קרא את התיאור הרשמי

IMIM הוא תכנית לימודים במשרה חלקית שבוצעה באינטרנט ובמודולים נוכחות בגרמניה, אוסטריה, ספרד וארצות הברית. זה נועד לאנשים בעלי פוטנציאל גבוהים מרמת אמצע הניהול של חברות ויזמים בתקשורת חדשניות בממשק של פיתוח, תוכן, הפקה, הפצה, רגולציה, מימון, שיווק - אשר כולם מייצגים את שרשרת הערך של תקשורת הבינלאומית. צריכים סטודנטים מינימום של 5 שנות ניסיון מעשי. האופי בין-תחומי הוא בליבה של התכנית שני זה, כפי שהוא מתייחס לשני תחומים שונים כגון כלכלה ועיתונאות, עסקים ואחריות חברתית, חדשנות ומסורת, כמו גם את התאוריה האקדמית הנורמטיבית וידע המיושם בעסקים יומיים. IMIM היא תכנית משותפת של אוניברסיטת ברלין ללימודים מקצועיים (המסונף לSteinbeis) וfjum_forum לעיתונאות ותקשורת וינה. כמה מלגות תוענקנה למשתתפים מתקשורת ותעשיות יצירתיות במדינות מזרח אירופה מרכזית, תחת שיקול של כישוריהם, מצב ומחויבות של ארגונים המעסיקים פיננסיים.

אוניברסיטת ברלין ללימודים מקצועיים היא האוניברסיטה ללימודי המשך אישר-המדינה הראשונה של גרמניה. כסוג חדש של אוניברסיטה אקדמית, הוא משלב את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות אקדמית במחקר ובהוראה בשירות מקיף לתלמיד. האוניברסיטה מציעה תואר שני קורסים לתואר ותוכניות תעודה לאנשי מקצוע עובדים. קורסי הלימוד שלה מכוונים לאנשים עם תואר אקדמי ראשון שרוצה להמשיך את לימודיהם בתכנית למידה מרחוק תוך כדי עבודה. מושג מודל מחקר ופיקוח של DUW מותאם לצרכים של תלמידים עובדים אלה.

העיתונות ותקשורת fjum_forum וינה הוא מוסד ללא כוונת רווח תקשורת נוסד בשנת 2011. Fjum מציע הדרכות באיכות גבוהה, בעיקר לעיתונאים באמצע קריירה. זה עובד ברשת בינלאומית, מאמנים נחשבים מאוד אנשי מקצוע מגרמניה, בריטניה, ארה"ב, שווייץ ומדינות רבות אחרות. Fjum מושך עיתונאים, מכפילים, סטודנטים ובעלי העניין מאוסטריה ואירופה להצטרף לאימונים, פאנלים, אירועים וקונגרסים שלה, כמו גם הדרכות בבית. זה הוא הרחבת הרשת שלה ולהתמקד בשיתופי פעולה בינלאומיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

International Media Innovation Management

תכנית זו (מודולים מקוונים ונוכחות בגרמניה, אוסטריה, ספרד, ארה"ב) נועדה גבוהים פוטנציאלים מהתקשורת ותעשיות יצירתיות. תלמידי מנהלים מwww.imim-master.com כיפה מעמדות שונות ב ... [+]

התכנית השנייה בניהול חדשנות במדיה הבינלאומי - imim

תכנית זו נועדה גבוהים פוטנציאלים מהתקשורת ותעשיות יצירתיות - עם עמדות שונות בשרשרות הערך שלהם: פיתוח, מימון, תוכן, הפקה, הפצה, ויסות / חקיקה. במהלך המחקר בן השנתיים, הם בריכה את כחותיהם לחדשנות במדיה חשיבה. עם מרצים מחברות מובילים בתקשורת ובאוניברסיטאות מכל רחבי העולם (פוינטר מכון, Guardian, ניו יורק טיימס, Die Welt, Universidad מיגל הרננדז ועוד רבים) וסמינרים באוסטריה, גרמניה, ספרד, ארה"ב והאינטרנט, הם עובדים יחד ברשת בינלאומית. התלמידים להתמודד עם מצבים בחיים אמיתיים שהוגשו על ידי ארגונים המשתתפים. לפיכך, יש חברות המשתתפות בתכנית נאמר בהבניית תכנית הלימודים. "שיתוף הפעולה של התלמידים עם אנשי אקדמיה, מאמני ניהול, עיתונאים ומנהלים עסק היא קריטית", אומר מנהל תכנית אנדי קלטנברונר, "חדשנות היא שיוקם כמטבע העיקרי של בורסה בצוות בינלאומי."... [-]

גרמניה ברלין אוסטריה וינה ארצות הברית ניו יורק ספרד אליקנטה  + 4 יותר
בקשת מידע
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית