טל ': 011 559 2717 / אֶלֶקטרוֹנִי: abaker@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התכנית לתואר שני בבלשנות שימושית וספרותית התאוריה, ציור על תחומי הידע של שתי הדיסציפלינות שלה, נועדה לצרכי החינוך והדרכה ומחקר המקצועיים של התרגל שפה כגון מתורגמנים, עורכ ... [+]

MA בבלשנות שימושית

התכנית לתואר שני בבלשנות שימושית וספרותית התאוריה, ציור על תחומי הידע של שתי הדיסציפלינות שלה, נועדה לצרכי החינוך והדרכה ומחקר המקצועיים של התרגל שפה כגון מתורגמנים, עורכי טקסט, מתכנני שפה, קופירייטרים, ספרותיים ביקורות של ומורי שפה. תרגומים הם לשוניים מורכבים, קוגניטיביים ותהליכי טקסטואלית, בין היתר, גם כרוך גישור החברתי-תרבותי.

בהתחשב במורכבות של פעילויות אלה ומכאן אופיו הבינתחומי של תרגול שפה, תוכניות אלה מציעים איזון ידע ומיומנויות תיאורטי, מעשי וחווייתי. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת הסמכה זו היא להקנות לתלמידים את היכולת לבצע מחקר מתקדם, להעסיק תובנה אנליטית בתוך אזור מוגדר של חקירה טקסטואלית, לרשום את התוצאות של המחקר בפורמט מקובל, ולהעסיק את ה ... [+]

מטרת הסמכה זו היא להקנות לתלמידים את היכולת לבצע מחקר מתקדם, להעסיק תובנה אנליטית בתוך אזור מוגדר של חקירה טקסטואלית, לרשום את התוצאות של המחקר בפורמט מקובל, ולהעסיק את הכישורים האלה בצורה כזאת כדי לקדם ההזדמנויות שלו / שלה עבור התפתחות אינטלקטואלית, עבודה מכניסה ופעילות חברתית משמעותית. נושא נבחר בהתייעצות עם המרצה.

תנאי קבלה

המועמד חייב להגיש הצעה על אזור מוגדר של ניתוח טקסטואלי. ההצעה חייבת לחשוף הבנה של מערך מחקר נכון, ברשותו של ידע הרלוונטי של תוכן נושא, ואת המיומנויות תיאורטיות והמתודולוגיות הצורכות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

אזור זה כולל בתוכו עבודת מחקר על נושא מתוך התנ"ך (OT) או הברית החדשה (NT) או שילוב של נושאים מתוך OT ו- NT. התכנית לתואר השני היא מטבעת השתלמות באחת בניין OT או NT על היד ... [+]

אזור זה כולל בתוכו עבודת מחקר על נושא מתוך התנ"ך (OT) או הברית החדשה (NT) או שילוב של נושאים מתוך OT ו- NT. התכנית לתואר השני היא מטבעת השתלמות באחת בניין OT או NT על הידע בתחומי שהושג כבר על רמה בהצטיינות. מטרת התכנית היא מסה בכתב על נושא מן התנ"ך או הברית החדשה.

תנאי קבלה

למקרא תארים או הכשרה מקבילה היא תנאי הכרחי כמו גם בדרישות הסף של האוניברסיטאות בכלל עבור תוכנית לימודים לתואר שני. ביוונית או עברי עד לרמת השנה השנייה ייתכן שתידרש בהתאם לשדה של לימוד ומחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לקבלת תואר זה, המועמד צריך להשלים את המחקר ולכתוב עבודה על נושא אשר, רלוונטי. ... [+]

המועמד צריך להשלים את המחקר ולכתוב עבודה על נושא אשר, רלוונטי.

תנאי קבלה

הודאה תיחשב עבור תלמיד שיש ברשותו של הסמכת תארים אוניברסיטאיים בלימודים עירוניים על NQF רמת 7. אם תלמיד אינו עומד בדרישות המפורטות למעלה, הודאה יכולה שתינתן על ידי דיקן הפקולטה, בהמלצת יו"ר המחלקה.

פרטי יצירת קשר

שם: ד"ר Liela Groenewald טל ': 011 559 2884 / אֶלֶקטרוֹנִי: lielagr@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית השתלמות ידי קורסים, בתוספת מסת קטין נדרשת או באמצעות מחקר שתוביל מסה של כ 120 עמודים. ... [+]

תואר שני בלימודי פיתוח (קורסים)

תכנית השתלמות על ידי קורסים, בתוספת מסה קטין נדרשת.

סמסטר 1

מודול 1: תאוריות פיתוח קריטיות מודול 2: מדיניות חברתית מודול 3: שיטת מחקר מתקדם

סמסטר 2

מודול 4: ניהול פיתוח מודול 5: מסה קטנה מודולים 1-4 לתרום 50% לציון הסופי ומודול 5 תורמת 50%. תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בלימודי פיתוח סימן המנה האחרונה של לפחות 65% בדיסציפלינה מסוימת. בשל אופיו הבינתחומי ללימודי פיתוח, מועמדים (עבור MA) ממדע חברתי אחר מעלה עם תוכן ללימודי פיתוח מעודדים, ו יעובדו באמצעות ועדת ההכרה של ידע הקודם של האוניברסיטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת תכנית זו היא לבחון מגוון רחב של צורות של תקשורת אנושית ממגוון נקודות מבט, המשייכים את המקומיים ואת העולמי מושרשים בהקשרי אפריקה וחוויות. ... [+]

תואר שני בלימודי תקשורת (קורסים)

מטרת תכנית זו היא לבחון מגוון רחב של צורות של תקשורת אנושית ממגוון נקודות מבט, המשייכים את המקומיים ואת העולמי מושרשים בהקשרי אפריקה וחוויות. תכנית הלימודים שלנו מפתחת גישת מחקרי השתתפות חדשנית העוסקת בהקשרים תקשורתיים, תרבותיים וחברתיים הספציפיים בם אנו פועלים. כתכנית בינתחומית הגמישה מטבעם, את התואר השני בלימודי תקשורת מצטלב ריבוי שדות ושטחים במדעי הרוח ובמדעי חברה ומציע הזדמנות ולבדוק את הנקודות ואת הקשרים הפנימיים שלהם. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התוכנית של הקורס מאסטר זו כוללת מודולים אלקטיבי אחד חובה ושלושה להסתיים כמו גם עבודת קטין חובה. מודול החובה הוא מודול מתודולוגיית המחקר, והוא בתוספת שלושה מודולים בחירה נ ... [+]

תואר מוסמך בניהול השלטון הציבורי (CW)

התוכנית של הקורס מאסטר זו כוללת מודולים אלקטיבי אחד חובה ושלושה להסתיים כמו גם עבודת קטין חובה. מודול החובה הוא מודול מתודולוגיית המחקר, והוא בתוספת שלושה מודולים בחירה נוספים.

את מסת החובה היא בצורה של פרויקט מחקר.

קורסי מבנה התואר השניים עושה הפרשה או לשני מוקדים תת-תחומיים מיוחדים, או עבור PMG כללית להתמקד באמצעות בחירה אקראית של שלושה קורסי בחירה מתוך מודולים זמינים תשע אפשריים. אחת ההתמקדות המקצועית היא על הערכת וניהול מדיניות במגזר הציבורי בכלל וממשל והשני מתמקד התמחות בניהול וממשל עירוניים מתקדמים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

במצב קורסי המועמד צריך להשלים את הקורס המתקדם בהצלחה במחשבה חברתית, הקורס המתקדם במתודולוגיה למחקר החברתי, ומחקר מלא ולכתוב עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי. במצב מחקר המו ... [+]

תואר שני בסוציולוגיה (קורסים)

המועמד צריך להשלים את הקורס המתקדם בהצלחה במחשבה חברתית, הקורס המתקדם ב למחקר חברתי מתודולוגיה, ומחקר מלא ולכתוב עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי.

תנאי קבלה

הודאה תיחשב עבור תלמיד שיש ברשותו של הסמכת תארים אוניברסיטאיים בסוציולוגיה / תעשייתי סוציולוגיה על NQF רמת 7. אם תלמיד אינו עומד בדרישות המפורטות למעלה, הודאה יכולה שתינתן על ידי דיקן הפקולטה, בהמלצת יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המועמד צריך להשלים את הקורס המתקדם בהצלחה במחשבה חברתית, הקורס המתקדם ב למחקר חברתי מתודולוגיה, ומחקר מלא ולכתוב עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי. תלמידים גם לרכוש מיומנוי ... [+]

תואר שני בסוציולוגיה תעשייתית (קורסים)

המועמד צריך להשלים את הקורס המתקדם בהצלחה במחשבה חברתית, הקורס המתקדם ב למחקר חברתי מתודולוגיה, ומחקר מלא ולכתוב עבודת קטין על נושא אשר, רלוונטי. תלמידים גם לרכוש מיומנויות ויכולות SPSS.

תנאי קבלה

גישת סטודנט תיחשב עבור תלמיד שיש ברשותו של הסמכת תארים אוניברסיטאיים בסוציולוגיה / תעשייתי סוציולוגיה על רמת NQF 7. אם תלמיד אינו עומד בדרישות המפורטות למעלה, הודאה יכולה שתינתן על ידי דיקן הפקולטה, בהמלצת יו"ר המחלקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המאסטר של ידות המחקר כרוך מחקר בלבד - גדול יותר מאשר עבודת הקטין של קורסים לתואר שני, אך לא גדול כמו עבודת דוקטורט. מטרת העיקרון של האדון על ידי מחקר מפתחת יכולות מתקדמות ... [+]

המאסטר של ידות המחקר כרוך מחקר בלבד - גדול יותר מאשר עבודת הקטין של קורסים לתואר שני, אך לא גדול כמו עבודת דוקטורט. מטרת העיקרון של האדון על ידי מחקר מפתחת יכולות מתקדמות במחקר. בנוסף, תוכל גם לפתח ידע מומחה בתחום המחקר שלך. תכנית המחקר על ידי השני היא אידיאלית עבור סטודנטים המעוניינים בעיקר בפיתוח יכולת המחקר שלהם, לא רוצה להשתתף בהרצאות או סדנות, הם מאוד מוטיבציה עצמית, עצמאי עצמי מכוון ויש שדה ממוקד, ספציפי של עניין במחקר .... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח יכולות מתקדמות הסיוע של תהליכים, טכניקות ועקרונות של תוכניות קהילתיות קיימא ופרויקטים המבוססים של אדם במרכז, גישות תיאורטיות השתתפותית, כדי לתת מענה ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח יכולות מתקדמות הסיוע של תהליכים, טכניקות ועקרונות של תוכניות קהילתיות קיימא ופרויקטים המבוססים של אדם במרכז, גישות תיאורטיות השתתפותית, כדי לתת מענה אי שוויון, עוני ועוולות בהקשר גלובלי ואפריקה. תלמידים נוספים יוכלו להקל על הקמה וניהול של ארגונים קהילתיים בהקשר של פיתוח כלכלי קהילתי שילוב פיתוח חברתי וקהילתי.

תנאי קבלה

בחינת כניסה ייתכן שתידרש. תואר של ארבע שנתי התואר ראשון בעבודה סוציאלית, או תואר של שלוש שנים בעבודה סוציאלית יחד עם תואר בהצטיינות בעבודה סוציאלית, או אחר תואר בהצטיינות רלוונטי לפיתוח קהילה נחשב ע"י יו"ר המחלקה להיות מתאים נדרש. השנה הרביעית (בהצטיינות) ממוצע סימן של% 65 לפחות נדרש.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תואר קורסים מאסטר זה מסייע עובדים סוציאליים מוסמכים בקידום יכולות הייעוץ שלהם בתחום פרקטיקה בעבודה סוציאלית קלינית. הסמכה זו מעצימה את תלמידים לעבוד כמטפלים פרטיים או מומ ... [+]

תואר קורסים מאסטר זה מסייע עובדים סוציאליים מוסמכים בקידום יכולות הייעוץ שלהם בתחום פרקטיקה בעבודה סוציאלית קלינית. אתה תרכוש אלה באמצעות שבעה מודולים, למשל: עכשווית תיאוריות; התנהגות מורכבת שינוי סביבתי; הערכה, התערבות והערכה; בריאות נפשית; ואת הפיתוח העצמי הטיפולי. בנוסף תוכלו ליישם את הידע הזה במהלך תוכנית התמחות של שנה אחת, התמקדו התערבויות מיקרו messo. במהלך השנה השנייה שלך, הנך מתחייב פרויקט מחקר להפגין יכולת המחקר שלך. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת התכנית היא לחנך להכשיר חוקרים שיכולים לתרום להתפתחות של ידע ברמה מתקדמת. התואר השני הוא הרוויח על ידי השלמת פרויקט מחקר מתקדם אחת, שהגיע לשיא בייצור וקבלת דוקטורט. ... [+]

מטרת התכנית היא לחנך להכשיר חוקרים שיכולים לתרום להתפתחות של ידע ברמה מתקדמת. התואר השני הוא הרוויח על ידי השלמת פרויקט מחקר מתקדם אחת, שהגיע לשיא בייצור וקבלת דוקטורט.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות התואר הראשון רלוונטי. A "מקצועי" תואר ראשון, או תעודה על-תיכונית, עם הכנה מספקת כדי לערוך מחקר עם מינימום מומלץ של 60% עבור כל המודולים השנים סופיות.

קריטריונים לבחירה

בנוסף תנאי הקבלה המינימאליים כפי שתואר לעיל, סטודנטים פוטנציאליים עשויים להידרש להציג תיק העבודות שלהם פנל ראיון. תיק יהיה מתבקש אם הוכחה נוספת נדרשת של מוכנות התלמידים לנהל טקסטואלי או מחקר artefactual. במקרה של מחקר טקסטואלי התיק יכיל דוגמאות של מחקר בכתב, ובמקרה של מחקר artefactual תיק עם עיצוב יידרש.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מסה על נושא מתוך עיתונות המספקת ראיות של יכולת חישת מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם. ... [+]

מסה על נושא מתוך עיתונות המספקת ראיות של יכולת חישת מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בתקשורת נדרש, עם ממוצע מינימאלי של 65%. מועד סגירת יישומים עבור תואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה הקודמת לסמסטר הראשון ו -30 באפריל באותה השנה לסמסטר השני.

פרטי יצירת קשר

שם: גברת Elna פארק רוסו טל ': 011 559 3434 / אֶלֶקטרוֹנִי: erossouw@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

עבור researchg סטודנטים לתואר לכתוב דיסרטציה של כ 45,000 מילים בפיקוח, על נושא נבחר בהתייעצות עם המחלקה. הנושא חייב להיות בקו אחד עם המומחיות של המרצים הזמינים. מא ידי ת ... [+]

תואר שני בפילוסופיה (מחקר)

לקבלת תואר זה התלמידים לכתוב דיסרטציה של כ 45,000 מילים בפיקוח, על נושא נבחר בהתייעצות עם המחלקה. הנושא חייב להיות בקו אחד עם המומחיות של המרצים הזמינים.

תנאי קבלה

כדי להתקבל לתואר זה, התלמידים צריכים למלא את דרישות הקבלה של המחלקה (בנוסף תנאי הקבלה של האוניברסיטה) ולהוכיח את הידע שלהם על מתודולוגיה מחקר בתולדות הפילוסופיה. חלק מן הדרישות הם [i] לפחות ממוצע% 65 לקראת התואר בהצטיינות בפילוסופיה [ii] הגשת העבודה פילוסופית בכתב נעשתה לשם קבלת התואר בהצטיינות. ייתכן שתידרשנה בחינות בעל פה משלימות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לתלמידים לפתח מיומנויות מחקר כמותי ואיכותי מתקדמים בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל קריירה מבוססת מחקר או אקדמי. יישום של שיטות מחקר ואת התקשורת המוסמכת של ממצאי מ ... [+]

לתלמידים לפתח מיומנויות מחקר כמותי ואיכותי מתקדמים בפסיכולוגיה. כישורים כאלה יכולים להוביל קריירה מבוססת מחקר או אקדמי. יישום של שיטות מחקר ואת התקשורת המוסמכת של ממצאי מחקר חייב להיות מופגן; תלמידים חייבים וכך יוכלו לנהל מחקר עצמאי. הנוכחות של סדנאות ו / או מפגשים קשר יידרש.

תנאי קבלה

הדרישה המינימאלית היא ההודאה 65% ב תואר בהצטיינות בפסיכולוגיה אשר בדרך כלל צריך התקבל בתוך חמש השנים הקודמות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מא (בפסיכולוגיה קלינית) תוכנית מוביל רישום כמו פסיכולוג קליני עם הועדה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA). ... [+]

מא (בפסיכולוגיה קלינית) תוכנית מוביל רישום כמו פסיכולוג קליני עם הועדה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA).

תוכנית במשרה מלאה זה כולל בתוכו את קשת רחבה של פסיכולוגיה קלינית. התוכנית מורכבת ממרכיב המחקר (השלמת עבודת קטין), כמו גם סדנאות המטפל הפעלות קשר ועבודה מעשית.

לאחר השלמה מוצלחת של dDegree, סטודנטים להגיש מועמדות לתכנית התמחות בפסיכולוגיה קלינית. בהתאם לתקנון, על ידי משרד הבריאות, תלמידים גם צריכים להשלים שנה של עבודות שירות לאחר השלמת ההתמחות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח את הכישורים האינטלקטואליים ומקצועיים לספק ראיות של היכולת לייצר עבודה מדעית עצמאי ברמה סבירה. זה ידרוש מיומנות ביישום שיטות מחקר בנושא, את היכולת לנהל ול ... [+]

התלמיד צריך לפתח את הכישורים האינטלקטואליים ומקצועיים לספק ראיות של היכולת לייצר עבודה מדעית עצמאי ברמה סבירה. זה ידרוש מיומנות ביישום שיטות מחקר בנושא, את היכולת לנהל ולהשלים מחקר שאושר, יכולת בעל פה ובכתב להציג תוצאות וממצאים, ואת בגרות האקדמית ואישית ביקורתיים להרהר בכל ההיבטים של המחקר.

תנאי קבלה

הסמכת תארים בפסיכולוגיה תעשייתית על רמת NQF 7 או 8 עם מינימום של ממוצע 65%. שיטות סטטיסטיות או שיטות אנליטיות חייבות נכללו בתוכניות לימודים לתואר ראשונים. סטודנטים פוטנציאליים חייבים עברו מודול שיטות מחקר ברמת התארים NQF 8. ניסיון קשור הנחשב רלוונטי מספיק על ידי המחלקה לפסיכולוגית תעשייה וניהול אנשים יהיה גם להעריך. אילוצי מספר סטודנטים מחייבים תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מא (ייעוץ פסיכולוגי) תוכנית מוביל רישום כפסיכולוג ייעוץ עם הועדה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA). תוכנית במשרה מלאה זה כולל בתוכו א ... [+]

מא (ייעוץ פסיכולוגי) תוכנית מוביל רישום כפסיכולוג ייעוץ עם הועדה המקצועית לפסיכולוגיה של המועצה למקצועות הבריאות של דרום אפריקה (HPCSA). תוכנית במשרה מלאה זה כולל בתוכו את קשת רחבה של ייעוץ פסיכולוגי. התוכנית מורכבת ממרכיב המחקר (השלמת minordissertation) וכן סדנאות המטפל הפעלות קשר ועבודה מעשית.

לאחר השלמה מוצלחת של התואר, תלמידים להגיש בקשת התמחות ייעוץ פסיכולוגי.

תנאי קבלה

תלמידים צריכים להיות ברשותו תואר בהצטיינות או תואר מקביל בפסיכולוגיה. סטודנטים המתקבלים לתכנית אחרי שהם הוערכו כמועמדים מתאימים על ידי המחלקה בתהליך בחירה. מספר הסטודנטים מותר לתוכנית נקבע על ידי זמינות של הצוות, את הזמינות של התמחויות דרישות השוק. מועד סגירת יישומים ומועדי בחירה נקבע מדי שנה על ידי המחלקה. טפסי בקשה ומידע השגה ממחלקת.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מסה על נושא מהתקשורת קולית וחזותית שנותנת עדות יכולת השכל מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם. ... [+]

מסה על נושא מהתקשורת קולית וחזותית שנותנת עדות יכולת השכל מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם.

תנאי קבלה

בהצטיינות בתקשורת נדרשה, עם ממוצע מינימאלי של 65%. הרגולציה הכללית לעניין משך תכנית הלימודים לתואר השני היא גם ישימה במקרה זה.

מועד סגירת יישומים עבור תואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה הקודמת לסמסטר הראשון ו -30 באפריל באותה השנה לסמסטר השני.

פרטי יצירת קשר ... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

זוהי תכנית השתלמות כי ניתן להשלים כתכנית מחקר מבוסס קורסים. תכנית זו נועדה להקל שליטה של ​​אזור ידע מורכב והתמחה בתוך הדיסציפלינה של תקשורת אסטרטגית. גשמים בלתי התכנסות ג ... [+]

זוהי תכנית השתלמות כי ניתן להשלים כתכנית מחקר מבוסס קורסים. תכנית זו נועדה להקל שליטה של ​​אזור ידע מורכב והתמחה בתוך הדיסציפלינה של תקשורת אסטרטגית. גשמים בלתי התכנסות גוברת של התקשורת השיווקית, תקשורת תאגידית ויחסי הציבור בתכנית תעסוק שילוב בין משמעת תקשורת אלה.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בתחום תאגידי או תקשורת שיווקית או קשור נדרש, עם ממוצע מינימאלי של 65%. מועד סגירת יישומים עבור תואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה הקודמת לסמסטר הראשון ו -30 באפריל באותה השנה לסמסטר השני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תוכנית זו נועדה להקל שליטה של ​​אזור ידע מורכב והתמחה בתוך הדיסציפלינה של תקשורת תאגידית. ההתמקדות של סייג זה היא על התפתחות ידע המושגי ומיומנויות ברמות המופשטות ביותר שת ... [+]

זוהי תוכנית השתלמות שיכול להסתיים גם בתור אקדמיות או כתוכנית מחקר המבוסס מחקר.

תוכנית זו נועדה להקל שליטה של ​​אזור ידע מורכב והתמחה בתוך הדיסציפלינה של תקשורת תאגידית. ההתמקדות של סייג זה היא על התפתחות ידע המושגי ומיומנויות ברמות המופשטות ביותר שתאפשר טכניות מיוחדות ומתקדמות מאוד, מקצועיות ומיומנויות מחקר תקשורת ארגונית.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בתקשורת נדרש, עם ממוצע מינימאלי של 65%. מועד סגירת יישומים עבור תואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה הקודמת לסמסטר הראשון ו -30 באפריל באותה השנה לסמסטר השני.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מסה על נושא מתחום ראיות מתן תקשורת שיווקית של יכולת חישת מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם. ... [+]

מסה על נושא מתחום ראיות מתן תקשורת שיווקית של יכולת חישת מחקר הביקורתית של המועמד נדרשת. מאמר מחקר זה מתאים לפרסום נדרש גם.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בתקשורת נדרש, עם ממוצע מינימאלי של 65%. מועד סגירת יישומים עבור תואר זה הוא 31 באוקטובר של השנה הקודמת לסמסטר הראשון ו -30 באפריל באותה השנה לסמסטר השני.

פרטי יצירת קשר

שם: גב 'אנדראה קריסטל טל ': 011 559 2574 / אֶלֶקטרוֹנִי: acrystal@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית הקורסים ב ותואר שני בשפות שמיות ותרבויות מורכבות מסת קטין לבין שני מודולים. במצב מחקר מסה שבו התלמידים להתמקד בנושא מתחום ערבית, ללימודי האיסלאם, עברית (כולל למדעי ... [+]

תואר שני שפות ותרבויות שמיות (קורסים)

התוכנית מורכבת עבודת קטין לבין שני מודולים כמפורט להלן. סטודנטים, בשיתוף עם המחלקה, לבחור שני מודולים מהרשימה הבאה. מודולים מוצעים על שני סמסטרים. כל מודול נבחנת באמצעות בחינה עם שקלול של 45 נקודות כל אחד. את מסת הקטין יש שקלול 90 נקודות זכות.

סטודנטים להתמקד בערבית, ללימודי האיסלאם, עברית (כולל למדעי היהדות) או שפה שמית מאותו מקור. מודולים את התוכן הגנרית הבא:... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט כתב מסה על נושא בבלשנות או ספרות לעדותו של היכולת לערוך מחקר. מסמך זה יהיה כ -100 עמודים. ... [+]

סטודנט כתב מסה על נושא בבלשנות או ספרות לעדותו של היכולת לערוך מחקר. מסמך זה יהיה כ -100 עמודים.

תנאי קבלה

סטודנטים אשר השיג תארים BA עם סימן של 60% לפחות (אבל רצוי גבוה) בצפון סוטו (sa ססותו Lebowa / ספדי) או איזיזולו יכולים להירשם.

פרטי יצירת קשר

שם: ד"ר IK Mndawe טל ': 011 559 4662 / אֶלֶקטרוֹנִי: ikmndawe@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Johannesburg

המטרה העיקרית של תואר שני מידענות קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על ה ... [+]

המטרה העיקרית של תואר שני מידענות קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסת קטין עם קורסי תואר שני מהידענות מורכבת מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמת 8 בצורת פרויקט מחקר, כתובות למעלה כמו-מסת קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc בביוכימיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכיש ... [+]

המטרה העיקרית של MSc בביוכימיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc בביוכימיה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc בגיאוגרפיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכי ... [+]

המטרה העיקרית של MSc בגיאוגרפיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc בגיאוגרפיה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני בוטניקה הקטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכיש ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני בוטניקה הקטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים תואר שני בוטניקה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני לזואולוגית קטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכ ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני לזואולוגית קטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc זואולוגיה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc במדעי הננו קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכי ... [+]

המטרה העיקרית של MSc במדעי הננו קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc במדעי הננו מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין במתמטיקה השימושית עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתל ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין במתמטיקה השימושית עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים תואר שני במתמטיקה שימושית מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין סטטיסטיקה המתמטית עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתל ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין סטטיסטיקה המתמטית עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים תואר שני סטטיסטיקה מתמטית מורכבת מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc בגיאולוגיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכי ... [+]

המטרה העיקרית של MSc בגיאולוגיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc בגיאולוגיה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני טכנולוגיית מידע הקטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני טכנולוגיית מידע הקטין-מסה עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם MSc הקורסים ב טכנולוגיית המידע מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין במדעי מחשב עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכ ... [+]

המטרה העיקרית של התואר השני-מסת קטין במדעי מחשב עם קורסים היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמיד בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם MSc הקורסים במדעי המחשב מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc במתמטיקה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישו ... [+]

המטרה העיקרית של MSc במתמטיקה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc במתמטיקה מורכבת מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc בניהול סביבתי-מסה קטין עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על ... [+]

המטרה העיקרית של MSc בניהול סביבתי-מסה קטין עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם MSc הקורסים בניהול הסביבה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MSc בפיסיקה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישור ... [+]

המטרה העיקרית של MSc בפיסיקה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות , קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MSc בפיסיקה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

University of Johannesburg

הערכת מדיניות Curriculum (M5CPEQ) ... [+]

הערכת מדיניות Curriculum (M5CPEQ)

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

זה מעמיד את התלמיד בעמדה להירשם כפסיכולוג תעשייתי (עם מועצת המנהלים של פסיכולוגיה המקצועית דרום אפריקה) לעבוד על ברמה בינונית בתחומי ניהול משאבי אנוש ופסיכולוגיה תעשייתית ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת להחיל של התלמיד ברמה מתקדמת מאסטרינג ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות פסיכולוגיים תעשייתיים ושיטות. זה מעמיד את התלמיד בעמדה להירשם כפסיכולוג תעשייתי (עם מועצת המנהלים של פסיכולוגיה המקצועית דרום אפריקה) לעבוד על ברמה בינונית בתחומי ניהול משאבי אנוש ופסיכולוגיה תעשייתית.

תנאי קבלה

תואר מוסמך בהצטיינות בפסיכולוגיה תעשייתית ברמה NQF 7 או 8 עם ממוצע מינימלי של 65%. שיטות סטטיסטיות או טכניקות אנליטיות חייבים להיות כלולים בתכניות הלימודים לתואר ראשון. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת להחיל של התלמיד על ברמה בינונית (מבצעת) ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות וההבנה של ביצועים, שינוי ועקרונות פיתוח ארגוניים ושיטות. ההסמכה מעבירה א ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת להחיל של התלמיד על ברמה בינונית (מבצעת) ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות וההבנה של ביצועים, שינוי ועקרונות פיתוח ארגוניים ושיטות. ההסמכה מעבירה את התלמיד בעמדה להירשם Practitioner אדם עם מועצת דרום אפריקה של ניהול כוח אדם. זה גם מצייד את התלמיד לעבוד כמנהל משאבים אנוש או מומחה פיתוח ארגוני ברמה מתקדמת בארגונים. ההסמכה תהיה עוד יותר לאפשר לתלמידים לעבוד כיועצים בעסקים, כמו גם מיזמים עסקיים ייעוץ.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תלמידים צריכים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים מקצועיים המספקים להם ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תהיה נוספת לספק לסטודנט ההזדמנות להציג יכ ... [+]

תלמידים צריכים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים מקצועיים המספקים להם ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תהיה נוספת לספק לסטודנט ההזדמנות להציג יכולת ביישום שיטות מחקר המתייחסות ואת תהליך המחקר וממצאים.

תנאי קבלה

התלמיד שיש ברשותו של הסמכת תארי BCom על NQF רמת 7 או 8 עשוי לחול. דיקן הפקולטה לניהול רשאי לסרב הודאת תלמיד ההסמכה של ההורים, אם סבור thet את הרקע האקדמי של התלמיד לקוי.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית זו מבוססי מחקר ללא קורסים. סטודנטים והמנהיגים במחקרם להחליט על נושא מחקר שלאחריו סטודנט כדלקמן מוסכם תכנית מחקר עד השלמת העבודה. ... [+]

תכנית זו מבוססי מחקר ללא קורסים. סטודנטים והמנהיגים במחקרם להחליט על נושא מחקר שלאחריו סטודנט כדלקמן מוסכם תכנית מחקר עד השלמת העבודה. המחקרים יכולים להיות כמותי או איכותי בטבע או שילוב של שניהם. התלמידים גם נתמכים באמצעות שירותי תמיכה סטטיסטית האוניברסיטה בעיצוב שאלון נתונים לפרשנות. סטודנטים התחייבות תואר MCOM חייב להיות BCom (בהצטיינות) בתחום המחקר תוך התלמידים על MPhil יכול לבוא מתחומים אחרים, בתנאי שיש להם את התשתית האקדמית הנדרשת בתחום המחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ב MCOM במנהל עסקים (CW) התלמיד צריך לפתח יכולות אינטלקטואליות ומיומנויות מעשיות ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות והיישום של עקרונות ניהול בסיסיים ומתקדמים ביחידות הפונקציונליות ... [+]

MCOM במנהל עסקים

התלמיד צריך לפתח יכולות אינטלקטואליות ומיומנויות מעשיות ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות והיישום של עקרונות ניהול בסיסיים ומתקדמים ביחידות הפונקציונליות השונות של הארגון העסקי, ולהיות מסוגל לחשוב על ההחלטות הניהוליות שלהם ויישומים ועל מנת להעריך את ההשפעה מהם בהקשר הוליסטי של ניהול כפרקטיקה.

תנאי קבלה

סטודנט פוטנציאלי צריך להיות ברשותו של ההסמכה BCom בהצטיינות, או הסמכה של ארבע שנים שווה עם מעמד בהצטיינות, (למעט BTech) עם רמה מינימלית של מיומנות על NQF ברמה 8. אלה מועמדים שאינם בעלי הכשרה בניהול מופנים שנת גישור לפני להתקבל לתכנית MCOM (במנהל עסקים). שנת הגישור כוללת ארבעה מודולים: כלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות ודיני תאגידים. סטודנטים שאינם להשלים את שנת גישור לשמר את נקודות הזכות שישיג עד לשלב הזה. סטודנט פוטנציאלי צריך להיות ממוצע 60% לשם קבלת התואר בהצטיינות שהושג. באזורי מומחה בודדים יכולים להיות דרישות שונות. סטודנט פוטנציאלי צריך לפחות ניסיון בתעשייה 2 שנים. התלמידים חייבים יש שליטה בשפה האנגלית נאותה על ידי עובר מבחן אוריינות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תלמידים צריכים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים מקצועיים המספקים להם ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תהיה נוספת לספק לסטודנט הזדמנות להציג יכו ... [+]

תלמידים צריכים לפתח את הכישורים האינטלקטואליים מקצועיים המספקים להם ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תהיה נוספת לספק לסטודנט הזדמנות להציג יכולת ביישום שיטות מחקר קשורות, ונכתב נכונה / או תקשורת בעל פה של תהליך המחקר הממצאים, כמו גם על מנת לשקף את תהליך המחקר וממצאים.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות מתאים בשדה הרחב יותר של ניהול משאבים האנוש, פסיכולוגיה תעשייתית, פיתוח משאבים אנוש או יחסי עבודה. תלמידים צריכים בעבר הצטיינו כמנהלים או מנהלי משאבי אנוש עם ניסיון בעבודה רב בארגונים (מינימום של 3-5 שנים). תלמידים חייבים להיות מחשב יודע קרוא וכתוב ויש להם גישה לאינטרנט עם מודול בהצטיינות ב מתודולוגיית המחקר (NQF רמת 8 או 9) ו ממוצע של לפחות 65% לשם קבלת התואר בהצטיינות. אילוצי מספר סטודנטים מחייבים תהליך בחירה מורכב מרכז הערכה מלא יום וערכות פסיכומטריות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית זו מבוססי מחקר ללא קורסים. סטודנטים והמנהיגים במחקרם להחליט על נושא מחקר שלאחריו סטודנט כדלקמן מוסכם תכנית מחקר עד השלמת העבודה. המחקרים יכולים להיות כמותי או איכות ... [+]

תכנית זו מבוססי מחקר ללא קורסים. סטודנטים והמנהיגים במחקרם להחליט על נושא מחקר שלאחריו סטודנט כדלקמן מוסכם תכנית מחקר עד השלמת העבודה. המחקרים יכולים להיות כמותי או איכותי בטבע או שילוב של שניהם. התלמידים גם נתמכים באמצעות שירותי תמיכה סטטיסטית האוניברסיטה בעיצוב שאלון נתונים לפרשנות.

סטודנטים התחייבות תואר MCOM חייב להיות BCom (בהצטיינות) בתחום המחקר תוך התלמידים על MPhil יכול לבוא מתחומים אחרים, בתנאי שיש להם את התשתית האקדמית הנדרשת בתחום המחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

... [+]

התלמיד צריך לפתח יכולות מיוחדות יישומים בתחום מאסטרינג, הפרשנות, ההבנה, הניתוח והיישום של עקרונות ביקורת בתחום הביקורת.

מועמדים ייתכן גם שיהיה צורך להגן על הצעות המחקר שלהם בהצלחה במפגשי דיון מיוחד. [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

... [+]

מחקר כנה ובחינת כניסה עשויים להידרש על ידי משרד רואי חשבון. תהליך הבחירה יהיה ואחריו.

פרטי התקשרות: פרופ Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תכנית זו תהיה להכין את התלמידים לחשוב על היישומים הכלכליים שלהם על ידי שימוש בטכניקות אקונומטרי או לבצע בדיקות אמפיריות על מודלים כלכליים ספציפיים, או ככלי חיזוי והערכה מ ... [+]

מועמדים ייתכן גם שיהיה צורך להגן על הצעות המחקר שלהם בהצלחה במפגשי דיון מיוחד. [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

... [+]

הצעת המחקר יש להציג בפני פאנל שכינס משרד האוצר ניהול השקעות למטרה זו.

פרטי התקשרות: פרופ 'אילזה בותה / 011 559 2056 / ilseb@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת MCOM המקצועי (לפיתוח כלכלי מקומי) היא לפתח ברמה בסיסית של ידע, מיומנויות וכן להחיל סמכותה בתחום הפיתוח הכלכלי המקומי (LED). ... [+]

מטרת MCOM המקצועי (לפיתוח כלכלי מקומי) היא לפתח ברמה בסיסית של ידע, מיומנויות וכן להחיל סמכותה בתחום הפיתוח הכלכלי המקומי (LED).

סטודנטים אשר תארים קודמים לא כללו מקומי כלכלי ופיתוח (LED) יצטרכו להשלים מודול גישור בצורת תכנית לימוד קצר (SLP) תחת הכותרת "מבוא LED".

פרטים ליצירת קשר: פרופ 'לוריין Greyling / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

... [+]

דרישות קבלה:

סטודנט פוטנציאלי חייב להיות ברשותו של אוצר כמוני אורינטציה ראשון מסחר תארי הסמכה על ניו NQF ברמה 8 / ישן ברמת NQF 7; אוֹ לחלופין סטודנט צריך להחזיק הסמכה כלשהי אחרת במפלס ניו NQF 8 / ישן NQF רמת 7 ויש הקשורים אורינטצית ניסיון אוצר כמוני אשר נחשב החלימו על ידי משרד אוצר ניהול השקעות; דרישות קבלה סופית מהעת לעת שתיקבענה על ידי המחלקה. [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח יכולות מיוחדות יישומי מאסטרינג, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות מיסוי בתחום המיסוי. סטודנט במוקדמות צריך להראות הוכחות של עבודה מדעית עצמאית ומקורי ... [+]

התלמיד צריך לפתח יכולות מיוחדות יישומי מאסטרינג, פרשנות, הבנה, ניתוח ויישום של עקרונות מיסוי בתחום המיסוי. סטודנט במוקדמות צריך להראות הוכחות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית דרך עבודת המאסטר.

דרישות קבלה: סטודנט פוטנציאלי חייב להיות ברשותו של ראשון בחשבונאות או ניהול פיננסי אוריינטציה של ההסמכה המסחר בהצטיינות על רמה חדשה NQF 8 / ישן NQF לרמה 7, אשר נחשבת החלים על ידי משרד רואי חשבון. Finalisation של הרשמה לתכנית (ו / או רישום המשך) כפוף מועמדים עמידים בדרישות מחלקתיות ספציפיות. דרישות כאלה בדרך כלל כוללות עבודת הכנה לקראת הצעת מחקר כי היא אושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות של עבודת ההכנה הן טרום קריאה, ביקורות ספרות, פיתוח קונספט, ואת סיומו המוצלח של קורסים קצרים שמטרתם מיומנויות ו / או פיתוח ידע. מועמדים ייתכן גם שיהיה צורך להגן על הצעות המחקר שלהם בהצלחה במפגשי דיון מיוחד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת התכנית היא לפתח את היכולת להחיל של תלמיד על ברמה בינונית (מבצעת) ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות וההבנה של ה- IT עקרונות ניהול ושיטות. ... [+]

מטרת התכנית היא לפתח את היכולת להחיל של תלמיד על ברמה בינונית (מבצעת) ב מאסטרינג, ניתוח, הפרשנות וההבנה של ה- IT עקרונות ניהול ושיטות. דרך המסה של הורים, התלמיד יציג ראיות של מחקר מדעי ואת היכולת לשקף עליה בהקשר הוליסטי של ניהול ה- IT. התכנית תסייע בפיתוח המקצועי המתמשך של ניסיון מנהלים ומנהיגים בכירים תהיה משופרת עבור שני נציגי דרום אפריקה, יותר ויותר, לקדם את הפיתוח של מיומנויות ניהול ה- IT לסטודנטי נציגים המבצעים בתוך הוא בהקשר מקומי ובינלאומי.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

... [+]

Finalisation של הרשמה לתכנית (ו / או רישום המשך) כפוף מועמדים עמידים בדרישות מחלקתיות ספציפיות.

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח כישורים מיוחדים יישומי במאסטרינג, הפרשנות, ההבנה, הניתוח והיישום של כללי חשבונאות בתחום החשבונאות הפיננסי. באמצעות עבודת היקף מצומצמת, סטודנט במוקדמות צר ... [+]

התלמיד צריך לפתח כישורים מיוחדים יישומי במאסטרינג, הפרשנות, ההבנה, הניתוח והיישום של כללי חשבונאות בתחום החשבונאות הפיננסי. באמצעות עבודת היקף מצומצמת, סטודנט במוקדמות צריך להראות הוכחות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית.

דרישות קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להחזיק ההסמכה בהצטיינות או תעודה לתארים מתקדמים בחשבונאות או תואר בהצטיינות הקשורים לניהול פיננסי על ניו NQF ברמה 8 / ישן NQF הרמה 7. לחלופין לשום הכשרה של ארבע שנים אחרות במפלס ניו NQF 8 / ישן NQF רמה 7 וניסיון חשבונאי, נחשב רלוונטי מספיק על ידי משרד רואי חשבון. ייתכן שיהיה צורך מחקר הכנה ובחינת כניסה על ידי המחלקה לחשבונאות. תהליך בחירה יהיה אחרי. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

Finalisation של הרשמה לתכנית (ו / או רישום המשך) כפוף מועמדים עמידים בדרישות מחלקתיות ספציפיות. ... [+]

Finalisation של הרשמה לתכנית (ו / או רישום המשך) כפוף מועמדים עמידים בדרישות מחלקתיות ספציפיות.

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ייתכן שיהיה צורך מחקר הכנה ובחינת כניסה על ידי המחלקה לכלכלה ואקונומטריקה. ... [+]

ייתכן שיהיה צורך מחקר הכנה ובחינת כניסה על ידי המחלקה לכלכלה ואקונומטריקה.

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה של הסמכה זו היא עבור התלמיד לפתח יכולת יישומית במאסטרינג, הפרשנות, המשקף על ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של כספים. דרך עבודת הדוקטורט של הקטין, סטודנט משלים תע ... [+]

המטרה של הסמכה זו היא עבור התלמיד לפתח יכולת יישומית במאסטרינג, הפרשנות, המשקף על ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של כספים. דרך עבודת הדוקטורט של הקטין, סטודנט משלים תערוכות ראיות של מחקר מדעי, יישום של שיטות מחקר מדעיות ויכולת לשקף עליה בהקשר הוליסטי של האוצר.

דרישות קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להחזיק תואר ראשון אוריינטציה כלכלית של ההסמכה המסחר בהצטיינות על רמה חדשה NQF 8 / ישן NQF לרמה 7 עם לפחות או ניהול פיננסי ו / או ניהול השקעות ברמה זו השנה השלישית. לחלופין סטודנט צריך להחזיק לשום הכשרה של ארבע שנים אחרות במעמד בהצטיינות על רמה החדשה NQF 8 / ישנה NQF רמת 7 וספר ניהול פיננסי ו / או ניהול השקעות כלכלי orientedexperience נחשב רלוונטי מספיק על ידי המחלקה. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומי ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות, הבנה ויישום של עקרונות ניהול אסטרטגי וכלליות. ... [+]

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומי ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות, הבנה ויישום של עקרונות ניהול אסטרטגי וכלליות. ההסמכה מפתחת מיומנויות מחקר conceptional של התלמיד בתחום ניהול אסטרטגי וכלליות. סטודנט במוקדמות צריך להראות הוכחות של המחקר המדעי ואת היכולת לדווח עליה. התלמיד צריך להיות מסוגל לשקף החלטות המחקר שלו / שלה ויישומים, ועל מנת להעריך את ההשפעה שלה בהקשר הוליסטי של ניהול אסטרטגי וכלליות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה של הסמכה זו היא עבור התלמיד לפתח יכולת יישומית במאסטרינג, הפרשנות, המשקף על ויישום של עקרונות בתחום הרחב יותר של כספים. ... [+]

דוגמאות אפשריות של עבודת ההכנה הן טרום קריאה, ביקורות ספרות, פיתוח קונספט, ואת סיומו המוצלח של קורסים קצרים שמטרתם מיומנויות ו / או פיתוח ידע. [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומים ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות המשקפת על ויישום של עקרונות ניהול שיווק. התלמיד צריך לקבל יכולת ממוקדת בהתאם לנושא של העבודה. ... [+]

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומים ומיומנויות מעשיות ברכישה, פרשנות המשקפת על ויישום של עקרונות ניהול שיווק. התלמיד צריך לקבל יכולת ממוקדת בהתאם לנושא של העבודה. התלמיד צריך להראות הוכחות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. תלמידים גם יציג יכולת ביישום שיטות מחקר רלוונטי התקשורת הכתובה התקינה של תהליך המחקר וממצאים. התלמיד צריך להיות מסוגל לחשוב על החלטות המחקר שלו / שלה ויישומים, ועל מנת להעריך את ההשפעה שלה בהקשר הוליסטי של ניהול השיווק.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח את הכישורים האינטלקטואליים ומקצועיים לספק ראיות של היכולת לייצר עבודה מדעית עצמאי ברמה סבירה. זה ידרוש מיומנות ביישום שיטות מחקר בנושא, את היכולת לנהל ול ... [+]

התלמיד צריך לפתח את הכישורים האינטלקטואליים ומקצועיים לספק ראיות של היכולת לייצר עבודה מדעית עצמאי ברמה סבירה. זה ידרוש מיומנות ביישום שיטות מחקר בנושא, את היכולת לנהל ולהשלים מחקר שאושר, יכולת בעל פה ובכתב להציג תוצאות וממצאים, ואת בגרות האקדמית ואישית ביקורתיים להרהר בכל ההיבטים של המחקר.

תנאי קבלה

הסמכת תארים בפסיכולוגיה תעשייתית על רמת NQF 7 או 8 עם מינימום של ממוצע 65%. שיטות סטטיסטיות או שיטות אנליטיות חייבות נכללו בתוכניות לימודים לתואר ראשונים. סטודנטים פוטנציאליים חייבים עברו מודול שיטות מחקר ברמת התארים NQF 8. ניסיון קשור הנחשב רלוונטי מספיק על ידי המחלקה לפסיכולוגית תעשייה וניהול אנשים יהיה גם להעריך. אילוצי מספר סטודנטים מחייבים תהליך בחירה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת בהדרכה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליים. ... [+]

מטרת ההסמכה היא לפתח את היכולת המיושמת של התלמיד ברמה מתקדמת בהדרכה, ניתוח, פרשנות והבנה של עקרונות ושיטות כלכליים. תוכנית זו תכין את התלמידים לחשוב על היישומים הכלכליים שלהם כדי להעריך את השפעתם בהקשר ההוליסטי של הכלכלה כמו מדעי החברה. סטודנט מוסמך צריך להראות ראיות של עבודה עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה: סטודנט פוטנציאלי צריך להיות בעל תואר בהצטיינות בכלכלה או באקונומטריקה ברמת NQF רמה 8 (חדשה) / NQF 7 (ישנה) עם ציון ממוצע של 65%. לחלופין, כל הסמכה נוספת בת 4 שנים עם מעמד בהצטיינות ברמה NQF 8 (חדשה) / NQF רמה 7 (ישנה) עם ציון ממוצע שהושג על ידי המחלקה ומיקרו-כלכלה ומיקרו-כלכלה ומחקר יישומי, הנחשבים רלוונטיים ומספיקים על ידי המחלקה לכלכלה ואקונומטריקה. נוכחות של קורס הכרח חובה עשוי להידרש על ידי המחלקה הכלכלית ו Econometrics.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנטים המשתתפים בתכנית שני יידרשו לכתוב ולהציג מסת מחקר. ... [+]

סטודנטים המשתתפים בתכנית שני יידרשו לכתוב ולהציג מסת מחקר.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות בניהול ספורט.

פרטי יצירת קשר

שם: פרופ 'ליאון Lategan טל ': 011 559 6966 / אֶלֶקטרוֹנִי: leonl@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

תהליך הבחירה יהיה ואחריו. פרטים ליצירת קשר: פרופ Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za ... [+]

תהליך הבחירה יהיה ואחריו.

פרטים ליצירת קשר: פרופ Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

כדי לפתח ברמה מתקדמת הכשירות היישומית של התלמיד במתן התערבויות אימון מנהיגות מקצועית. הדבר ייעשה על ידי פיתוח המיומנויות של קבלנות, בהערכת צרכים, בניית תוכניות פיתוח, ומס ... [+]

כדי לפתח ברמה מתקדמת הכשירות היישומית של התלמיד במתן התערבויות אימון מנהיגות מקצועית. הדבר ייעשה על ידי פיתוח המיומנויות של קבלנות, בהערכת צרכים, בניית תוכניות פיתוח, ומספק הפעלות פרט וקבוצת אימון בהערכת ההשפעה של התערבויות אימון שונות באמצעות מספר מודולים. באמצעות עבודת מיני, התלמיד יציג ראיות של המחקר המדעי ואת היכולת לחשוב על ההקשר ההוליסטי של מנהיגות אימון. התכנית תספק ניסיון בפיתוח לפסיכולוגים, psychometrists, מנהלי משאבים אנושים, מנהלי וכן סטודנטים מאותה מדינה אחרים להפוך מאמן מנהיגות מוכשרת מקצועית בדרום אפריקה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של MPhil בלימודי אנרגיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט ... [+]

המטרה העיקרית של MPhil בלימודי אנרגיה קטין-מסה עם הקורסים היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים. A-מסה קטין עם הקורסים MPhil בלימודי אנרגיה מורכב מינימום של 120 נקודות זכות של מחקר ברמה 8 בצורת פרויקט מחקר, כתוב למעלה כמו-מסה קטין.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

עם הסיום מוצלח של כל הדרישות לתואר זה, התלמיד ירכוש בפועל מונחה באופן אישי להעשיר הסמכה שני בתוך שנים, אימון מיומנויות והזדמנויות קריירה חדשות כמנהיג אישי ומקצועי, מנהל א ... [+]

עם הסיום מוצלח של כל הדרישות לתואר זה, התלמיד ירכוש בפועל מונחה באופן אישי להעשיר הסמכה שני בתוך שנים, אימון מיומנויות והזדמנויות קריירה חדשות כמנהיג אישי ומקצועי, מנהל או מנחת PPL.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות מתאים או שווה ערך עם ממוצע של לפחות 65% לשם קבלת התואר בהצטיינות. אוריינות מחשב וגישה לאינטרנט, כמו גם מינימום של ניסיון בעבודה שלוש שנים. מודול מחקר וטכנולוגיה ברמה בהצטיינות תואר חיוני. צפוי של תלמיד לעבור מבחן אוריינות מוכרת. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

כדי לפתח ברמה מתקדמת הכשירות היישומית של התלמיד בניתוח, הפרשנות וההבנה של מנהיגות בתוך הקשר ארץ המתעוררים, עם דגש בדיל על מגזרים ספציפיים במדינות אלה. ההסמכה תאפשר מנהלים ... [+]

כדי לפתח ברמה מתקדמת הכשירות היישומית של התלמיד בניתוח, הפרשנות וההבנה של מנהיגות בתוך הקשר ארץ המתעוררים, עם דגש בדיל על מגזרים ספציפיים במדינות אלה. ההסמכה תאפשר מנהלים ומנהיגים בכירים להשתלט על כישורי מנהיגות קריטי הנדרש על ידי מגזרים ספציפיים שבהם הם צריכים לנהל ולהוביל במדינות מתפתחות.

תנאי קבלה

על תלמיד מועמד חייב להיות ברשותו תואר בהצטיינות רלוונטי בכל אחד מן התחומים הבאים: שלטון ציבורי, מדעי מדינה, מחקרים חוקיים וחוקתיים, חינוך, לימודי סביבה, הנדסה, בריאות ומדעי יצירתי / גרפיים. סטודנט חייב השיג לפחות ממוצע 65% על פני כל נתיניו / לה התואר בהצטיינות או כל הכשרה מקבילה אחרת כדי להיחשב לקבלה. ... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

את המסה תהווה תרומה החליטה בידיעתם ​​או תובנה, משמעת הנושא כמו גם בתחום המחקר. תלמידים העומדים בדרישות גם יציג יכולת ביישום שיטות מחקר בנושא, ואת התקשורת הכתובה הנכונה ו ... [+]

את המסה תהווה תרומה החליטה בידיעתם ​​או תובנה, משמעת הנושא כמו גם בתחום המחקר. תלמידים העומדים בדרישות גם יציג יכולת ביישום שיטות מחקר בנושא, ואת התקשורת הכתובה הנכונה ו / או בעל פה של תהליך המחקר וממצאים. תלמידים צריכים להיות מסוגלים לחשוב על החלטות מחקריהם ויישומים להעריך והשפעתו בהקשר הוליסטי של תעשיית המידע.

תנאי קבלה

כל רלוונטי תואר בהצטיינות על NQF רמה 7 או 8 עם ממוצע של 65% לשם קבלת התואר בהצטיינות. דיקן הפקולטה לניהול רשאי לסרב הודאת תלמיד את הכישורים של Master אם סבור כי הרקע האקדמי של התלמיד אינו מספיק עבור המחקרים המוצעים.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומים ומיומנויות מעשיות ברכישה, הפרשנות וההשתקפות על מתודולוגיית מחקר בנושא, וראוי בכתב ו / או תקשורת בעל פה של תהליך המחקר וממצאים. המטרה היא ג ... [+]

התלמיד צריך לפתח יכולות יישומים ומיומנויות מעשיות ברכישה, הפרשנות וההשתקפות על מתודולוגיית מחקר בנושא, וראוי בכתב ו / או תקשורת בעל פה של תהליך המחקר וממצאים. המטרה היא גם כדי להבטיח כי התלמיד הוא מסוגל השתקפות קול על ממצאי מחקר. התלמיד צריך להראות הוכחות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית.

תנאי קבלה

תואר בהצטיינות מתאים בשדה הרחב יותר של ניהול משאבים האנוש, פסיכולוגיה תעשייתית, פיתוח משאבים אנוש או יחסי עבודה עם ממוצע של לפחות 65% לשם קבלת התואר בהצטיינות. מודול בהצטיינות ב מתודולוגיית מחקר (NQF רמת 7) אילוצי מספר .Student מחייב תהליך בחירה מורכב מרכז הערכה מלא יום וערכות פסיכומטריות.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט לאחר שהושג סייג זה יהיה מוסמך לנהל מחקר עם הדרכה מינימאלית, ולתרום הפקת ידע בסביבת ההנדסה בהצלחה. ... [+]

MTech בהנדסה אזרחית (מחקר - מבוסס)

סטודנט לאחר שהושג סייג זה יהיה מוסמך לנהל מחקר עם הדרכה מינימאלית, ולתרום הפקת ידע בסביבת ההנדסה בהצלחה.

תוצאות מיון

להדגים את היכולת לזהות בעיה או זקוק בתעשייה, ולהחיל מתודולוגיות מחקר כדי לענות על הצורך או בעיה.

תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

Baccalaureus Technologiae: הנדסה: אזרחי, או הכשרה מקבילה של תקן מקביל.

הענקת התואר

MTech: הנדסה: האזרחים יוקנו לסטודנטים שסיימו את העבודה בהצלחה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו מיועדת לסטודנטים אשר תתרומנה תרומה, באמצעות מחקר, להבנת היישום וההערכה של ידע קיים בתחום מקצועי של טכנולוגיה. הם גם יוכלו להפגין רמה גבוהה של ידע הכולל בתחום זה, ... [+]

MTech בהנדסת מכונות (מחקר - מבוסס)

הסמכה זו מיועדת לסטודנטים אשר תתרומנה תרומה, באמצעות מחקר, להבנת היישום וההערכה של ידע קיים בתחום מקצועי של טכנולוגיה. הם גם יוכלו להפגין רמה גבוהה של ידע הכולל בתחום זה, החל יסוד הידע תיאורטי או להחיל מתקדם.

תוצאות המיון וקריטריונים הערכה

מחקר שלם בהצלחה בתהליכי הנדסה, מוצרים או מערכות

תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

Baccalaureus Technologiae: הנדסה: מכני, או הסמכה מקבילה של תקן מקביל.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי בתחום טכנולוגי ייחודי של בגדים או אופנה ולתרום ייצור ידע בתוך אזור נבחר. בעית המחקר, הצדקתה, תהליך, התוצאה מדווחת דיסרט ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי בתחום טכנולוגי ייחודי של בגדים או אופנה ולתרום ייצור ידע בתוך אזור נבחר. בעית המחקר, הצדקתה, תהליך, התוצאה מדווחת דיסרטציה העולה בקנה אחד עם נורמות מקובלות ברמה זו.

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: אופנה עם ציון ממוצע של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

בחירה מבוססת על מצוינות אקדמית ו הצעת מחקר ראשונית, כפי שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי מתקדם בתחום מסוים של אמנות פלסטית, הוכחת כישורים אנליטיים ומעשיים מורכבים וידע בכתיבת מסה, כאשר הדבר ישים, תערוכה של יצי ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי מתקדם בתחום מסוים של אמנות פלסטית, הוכחת כישורים אנליטיים ומעשיים מורכבים וידע בכתיבת מסה, כאשר הדבר ישים, תערוכה של יצירה מקורית או חפצים המתאימים למחקר מצב.

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: אמנות, עם ציון ממוצע של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

בחירה מבוססת על מצוינות אקדמית ו הצעת מחקר ראשונית, כפי שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של ביוטכנולוגיה MTech היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים ... [+]

המטרה העיקרית של ביוטכנולוגיה MTech היא להקנות לתלמידים חינוך מתקדם מיוחדים והכשרה תוך עמידה בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שהתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים הטכנולוגי הנדרש ויכולות עבודת שטח הדרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, אסטרטגי חשיבה וכישורי ארגון.

A-מבוסס עבודת ביוטכנולוגיה MTech מורכבת מחקר מקיף של אזור מיוחד בתחום ההתמחות, דיווח על ומוגשים בצורה של עבודה בסוף התכנית. המידה דורשת רמה גבוהה של ידע אינטלקטואלי תיאורטי ותובנה בבעיות הקשורות תחום הלימוד של חשיבה ביקורתית, ניסוח, ניתוח והערכה של בעיה ספציפית בתחום המחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

כדי להקנות לתלמידים את הכישורים לבצע מחקר עצמאי באמצעות בעיה מתקדמת מיומנויות בפתרון, ואת היישום של חשיבה הביקורתית רעיונית בתחום בריאות הסביבה. ... [+]

כדי להקנות לתלמידים את הכישורים לבצע מחקר עצמאי באמצעות בעיה מתקדמת מיומנויות בפתרון, ואת היישום של חשיבה הביקורתית רעיונית בתחום בריאות הסביבה.

תנאי קבלה

בריאות הסביבה BTech. ממוצע של 65% נדרש בתכנית BTech.

פרטי יצירת קשר

שם: גברת מרתה Chadyiwa טל ': 011 559 6239 / אֶלֶקטרוֹנִי: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זה מיועד מהנדס או אנשי טכנולוגיה כימיים העובדים בתעשיות הקשורות בתהליך. סטודנטים שקבלו הסמכה זו יהיו מוסמכים לנהל מחקר עצמאי בהנדסה כימית, ולתרום באופן משמעותי לייצ ... [+]

הסמכה זה מיועד מהנדס או אנשי טכנולוגיה כימיים העובדים בתעשיות הקשורות בתהליך. סטודנטים שקבלו הסמכה זו יהיו מוסמכים לנהל מחקר עצמאי בהנדסה כימית, ולתרום באופן משמעותי לייצור ידע דרך ההבנה, היישום וההערכה של ידע קיים. בעית המחקר, הצדקתה, תהליך והתוצאה מדווחת מסה, אשר עולה בקנה אחד עם הנורמות המקובלות בדרך כלל ברמה זו.

תוצאות מיון

הסטודנט במוקדמות יהיה את היכולת:

לאסוף ולארגן מידע בתחום / תחום המחקר שנבחר. החל שיטות מחקר וטכניקות כראוי ובצורה נכונה. לתרום תרומה משמעותית ידי להמליץ ​​שיפורים קיימים שדות המדע הנדסה כימית וטכנולוגיה. תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה ... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

סטודנט במוקדמות תוכל לנהל מחקר עצמאי, עם הדרכה מינימאלית, בשדה נבחר להנדסת חשמל, ולתרום ייצור ידע בתחום זה. ... [+]

סטודנט במוקדמות תוכל לנהל מחקר עצמאי, עם הדרכה מינימאלית, בשדה נבחר להנדסת חשמל, ולתרום ייצור ידע בתחום זה.

תוצאות מיון להפגין את הידע וההבנה של התחום / שטח של חקירה. החל שיטות מחקר וטכניקות כראוי ובצורה נכונה. תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

Baccalaureus Technologiae: הנדסה: חשמל, או הסמכה מקבילה של תקן מקביל.

הענקת התואר

MTech: ההנדסה: החשמלית תוקנה לסטודנטים שסיימו את העבודה בהצלחה.

[-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה זו תלמיד במוקדמות יהיה מוכשר ביישום ידע ייחודי בשיטת מחקר בסביבת מתכות, ובכך לתרום לצרכי המחקר ופיתוח של תעשיית המתכות וקהילת כרייה. סטודנט המוסמך תוכל להירשם ECSA ... [+]

ברמה זו תלמיד במוקדמות יהיה מוכשר ביישום ידע ייחודי בשיטת מחקר בסביבת מתכות, ובכך לתרום לצרכי המחקר ופיתוח של תעשיית המתכות וקהילת כרייה. סטודנט המוסמך תוכל להירשם ECSA בתור טכנולוג מקצועי.

תוצאות המיון וקריטריונים הערכה

הסטודנט במוקדמות צריך את היכולות הבאות:

ליזום ולבצע מחקר יישומים במגוון של פעילויות מתכות להשלמה מלאה. פונקציה ב באמצע לרמת הנהלה הבכירה בסביבת מתכות. תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה ... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם טכניקות פעולות משולבות, יחד עם ניתוח מתקדם ופתרון בעיות, על התמחות מיוחדת בתחום הנדסת תעשייה / ניהול תפעול, באמצעות מעורבות בפרויקט מחק ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם טכניקות פעולות משולבות, יחד עם ניתוח מתקדם ופתרון בעיות, על התמחות מיוחדת בתחום הנדסת תעשייה / ניהול תפעול, באמצעות מעורבות בפרויקט מחקר יישומים.

תוצאות המיון וקריטריונים הערכה

לערוך מחקר ופיתוח אזור מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום הנדסת תעשייה או לניהול התפעול.

תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

Technologiae Baccalaureus: הנדסת תעשייה, או הסמכה מקבילה של תקן מקביל.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, הסטודנטים יהיו אנשי טכנולוגיה אדריכלי מוסמכות / מתרגל שמסוגלים לנהל מחקר עצמאי ובלתי-תלוי לבצע שירותי אדריכלות מקצועיים בטכנולוגיה, עיצוב וניהול בציבו ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, הסטודנטים יהיו אנשי טכנולוגיה אדריכלי מוסמכות / מתרגל שמסוגלים לנהל מחקר עצמאי ובלתי-תלוי לבצע שירותי אדריכלות מקצועיים בטכנולוגיה, עיצוב וניהול בציבור ו / או פרטיים (פורמליים או לא פורמליים) מגזרים או השדות התמחו סביבה בנויה.

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: טכנולוגיה אדריכלית עם ציון ממוצע של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

המטרה העיקרית של טכנולוגיות מזון MTech היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמידים בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים ... [+]

המטרה העיקרית של טכנולוגיות מזון MTech היא להקנות לתלמידי חינוך מתקדם מיוחד והכשרה תוך עמידים בדרישות של מרכיב מחקר ספציפי כך שתלמידים יוכלו להשתלט על הכישורים ניסיוניים טכנולוגיים הנדרשים ויכול עבודת שטח דרושים כגון חדשנות, קבלת החלטות, חשיבה אסטרטגית וכישורים ארגוניים.

טכנולוגית מזון MTech מבוסס עבודת מורכב מחקר מקיף של אזור מיוחד בתחום ההתמחות, דיווח על ומוגשים בצורה של עבודה בסוף התכנית. המידה דורשת רמה גבוהה של ידע אינטלקטואלי תיאורטי ותובנה בבעיות הקשורות תחום הלימוד של חשיבה ביקורתית, ניסוח, ניתוח והערכה של בעיה ספציפית בתחום המחקר.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם את ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח מתקדם בפתרון בעיות כדי התמחות מיוחדת מדידות כמות, פיתוח נדל"ן ונושאים קרובים אחרים, באמצעות מעור ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם את ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח מתקדם בפתרון בעיות כדי התמחות מיוחדת מדידות כמות, פיתוח נדל"ן ונושאים קרובים אחרים, באמצעות מעורבות בפרויקט מחקר יישומים.

תוצאות המיון וקריטריונים הערכה

לערוך מחקר ופיתוח אזור מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום מדידות כמות ופיתוח רכוש.

תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

BTech: גיאודזיה כמות, או הכשרה מקבילה של תקן מקביל אוֹ תעודה גבוהה הלאומי: גיאודזיה הבניין ועוד ניסיון עבודה שאושר וסייגים שלאחר תעודה אחרות. סטודנטים נבחרים לפי שיקול דעתם אקדמית ואושרו תחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי מתקדם באזור מאוד מיוחד של בגדים, ולהפגין את כישורי ניתוח והערכה מורכבים, על מנת להרחיב או להגדיר מחדש ידע קיים כי יתרום ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי מתקדם באזור מאוד מיוחד של בגדים, ולהפגין את כישורי ניתוח והערכה מורכבים, על מנת להרחיב או להגדיר מחדש ידע קיים כי יתרום לקידום תעשיית הבגדים.

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: ניהול ביגוד עם ממוצע סימן של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

בחירה מבוססת על מצוינות אקדמית ו הצעת מחקר ראשונית, כפי שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם את ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח מתקדם לפתרון בעיות כדי התמחות מיוחדת בניהול הבנייה, רכוש ונושאים קרובים, באמצעות מעורבות בפרויקט ... [+]

הסמכה זו נועדה לאפשר לבוגרים ליישם את ידע / כישורים טכניים משולבים וניתוח מתקדם לפתרון בעיות כדי התמחות מיוחדת בניהול הבנייה, רכוש ונושאים קרובים, באמצעות מעורבות בפרויקט מחקר יישומים.

תוצאות מיון

לערוך מחקר ופיתוח אזור מיוחד ועוסק בהעברת הטכנולוגיה בתחום של ניהול הבנייה ופיתוח רכוש.

תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה

BTech: ניהול הבנייה, או הסמכה מקבילה של תקן מקביל אוֹ תעודה גבוהה לאומית: גיאודזיה בניין או פיקוח על בנייה, ועוד ניסיון בעבודה מאושר לימודי פוסט-תעודה אחרות. סטודנטים נבחרים לפי שיקול דעתם אקדמית ואושרו תחום הלימוד.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי עם הדרכה מינימאלית בשדה עיצוב קשור תעשייתי, ולתרום ייצור ידע בתחום זה. בעית המחקר, הצדקתה, תהליך ותוצאה מדווחת דיסרטציה ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לנהל מחקר עצמאי עם הדרכה מינימאלית בשדה עיצוב קשור תעשייתי, ולתרום ייצור ידע בתחום זה. בעית המחקר, הצדקתה, תהליך ותוצאה מדווחת דיסרטציה דוחות מחקר אחרים עולים בקנה אחד עם נורמות מקובלות מחקר ברמה זו.

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: עיצוב תעשייתי, עם ציון ממוצע של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ההסמכה שואפת לפתח מיומנויות אינטלקטואליות ומקצועיות, ומספקת לסטודנט ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. ... [+]

ההסמכה שואפת לפתח מיומנויות אינטלקטואליות ומקצועיות, ומספקת לסטודנט ההזדמנות להציג ראיות של עבודה מדעית עצמאית ומקורית. הסמכה זו תהיה נוספת לספק לסטודנט הזדמנות להציג יכולת ביישום שיטות מחקר רלוונטי, ואת ונכתב נכונה / או תקשורת בעל פה של תהליך המחקר הממצאים על מנת לשקף את תהליך המחקר וממצאים.

תוצאות המיון וקריטריונים הערכה

לערוך מחקר ופיתוח אזור מיוחד ועוסקים בהעברת טכנולוגיה בתחום מדידות כמות ופיתוח רכוש.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

ברמה זו, סטודנט במוקדמות יהיה כשיר ביישום ידע ייחודי בשיטת מחקר בסביבת מתכות, ובכך לתרום לצרכי המחקר ופיתוח של תעשיית metallurgic וקהילת כרייה. סטודנט המוסמך תוכל להירשם ... [+]

ברמה זו, סטודנט במוקדמות יהיה כשיר ביישום ידע ייחודי בשיטת מחקר בסביבת מתכות, ובכך לתרום לצרכי המחקר ופיתוח של תעשיית metallurgic וקהילת כרייה. סטודנט המוסמך תוכל להירשם ECSA בתור טכנולוג מקצועי.

תוצאות מיון

הסטודנט במוקדמות צריך את היכולות הבאות:

ליזום ולבצע מחקר יישומים במגוון של פעילויות מתכות להשלמה מלאה. פונקציה ב באמצע לרמת הנהלה הבכירה בסביבת מתכות. תנאי קבלה וקריטריונים לבחירה ... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לתרום תרומת מחקר משמעותית והערכה של ידע קיים בתחום המקצועי של עיצוב פנים והם מפגינים רמה גבוהה של השכלה כללית באזור המיוחד, החל מושגי יס ... [+]

לאחר שהושג סייג זה, תלמידים יוכלו לתרום תרומת מחקר משמעותית והערכה של ידע קיים בתחום המקצועי של עיצוב פנים והם מפגינים רמה גבוהה של השכלה כללית באזור המיוחד, החל מושגי יסוד לידע תיאורטי או להחיל מתקדם .

תנאי קבלה

Baccalaureus Technologiae: עיצוב פנים, עם ממוצע סימן של לפחות 65% או הכשרה מקבילה לעבר תקן מקביל, בהתאם להמלצת ועדת סטטוס ואושר על ידי דירקטוריון הפקולטה.

קריטריונים לבחירה

בחירה מבוססת על מצוינות אקדמית ו הצעת מחקר ראשונית, כפי שאושרה על ידי הוועדה המחלקתית.... [-]

דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי ההנדסה הבסיסיים ו / עיצוב וסינתזה, ועקרונות הקשורים לבעיות ספציפיות של החברה בכללותה. ... [+]

מנג בהנדסת חשמל אלקטרוני (מחקר - מבוסס)

מטרת ההסמכה היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי ההנדסה הבסיסיים ו / עיצוב וסינתזה, ועקרונות הקשורים לבעיות ספציפיות של החברה בכללותה. אחת המטרות העיקריות של תהליך זה הוא לפתח יכולת מתקדמת לנהל מחקר הנדסי יסודי באופן תלוי. הוא גם מקדם גישה ללימודי המשך.

תוצאות מיון

תוצאות ברמת יציאה: התלמיד המוסמך תוכל:

לזהות, להעריך, לגבש, לפרש, לנתח ולפתור בעיות פיתוח הנדסיות מחקר / יצירתי חדשנית ידי יישום ידע עקרוני למתמטיקה כלומר, מדע בסיסי למדעי הנדסה בתחום הנבחר של מחקר. לתכנן ולנהל פרויקטי מחקר הנדסי, הוכחת יסוד ידע, הבנה ותובנה על העקרונות, מתודולוגיות ותפיסות המהוות אחריות חברתית (לקהילות מקומיות ואחרות) מחקר / פיתוח בתחום הנבחר עיסוק במחקר. לעבוד ביעילות, בנפרד או יחד עם אחרים, כחבר צוות, קבוצה, ארגון הקהילה או בסביבות רבות תחומיות בתחום הנבחר של מחקר. ארגן ולנהל אותו / עצמה ופעילויות שלו / שלה בצורה אחראית, ביעילות, מקצועי ואתי, לקבל אחריות בגבולות שלו / שלה של יכולת, להפעיל שיקול דעת על בסיס ידע ומומחיות, הנוגעים בתחום המחקר. לתכנן ולערוך רמות החלימו חקירה, מחקר ו / או ניסויים על ידי יישום התיאוריות ומתודולוגיות מתאימות, ולבצע ניתוח נתונים מתאים ולפרשנות. לתקשר ביעילות, הן בעל פה והן בכתב, עם הנדסה במיוחד לחקור קהלים והקהילה בכללותה, ככל שהם מושפעים המחקר, באמצעות מבנה מתאים, הסגנון ותמיכה גרפית. השתמש ולהעריך שיטות מחקר מתאימה, מיומנויות, כלים ומידע טכנולוגיה ביעילות אנושות בפועל מחקר הנדסי / פיתוח, ולהראות הבנה ונכונה לקבל אחריות על השפעת פעילויות פיתוח / מחקר בין-תחומים על החברה והסביבה. בצע סינתזה של רכיבים, מערכות, עבודות, מוצרים או... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת ההסמכה היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי ניהול הנדסי יסודי / עיצוב וסינתזה ועקרונות הקשורים לבעיות מערכות ניהול ספציפיים של החברה בכללותה. אחת המטרות העי ... [+]

מנג בניהול הנדסה (הרצה)

מטרת ההסמכה היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי ניהול הנדסי יסודי / עיצוב וסינתזה ועקרונות הקשורים לבעיות מערכות ניהול ספציפיים של החברה בכללותה. אחת המטרות העיקריות בתהליך הזה הוא לפתח יכולת מתקדמת לנהל הנדסת מערכות יסוד ומחקר וניהול עצמאי. הוא גם מקדם גישה ללימודי המשך.

תוצאות מיון

תוצאות ברמת יציאה: התלמיד המוסמך תוכל:

לזהות, להעריך, לגבש, לפרש, לנתח ולפתור בעיות מחקר ופיתוח הנדסיים יצירה חדשן ידי יישום ידע עקרוני למתמטיקה כלומר, בסיסי למדע ו / או מדעי הנדסה וניהול בתחום הנבחר של מחקר. לתכנן ולנהל פרויקטים מחקריים ניהול הנדסי, הוכחת ידע בסיסי, הבנה ותובנה על עקרונות, מתודולוגיות ותפיסות המהווים אחריות חברתית (לקהילות מקומיות ואחרות) מחקר / פיתוח בתחום הנבחר עיסוק במחקר. לעבוד ביעילות, בנפרד או יחד עם אחרים, כחבר צוות, קבוצה, ארגון הקהילה או בסביבות רבות תחומיות בתחום הנבחר של מחקר. ארגן ולנהל אותו / עצמה ופעילויות שלו / שלה בצורה אחראית, ביעילות, מקצועי ואתי, לקבל אחריות בגבולות שלו / שלה של יכולת, להפעיל שיקול דעת על בסיס ידע ומומחיות, הנוגעים בתחום המחקר. לתכנן ולערוך רמות החלימו חקירה, מחקר ו / או ניסויים על ידי יישום התיאוריות ומתודולוגיות מתאימות, ולבצע ניתוח נתונים ופרשנות. לתקשר ביעילות, הן בעל פה והן בכתב, עם הנדסה במיוחד לחקור קהלים והקהילה בכללותה, ככל שהם מושפעים המחקר, באמצעות מבנה מתאים, הסגנון ותמיכה גרפית. השתמש ולהעריך המתאימים שיטות מחקר ניהול הנדסי, מיומנויות, כלים טכנולוגיית מידע ביעילות אנושות בפועל מחקר הנדסי / פיתוח, ולהראות הבנה ונכונה לקבל אחריות על השפעת פעילות מחקר / פיתוח על החברה והסביבה. להעריך מערכות, עבודות, מוצרים או... [-]
דרום אפריקה Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

מטרת התכנית היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי הנדסה מבניים בסיסי, תכנון וסינתזה לבעיות הנדסיות מבניות ספציפיות בחברה כללית. אחת המטרות העיקריות הוא לפתח יכולת ... [+]

מטרת התכנית היא לפתח מהנדס עם יכולות מתקדמות ביישום מדעי הנדסה מבניים בסיסי, תכנון וסינתזה לבעיות הנדסיות מבניות ספציפיות בחברה כללית. אחת המטרות העיקריות הוא לפתח יכולת מתקדמת לעשות מחקר הנדסי מבני בסיסי באופן עצמאי, ובכך לקדם ללימודי המשך.

תוצאות מיון

תוצאות ברמת יציאה: התלמיד המוסמך תוכל:

לזהות, להעריך, לגבש, לפרש, לנתח ולפתור בעיות מחקר ופיתוח בהנדסת מבנים יצירתי חדשן ידי יישום ידע עקרוני של מתמטיקה כלומר, מדע בסיסי במדעי הנדסה בתחום הנבחר של מחקר. לתכנן ולנהל פרויקטים מחקריים בהנדסת מבנים הוכחת ידע בסיסי בסיסי, הבנה ותובנה על העקרונות, מתודולוגיות ותפיסות המהוות אחריות חברתית (לקהילות מקומיות ואחרות) הנדסת מחקר / פיתוח בתחום הנבחר עיסוק במחקר. לעבוד ביעילות בנפרד או עם אחרים כחבר צוות, קבוצה, ארגון, וקהילה או בסביבות רבות תחומיות בתחום הנבחר של מחקר ארגן ולנהל אותו / עצמה ופעילויות שלו / שלה בצורה אחראית, ביעילות, מקצועי ואתי ולקחת אחריות בגבולות שלו / שלה של יכולת להפעיל שיקול דעת בקנה אחד עם הידע והניסיון, הנוגעים בתחום המחקר לתכנן ולערוך רמת חלי חקירות, מחקר ו / או ניסויים על ידי יישום התיאוריות מתאימות ומתודולוגיות ולבצע ניתוח נתונים ופרשנות לתקשר ביעילות, הן בעל פה והן בכת