קרא את התיאור הרשמי

המרכז לתרבות דיפלומטיה מחקרים (CCDs) המכון לדיפלומטיה תרבותית (ICD) הוא המרכז המוביל בעולם לחקר דיפלומטיה תרבותית, המציע הזדמנויות לפיתוח חינוכיות ומקצועיים ליחידים, מעוניין לרכוש השכלה וקריירה באקדמיה, דיפלומטיה, ממשלה נוספות, ו / או במגזר הפרטי , הקשורים באופן מלא או חלק לתחום דיפלומטיה תרבותית. CCDs מתמקד בפרט על לחקור את האיזון בין עוצמה קשה ורכה, בתהליך של גלובליזציה בעולם תלויים זה בזה, כלכלה בינלאומית ורב-תרבותית עסקי, דיאלוג והחלפה תרבותיים, זכויות אדם, דת, ואת היכולת ליוזמות מבוססות מבחינה תרבותית להדדיים נוספים הבנה ובתורו על מנת לטפח את שלום ויציבות עולמיים.

תוכניות CCDs מציעות רמות גבוהות של מנהיגות ולספק לסטודנטים את הכישורים לעצב תפקידי מנהיגות העתיד שלהם, תוך התייחסות לנושאים הקריטיים מאתגרים בעולם כיום. התוכניות לספק ידע מתקדם וכלים אנליטיים ללימוד והתרגול של דיפלומטיה תרבותית ואת הפוטנציאל שיש בעיצוב מדיניות בינלאומית ואסטרטגיות גלובליות תוכניות CCDs מחולקות לקטגוריות הבאות: קורסים למידה מרחוק, מקצועי תוכניות תעודת פיתוח, ותואר תוכניות בדיפלומטיה תרבותית.

CCDs הפקולטה מורכבת מפרופסורים, פוליטיקאים פרופיל גבוה ואנשי מקצוע מנוסים מהמגזר הציבורי ופרטי.

חברי הסגל ומייעצים של CCDs עבדו באופן אינטנסיבי וקולקטיבי לעצב תוכניות תואר חדשניות המספקות גישה ייחודית ללימוד תחומי יחסים בינלאומיים, כלכלה העולמית, יחסים בין-תרבותיים, אמנות ותרבות, גלובליזציה וממשל הגלובלי. הרכיבים האקדמיים המסורתיים של תואר בתחומים אלה הותאמו כדי להתאים בעולם הדינמי, משתנה במהירות. לשם כך, הגישה שלנו לעניינים הגלובליים עכשוויים מתמקדת גם בתפקידים חשובים יותר ויותר של כוח רך ודיפלומטיה תרבותית בענייני עולם.

התוכניות ייחודיות וחדשניות בתוכן והגישה שלהם ומציעות פיתוח מקצועי בדיפלומטיה תרבותית ותחומים הקשורים. לסטודנטים המתעניייינים במדיניות חוץ, עניינים בינלאומיים, דיפלומטיה תרבותית, פוליטי מדע, או כלכלה בינלאומית, התוכניות לספק פלטפורמה שממנו התלמידים יכולים להשיג את ידיים על ניסיון וידע ברמה גבוהה; תלמידי הצטיידות בכלים להשיק את הקריירה שלהם עוד לפני סיום לימודיהם.

תואר CCDs פועל תחת שותפות משותפת בין האקדמיה לדיפלומטיה תרבותית ובאוניברסיטאות מובילות באירופה. כל התארים מוענקים על ידי האוניברסיטאות, שהוכרו כמוסדות מוכרים להשכלה גבוהה באופן מלא עם זכות תארים אקדמיים הפרס, הם חלק מתהליך בולוניה נקבע במקום על ידי הנציבות האירופיות, ולהשתמש בהעברת האשראי האירופית ומערכת הצבירה (רישומם) למעלות הפרס. התוכניות לספק את התלמידים עם היתרון של הלימוד בערים שונות גדולות באירופה ובכך את ההזדמנות לצבור ניסיון אקדמי, מקצועי ואישי מהחיים בתרבויות שונות.

שותפי האוניברסיטאות של המרכז לתרבות דיפלומטיה לימודים

אוניברסיטת סיינה, ממוקם בסיינה, טוסקנה, הוא אחת האוניברסיטאות העתיקות ביותר באיטליה ו, כאמור, יש היסטוריה עשירה ומרתקת. נוסד בשנת 1240, הוא בבזכות עובדה לאוניברסיטה שרבים מהמבנים החשובים מבחינה היסטורית של העיר לא אבדו, כפי שהם התרגלו לחללי לימוד ומחלקות פקולטה. מאז הקמתה, אוניברסיטת סיינה גדלה להיות ביתם של מעל 20,000 תלמידים ובתי ספר שהוקדשו למגוון רחב של תחומים הכוללים הנדסה, כלכלה, מדעי הרוח, פילוסופיה, מדע המדינה ו. המשימה של האוניברסיטה היא לטפח קהילה של תלמידים מונעים על ידי צמא לידע ולמידה, עם סגל אקדמי קשובים ונגיש עם שירותים חדשניים רבים שעומדים לרשותם.

אוניברסיטת סיינה מתהדרת במתקנים מודרניים, ספריות, מעבדות ו, ומציעה את כל תלמידיה מגוון רחב של שירותים, כולל פגישה בברכה, התמצאות ופעילויות שיעורים רצופות, תמיכה לתלמידי נכים, ושירותי קריירה. היבט נוסף ייחודי של אוניברסיטה היסטורית זה הוא הגן הבוטני שלה, אורטו Botanico di Siena dell'Università, חלל יפה מעובד על ידי האוניברסיטה מאז 1,588 כאשר החל להעלות צמחי מרפא. אוניברסיטת הקמפוסים של סיינה מבוססת בעיר, וחלק גדול מהחיים של העיר התרכזו סביב האוניברסיטה עצמה ככמעט מחצית מאוכלוסיית סיינה להשתתף המוסד.

אוניברסיטת סיינה היא ביתם של בסיס תלמיד מאוד רב-תרבותי, נובע בחלקו הגדול לשיתוף הפעולה האקדמי הפעיל שלה עם ארגונים ומוסדות אירופיים ובינלאומיים. האוניברסיטה תומכת בתכנית ארסמוס, עם 300 מלגות לימודי חוץ ארסמוס וכ -30 מלגות מיקום ארסמוס זכו בכל שנה. האוניברסיטה יש גם הסכמים עם 72 אוניברסיטאות זרות לתארים דוקטורט בינלאומיים ו -20 אוניברסיטאות זרות לתואר השני בינלאומית. על מנת להקל את הדרישות האקדמיות של כמה סטודנטים בינלאומיים ככל האפשר, האוניברסיטה מציעה גם תוכניות לתואר לימדו באנגלית, כמו גם איטלקית, והקימה את 'המקום הבינלאומי, "משרד כדי להבטיח סטודנטים בינלאומיים נתמכות ונוח באופן מלא השתלבות בחיי אוניברסיטה בארץ זרה. כל הגורמים הללו נמצאים במקום כדי לספק את הבסיס לתלמידים לחוות סביבה אקדמית מגוונת מבחינה תרבותית לאורך זמנם באוניברסיטת סיינה, ובכך להעשיר את ההבנה התרבותית שלהם ולהכין אותם טובים יותר לחיי עבודה בזירה הבינלאומית.

מידע נוסף אודות אוניברסיטת סיינה נמצא כאן

אוניברסיטת פורטוואנגן (HFU) הוא אחת האוניברסיטאות המובילות בגרמניה ומוכרת למצוינות שלה בתחומים הבאים: איכות גבוהה וחדשנות בהוראה, מיקוד מעשי חזק באמצעות שיתוף פעולה עם תעשייה, מוקד בינלאומי, מחקר יישומים, לימודי המשך ולימודי המשך, שיתוף פעולה ומוטיבציה, אחריות חברתית ו שמירה על העתיד.

מוקד הליבה של אוניברסיטת פורטוואנגן הוא על המבוסס על מדע, חינוך והכשרה מעשיים. גבולות מסורתיים בין תחומי נושא יוסרו בפרויקטים בין-תחומיים. HFU הוא חברה מובילה בתחומי המומחה להנדסה, מדעי מחשב, מערכות מידע וניהול, ניהול הנדסי, תקשורת, עסקים בינלאומיים ובריאות. מגוון קורסים ותוכניות זמן להיות משופר לקחת בחשבון התפתחויות חדשניות. המטרה שלנו היא להציע תוכניות לתואר צופה פני עתיד לאנשים צעירים ומוכשרים, מתן איכותי, תארים מוכרים שלפתוח הזדמנויות קריירה יוצאות דופן. במקביל, אנו תומכים במסע התלמידים שלנו לעשות לקראת הפיכת אנשים אחראים ומוסמכים עם היכולת לזהות ולפתור בעיות באופן עצמאי. בנוסף, באמצעות מחקר מוכוון יישום ופיתוח מקצועי אקדמי, האוניברסיטה שלנו תומכת בדור הבא של מדענים תורמים לחדשנות וכישורי שיפור בעסקים ובחברה.

HFU תומך בחינוך בינלאומי, מחקר וחילופי תרבות על ידי עובד בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות וחברות ברחבי העולם. HFU מפתחת תוכניות התואר שלה עם דגש על הזדמנויות בינלאומיות ודרישות וערובה לכך שהם יהיו מוכרים ברחבי העולם. ההכללה של התפתחויות בינלאומיות בתוכן הקורס והוראה של שפות זרות וכישורים בין-תרבותיים, כמו גם מתן מימון לנסיעות לחו"ל, כל העזרה להכין בוגרים לעבודה בסביבה בינלאומית. הפרופיל הבינלאומי של HFU מתחזק עוד יותר על ידי שיתופי פעולה בעולם ושותפויות: מודולים לימודים בחו"ל; הסכמי שיתוף-מידה; גיוס של סטודנטים בינלאומיים, צוות ופרופסורים; והסכמי שיתוף פעולה מחקריים בינלאומיים.

מידע נוסף על HFU נמצא כאן

Babes-Bolyai אוניברסיטה (BBU) הוא מוסד ציבורי להשכלה גבוהה שהוא מארח עד 105 התמחויות, 1,700 חברי סגל, ו50,000 סטודנטים, ומציע כיום התואר ראשון, תואר שני, ותואר דוקטורט יחד עם לימודי פוסט-בוגר מתקדמים. המשימה של BBU היא לקדם ולקיים את הפיתוח של רכיבים תרבותיים ספציפיים בתוך הקהילה המקומית, אזורית, לאומית ובינלאומית, עם הוויה הרכיבים הבאות: • פעולה-תרבות המבוססת על שיטתי וחדשני ידע (תרבות של יכולת מדעית וטכנולוגית, יכולת ארגונית ויכולת האזרחית) • רב-תרבותית • תרבות למידה קבועה וחדשני, דיאלוג בין-תרבותי, ושיתוף פעולה בין דתות שונות • תרבות לפיתוח אישי ומוסרי • תרבות לגישה פעילה והשתתפות • תרבות לפיתוח אישי • תרבות שילוב והגיוון, ולגלובליזציה, זהות כיבוד והדדיות Babes-Bolyai אוניברסיטה, תחילה נתפסת כישועי מכללה נוסדה על ידי הנסיך סטפן באטורי בשנת 1581, היא המוסד האקדמי הוותיק ביותר ברומניה, שמגלם את המסורת האקדמית שלמה של טרנסילבניה. באופן רשמי טבע אוניברסיטת Babes-Bolyai בשנת 1959, אבל עם ההיסטוריה שראשיתה במאת ה -16, האוניברסיטה רומניה נובעת מאבולוציה של ניסיונות להקים אתר ללימודי השכלה גבוהים בטרנסילבניה ארוכה.

מידע נוסף על BBU נמצא כאן

אוניברסיטת בוקרשט (UOB), לשעבר סנט סבא האקדמיה, הוקמה באופן רשמי בשנת 1864 על ידי צו של הנסיך אלכסנדרו יואן קוזה, ועכשיו הפכה לאחד המוסדות להשכלה גבוהים המובילים ברומניה. מעל 30,000 תלמידים, שמקורו מרומניה ומגוון רחב של מדינות ברחבי העולם, ללמוד באוניברסיטת בוקרשט. מאז קריסת המודל הסובייטי של חינוך ב1989-1990, האוניברסיטה עברה ארגון מחדש מלא וכעת התרחבה באופן ניכר. בנוסף למגוון הנרחב של תחומים אקדמיים, יש אוניברסיטת הבית שלה עצמאי הוצאה לאור, כמו גם מעל 50 מכוני מחקר וקבוצות, כולל המכון למחקר מדיני, המכון למתמטיקה והמרכז למחקר גרעיני. הוא מציע גם בתי ספר רבים בקיץ, תוכניות לתואר שני ודוקטורט, בנוסף לתוכניות לתואר הראשון שלה.

אוניברסיטת בוקרשט מקיימת קשרים חזקים עם הקהילה האקדמית הרחבה יותר באמצעות הסכמים דו-צדדיים עם מעל 50 אוניברסיטאות במדינות בן אלג'יריה, אוסטריה, בלגיה, בוליביה, בוסניה-הרצגובינה, ברזיל, בולגריה, קפריסין, צ'ילה, סין, מצרים, פינלנד, צרפת, גרוזיה, גרמניה, בריטניה, יוון, הונגריה, איראן, הודו, איטליה, יפן, קזחסטן, מקסיקו, מרוקו, הרפובליקה של מולדובה, סנגל, סינגפור, דרום קוריאה, ספרד, סלובניה, איחוד האמירויות הערבי, ארצות הברית, שוודיה, רוסיה, תוניסיה, טורקיה, אוקראינה ואורוגוואי.

האוניברסיטה היא גם משתתפת פעיל בתוכניות אירופאיות כגון ארסמוס וLingua, וזכתה רבות הבחנות כגון 2000 לאומי המצוינות אקדמיות התעודה, ו2004 לאומי המצוינות אקדמיות מדליית.

מידע נוסף אודות אוניברסיטת בוקרשט (UOB) נמצא כאן

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

מא תואר ביחסים בינלאומיים ותרבותי דיפלומטיה היא התכנית '3 סמסטרים שמציעה Furtwangen University (HFU) בשותפות עם האקדמיה לדיפלומטיה תרבותית. התכנית מספקת בסיס ביחסים בינל ... [+]

תכנית מסלול קצר MA ביחסים בינלאומיים & דיפלומטיה תרבותית

המידה מוצע על ידי שמציע Furtwangen University (HFU), גרמניה בשותפות עם האקדמיה לדיפלומטיה תרבותית

מא תואר ביחסים בינלאומיים ותרבותי דיפלומטיה היא התכנית '3 סמסטרים שמציעה Furtwangen University (HFU) בשותפות עם האקדמיה לדיפלומטיה תרבותית.

התכנית מספקת בסיס ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה תרבותית, תוך שימוש בגישה מחקר היסטורית ומקרה במסגרת של תיאורית היחסים הבינלאומית ומדעי מדינה. התואר מתמקד בכמה תחומים אקדמיים הקשורים ליחסים בינלאומיים, Global פוליטיקה וממשל גלובלי, עם דגש מיוחד על דיפלומטיה תרבותית והיישום ההיסטורי והעכשווי שלה במגזר הציבורי, מגזר פרטי וחברה אזרחית. התכנית מטפלת בבעיות בינלאומיות עכשוויות, עם סמינרים והרצאות בכיתה, כמו גם אירועים חינוכיים ותרבותיים, כנסים, הדרכות מקצועיות, סיורים, ביקורים ופגישות עם גורמי חוץ, אשר משולבים יותר לתוך תכנית הלימודים. תלמידים יפגשו עם מומחים מובילים שעובדים בארגונים בינלאומיים, שגרירויות, ומוסדות אקדמיים, ויעסקו עם מומחים בתחומים של יחסים בינלאומיים, ממשל גלובלי, תקשורת, פוליטיקה, זכויות אדם, תרבות, בניית שלום, דיפלומטיה רבה צדדית, יישוב סכסוכים, ופיתוח.... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

במסגרת שותפות משותפת, אוניברסיטת Furtwangen (HFU) והאקדמיה לדיפלומטיה תרבותית הם המוסדות הראשונים המציעים תכנית לתואר שני באמנויות אשר תחנך תלמידים מרחבי העולם במספר דיסצ ... [+]

2 שנות תואר שני בכלכלה בינלאומית, עסקיםהתואר מוצע על ידי אוניברסיטת Furtwangen (HFU) בשיתוף עם האקדמיה לדיפלומטיה תרבותית

* אם סיימת 4 שנות לימוד של BA - או יש ניסיון מקצועי של דקות. שנה אחת לאחר סיום הלימודים לתואר ראשון של 3 שנים או מחקרים נוספים לאחר סיום הלימודים, תוכל להיות זכאית גם למסלול קצר של התוכנית, של 3 סמסטרים (במקום 4) - 2 סמסטרי לימוד וסמסטר אחד המוקדש לתזה. מסלול קצר של התוכנית גם עולה רק 9,000 יורו (במקום 12,000 יורו).... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
20 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

תואר שני בכלכלה בינלאומית, עסקים ... [+]

תואר שני בכלכלה בינלאומית, עסקים

התואר מספק בסיס מקיף של מחקרים במספר תחומים אקדמיים הקשורים לכלכלה בינלאומית, עסקים ופוליטיקה גלובלית, עם דגש מיוחד על הדיפלומטיה התרבותית ועל היישום ההיסטורי והעכשווי שלה במגזר הציבורי, ועל המגזר הפרטי ועל החברה האזרחית. המכללה מכינה סטודנטים לקריירה בתחומים מגוונים, כגון תחום היחסים הבינלאומיים, מדעי הרוח, העסקים, המגזר הפיננסי, הפוליטיקה והתרבות, תוך התמקדות מיוחדת במוסדות דיפלומטיה תרבותית וביישום דיפלומטיה תרבותית במסגרת זרות מדיניות וכלכלה בינלאומית. התכנית עוסקת בנושאים בינלאומיים עכשוויים, עם סמינרים והרצאות בכיתות, וכן בחינוך... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Cultural Diplomacy Studies - The Center for Cultural Diplomacy