Frankfurt School of Finance & Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Frankfurt School למימון ולניהול של Frankfurt School ספר לעסקים AACSB, EQUIS ו- AMBA, המנוהל על ידי מחקר, המכסה את כל תחומי העיסוק, הניהול, הבנקאות והמימון. תיק שירותים מרשים - החל מקורסי תארים לתכניות לחינוך מנהלים, מפרויקטים מחקריים ועד ייעוץ - פירושו שבית Frankfurt School משמש כיועץ, זרז ושותף חינוכי לחברות וארגונים, לאנשים היוצאים לקריירה חדשה ולמנהלים מנוסים. כמרכז לפעילות אינטלקטואלית ומעשית, בית הספר לעסקים מגבש פתרונות לחשיבה קדימה לעולמות העסקים, הכספים והניהול בהם סדר היום ונושאים משתנים ללא הרף.

אנו מציעים קורסים לתואר ראשון ברמה הגבוהה ביותר ואפשרויות לימודי המשך בשבע חטיבות תכניות שונות. אנו מקיימים ארבעה מרכזי מחקר מומחים ומנהלים פרויקטים רבים של ייעוץ בינלאומי. כל פעילויות החינוך, המחקר והייעוץ מתמקדות במימון ובניהול. במימון אנו מתכוונים לפעילויות פיננסיות חוצות פונקציונליות בכל החברות העוסקות בניהול פיננסי. ועל ידי ההנהלה, אנו מתכוונים למנהיגות ארגונית קלאסית, בה מנהלים מפעילים עובדים ומשאבים באופן שיעדי החברה עומדים כמה שיותר חסכוניים.

Frankfurt School למימון ולניהול של Frankfurt School מקורו במגזר הפיננסי, אך כיום השירותים שלנו נהנים מהערכה הולכת וגוברת גם במגזרים עסקיים אחרים. בעתיד נמשיך להרחיב את הרשת הלאומית והבינלאומית שלנו עם הקהילה העסקית.

תוכניות בינלאומיות

המנהלים של היום מתמודדים עם אתגרים מרכזיים בשווקים מגוונים מאוד ודינמיים, הגוברת התחרות העולמית, ויותר ויותר לקוחות עצמאיים וספקים.

בסביבה עסקית כל כך מורכבת הארגונים ששורדים הם אלה שיש להם אסטרטגיות מפותחות ומנהלים מיומנים מאוד. תוכניות חינוך מנהלי יכולות לעזור למנהלים לחדד את כישורי המנהיגות והניהול שלהם, לתת להם את האפשרות ללמוד מהשיטות הטובות ביותר ולהקים רשת עמיתים עם כמה מהמנהיגים והחברות המצליחים מכל רחבי העולם.

לבית Frankfurt School למימון ולניהול של Frankfurt School ניסיון של 50 שנה בחינוך מנהלים ועובדים. אנו מציעים תוכניות חינוך מנהלים רבות והכשרות מותאמות אישית אחרות, שנועדו להבטיח כי מנהלים יוכלו לעמוד בדרישות השוק התובעני של ימינו.

תיק העבודות שלנו

תוכניות החינוך שלנו כוללות הוראה בכיתה באתר עם סגל מוסמך ומנוסה מאוד, לימוד עצמי, הכשרה מבוססת-אינטרנט, ושיעורים, כמו גם בחינות והסמכות מוכרות בינלאומיות.

בית Frankfurt School מציע מגוון רחב של תחומי מקצוע בתחום הבנקאות והמימון, ניהול כללי ומנהיגות. הלקוחות נהנים ממומחיות וניסיון ההוראה של כמעט 3,000 סגל ההוראה והמומחים שלנו, המעבירים הרצאות וחומרי לימוד בגרמנית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית.

אנו מעניקים חינוך מנהלים בכל הדרגים, החל מג'וניור ועד למנהלים בכירים, כולל מנהלים בכירים ברמת המנהלים, במגוון רחב של חברות או מוסדות מהמימון ומהענפים האחרים.

במיוחד בתחום התוכניות המותאמות לחינוך מנהלים, Frankfurt School מציע מגוון רחב של שירותים:

 • ניתוח צרכי הכשרה
 • עיצוב תוכניות חינוכיות בהתאמה אישית
 • ייצור בהתאמה אישית של חומרי סמינריון וספרי לימוד
 • פלטפורמות למידה אלקטרונית וניהול תכניות הדרכה מבוסס אינטרנט מטעם לקוחותינו

תוכניות אב

כאשר הניחתם את היסודות לקריירה מצליחה עם תואר ראשון, השלב הבא הוא להרחיב את הידע שלכם ולבנות את כישוריכם. בבית Frankfurt School למימון ולניהול של Frankfurt School תוכלו להצטרף לתכנית לתואר שני בכל אחת משבע חטיבות המתמחות - כל אחת מציעה לכם הכנה יסודית לתפקיד מנהיגות עתידי; כל אחד מאפשר לך להשיג באופן שיטתי את אותו יתרון חיוני על פני המתחרים שלך. מרבית תוכניות המאסטר שלנו נלמדות באנגלית, ועוזרות לפתוח את הדלת לקריירה בינלאומית.

הביקוש לתלמידים אינטנסיבית, מוטיבציה גבוהה המעוניינים ללמוד על היבטים מרכזיים של כספים בנקאות בתקופה תמציתית צריך לחול.

עיקרי הדברים

 • הרצאות ומדריכים בהובלת מומחים בתעשייה
 • קבוצות דיון קטנות
 • ביקורים של מוסד פיננסי
 • אינטראקציה בין תלמידים מכל רחבי העולם
 • פעילויות בבניית קבוצות, חברה וספורט
 • טיול תרבותי להיידלברג (כולל ביקור בטירה המפורסמת שלהם)
 • היכרות עם אוכל גרמני, משקאות ותרבות (כולל סיור מודרך בעיר)

מיקומים

פרנקפורט

Frankfurt School of Finance & Management

כתובת
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 פרנקפורט, הס, גרמניה
אתר אינטרנט
טלפון
+49 69 1540080

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות