OnCampus

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי oncampus?

oncampus נותן לך את ההזדמנות כדי מכללות מדינה נבחרות לכבוש למידה מרחוק באינטרנט במשרה חלקית וקורסי הדרכה מקוונים. אנחנו חברה בת 100% של אוניברסיטת אפלייד למדעים ליבק ופיתחנו בלמעלה מ 15 שנים של היסטוריה חברה להפוך לספקית מגה האירופי ב e-learning.

עם צוות של 70 אנשים במשרה חלקי תוכניות תואר מקוון קורסים מקוונים מדעים מפותחים בליבק, פעלתי ומשווקים. התוכניות לשלב את הכישורים של יותר מ 150 פרופסורים, חברות ומוסדות. פתיחת האוניברסיטות לקהלים חדשים וצורות חדשות של שיתוף פעולה הן בלב האסטרטגיה הדיגיטלית שלנו. זה כולל שיתוף הפעולה שלנו עם האוניברסיטות של האוניברסיטה הווירטואלית המשולב למדעי יישומית.

אבטחת איכות ותעודות

את ההרשמות כמובן הוכפלו ואף יותר באמצעות תוכניות תואר חדש ומספר הולך וגדל של סטודנטים בחמש השנים האחרונות. אז שנפגשנו צרכים וציפיות של לקוח ככל האפשר, את תהליכי oncampus מותאמים זמן מאושר על ידי ISO מערכות ניהול איכות 9001 תקנים. בנוסף, יש לנו הסמכה לתקן ISO 29,990, אשר לשיטתי התהליכים הספציפיים של שירותי למידה והערכה. הקמנו מותגים חשובים נוספים עבור מיצוב הקיימא של oncampus בסביבה התחרותית.

הפיתוח שלנו

2001 הוקמו אונ' וירטואלית למדעים מדוייקים, מדעי מחשב התוכניות ראשונות באינטרנט התחל מדיה והנדסת תעשייה

2003 oncampus GmbH הינה ספקית השירות של רשת האוניברסיטה

2005 התחלה של הדרכה מקוונת עבור מיומנויות רכות

2009 התחילו קורסים מקוונים במנהל עסקים ובמדעי מחשב

2011 השקת המשך הכשרה מקצועית בתחומי ה- IT, כימיה, LifeSience

2013 מאסטר באינטרנט במשרה חלקית לתואר במנהל עסקים ומדעי המחשב

2014 ניסוי שלב LINAVO "למידה ברשת, לטפס על הקרקע" - ההכשרה חדשה עבור הנדסת מכונות, מזון, תיירות ותעשייה ימית

עד 2017. פיתוח ויישום של 10 נוספים ראשון של תוכניות תואר שני, להגדיל באופן משמעותי את שיעור התלמידים מקצועי, שיתוף פעולה אסטרטגי עם תעשיית בפיתוח שירותים חדשים

2020 כ 50 MOOCs חדשים, הגדלת המשתתפים MOOC למעל 100,000

מה oncampus מציעה בתחום למידה מרחוק?

ניתן לרכוש הראשון שלך או תואר השני oncampus בלמידה מרחוק. בשנות ה קורסים מקוונים המדעית תוכל להשלים עם תעודה באוניברסיטה.

תואר ראשון:

אזור ראשון אתה יכול לבחור בין לימודים במנהל עסקים, הנדסה תעשייתית, מדעי המחשב ומדעי המחשב עסקים ומדיה.

תואר שני:

במקטע מאסטר, ניתן לבחור בין מדעי המחשב מדיה קורסים להנדסת תעשייה (רצופות).

המשך לתואר שני:

תוכניות התואר שני המתקדמת מבוססות על ניסיון מקצועי. אתה יכול להגדיר את תוכניות תואר שני במנהל עסקים, מדעי המחשב כלכלה להנדסת תעשייה (המשך) איתנו.

קורסי הדרכה מקוונים:

אנו מציעים מגוון רחב של קורסי הכשרה אשר ניתן להזמין באינטרנט איתנו. אנו מציעים קורסים (מיומנויות רכות), טכנולוגיה ועסקים בתחומי תזונה, מדעי מחשב, תכנון קריירה, ניהול, תעשייה ימית, טכנולוגיה רפואית, מדיה מקוונת, כישורי מפתח.

הדרכה מקוונת חובה

בנוסף, מציע oncampus באינטרנט הכשרת חובת היגיינה מזון, בקרת זיהום ובטיחות בעבודה. אז הכשרה נוספת שלך עבור העובדים שלך / בתוך מתעשיית המזון יכול להיות בקלות, במהירות ובזול, ולבצע בו במקום.

ספק שירות

GmbH oncampus פועלת כספקית שירות בתחום e-learning ומפתחת, פועלת ומפיצה במשרה חלקית תוכניות תואר מקוונים קורסי השתלמות עבור אוניברסיטאות, עסקים ומוסדות.

עבור כל המשימות בתחום oncampus e-learning בעיסוק הוא השותף שלך. אל תהסס לפנות אלינו!

הצהרת הכוונות שלנו

מי אנחנו - מה המשימה שלנו?

המכון שירותי למידה ליבק FH ואת GmbH oncampus להשתמש באינטרנט ומולטימדיה לפתוח אוניברסיטת קבוצות היעד החדש: אנחנו עוזרים לאנשים, הן כדי לשמור על יכולת התעסוקה לטווח ארוך שלהם ולשפר וכדי לקבל בחזרה חינוך או עבודה.

Fachhochschule ליבק ו oncampus בתה פיתחו כך בהצלחה הספקים המובילים באירופה בתחום של למידה מרחוק באינטרנט מאז 1997

מה שאנחנו מאמינים בו?

שיתוף פעולה ויצירת קשרים הם העקרונות המנחים של מעשינו. אנו מודעים לאחריות שלנו עבור שלנו Kund_innen, Partner_innen ו Mitarbeiter_innen ולפעול בהתאם. אנחנו עם ראש פתוח, ראש פתוח וידידותי.

אנו עובדים באופן מקצועי מוכוון פתרון. פתרונות טכניים חדשניים שאנו מפתחים ומשתמשים כדי לכל החיים, בפרט להעביר למידה תוך כדי עבודה. אנו רואים ההטרוגניות כהזדמנות.

מי הם הלקוחות שלנו?

ההתמקדות של לומדי פעילותנו אשר משתמשים הזדמנויות ההכשרה שלנו זמינות. אנחנו עובדים לאומיים והן ברמה בינלאומית עם אוניברסיטות, חברות ומוסדות על מנת לאפשר כמה שיותר אנשי הגישה לחינוך איכותי כדי לעזור להם להצליח בפיתוח כישוריהם.

מהן המטרות שלנו?

אנו מספקים זמן ולמידה עצמאית, שיתופי מיקום. לשם כך, אנו באופן עקבי להשתמש האפשרויות של האינטרנט עבור תוכניות חינוכיות ושירותי תומכים אופטימליים ללימודי המשך.

כדי לענות על הביקוש הזה, אנו משתפים פעולה עם אוניברסיטאות לאומיות ובינלאומיות ושותפים אחרים. נשיג את המטרות שלנו באמצעות פיתוח מתמשך ואבטחת מוכווני שוק, חדשניים, תהליכי איכות גבוהות ומוצרים. אנו משתמשים במערכת ניהול משולבת.

אנחנו ננגן מבניים עם להבטחת התחרותיות ארוכות הטווח של FH ליבק בשוק החינוך לאומי ובינלאומי ולהרחיב.

מה אנחנו יכולים?

עיצוב עבור אוניברסיטאות, לפתח, ליישם ולהפעיל תוכניות תואר באינטרנט במשרה חלקית והכשרה נוספת המבוססת על מתודולוגיה ותשתיות e-learning שלנו.

לומד אנו מאפשרים לימודים מקוונים והכשרה נוספת. חברות אנו מציעים גם הדרכה מקוונת אישית סטנדרטית.

איפה זה נוכל לבנות?

ההצלחה שלנו היא צוות מוטיבציה, מסורים מוסמך. יש לנו מומחיות רחבה ועמוקה בטכנולוגיות תקשוב ללימודי המשך המתודולוגיה הוראה וניהול של ארגון לומד.

אנו מפעילים פיתוח אנשי אוריינטציה מתמשך, ארוך טווח. אנחנו עובדים עם תהליכים סטנדרטיים, יעילים על מנת להציע מוצרים ושירותי חינוך איכותיים כלכלי עמידים בשוק. אנו משתמשים בפרויקטים אסטרטגיים כדי לפתח מוצרים ותהליכים חדשניים.

מיקומים

גרמניה מקוונת

כתובת
גרמניה מקוונת, גרמניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: