קרא את התיאור הרשמי

מידע חשוב בקצות אצבעותיך

נוסדה בשנת 1743, FAU יש היסטוריה עשירה . זוהי אוניברסיטה מחקרית חזקה עם נקודת מבט בינלאומית ואחת האוניברסיטאות הגדולות בגרמניה, עם 39.780 סטודנטים, 265 מעלות תוכניות, 4,000 סגל אקדמי (כולל מעל 647 פרופסורים), 177,6 מיליון יורו (2016) צד שלישי מימון , ו 500 שותפויות עם אוניברסיטאות בכל רחבי העולם. ההוראה באוניברסיטה קשורה קשר הדוק למחקר ומתמקדת בהכשרת תלמידים בתיאוריה ובפרקטיקה כדי לאפשר להם לחשוב בצורה ביקורתית ולעבוד באופן עצמאי. המחקר עצמו מקיים גם את האיזון המושלם בין הגישה התיאורטית לבין היישום המעשי.

המחקר וההוראה הבולטים של ה- FAU משתקפים בתפקידים בכירים בדירוגים לאומיים ובינלאומיים, כמו גם בכמות גבוהה של מימון DFG אשר החוקרים שלה מסוגלים לאבטח.

a

יוזמת אקסלנס

מחקר חדשני וחדשני

תמיכה במחקר חדשני, בחיזוק האוניברסיטאות בגרמניה ובמתקני המחקר ושיפור מעמדה התחרותי הבינלאומי של גרמניה - אלה הן מטרותיה של יוזמת אקסלנס על ידי ממשלות גרמניה והממשל הגרמניות לקידום מדע ומחקר באוניברסיטאות בגרמניה. אוניברסיטת ארלנגן-נירנברג השתתפה בהצלחה רבה ביוזמת "אקסלנס", שנבחרה כמיקום של בית הספר למוסמכים של ארלנגן בטכנולוגיות אופטיות מתקדמות (SAOT) ובצוות המצוינות של חומרים מתקדמים (EAM). ה- SAOT מקבל 1.9 מיליון יורו של מימון שנתי, ואילו אשכול אקסלנס EAM הוענק סך של 40 מיליון יורו במימון.

הנדסת חומרים מתקדמים

חומרים ותהליכים חדשים ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת התחרותיות של התעשייה, ומאפשרים צמיחה כלכלית, שיפור איכות החיים שלנו ושימור סביבה הולמת. EAM מפתחת חומרים מאורגנים באופן היררכי עם תכונות חשמליות, אופטיות, קטליטיות ומכונות מותאמות אישית. יישומים חדשניים בתחום של ננואלקטרוניקה, photonics, קטליזה ובנייה קל מפותחים בשבעה תחומי מחקר במסגרת מחקר שיתופי חדש מעורבים האוניברסיטה, מוסדות מחקר חיצוניים בתעשייה. EAM חוזה לסגור את הפער בין המחקר הבסיסי ויישום של חומרים פונקציונליים מודרניים. EAM הוא חלק מהאסטרטגיה של האוניברסיטה להיות מובילה עולמית במדעי החומר.

ארלנגן בית הספר למוסדות מתקדמים של טכנולוגיות אופטיות

אופטיקה היא אחת הטכנולוגיות החשובות ביותר של המאה החדשה. ממערכות מיצוב גלובאליות ומהאינטרנט או לייזרים וסיבים אופטיים לניתוחי עיניים ולליתוגרפיה לייצור שבבים - כמעט בכל תחומי החיים, החברה המודרנית נהנית מאוד מההתקדמות המהירה שנעשתה בתחום זה. בבית הספר החדש, חוקרים צעירים עובדים בשיתוף פעולה הדוק בצמתים של חומרים מדעי, מטרולוגיה, רפואה ועיבוד הטכנולוגיה ולומדים כיצד לרתום את הפוטנציאל של טכנולוגיות אופטיות חדשות.

שיפור מתמיד יחד

הבטחת ופיתוח איכות ההוראה והלמידה היא יעד מפתח ב- FAU. בהקשר זה, האוניברסיטה משתמשת במגוון רחב של נושאים שהיא מציעה כחוזק אסטרטגי. גישה מבוזרת נלקחת לניהול איכות, ומאפשרת לכל המעורבים לעבוד באופן עצמאי ככל האפשר ולהבטיח את המאפיינים הייחודיים של נושאים בודדים נלקחים בחשבון. כל תהליכי אבטחת האיכות בהוראה ובלמידה מתואמים באמצעים מרכזיים.

a

הצהרת המשימה של ה- FAU

אוניברסיטת פרידריך-אלכסנדר של ארלנגן-נירנברג (FU) נוסדה ב -4 בנובמבר 1743. תוך שמירה על חוש חזק של מסורת, האוניברסיטה התפתחה למוסד מוביל המציע את אחד הספקטרום הרחב ביותר של קורסים הזמינים בכל אוניברסיטה גרמנית. היעדים שלנו ב- FAU הם להתמחות בתחומי מחקר אשר יעצב את העתיד כדי ליצור רשת של שיתוף פעולה בין תחומים טכניים, מדעיים ומסורתיים.

FAU היא אחת האוניברסיטאות המובילות מחקר ממוקד בגרמניה. אנו פועלים באופן פעיל כדי לבנות על עמדה זו ושואפים להבטיח את החופש במחקר כתנאי מוקדם לקידום המדע. האוניברסיטה מחויבת לאחדות המחקר והחינוך. המחקר שאנו מתחייבים הוא מכוונת הן התיאוריה ויישומים מעשיים שלה. ב FAU אנחנו כל הזמן בפיתוח תחומי התמחות חדשים בעלי חשיבות מיוחדת לעתיד המדע והחברה. סטנדרטים מדעיים ואתיים מבוססים מנחים את המחקר שלנו: השיטות שקופות וידע שנרכש לאחרונה נדונה ונדונה בחילופים פתוחים עם הקהילה האקדמית ועם הציבור הרחב.

FAU מכירה באחריותה החברתית וממשיכה ללא הרף לייעל את ההוראה והלמידה באוניברסיטה. מוקד מפתח מוקדש לספק לתלמידים שלנו חינוך המבוסס על ידע והשיטות הנדרשות כדי ליישם ידע זה. אנו מחנכים את התלמידים שלנו להיות אנשים קריטיים, עצמאיים. FAU תומך בעיקרון של למידה לאורך החיים. המטרה שלנו היא לאפשר לאנשים לעדכן, להעשיר ולהרחיב את הידע שלהם בכל שלב בחיים באמצעות מגוון מובנה ומתרחב של קורסים לפיתוח מקצועי.

אחת המטרות החשובות לנו ב- FAU היא לספק לחוקרים בשלבים המוקדמים של הקריירה האקדמית שלהם את הרמה הגבוהה ביותר של תמיכה ומיומנויות . פירוש הדבר, בראש ובראשונה, לתת לחוקרים צעירים את ההזדמנות לקחת על עצמם אחריות ולנהל מחקר עצמאי. פרופסורים ב FAU משמשים מקורות תמיכה ומודלים לחיקוי בקביעת סטנדרטים.

ההתקדמות המדעית והמחקר הבינתחומי מושתתים על המומחיות הספציפית לנושא האיכותי ביותר. ה- FAU מקדם באופן ספציפי חילופי דיסציפלינות, ובכך למקסם את הפוטנציאל של התקדמות מדעית חדשנית ויצירת קבוצות מחקר חדש.

ל- FAU יש נקודת מבט בינלאומית, חיצונית ומחויבת לקידום הבנה הדדית בין לאומיות ותרבויות. אנו תומכים בהעברת ידע וניידות, וכן בחילופים אישיים במחקר ובהוראה. סטודנטים, מורים וחוקרים מכל רחבי העולם יש הזדמנות לתרום להיות חלק פעיל של החיים באוניברסיטה.

כוחם של הקשרים המקומיים שנוצרו על ידי FAU ניתן לראות במגוון רחב של שיתופי פעולה עם עסקים ומכוני מחקר, כמו גם עם מוסדות חינוך ותרבות ברחבי האזור. FAU מהווה זרע עבור סטרט-אפים עסקיים מצליחים ומעשיר את המגוון התרבותי.

ההישג של הזדמנויות שוות לכל העובדים , זכר ונקבה, הוא בעל חשיבות עליונה ב- FAU. אף אחד לא מופלה לרעה או מקופחת על בסיס מגדר, לאום, אמונות דתיות, רקע חברתי או נכות. FAU שואפת להציע איזון בין מחקר, עבודה ומשפחה.

האוניברסיטה שומרת על רשת בוגרים משגשגת של סטודנטים ופרופסורים לשעבר, כמו גם חברים ותומכים: בינלאומיים, בין-דוריים ובין-תחומיים.

FAU היתרונות ממבנה ניהול האוניברסיטה המודרנית . מבנים ותהליכים ארגוניים, ניהוליים וקבלת החלטות במחקר, בהוראה ובניהול מתואמים כל העת כדי לענות על הדרישות של ניהול ידע מודרני ומוצלח: ניהול בשירות המדע.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

אמריקה / לאס אמריקס ... [+]

תוכן של התכנית לתואר מודול בסיסי: האמריקות / לאס אמריקס מודול אלקטיבי חובה: תרגול השפה הספרדית (Español avanzado) מודול אלקטיבי חובה: בפועל בשפה האנגלית מודול אלקטיבי חובה: אזור ואזור (Raum und אזור) מודול אלקטיבי חובה: לימודים בצפון אמריקה צפון אמריקה: תרבות וספרות תרבות וספרות (América Latina: קולטורה y literatura) אמריקה הלטינית מודול אלקטיבי חובה: הגירה (Migration) מודול אלקטיבי הכפייתי: זכויות אדם (Menschenrechte) מודול אלקטיבי חובה: מחקרים אמריקה הלטינית (Estudios latinoamericanos) צפון אמריקה: פוליטיקה וחברה אמריקה הלטינית: פוליטיקה וחברה (לטינה אמריקה: Política y Sociedad) מודול הפרויקט: האמריקות / לאס אמריקס תזה לתואר שני שדות בעיסוק ניהול תרבות ארגונים בינלאומיים לאור ועיתונות בחינוך פוליטי או בתחומים תרבותיים עבודה בצומת של עסקים, פוליטיקה ותרבות הוראה ומחקר בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל (מידע זמין רק בגרמנית) אוניברסיטאות שותף של לשכת לאנגלית ולימודים אמריקניים (מידע זמין רק בגרמנית) אוניברסיטאות שותף של המכון למדעי רומנטיקה (מידע זמין רק בגרמנית) דרישות ההסמכה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת,ספרדית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

פיתוח כלכלה ללימודים בינלאומיים ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

חובה מודולים:

בכלכלה הבינלאומית I + II פיתוח הכלכלה I + II עסקים בינלאומיים אתיקה I + II שיטות מחקר I + II

מודולים אזורי (משתנה משנה לשנה):

לפיתוח כלכלי של המגזר שאני במזרח התיכון & II סמינר מחקר על כלכלת עיראק עסקים וחברה באמריקה הלטינית מבוא ללימודי אוכלוסייה: דרום אפריקה מבוא הכלכלה הסינית חוסר האיזון הכלכלי של סין כלכלת ארצות הברית סוגיות פיתוח מקסיקו Economia, Sociedad y Política en el Mundo iberoamericano ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

מרכיב idiomatic של שפה: דקדוק הבנייה, תאוריה ערכית, מחקר על צרוף נסבות ו idiomaticity. ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

המאסטר FAU ללימודי אנגלית Arts היא תוכנית תואר עם דגש על מחקר. הוא מציע מחקר מעמיק של השפה האנגלית ואת ספרויות ותרבויות של בריטניה הגדולה ואירלנד (כמו גם אנגלית אחרים במדינות דוברות). מהלך המחקר הוא modularised ומעודד התמחות באחד משני התחומים הבאים:

תרבות וספרות תחום צילום

מודול מבוא: תרבות / בלשנות / ספרות מודול בחירה מודול Core: תרבות / בלשנות / ספרות מודול השני תווים כלליים תזה לתואר שני ... [-]
גרמניה Erlangen Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

התוכנית לתואר שני זכויות האדם היא תוכנית תואר שני בינתחומי ובינלאומי המוצעים באוניברסיטת ארלנגן-נירנברג. היא מכוונת על ידי פרופ 'היינר Bielefeldt, הקתדרה לזכויות אדם ופול ... [+]

תיאור

התוכנית לתואר שני זכויות האדם היא תוכנית תואר שני בינתחומי ובינלאומי המוצעים באוניברסיטת ארלנגן-נירנברג. היא מכוונת על ידי פרופ 'היינר Bielefeldt, הקתדרה לזכויות אדם ופוליטיקה זכויות האדם לשעבר באו"ם הדווח המיוחד על חופש דת או אמונה (2010-2016), פרופסור מרקוס קרייבסקי, הקתדרה למשפט ציבורי ומדיניות ציבורית המשפט הבינלאומי, ואת Assoc. פרופ 'מיכאל Krennerich, קתדרה לזכויות אדם ופוליטיקת זכויות אדם.... [-]

גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

תוכנית MA-מחקרית עם פרופיל ספציפי האזור שבו התפתחויות תרבותיות וספרותיות בארה"ב, קנדה, האיים הקריביים Anglophone מנותחים ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

מודולים בסיסיים:

לימודי תרבות מחקרים ספרותיים שפה

מודולים מתווכים:

לימודי תרבות מחקרים ספרותיים מודול סקרים

מודולים מתקדמים:

לימודי תרבות מחקרים ספרותיים מודול פרויקט הבינתחומי עבודת המאסטר של שדות בעיסוק חינוך פוליטי ארגונים בינלאומיים ניהול תרבות הוצאה לאור בספרנות / עיתונות תחומי העבודה בצומת של עסקים, פוליטיקה ותרבות הוראה ומחקר בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל מאוד מעודד אוניברסיטאות שותף של המחלקה לאנגלית ולימודים אמריקניים כוללים אוניברסיטת המדינה של ג'ורג'יה (אטלנטה), מאוניברסיטת ג'ורג'יה (אתונה), אוניברסיטת קנזס (Kansas), אוניברסיטת מדינת מינסוטה (Mankato) דרישות ההסמכה בסיום לימודים לתואר ראשון, מעל הממוצע לימודים אמריקניים או אנגלית (שווה ערך GPA אל "בטן" הגרמני, כלומר עד 2.5; ציונים בין 2.5 ל 3.5: ראיון מוצלח חובה). סטודנטים אשר קיבלו תואר בלימודי אנגלית צריך להציג הוכחת דגש משמעותי על שיעורי הספרות והתרבות, רצוי עם תוכן הקשורים אמריקה, עם רשימת ההישגים שלהם של תמלילי; 2-3 מאמר דף על נושא שיפורסם על הבית שלנו. דרישות שפה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

תהליכים סביבתיים ודינמיקה מקיפים היבטים רבים של מערכות פיזיות בקנה מידה עולמי, אזורי ומקומי. האצת שינוי האקלים משנה תהליכים הידרולוגיים ושיעורי מחזור ביוגיוכימיים, משפיעי ... [+]

תהליכים סביבתיים ודינמיקה מקיפים היבטים רבים של מערכות פיזיות בקנה מידה עולמי, אזורי ומקומי. האצת שינוי האקלים משנה תהליכים הידרולוגיים ושיעורי מחזור ביוגיוכימיים, משפיעים על הדינמיקה הנופית ועל המערכות האקולוגיות. שינויים אלה מטילים אתגרים מחקריים יסודיים וכתוצאה מכך מגדילים את נפח הנתונים המרחביים. שינויים אלה נלמדים על ידי המכון לגיאוגרפיה בארלנגן מנקודות מבט שונות.

תכני... [-]
גרמניה Nuremberg Erlangen
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

טכנולוגיות אופטיות מתקדמות ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

יסודות שנת הלימודים הראשונה

מתמטיקה אופטיקה יסודות אופטיקה יסודות לייזרים מערכות ויישומים אופטיות שיטות מדעיות

הרצאות מתקדמות בששת נושאים

מטרולוגיה אופטית עיבוד חומר אופטי אופטיקה ברפואה אופטיקה תקשורת ו- IT חומרים אופטיים ומערכות

אופטיקה חישובית

שדות בעיסוק רפואה, מידע וטכנולוגית תקשורת, מטרולוגיה, חומרי עיבוד, פיתוח תוכנה, רכיבים אופטיים. מחקר והוראה מדעי בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל (זמין רק בגרמנית) אוניברסיטאות פרטנר הפקולטה להנדסה דרישות ההסמכה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

מדעי חיים משולבים - ביולוגיה, Biomathematics וביופיזיקה ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

תוכנית תואר הבינתחומי לחקור את nexuses בין ביולוגיה, Biomathematics וביופיזיקה

קבוצות מודול

מידול מתמטי וביולוגית מערכות Bioimaging וביופיזיקה מבנים ותהליכים ביולוגיים שדות בעיסוק ההוראה והמחקר באוניברסיטאות מוסדות מחקר מחקר ופיתוח בתעשייה ניהול וייעוץ ועסקים דרישות ההסמכה

תואר ראשון רלוונטי (או שווה ערך) עם הצלחה מעל הממוצע. Programm MSc נועד במיוחד בוגרי הקורסים מחקר בינתחומי biophysical או biomathematical ועל בוגרים עם תואר ראשון בתחומים נלווים כגון פיסיקה, ביולוגיה, או (ביו) מתמטיקה עם אינטרס חזק שאלות ביולוגיות תחומיות.... [-]

גרמניה Nuremberg
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

מדע מולקולרי ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

מודולים חובה:

הננו מולקולרית גילוי תרופות

מודול חובת בחירה (מאחד הבא):

סינתזה של מולקולות תיאוריה מידול כימיה פיסיקלית ביולוגיה מולקולרית לכימיה תרופתית (המוקד: כימיה פרמצבטיקה או Biopharmacy)

מודול בחירה

תזה לתואר שני

שדות בעיסוק לתעשייה כימית תעשיית תרופות חברות ביוטכנולוגיה תעשיית האלקטרוניקה מוסדות מחקר אוּנִיבֶרְסִיטָה בתי חולים רשויות ציבוריות בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל (זמין רק בגרמנית) מיקום מחקר בחו"ל (זמין רק בגרמנית) דרישות ההסמכה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

מלימודי מינהל עסקים ... [+]

תוכן של התכנית לתואר הסביבה של עסקים בינלאומיים יסודות ניהול בינלאומי ניהול האסטרטגי הבינלאומי ניהול פונקציונלי בינלאומי ניהול המידע הבינלאומי מיומנויות רכות האוצר הבינלאומי ממשל תאגידי האחריות הסביבתית של החברה הבינלאומית יחסים בינלאומיים שדות בעיסוק מוביל תפקידים בחברות הפועלות ברחבי העולם, מנהל ציבורי, וארגונים בינלאומיים בתחומי ניהול שיווק, ייעוץ עסקי, פיתוח ארגוני הוראה ובמחקר באוניברסיטאות בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל אוניברסיטאות שותף של הספר למינהל עסקים וכלכלה דרישות התאמה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

מערכות מידע בינלאומיות ... [+]

תוכן של התכנית לתואר ניהול ארכיטקטורות IT רחב-Enterprise ניהול ה- IT עסקים ארגוני ניהול ה- IT ניהול פרוייקטים גלובל & טכנולוגיית המידע IT התומכים חדשנות & ערך הבריאה תהליכים ושירותי ה- IT מערכות בסיס נתונים (3 מודולים) הנדסת תוכנה (3 מודולים) תזה מאסטר שדות בעיסוק מובילים עמדות גלובלי לחברות הפועלות, מינהל ציבורי, וארגונים בינלאומיים שדות בעיסוק אופייניים: ייעוץ עסקי, ניהול פרויקטים, ניהול תהליכים, ארכיטקטורה ארגונית, ניהול שינויים, ניהול טכנולוגיה או אסטרטגיית ה- IT, חידושי ניהול, שיווק דיגיטלי, ניהול מדיה חברתי וניתוח דרישות ההסמכה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

חומרים ותהליכים מתקדמים. תוכן של התכנית לתואר. ביו חומרים ועיבוד ביו. ... [+]

מודולים:

ביו חומרים ועיבוד ביו סימולצית מדע תהליך חומרים חישובית ננו-טכנולוגיה תהליכים מתקדמים [-]
גרמניה Bayreuth Würzburg Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

כימי וביולוגי הנדסה - Chemie- und Bioingenieurwesen (כת"ב) - הוא על המרה של חומרים דרך כימיים, תהליכים פיזיקליים וביולוגיים. ... [+]

ההנדסה הכימית והביולוגית - Chemie- und Bioingenieurwesen (CBI) - הוא על המרה של חומרים בתהליך כימי, פיזיקליים וביולוגיים. כקישור בין הכימיה, ביוטכנולוגיה והנדסת צמח, אחת המשימות העיקריות של ההנדסה הכימית והביולוגית הוא הפיתוח של תהליכים לגיור או חומר בקנה מידה מעבדתי וביצוע אותם על היקף ייצור.

אם אתם מעוניינים בשילוב של כימיה, ביולוגיה, פיזיקה, מתמטיקה והנדסה, כימי וביולוגי הנדסה היא התוכנית המתאימה לך!... [-]

גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

הנדסה חישובית ... [+]

תוכן של התכנית לתואר

מודולים בחירה:

מתימטיקה מדעי מחשב שדה יישומים טכניים (חמישה מהם הם באנגלית, שני בגרמנית)

תזה לתואר שני

שדות בעיסוק בתעשייה, פיתוח ומחקר במכונה, צמח או בבניית הרכב; בתחומים אחרים בבנייה ובתעשייה בינלאומי תוכנית תואר כפול בהנדסת חישובית סמסטר (ים) בחו"ל (זמין רק בגרמנית) אוניברסיטאות פרטנר הפקולטה להנדסה דרישות ההסמכה תואר הראשון מצוין או הכשרה מקבילה במדעי מחשב, נושא מדעי או הנדסי קשור או במתמטיקה. כישורים וניסיון במחשוב ותכנות. בנוסף לידע של מושגי היסוד של מחשבים ומדעי המחשב, ניסיון בתכנות מוצק בשפות כמו C או ++ C צפויה. חינוך נרחב במתמטיקה והנדסה. ריבית בפתרון בעיות הנדסיות ומדע באמצעות מחשבים ומחשבים בעלי ביצועים גבוהים. דרישות שפה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

עיבוד אותות מתקדם והנדסת תקשורת ... [+]

תוכן של התכנית לתואר עיצוב מערכות Commmunications הקמור אופטימיזציה תקשורת הניידת תמונת דחיסת וידאו תקשורת MIMO דיבור ושמע עיבוד אותות רשתות תקשורת מתקדמות קורסי מעבדה טכניים קורסי בחירה טכניים בחירה מנדטורית ומודולים בחירה חורפים ובית ספר קיץ מחקרים (התרה עשר) אופטימיזציה מתמטית בעיבוד תקשורת איתותים תאורית Coding מידע תורת משחקים עם בקשת מידע ההנדסה למידת מכונה לעיבוד אותות תזה מאסטר תנאים מוקדמים מתמטיקה הנדסה: אלגברה ליניארית, ניתוח מורכב, משוואות דיפרנציאליות לינאריות, התמרת, התמרת לפלס, התמרת Z אותות ומערכות (לימוד, למשל, אופנהיים / Willsky, אותות ומערכות) תקשורת (לימוד, למשל, Haykin, מערכות תקשורת) איתותי סטוכסטיים (לימוד, למשל, פילאי / Papoulis: הסתברות, משתנים מקריים, ותהליכים סטוכסטיים) תוכנה: MATLAB דרישות שפה שליטה באנגלית טובה נדרשת (B2) הוכחת הבקיאות הגרמניה אינה נדרשת דמי שירות לסטודנט ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

תקשורת והנדסה מולטימדיה ... [+]

תוכן של התכנית לתואר תקשורת דיגיטלית / נייד עיבוד דיגיטלי / סטטיסטי / דיבור אודיו איתותים קידוד ערוץ תמונת דחיסת וידאו התמחות מחקר תורת אינפורמציה קורסי בחירה שאינם טכניים קורסי בחירה טכניים מיומנויות רכות, שפות תזה לתואר שני שדות בעיסוק

מחקר ופיתוח עבור חברות בינלאומיות חוקיות בינלאומי; מחקר technologiesScientific ההייטק חדש והוראה

בינלאומי סמסטר (ים) בחו"ל (זמין רק בגרמנית) אוניברסיטאות פרטנר הפקולטה להנדסה דרישות ההסמכה ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

התכנית המתקדמת בכימיה הוא מקובצי מודולים בודדים: שלושה מודולים חובה (אורגני, מזון אורגני ומזון כימיה פיסיקלית), מנדט פלסטי ומודול אחד בחירה וכן מודול תחום צילום אחד. בשנת ... [+]

סקירה

התכנית המתקדמת כימיה הוא מקובצי מודולים בודדים: שלושה מודולים חובה (אורגני, מזון אורגני ומזון כימיה פיסיקלית), אלקטיביים מודול אחד בחירה מנדטורית אחד וכן מודול תחום צילום אחד. בשנת הסטודנטים מודול אלקטיבי המנדטורי יכול לבחור נושאים כימיים אשר משקפות את תחומי המחקר לכימיה באוניברסיטת פלורידה אטלנטיק (בתיאוריה, קטליזה, ביו (ב) בכימיה אורגנית, ממשקים או חומרי). בשנת סטודנטי מודול הבחירה יכולה לבחור קורסים לפי העדפותיהם. מודולים כולל קורסי לימודי שפות, בחוק או בעסק הם בין הפופולריים ביותר.... [-]

גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

תכנית לתואר בינלאומי אורינטצית אמן מודרנית, זה בכלכלה מאפשרת לתלמידים הוא להשיג כשירות מקצועי וכדי להתכונן תואר דוקטור אפשרי. בשלב הראשון של תכנית זו, תלמידים לקחת קורסים ... [+]

תכנית לתואר בינלאומי אורינטצית אמן מודרנית, זה בכלכלה מאפשרת לתלמידים הוא להשיג כשירות מקצועי וכדי להתכונן תואר דוקטור אפשרי. בשלב הראשון של תכנית זו, תלמידים לקחת קורסים לתואר השני. בשלב שני, בוגרים עם ציונים טובים יכולים להתקדם ישירות ללימודי הדוקטורט שלהם ולקבל תואר דוקטור. פיקוח אינטנסיבית מסופק וכן הזדמנות לבלות זמן ביצוע מחקר באוניברסיטה בחו"ל. לקבלת מצגת קצרה של MSE להעיף מבט Flyer שלנו.... [-]

גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

המאסטר האירופי מילונאות (EMLex) היא תוכנית תואר בינלאומי מאסטר (120 ECTS) אשר ניתנת על ידי אוניברסיטת פרידריך אלכסנדר ארלנגן-נירנברג מאז 2009. ... [+]

ה מאסטר האירופי מילונאות (EMLex) היא תוכנית לתואר הבינלאומי של מאסטר (120 ECTS) כי לא ניתן על ידי קרן פרידריך אלכסנדר מאוניברסיטת ארלנגן-נירנברג מאז 2009. הוא כולל סמסטר קיץ משותף בחו"ל לכל הסטודנטים בשיתוף עם אוניברסיטאות ומוסדות הבאים:

אוניברסיטאות פרטנר

Károli Gáspár Református Egyetem בודפשט Uniwersytet Śląski w Katowicach (קטוביץ) אוניברסיטת דה לוריין Universidade לעשות Minho Universita degli Studi Roma Tre Universidade דה סנטיאגו דה קומפוסטלה [1] [2] אוניברסיטת סטלנבוש ... [-]
גרמניה Nuremberg
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

הנושא החריף של שינוי האקלים העולמי והשפעתו על אורגניזמים ומערכות אקולוגיות דורש דור חדש של מדענים. אנו מספקים מושגים תיאורטיים של macroecology ו macroevolution, כמו גם טכ ... [+]

הנושא החריף של שינוי האקלים העולמי והשפעתו על אורגניזמים ומערכות אקולוגיות דורש דור חדש של מדענים. אנו מספקים מושגים תיאורטיים של macroecology ו macroevolution, כמו גם טכניקות סטטיסטיות תכנות מדעי palaeobiology. העמוד השני של התמחות זו הוא שחזור של סביבות מאובנים ואת הבקרה המקומית והעולמית שלהם. אנו מתמקדים במערכות פחמן, שהן תוצאה של הפעילות המטבולית של אורגניזמים ומשקפים את יחסי הגומלין בין הביוספרה לבין מערכת כדור הארץ. ... [-]

גרמניה Nuremberg Erlangen
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית