Offenburg University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 1964, כמו "בית הספר הלאומי להנדסה," Offenburg University למדעים יישומיים במהירות הקימה את עצמה כמו מוסד חינוכי בעל ביצועים גבוהים עם אוריינטציה מעשית. היום האוניברסיטה שלנו יוצרת קהילה משגשגת, עם מעל 4,300 סטודנטים בשני קמפוסים. אנו מציעים תואר ראשון ותואר שני בארבעה מחלקות: מינהל עסקים והנדסת תעשייה, הנדסת חשמל וטכנולוגיית מידע, הנדסת מכונות והנדסת תהליכים, ומדיה ומידע.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

פרופיל בינלאומי

אוניברסיטת אופנבורג מתגאה על הכיוון הבינלאומי של התוכניות שלה. בשנת 1998 הוא היה אחד המוסדות הראשונים להשכלה גבוהה בגרמניה להציג תוכניות בינלאומיות לתואר שני באמצעות בית הספר למוסמכים. כיום, אנו מציעים חמש תוכניות ללימוד אנגלית, המיועדות במיוחד לסטודנטים בינלאומיים, המהווים כ -12% מכלל הסטודנטים. בנוסף, המשרד הבינלאומי מקיים תוכניות חילופי פעילים עם יותר מ 50 אוניברסיטאות שותפים ברחבי העולם, נותן לתלמידים שלנו שפע של הזדמנויות ללמוד והתמחות בחו"ל. הודות לקרבה שלנו עם הגבול הצרפתי, אנו יכולים גם להציע תוכניות תואר כפול עם אוניברסיטאות צרפתית יוקרתית.

תנאי לימוד מצוינים

אוניברסיטת אופנברג מציעה קמפוס קטן יותר, ותלמידים נהנים מיתרונותיה של חוויה אינטימית יותר עם כיתות קטנות יותר, פיקוח אישי ותמיכה של סגל וצוות, וכן מהוראה מעשית ואינטגרציה הדוקה עם הכלכלה האזורית. האוניברסיטה נהנית מהדירוג הגבוה ואף הוענק על ידי האגודה לקידום המדע והמדע בגרמניה, בהיותה מכללה טכנולוגית מתוקנת.

שותפויות כלכליות

האוניברסיטה מקיימת קשרים מצוינים עם עסקים אזוריים ולאומיים, ויש חילופי מידע מתמיד בין אנשי סגל ואנשי מקצוע בתעשייה, המספקים גישה מתמשכת לידע שוטף בתחום ההנדסה. השותפויות העסקיות הנרחבות גם מספקות משאבים לתלמידים במונחים של צובר ניסיון בעבודה, עושה מחקר, או אפילו עבור תעסוקה בעתיד.

מחקר וטכנולוגיה

המכון לחקר יישומי (IAF) של האוניברסיטה מציע שילוב של מחקר וטכנולוגיה. חיל האוויר עומד בראש הטכנולוגיה ורעיונות חדשניים מתחומי האנרגיה הסולארית, הרפואה, הרובוטיקה וניידות החשמל. ברחבי האוניברסיטה קיים שילוב רב תחומי של מומחים מתחומים טכנולוגיים שונים בעלי ידע מיוחד ומעבדות מודרניות. פעילויות מחקר מוכווני יישום וניסיון מעשי שהאוניברסיטה מציעה הן עדות לביצועים הגבוהים שלה.

85107_Offenburg-University--students.jpg

שירותים לסטודנטים בינלאומיים

המרכז הבינלאומי של Offenburg University מציע מגוון שירותים לסטודנטים הבינלאומיים שלה. לכל אחת מתוכניות הלימוד של המדרשה יש רכז המספק שירותים וייעוץ מקיף.

המרכז הבינלאומי גם מעודד ומספק הזדמנויות לסטודנטים להיפגש מחוץ לכיתה. במהלך השנה האקדמית מתקיימות מגוון אירועים וטיולים.

שירותים מיוחדים לסטודנטים בינלאומיים כוללים:

 • שירות לינה
 • תוכנית באדי
 • תוכנית אוריינטציה
 • קורס קיץ
 • תוכנית תרבותית
 • שירות בכיר

עלויות והוצאות

אגרות

ישנם עמלות שישולמו הכוללות:

 • דמי ניהול ממלכתי לסמסטר: 70 אירו
 • דמי תמיכה לסטודנט לסמסטר: 46 אירו
 • נציג הסטודנטים דמי ארגון לסמסטר: 18 €
 • תרומת שירות לסמסטר: 150 אירו (רק לסטודנטים הלומדים באחת מהתכניות לתואר שני באנגלית של בית הספר למוסמכים).
 • IBC-Program שכר לימוד: 10,400 € (לסטודנטים הלומדים MBA-Program International Business Consulting).
 • שכר לימוד ממלכתי לתואר שני: 650 יורו (רק לסטודנטים שכבר קיבלו תואר שני מאוניברסיטה בגרמניה.
 • שכר לימוד המדינה עבור לא אזרחי האיחוד האירופי: 1,500 €

הוצאות מחייה

בהתאם אורח החיים המועדף שלך, הוצאות המחיה הממוצע בסכום של כ 750 € לחודש. להלן פירוט ההוצאות החודשיות:

 • השכרה: 300
 • ביטוח בריאות (חובה): 80
 • חומרי לימוד: 40
 • מצרכי מזון: 200
 • הלבשה, תחבורה ציבורית, אחר: 130
 • סך כל ההוצאות החודשיות: 750

הוכחת תמיכה כספית

על מנת לקבל אשרת סטודנט, על סטודנטים זרים להוכיח לרשויות הגרמניות כי יש להם תמיכה כספית מספקת במהלך לימודיהם. זה אומר שאתה חייב להוכיח כי אתה יכול לכסות לפחות את השנה הראשונה ללימודים. נכון לעכשיו, זה מסתכם € 735 לחודש או סך של 8,820 € עבור שנת לימוד.

דמי GE

לידיעתך, כתושב גרמניה נדרשת על פי חוק לשלם תשלום חודשי של 17.50 אירו למשק בית (לדוגמה, לדירה משותפת) ל - Gebühininzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten (GEZ), ארגון משותף של מוסדות השידור הציבוריים בגרמניה .

"למשק בית" בהקשר זה פירושו שאם אתם חולקים דירה, רק אחד הדיירים צריך לשלם, וזה תלוי את בני הבית כדי להחליט איך הם לחלק את העלויות. לכן, אם אתה עובר למקום משותף, אתה צריך קודם להבהיר אם אחד מבני הבית האחרים כבר משלמים את דמי GEZ.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

מימון ומלגות

בגרמניה, מלגות בדרך כלל לא מוענקות על ידי האוניברסיטאות עצמן אלא על ידי מוסדות וקרנות עצמאיות. שירות חילופי האקדמיה הגרמני (DAAD) מציע מאגר מקיף של מלגות ומענקים, אשר יש להגיש בקשה עבורם ממקום מגוריכם לפני ההגעה. מידע על אפשרויות מימון ניתן גם על ידי מדריך המימון האירופי.

מידע מפורט זמין גם באמצעות משרדים אזוריים של DAAD, שגרירות גרמניה, הקונסוליה הגרמנית או נציגים רשמיים בגרמניה בארץ המוצא שלך, וכן מן הארגונים הספציפיים המעניקים את המלגות.

ב אופנבורג מספר מצומצם מאוד של מלגות חלקיות זמינים גם; יישומים אלה פתוחים רק לתלמידים נרשמים אשר הראו ביצועים אקדמיים גבוהים ומחויבות חברתית מחוץ לכיתה.

הזדמנויות עבודה

סטודנטים אזרחי האיחוד האירופי מסוגלים לעבוד בגרמניה ללא היתר עבודה.

לסטודנטים שאינם של האיחוד האירופי יש שתי הזדמנויות:

 • מחוץ לקמפוס: 120 יום בשנה, בהתאם לתקנות הויזה לסטודנטים זרים.
 • בקמפוס: מספר מצומצם של עוזרים ומשרות הדרכה.

ידע בסיסי של גרמנית נדרש עבור רוב העבודות.

מיקומים

אופנבורג

Offenburg University of Applied Sciences

כתובת
Campus Offenburg
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Bad­straße 24

77652 אופנבורג, באדן-וירטמברג, גרמניה
אתר אינטרנט
טלפון
+49 781 2050

גנגנבך

כתובת
Campus Gengenbach
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Kloster­straße 14

77723 גנגנבך, באדן-וירטמברג, גרמניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך