קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1991, שמה של האוניברסיטה כבר מזמן לסימן היכר של השכלה אקדמית קול, מחקר יישומים ובמשך סטודנטים מחויבים.

המחקר המעשי ומתקנים מעולים למשוך סטודנטים ללא הפוגה. הם לא להעשיר רק בזמן הלימודים בערים מגדבורג ו Stendal - הרוב נשאר גם לאחר השלמת באזור ומספק עבור החידושים לטובת העסק והחברה.

למה ללמוד באוניברסיטת מגדבורג-Stendal?

קרא מדוע מחקר או סמסטר חילופי באוניברסיטת מגדבורג-Stendal הוא הבחירה הנכונה עבורכם.

אונ' צעירה

יש להם עם אוניברסיטת מגדבורג-Stendal הרבה במשותף. לדוגמא, המכללה נוסדה בשנת 1991 ולכן היא בגילך.

קורסים חדשניים

כמו שאתה חושב על לימודים בחו"ל, אתה כנראה מתלהב דברים חדשים. מושלם! האוניברסיטה מציעה קורסים חדשניים כגון בלימודי הגיל יישומית, בטיחות מתורגמן ביטחון סימן.

שפה ותרבות

מכיוון שאתה יכול לקרוא את זה, למדת לפחות אחד בשפה זרה, כלומר גרמנית. נהדר! האוניברסיטה מציעה הזדמנויות רבות לשפר את כישורי השפה שלך באמצעות הדרכה בשפה ולהרחיב האופקים שלך באמצעות אירועי תרבות.

בלב גרמניה

המיקום המרכזי של שני אתרים מאפשר גישה מהירה אל ברלין, האנובר או לייפציג.

מחקר מעשי

אם אתה צריך ללמוד שיעורים תיאורטיים מאוד במהלך שעות הלימודים, לנתק למידה אינטראקטיבית סביר לפני תיאורטי בלבד. סופר! אוניברסיטת מגדבורג-Stendal מסתמך על מחקר מעשי, המקשרת את הסילבוס תיאורטי עם התנסות מעשית.

עלויות נמוכות

מכיוון שאתה בקרוב להתחיל בחי התלמיד שלך, חושב כנראה תקציב הסטודנט שלך. אין בעיה! דמי סמסטר באוניברסיטת מגדבורג-Stendal נמוכה ומאפשרת לך, למשל, ב מגדבורג חופשי להשתמש בתחבורה ציבורית. בנוסף, אפשרויות הדיור במגדבורג Stendal למדי מתומחרות באופן סביר ובאיכות טובה.

ירוק קאמפי

כפי שאתה תתחיל בקרוב חיי הסטודנט שלך, אתה כנראה מצפה קצת כיף. בואו נלך! מגדבורג ו Stendal הם ערים המציעות הרבה לסטודנטים: מועצת התלמידים מארגנת מסיבות, הצעת הספורט באונ' היא גדולה קמפוס ירוק מזמין אתכם אחרי השיעור כדי להירגע.

התוכניות מועברות ב:
גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:


Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

... [+]

תחילת הלימודים התכנית מתחילה בסמסטר חורף ובקיץ. מועמדים בעלי תעודה זרה חלים עד 31 במאי (סמסטר חורף) או 30 בנובמבר (סמסטר קיץ) באמצעות eI.

תוכנית המאסטר מופעלת כתכנית משותפת לתואר שני על ידי אוניברסיטת מגדבורג, אוניברסיטת סטנדאל למדעים יישומיים, יחד עם אוניברסיטה דה לה קורוניה / ספרד. הסמסטר הראשון נלמד באוניברסיטת La Coruña ואת הסמסטר השני באוניברסיטת Magdeburg-Stendal למדעים יישומיים. הסמסטר השלישי הוא סמסטר ב 'באחת משתי האוניברסיטאות הקרובות באוניברסיטאות אחרות או בחברות / מוסדות. ... [-]

גרמניה Magdeburg
בקשת מידע
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית