PFH Private University of Applied Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

PFH Private University of Applied Sciences , שנוסדה בשנת 1995, היא אוניברסיטה מוכרת המדינה המתמקדת בהכשרה וחינוך של מנהלים ומומחים עתידיים בטכנולוגיות מפתח. העיסוק הוא במרכז כל מאמציה. הפילוסופיה של האוניברסיטה היא כי שליטה אישית, מצוינות אקדמית, ידע מעשי וניסיון הם חיוניים כדי להפוך למקצוען אחראי. זה יכול להיות מושגת רק באמצעות תשומת לב אישית בשילוב עם הוראה מבוססת תיאורטית הוראה מוכוונת. עם שירותי קריירה ואימון, כמו גם הדרכה אישית המשולבת במבנה האוניברסיטה, כל תוכניות הלימוד מאופיינות ברלוונטיות המעשית והכלכלית שלהן, בבנאליות שלהן ובכוונה ברורה כלפי הקריירה.

PFH מציעה סך של 17 בקמפוס או למידה מרחוק תוכניות לימוד בעסקים, הנדסה, פסיכולוגיה, טכנולוגיה ובריאות ברמה הן רווקים והן של המאסטר. יותר מ -2,200 סטודנטים לומדים בקמפוס בגטינגן, בהאנסקמפוס סטיד או בברלין או באחד מ -12 מרכזי הלמידה מרחוק הממוקמים בגרמניה ובאוסטריה. הודות לתכניות הלימודים המאורגנות ביעילות, בפועל ובכוונת השוק, בוגרי PFH מבוקשים עם חברות. 99% של אנשי מקצוע צעירים PFH להתחיל את עבודתם מיד לאחר סיום הלימודים. האוניברסיטה נמצאת בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים אקדמיים, מכוני מחקר ועסקים פרטיים ברמה הלאומית והבינלאומית, ובכך מהווה פלטפורמה אידיאלית לחילופי ידע בין-תחומי ולימוד מוכוון-פרקטיקה.

קמפוסים ותחומי לימוד

קמפוס גטינגן

עסקים | בריאות טכנולוגיה אורתוביון

פסיכולוגיה ופסיכולוגיה עסקית

קמפוס PFH גטינגן מציע את כל היתרונות של אוניברסיטה קטנה ודינמית בסביבה מעוררת ההשראה של אחת מערי האוניברסיטה המפורסמות ביותר בגרמניה. מבורך עם אוכלוסייה צעירה של 125,000 אנשים, 30,000 מהם סטודנטים, היום, גטינגן הוא נקודה חמה במחקר. בעיר יש רבים R

PHH האנסקמפוס סטאד

הנדסה | עסקים

PFH Hansecampus Stade ממוקם ב CFK-Valley, אשכול מוביל בעולם של טכנולוגיית פחמן מחוזק סיבי פחמן (CFRP), והוא כולל 3,000 מ"ר של אולמות הרצאות, כנסים וחדרי סמינרים, ומעבדות המדינה- of-the-art. דף הבית של פעולות מפתח של איירבוס ויותר מ -100 חברות אירופיות אחרות בתחום של חומרים מרוכבים, כל שלבי תהליך שרשרת CFRP כולל R

קמפוס ברלין

עֵסֶק

לעיר הבירה של גרמניה יש יותר להציע מאשר רק את ההמולה של הפוליטיקה הפדרלית: מתוך רשת עסקית מאוחדת כדי outvagable תרבותי שלא יתוארו, מחיי לילה ללא הפרעה קונצרטים הצהריים, ברלין יש כל דבר בעולם האמיתי בעולם יכול לשאוף. הקמפוס ברלין מציע תשתית מודרנית במיקום מעולה. בהתאם למדיניות שלנו לספק לסטודנטים הדרכה אישית, הקמפוס ותוכניות הלימודים מיועדים לקבוצות קטנות. תוך כדי השתלמות מתשומת לב אישית בקמפוס, הודות לשיתופי הפעולה השונים של האוניברסיטה, הסטודנטים נהנים גם משירותי איגוד הסטודנטים בברלין ויש להם גישה למתקנים אחרים, כגון ספריית האוניברסיטה של TU Berlin.

PFH Studyworld

עסקים | פסיכולוגיה ופסיכולוגיה עסקית

PFH המחקר בעולם הוא מושג ייחודי. סטודנטים מכירים את האוניברסיטה אשר העבירה שנים של ניסיון ומומחיות בתוכניות לימודי הקמפוס לתכניות למידה מרחוק, ובכך מבטיחה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר להוראה. התוכניות שלנו משלבות את כל האלמנטים החיוניים לקריירה מוצלחת. בעוד שפרופסורים במשרה מלאה ומרצים מנוסים בתעשייה מבטיחים את הצטיינותם האקדמית של התכנית ואת הרלוונטיות המעשית שלהם, תפיסת הלמידה המבוגרת בוגרת מספקת לתלמידים את הגמישות הנדרשת. תפיסת הלמידה המשולבת של PFH משלבת שילוב מוכח של שיטות הוראה שונות, 12 מרכזי למידה מרחוק הפרוסים ברחבי הארץ, הקמפוס הווירטואלי ומגוון של שירותי סטודנטים שנועדו לסייע לסטודנטים בארגון מחקריהם החוץ-מקצועיים.

PFH הבינלאומי

בינאום האוניברסיטה מאופיין במספר גדל והולך של שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם. שיתוף הפעולה כולל חילופי סטודנטים וחברי סגל, מחקר ותוכניות פרס כפול. בשאיפה להציע לתלמידיה אפשרויות רבות נוספות לצבור ניסיון חיוני בחו"ל באמצעות שותפיה הבינלאומיים בתעשייה ובאקדמיה, PFH מחויבת להרחבת הרשת.

מיקומים

ברלין

כתובת
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

ברלין, ברלין, גרמניה

סטייד

כתובת
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

סטייד, סקסוניה התחתונה, גרמניה

גטינגן

כתובת
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

גטינגן, סקסוניה התחתונה, גרמניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך