קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים Hamburg University of Technology (TUHH)

"TUHH היא אוניברסיטה טכנית קומפקטית עם פרופיל ברור במחקר ושיטות למידה חדשניות שבהן נפגשים תיאוריה ופרקטיקה.קרבה היא היבט חשוב בהתנהלות שלנו עם התלמידים שלנו.הם חווים את זה ממקור ראשון במהלך למידה מבוססת פרויקטים בקבוצות קטנות ובמגע הדוק עם הסגל האקדמי הנודע שלנו.מטרתנו היא לחנך מוחות יצירתיים עם פרופיל מומחה אישי ורמה גבוהה של מיומנויות חברתיות.הטכנולוגיה המתפתחת לאנושות היא מוקד הצהרת המשימה שלנו.

אנו עומדים על פיתוחה של המבורג כמטרופולין חדשני. ה- TUHH מהווה תרומה חשובה לכך על ידי הצגת טכנולוגיות חדשות כגון אספקת אנרגיה, ניידות, לוגיסטיקה ודיגיטציה. בהקשר זה, ה- TUHH יתפתח ויגדל כאוניברסיטה עתירת טכנולוגיה של העתיד. ה- TUHH מזוהה עם רפורמות מוצלחות, נתיבים ויוזמות בלתי שגרתיים באופן שמתאים כמעט לכל אוניברסיטה גרמנית אחרת. ב -1994 היתה זו האוניברסיטה הגרמנית הראשונה שהוכנסה לתואר ראשון, ותכניות הלימוד הנרחבות שלה באנגליה משכו סטודנטים מכל רחבי העולם. ה- TUHH מאבטח מימון מחקרי נוסף במגזר הפרטי והציבורי, המהווה כמעט חצי מהתקציב הלא-צדדי של האוניברסיטה. מחקר בסיסי ב TUHH fe מודגשת על ידי מרכז מחקר שיתופי (SFB) "Tailor-Made Muli-Scale Materials Systems, M3" הממומן על ידי דויטשה Forschungsgemeinschaft (DFG).

עם תחומי ההתמחות שלה והמבנים הבין-תחומיים שלה, ה- TUHH פועל באופן מחקרי, ומציע מחקר פורץ דרך, ובו בזמן חינוך מודרני, מוכווני מחקר ומכוון לתרגול. שילוב זה פותח הזדמנויות מצוינות לבוגרים בשוק העבודה, ללא קשר לתנודתיות במחזור הכלכלי. יש לנו הסכמי שיתוף פעולה רבים עם ארגונים עסקיים גדולים חברות קטנות ובינוניות. אנו מקדמים מחקר חדשני ויזמות. הרצון להצביע על עצמנו כאוניברסיטה בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר מניע אותנו ללא הפסקה והוא הכוח המניע מאחורי ההצלחה של TUHH.

אגב, המבורג - הבית של TUHH - לא רק ממוקם בחלק העליון של המפה הגיאוגרפית של גרמניה, אלא גם אחד האזורים הדינמיים ביותר באירופה עם הסיכויים הצמיחה הטובה ביותר. זהו מטרופולין תוסס עם איכות חיים גבוהה.

אני מקווה שאתה נהנה לגלות את TUHH על דפי האינטרנט הבאים ולהאריך הזמנה לבבית לך להיות חלק מהעולם TUHH מרתק. "

פרופ 'ד"ר אד ברינסקה

- תושב Hamburg University of Technology -

משימה

עקרונות היסוד של ה- TUHH הם ייחודיים בגרמניה. העדיפות של המחקר, גישה בין תחומית, חדשנות, אזוריות ואינטרנציונליזם הם היסודות החייבים עבור מה שאנחנו עושים. מחקר, הוראה והעברת טכנולוגיה מתמקדים סביב הנושא המנחה של פיתוח טכנולוגיה עבור אנשים.

הצהרת משימה:

TUHH היא אוניברסיטה תחרותית מתמקדת על ביצועים ברמה גבוהה סטנדרטים באיכות גבוהה. TUHH מוקדש לעקרונות הומבולדט (אחדות המחקר והחינוך). ל- TUHH יש אוריינטציה בינלאומית חזקה וגם מוקדים בסביבה המקומית. היא עושה זאת על ידי תרומה לפיתוח היכולת הטכנולוגית והמדעית של החברה. הצטיינות ברמה הלאומית והבינלאומית בתחומי המחקר האסטרטגי. חינוך מהנדסים ואקדמאים צעירים בתוכניות תובעניות תוך שימוש בשיטות הוראה מתקדמות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Hamburg University of Technology

MSc. ב טכנולוגיה גלובלית וניהול חדשנות ... [+]

MSc. ב טכנולוגיה גלובלית וניהול חדשנות

MSc. GTIME מאפשרת בוגרי תואר ראשון בהנדסה, עסקים / כלכלה, מדע וטכנולוגיה כדי לנהל בהצלחה את תהליך החדשנות על פני גבולות בינלאומיים.

לתלמידי GTIME יש הזדמנות ללמוד בשתי אוניברסיטאות בינלאומיות, עם אספקת התוכנית במשך שנתיים, המספקים עומק רב יותר של למידה, מעורבות בתעשייה ועוד ניסיון תרבותי עשיר.

הקונסורציום מורכב מהשותפים הבאים: אוניברסיטת אלבורג (דנמרק), Hamburg University of Technology (גרמניה), אוניברסיטת קובנה לטכנולוגיה (ליטא), אוניברסיטת מאניפאל (הודו), אוניברסיטת ריטשומיקן אסיה פסיפיק (יפן) ואוניברסיטת סטראטקלייד (סקוטלנד).... [-]

גרמניה Hamburg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

TUHH-Imagefilm

כתובת מיקום
Am Schwarzenberg-Campus,1
Hamburg, Hamburg, 21073 DE
מדיה חברתית