Pforzheim University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הקמתה ופיתוחה ההיסטורי של אוניברסיטת פורצהיים קשורה במובנים רבים להתפתחות הכלכלה האזורית שהיום היא אחד האזורים העסקיים המובילים באירופה. הביקוש למומחים בתחומים שונים של תעשיית התכשיטים ב -130 השנים האחרונות הביא לפיתוחה של אוניברסיטה מדעית יישומית חשובה, עם מגוון מחקרים שאין להם אח ורע בגרמניה.

Pforzheim אוניברסיטת עם כ 4,500 סטודנטים הוא אחד הגדולים מסוגו במדינה הגרמנית של באדן וירטמברג. שילוב שתי האוניברסיטאות העצמאיות והמצליחות לשעבר של המדעים היישומיים לתכנון וכלכלה ב -1992 הניח את הבסיס למחלקת ההנדסה באוניברסיטה. כיום, אוניברסיטת פורשהיים של עיצוב, הנדסה, כלכלה ומשפט רואה את עצמה כזינוק לחברה ולמודל ליצירת קשר עם אנשים, משאבים ורעיונות. מחקרים ומחקר יישומי להשגת תוצאות מצוינות בתחום התכנון, ההנדסה והכלכלה. לאחר סיום לימודיהם, בוגרי האוניברסיטאות מסוגלים לחשוב ולפעול על פי צרכיהם המעשיים בצורה בין-תרבותית.

המגוון הייחודי של תחומי התמחות על בסיס מחקרים יסודיים מבוססים הוא הכנה מצוינת למשימות טכניות וניהוליות לתלמידים. בית הספר לעיצוב מציע מגוון רחב של מחקרים אטרקטיביים בתחום התכשיטים ואובייקטים של חיי היומיום, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי ועיצוב אופנה ותחבורה. בית הספר להנדסה כולל מחקרים בתחומי הנדסת חשמל / טכנולוגיית מידע, הנדסת מכונות, מינהל עסקים, הנדסה וטכנולוגיה.

תוכנית הלימודים הנרחבת ביותר מוצעת על ידי בית הספר למנהל עסקים. קורסים לתואר שני מוצעים לרכישת ולוגיסטיקה, שיווק בינלאומי, שיווק, שוק ותקשורת מחקר, פרסום, בקרה, כספים וחשבונאות, מיסוי וביקורת, מערכות מידע עסקי, עסקים בינלאומיים וניהול משאבי אנוש. אוניברסיטת פורשהיים הציעה תואר ראשון במשפט עסקים מאז 1996. בנוסף, אוניברסיטת פורשהיים יש מגוון רחב של תארים מאסטר מכל הפקולטות.

למשרד הבינלאומי יש קשר עם יותר מ -100 אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם. הדבר מאפשר תמיכה לסטודנטים המעוניינים להשלים חלק בלימודיהם בחו "ל על מנת לזכות בחוויה רלבנטית ללימודיהם. הכרת שפות זרות והבנה של נושאים בין-תרבותיים הפכו להיות חיוניים בעידן המודרני של הגלובליזציה.

חשיבה בין-תחומית באוניברסיטת פורשהיים אינה רק עניין של ממשל. למעשה, קורסים אשר חופפים בין הפקולטות השונות מסוגלים טוב יותר לשקף את המציאות של חיי היומיום שבו בוגרי עסקים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מהנדסים ומעצבים. לרוח הבינתחומית יש גם תפקיד חשוב בפיתוח וסידור של התואר הראשון והתואר השני. השילוב ופיתוח של מגוון ייחודי של קורסים זמין ואת האיכות ואת נושאיות של הקורסים לתרום תרומה חשובה במיוחד להצלחה של האוניברסיטה. ההשפעות הסינרגיות החיוביות באמצעות הקישור של התיאוריה והפרקטיקה מתועדות בפרויקטים ובפעילויות מחקר רבות המתבצעות בשיתוף פעולה עם התעשייה ועם הקהילה העסקית. המכון למחקר יישומי, מרכזי העברה רבים של שטיינביס ומכון הטכנולוגיות של תכשיטנים הם רק חלק מהדוגמאות של שיתוף פעולה זה.

ב Pforzheim, האדם נשאר מוקד למרות מגוון של קורסים תואר היקף התלמידים. יותר מ -350 פרופסורים, מורים ועמיתיהם מטפלים באינטנסיביות בתלמידים. לסטודנטים ניתנת תמיכה כבר מתחילת הלימודים ולעתים קרובות גם לאחר סיום הקורס, לפיה פרופסורים רבים לוקחים על עצמם את התפקיד החשוב של המורה. בתחרות שכללה את כל גרמניה, אוניברסיטת פורשהיים היתה מסוגלת להקים מרכז KEIM למייסדי עסקים חדשים כדי להנחות בצורה מקצועית סטודנטים לקראת עבודה עצמית.

מרכז המחשבים באוניברסיטה מציע תמיכה כדי לאפשר חינוך מעשי בתחום טכנולוגיית המידע. מאז 2003 המרכז יכול להציע לסטודנטים שירות מיוחד. שירות חדשני זה, הפועל בפעם הראשונה בגרמניה, שולח לתלמידים הודעת טקסט על הנייד שלהם כדי לייעץ לתלמידים בזמן טוב צריך הרצאות או סמינרים יש לבטל.

בעולם העסקים, איכותם של בוגרי האוניברסיטה מפפורצהיים ידועה. מבחינת הקבלה של בוגרי פורשהיים, האוניברסיטה חוזרת שוב ושוב לאחת האוניברסיטאות המובילות בגרמניה. הטיפול בו מטפלת האוניברסיטה בחינוך האקדמי הוא סיבה אחת לכך שבוגרי אוניברסיטה רבים מאוניברסיטת פורשהיים מחפשים עובדים בחברות ידועות.

מיקומים

פורצהיים

Pforzheim University

כתובת
Hochschule Pforzheim University
Tiefenbronner Str. 65,

75175 פורצהיים, באדן-וירטמברג, גרמניה
אתר אינטרנט
טלפון
+49 7231 286524

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: