SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חדשנות תואם שיתוף פעולה

Die SRH Hochschule für Logistik והאם כלכלי יש לה פרופיל ברור: אנחנו מתאמנים מנהיגים לשוק העבודה הולך וגדל של שירותים טכניים הקשורות לעסק. יש לנו להציב במוקד המחקרים שלנו על תעשיות מבטיחות.

צעיר, מודרני ומכוון לעתיד

האוניברסיטה הפרטית, מוכר-המדינה נוסדה בשנת 2005. בגלל איכות האורינטציה והכשרה המיוחדת שלנו בתחום לוגיסטי ואנרגיה, אנחנו שחקן מרכזי בנוף ההשכלה הגבוה בNRW והנדסת תעשייה.

Die SRH Hochschule Hamm הוא חלק מרשת ארצית של אוניברסיטאות פרטיות של SRH שבצעו מודל נפוץ, אבל יש לי פרופילים מדעיים עצמאיים. החומר מיוצר על ידי הנהלות אוניברסיטאות עם המודל המוביל המשותף של אוניברסיטאות SRH היה החלטה של ​​24 הסנאט יולי 2008 הנכללים בצו הבסיסי לSRH Hochschule Hamm. המטרה של אוניברסיטאות SRH הוא זכאי לצעירים מוכשרים במיוחד בתוכניות לעתיד ולהוביל לכישורים ארציים מוכרים המספקים להם הזדמנויות קריירה טובות יותר בשוק העבודה. במקביל אוניברסיטאות SRH רוצים לעודד ולתמוך בהם בהתפתחות שלהם לאישים עצמאיים, ריבוניים. בנוסף, אוניברסיטאות SRH רוצים לתרום לחדשנות והכשרה בעסקים ובחברה באמצעות מחקר יישומים והכשרה מדעית בפרופילים שלהם.

SRH Hochschule Hamm להלן הצהרת המשימה הבאה כדי להשיג את מטרותיהם האקדמיות.

המחויבות הראשונה לחופש אישי

אנו מאמינים כי חופש אישי הוא נשמת אפה של חברה תוססת, דינמית ודמוקרטית. זה, למרות שמובטח על ידי החוקה, אינו מצרך שנופל מהשמים, אבל יש להילחם עליו שוב ושוב, וטענו חדש. לפיכך, אנו מייחסים חשיבות רבה לסגל ולסטודנטים הרואים את עצמם כ, אישים חופש-מודע עצמאיים ועורך דין באומץ להגנה וההגנה של חירויות אזרח וזכויות יסוד, שתמיד מכבדת את חירותם של אחרים.

השני. דגש על הגדרה עצמית

אנו מאמינים כי יצירתיות אנושית ומקורי ואישיות יכולות רק להביא להגשמה מלאה כאשר הם יכולים לפתח ולהתאים אישית את תכניתם של חיים אפשריים באופן עצמאי. לכן אנו מעודדים האוניברסיטה שלנו בהגדרה העצמית ופיתוח עצמי של הפרט, ד. h. ליכולת ליצור דעות משלהם המבוססות על עובדות, לבוא לבעלי wohlabgewogenen החלטות ולייצג אותם בכוח ובשליטה עצמית.

III. קידומה של אחריות אישית בקשרים חברתיים

אנו מקווים כי אחריות אישית, מחויבות ויוזמה פרטית מתאימות יותר מאשר ההסתמכות על מבנים ופתרונות קולקטיביים להובילו חיים ונחרצים ואחראי מבחינה חברתית, כמו גם לקידום טוב הכלל. כל אדם הוא אישיות ייחודית ובו בזמן תמיד גם יצור חברתי. לכן אנו מעודדים את התפתחותם של התלמידים ואנשי צוות שלנו לחשוב באופן עצמאי ופועלים אנשים שפעילים לעצב את גורלם באופן עצמאי ועם ביטחון ביכולות שלהם ובשותפות עם אחרים.

IV. סובלנות ופתיחות מחשבתית

אנו מקדמים בברכה את כל העובדים וסטודנטים, ללא קשר למוצא האתני, הדתי והחברתי שלהם בברכה העומדת בדרישות הטכניות שהוטלו עליו, חבריו נפגשו עם סובלנות וכבוד ולכבד את הערכים של הצהרת הכוונות שלנו בעבודתה באוניברסיטאות שלנו. אנו עומדים על כך שהתלמידים שלנו לצבור ניסיון בינלאומי ויכולת בין-תרבותית.

V. כיבוד העצמאות

אנו מעניקים תשומת לב לצד פוליטי, דתי ואידיאולוגיה ניטראלית של אוניברסיטאות SRH ועצמאותם מאינטרסים כלכליים של צדדים שלישיים במטרה לשמר את האווירה של עצמאות מחשבתית וגיוון שבו יש לי סגל וסטודנטים רעיונותיהם ודעותיהם באופן חופשי לפתח, לייצג והוא יכולים לממש.

VI. סנגור של כלכלת שוק חברתית ותחרות

את המשימה שלנו היא כלכלת השוק החברתית, המשלבת את חופש הפרט, את הדינאמיקה של הון כלכלי וחברתי יחד. אנו מאמינים שאחד מפטרנליזם מדינת כלכלת שוק החופשי אפשרית עם אלמנטי תמיכתה חופש התקשרות, רכוש פרטי ותחרות הוא טוב יותר מכל מערכת אחרת מתאימה כדי לקדם את שגשוגו של הפרט, הזדהות עם זולת, וצדק בחברה. לכן אנו רוצים לעשות עם ובאוניברסיטות שלנו לתרום להבנה, שימור וחיזוק כלכלת השוק במדינה שלנו ולאפשר לתלמידים שלנו להוכיח את עצמם בהצלחה בתחרות בשוק העולמית ובכך האחריות חברתית להיות מודע.

VII. מנהיגות יזמית של האוניברסיטה

אנו בטוחים שהאוניברסיטות שלנו את הערכים הנ"ל יכולים רק לחיות ולהיענות לדרישות המדעיות שהוטלו עליהם גמישות יותר, מהיר יותר וטובות יותר ולפגוש אותם כשהם מנוהלים כעסק. זה דורש יזמים חזקים שמוכנים לקחת אחריות אישית לרווחתם של החברה הופקדה לחפש הדרכים שלהם להצלחה וזה גם אז ללכת כשזה כרוך בקשיים והתנגדויות. הם רואים את העקרונות של ממשל תאגידים טוב ועמידה.

מיקומים

חאם

כתובת
Platz der Deutschen Einheit 1

59065 חאם, נורדריין-וסטפאליה, גרמניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך