Ludwig-Maximilians-University Munich

Introduction

Read the Official Description

לודוויג-מקסימיליאן-אוניברסיטה או LMU, האוניברסיטה בלב מינכן, מהווה את הנוף האורבאני ויש קמפוסים ברחבי העיר. LMU מינכן הוא אחת האוניברסיטאות המובילות באירופה. נשיאה על מסורת שהולכת אחורה יותר מ -500 שנים, LMU מציע תוכניות לימודים מאתגרות ומספק סביבה אידיאלית למחקר ברמה העליונה. LMU קישורים מצוינות אקדמי עם איכות חיים עירונית וערך נופש ייחודי, כ -50,000 תלמידים.

עם כ -7,500 תלמידים חיצוניים של יותר מ 125 מדינות, LMU הוא הבית האקדמי של רוב הסטודנטים הזרים בגרמניה. 70% מתלמידים אלה באים מאירופה, 20% מאסיה ו -7% מצפון אמריקה והדרום. כל התלמידים האלה, שמגיעים מחו"ל, תורמים יחד עם המדענים הבינלאומיים לגיוון בתרבות של האוניברסיטה.

יש LMU מינכן מסורת ארוכה כאוניברסיטת מחקר אירופאי ברמה העליונה, הפגינה באופייה הבינלאומי ואזוריה של שיתוף פעולה אקדמי ממחקר להוראה ולחילופי סטודנטים באופן ברור. האוניברסיטה הייתה חבר מייסד של הליגה של אוניברסיטאות מחקר אירופאיות (LERU), האוניברסיטה הבינלאומית של ונציה (VIU), גרמנית האקדמית שירות ההחלפה (DAAD) והמרכזים אקדמיים בוואריה הבינלאומית. במסגרת תוכניות הניידות ומענק המוצלחות של האיחוד האירופי, LMU מינכן לוקח חלק בתלמיד ארסמוס ותוכניות חילופי מרצה, תוכניות ארסמוס מונדוס, ופרויקטים למדינה שלישית באיחוד האירופי.

LMU מינכן גם משתף פעולה עם אוניברסיטאות שותף רבות מחוץ לתוכניות איחוד אירופי בשיתוף פעולה הדוק. בסך הכל, LMU שומר על הסכמי שיתוף פעולה המבוסס על סגל עם מעל 400 אוניברסיטאות ברחבי העולם שותף המסדירות אזורים מאנשי קשר אקדמיים וחילופי סטודנטים לעיצוב של תוכניות תואר משותפות. שיתופי פעולה ופעילויות חליפין בסיבוב רמת פרט וכיסא מהרשת הבינלאומית המלוכדת. בנוסף, שיתופי פעולה אסטרטגיים מחקר נבחרו להציע ההזדמנות לאנשי קשר הדוק בין מוסדות ולהקמתן של צורות חדשות של שיתוף פעולה. אלה ממומנים על ידי LMUexcellent האסטרטגיה המוסדית ומשמשים כדי לחזק את מעמדו של LMU מינכן ברמה לאומית ובינלאומית.

במונחים גיאוגרפיים, האסטרטגיה של LMU מינכן של בינאום מציינת שורשים מסורתיים וניצול התפתחויות הנוכחיות בעולם האקדמי העולמי. רוב אנשי הקשר שלו והיוזמות אסטרטגיות מבוססים באירופה, ואחריו צפון אמריקה ואסיה. אחת תוצאות של התפתחות זו היא שיתוף פעולה בפרויקט חדש עם אוניברסיטאות מצטיינים סיניות שותף, הרשת האקדמית LMU-סין.

LMU מינכן הוא הבית האקדמי של כמעט 7,000 סטודנטים בינלאומיים מ-125 מדינות, את המספר הגדול ביותר בכל אוניברסיטה גרמנית והשווה הערך של 15 אחוזים מאוכלוסיית הסטודנטים של LMU מינכן. שלושה רבעים מתלמידים אלה באים מאירופה, 15 אחוזים מאסיה, ו- 6 אחוזים מהצפון ודרום אמריקה. עד 1,000 סטודנטים מאוניברסיטאות השותף להירשם בLMU מינכן כחילופי סטודנטים לסמסטר או שנה. בשתי תוכניות לשנה זוטרות, כ -70 סטודנטים מאוניברסיטאות שותף בצפון אמריקה לבלות השנה השלישית ללימודיהם במינכן, בנוסף לכ -450 משתתפים הבינלאומי אוניברסיטת מינכן הקיץ (MISU).

כ -1,500 בחורים ביקור ללמד ומחקר בLMU מינכן, כוללים 90 עמיתי מחקר של קרן אלכסנדר פון הומבולדט. LMU מינכן של מרכז ניידות ומגוון שירותים מיוחדים על הצעה בתוספת המרכז הבינלאומית למדע ומדעי הרוח במינכן (der Internationales Begegnungszentrum Wissenschaft מינכן eV, IBZ) גם להדגיש את המחויבות הבינלאומית של האוניברסיטה.

LMU מינכן זוכה היקף משמעותי של מימון חיצוני ממחויבותה לinternationality בהוראה ובמחקר. מלבד ההצלחה של האוניברסיטה בגיוס כספים של צד שלישי בינלאומיים, תחומים רבים אחרים מציעים הזדמנויות מימון אשר לשמור על היתרון התחרותי של הסטודנטים, בוגריה, ואנשי אקדמיה לעתיד. DAAD לבד תורם יותר מארבעה מיליון יוריו בשנה בצורה של מענקים לסטודנטים גרמנים ובינלאומיים ופרויקטים בינלאומיים, כמו גם מענקי תמיכה לLMU מינכן.

בית לכ -1.5 מיליון בני אדם, מינכן הוא אחת הערים ידידותיות והתוססת ביותר בעולם. עם המוזיאונים שלה ידועים וגלריות, תיאטרון ופסטיבלים, אמנות ובלט ומוסיקה, כוללים ברמה העולמית האופרה הממלכתית של בוואריה והתזמורת הפילהרמונית של מינכן, זה לא רק בירת בוואריה, אבל מרכז תרבות גדול באירופה. קרבתו לאלפים הבוואריים והמגוון רחב של אגמים, טירות, ופעילויות פנאי באזור הכפרי שמסביב להוסיף לייחודיות של מינכן. זה אכן עיר שאין כמותו!

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה בתכניות לתואר שני »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

מאסטר במדיה, ניהול וטכנולוגיות דיגיטליות (MMT)

בקמפוס תכנית מלאה 4 סמסטרים October 2018 גרמניה Munich

תוכנית האב "מדיה, ניהול וטכנולוגיות דיגיטליות" (MMT) עוסקת בשאלות הקשורות בניהול ויישום של טכנולוגיות דיגיטליות בהקשר של התקשורת והאינטרנט. זהו תואר רביעי ברציפות של תואר שני במדעים (M.Sc.) תוכנית תואר כי הוא לימד במלואו באנגלית, המוצעים במשותף על ידי בית הספר לניהול של מינכן ואת המכון לאנפורמטיקה, הן ב Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU) . התוכנית ממומנת לחלוטין על ידי היוזמה "Digitaler קמפוס באיירן" המהווה חלק באסטרטגיה דיגיטציה של בוואריה "BAYERN דיגיטלי". [+]

תכנית הלימודים לתואר שני "מדיה, ניהול וטכנולוגיות דיגיטליות" (MMT) נוצרה במטרה להכשיר את שני המנהיגים והמייסדים העתידיים בתעשיית המדיה הדיגיטלית, המראים רמה גבוהה של מומחיות בצומת שבין התקשורת, ניהול, וטכנולוגיות דיגיטליות. לכן, המטרה העיקרית היא למשוך סטודנטים מוכשרים ושאפתניים מכל רחבי אירופה וחלקים אחרים של העולם עם רקע בעסקים, Informatics בהתאמה מדעי המחשב או תוכניות משולבות אחרות. תכנית ה- MMT של מאסטר היא תכנית לתואר שני במדעי 4 שנים ברציפות, אשר מלמדת במלואה באנגלית ואינה דורשת מיומנויות שפה גרמנית. הוא מוצע במשותף על ידי בית הספר לניהול של מינכן והמכון עבור אינפורמטיקה של Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU). התוכנית ממומנת לחלוטין על ידי היוזמה "Digitaler קמפוס באיירן" המהווה חלק באסטרטגיה דיגיטציה של בוואריה "BAYERN דיגיטלי". באופן כללי, אין שכר לימוד עבור השתתפות בתוכנית MMT.... [-]


Contact

Ludwig-Maximilians-Universität

כתובת Ludwig-Maximilians-Universität München Professor-Huber-Platz 2
80539 Munich, Bavaria, גרמניה
טלפון +49 (0) 89 / 2180 - 0