University of Koblenz-Landau

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת קובלנץ-לנדאו היא אוניברסיטה צעירה, בגודל בינוני. בשנת 1990 באוניברסיטה יצאה מהמכללה להכשרת מורים לשעבר. במחקר ובהוראה בינתיים מאורגנים בשלושה תחומים תחומיים קשורים הזכאים "לימוד", "חברה" ו- "איכות סביבה".

הפרופיל שלנו למידה:

יש אוניברסיטת מקום בולט בחינוך והכשרת מורים בריינלנד-פאלץ. זה הוא האוניברסיטה היחידה שמציעה קורסים להכשרת מורים לכל סוגי בית הספר. יכולת ליבה זו מאפיינת הפרופיל של האוניברסיטה. תכונות עיקריות הן גם שילוב של חינוך וההוראה מתודולוגיה, חשיבות רבה למקומות ומעבדות בית הספר, כמו גם את הקישור של תאוריה ופרקטיקה בכיתה, למשל חוגים, באמצעות רשתות קמפוס בית הספר.

חברה:

אזור נושא זה מאופיין במדעי הרוח, לימודי תרבות ומדעי חברה, שבו בשפות, אמנות ותרבות מסוימות, פוליטיקה והכלכלה מנותחות. אזור הנושא מתאפיין גם בפסיכולוגיה (אחד ממדעי החברה), כמו גם על ידי מדעי מחשב, אשר מייעל ובדיקות שירותים מבוססי IT מקיפים שפותחו על הערך המעשי שלהם לאנשים.

סביבה:

שלוש גישות מדעיות לאפיין אזור נושא זה. גישת מדעי החיים מעלה את הנושא של הסביבה מנקודת מבט מדעית, ואילו מדעי מחשב עוסק בעולם הדיגיטלי, ומדעי הרוח וחברה להבין את העולם במונחים של תרבות וחברה.

מחקר ולימודי המשך העלייה במספר תלמידים מוכיחה כי שני הקמפוסים קובלנץ ולנדאו הם מקומות פופולריים ללמוד. מספר הסטודנטים גדל פי שלושה מאז 1990. בינתיים יש כ -15,000 סטודנטים בתוכניות, מחציתם בקובלנץ, את החצי השני בלנדאו. בהשוואה לאוניברסיטאות, הוראה גדולה מאוד ולומד מתנהל במבנים לניהול בקובלנץ ולנדאו, שמטפח קהילת סטודנטים הרבה יותר קרובה, כמו גם קהילת מורה-תלמיד-לסרוג קרוב. האוניברסיטה מציעה מומחי עתיד ומנהלים במגוון רחב של התואר הראשון ותוכניות שני בחינוך, מדעי חברה, לימודי תרבות, מדעי הרוח ומדעי חיים וכן מדע פסיכולוגיה ומחשב. הליבה המסורתית של הוראה באוניברסיטה היא התוכניות להכשרת המורים שלה לכל סוגי בית הספר.

בתחום לימודי המשך מגוון מתוחכם של תוכניות לימוד, תוכניות לימוד למרחקים, כמו גם סמינרים פותח עבור עבודה משתנה וסביבה מקצועית. רוב התוכניות והקורסים מוצעים נועדו להיות בשירות באופי, ובכך מאפשרים לתלמידים לשלב את שני עבודה ומחקר. תוכניות אלה נבנות באופן עקבי על והרחיבו.

העברת מחקר וידע מחקר מתבצע בקבוצות עבודה צמודות ארצי ובינלאומי. אוניברסיטת קובלנץ-לנדאו גם עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם שותפים באזור המקומי. מה שמאפיין את מערכת היחסים המאוזן בין מחקר התיאורטי והיישומים. אזורים הנוכחיים של מחקר כוללים חינוך, סביבה, מדעי מחשב, כמו גם את מדעי הרוח וחברה, המבוסס על שלושה תחומים של האוניברסיטה.

העברת הטכנולוגיה היא אחת המשימות של האוניברסיטה המרכזיות ומאפשרת ניצול השיטתי ומתוכנן של בכלכלה, הפוליטיקה והחברה ידע מדעי וטכנולוגי חדש. האוניברסיטה של ​​קובלנץ-לנדאו גם מקדמת את העסק של חברות סטארט-אפ באקדמיה ובפיתוח של תרבות יזמית.

Internationalisation האופי הבינלאומי של מחקר והוראה, כמו גם חיים באוניברסיטה הוא תכונת איכות של אוניברסיטה מודרנית. האוניברסיטה של ​​קובלנץ-לנדאו רוצה גם להרחיב ולהעמיק את הכיוון הבינלאומי שלה. היום זה הוא חיוני לא רק בכלכלה העולמית, אלא גם ברמה לאומית. Internationalisation היא משימה בין-תחומית מול האוניברסיטה בכל התחומים ובכל הרמות. על מנת לדחוף את התהליך הזה יותר קדימה, מספר פרויקטי מחקר הבינלאומיים והסכמי שיתוף פעולה צריך, למשל, להיות מוגבר, ומספר חילופי סטודנטים יוצאים, כמו גם אלה נכנסים צריך להיות מורם. זה צריך, בנוסף, להיות בשילוב עם גידול במספר תוכניות לימוד אוריינטציה בינלאומית.

קידום אקדמאים צעירים קידום אקדמאים צעירים הוא אחת המשימות ותחומי אחריות הליבה של האוניברסיטה. האיכות של האקדמאים הצעירים שלנו היא לא רק גורם משמעותי בשיפור פוטנציאל המחקר של האוניברסיטה, אבל זה גם באותו הזמן חיווי הנוכחות של האוניברסיטה והמוניטין. מכללות ובתי ספר למוסמכים, כמו גם מרכז דוקטורט בינתחומי כל הוקמו כדי לקדם את האקדמיה צעירה נוסף, ומגוון זה של צעדים הוא יורחב בעתיד.

אוניברסיטת Pro-משפחה האוניברסיטה מחויבת לעקרונות של אוניברסיטה פרו-משפחה. גברים ונשים המועסקים באוניברסיטה צריכים להיות מסוגלים לשלב עבודה, לימודים, והחינוך של ילדים או הטיפול של קרובי משפחה. האוניברסיטה לפיכך נקטה צעדים כדי להשיג מטרה זו, למשל, במתן שירותי טיפול בילדים והכנסה של שעות עבודה גמישות, או על ידי קידום תוכניות תמיכה ספציפיות.

אוניברסיטה אחת - שלושה מקומות תכונה של האוניברסיטה אחת מסוימת היא המבנה הארגוני שלה. קובלנץ ולנדאו הם מרכזים להוראה, מחקר ולימודי המשך. הקישור של הארגון כולו המרכזי הוא משרדו של הנשיא במיינץ, שבו מועצת המנהלים של האוניברסיטה וכמה תחומים של הממשל המרכזי שלה ממוקמים. בקובלנץ, מחקר וההוראה מתקיימים בארבע פקולטות בקמפוס מודרני, הנמצא במרחק של זריקת אבן מגדות הנהר המוזל. האוניברסיטה בלנדאו גם מורכבת מארבע פקולטות, והקמפוס העיקרי הוא להיות מורחב עם אתרים נוספים באוניברסיטה ומסביב לעיר של לנדאו.

מיקומים

קובלנץ

University of Koblenz-Landau (Campus Koblenz)

כתובת
Rhabanusstraße 3
55118 קובלנץ, ריינלנד-פאלץ, גרמניה
טלפון
+49 (0)261 287-0

לנדאו

Universität Koblenz-Landau (Campus Landau)

כתובת
University of Koblenz-Landau (Campus Landau)
Fortstraße 7

76829 לנדאו, ריינלנד-פאלץ, גרמניה
טלפון
+49 6341 2800

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך