קרא את התיאור הרשמי

עם כ -11,000 תלמידים, בית הספר לכלכלה ולמשפט בברלין הוא אחד ממרכזי ההכשרה האקדמיים הגדולים ביותר למנהלים זוטרים בגרמניה. זה מרשים עם רלוונטיות מעשית חזקה, סטנדרטים איכותיים גבוהה אוריינטציה בינלאומית חזקה.

בית הספר המקצועי של ברלין - המכון לחינוך נוסף של HWR Berlin - משלים את תיק האוניברסיטה עם השתלמויות בינלאומיות ומעשיות.


מעל 25 שנות ניסיון בתחום הניהול

בשנת 1992, בית הספר לכלכלה ולמשפט בברלין, בשיתוף עם אוניברסיטאות בריטיות, החל להכשיר מנהלים ברמה בינלאומית. היא הייתה אחת מספקי ה- MBA הראשונים בגרמניה. בנוסף לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי בברלין, בית הספר המקצועי של ברלין מציע כיום גם תוכניות נוספות של שפות גרמנית ואנגלית. עם ההצעה שלה, היא מכוונת מומחים ומנהלים מן העסק והמנהל.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


הצעות מגוונות ותמיכה אישית

עם מגוון רחב של תוכן הלימודים ופורמטים, בית הספר המקצועי של ברלין עונה על הדרישות האישיות של תלמידים מנוסים ועובדים שלה. לכל תוכנית יש צוות לימוד משלה, המטפל באופן אישי בתלמידים, מייעץ ומייעץ להם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה ארגונית. עם פעילויות נרחבות בתחום "קריירה"


רשת בינלאומית

יותר מ -3,000 בוגרי מעל 70 מדינות סיימו בהצלחה את לימודיהם בבית הספר המקצועי של ברלין. מסלולי לימוד משולבים לאוניברסיטאות בינלאומיות השותפות באירופה, אמריקה ואסיה מאפשרות לחוות את האינטרנציונאליות של בית הספר המקצועי בברלין שמעבר לקמפוס.


קרוב לתרגול

יחד עם זאת, כל התוכניות מספקות שפע הזדמנויות לחילופין עם מתרגלים. רשת של שותפים ידועים מן התעשייה והמדע הוא גיאוגרפי בתעשייה רחבה. בין אם החברה מבקר, טיולים, הרצאות אורח או עבודה בפרויקט ממשקים בפועל מקצועי הן רבות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Berlin School of Economics & Law

מ. ניהול עסקים בינלאומיים היא תוכנית בעלת תואר ניהול בינלאומי. על בסיס הידע של מושגים בסיסיים, תיאוריות ויישומים של מנהל עסקים, פותח הבנה מעמיקה יותר של ניהול בהקשרים ארג ... [+]

M.Sc. ניהול עסקים בינלאומיים היא תוכנית בעלת תואר ניהול בינלאומי. על בסיס הידע של מושגים בסיסיים, תיאוריות ויישומים של מנהל עסקים, פותח הבנה מעמיקה יותר של ניהול בהקשרים ארגוניים בינלאומיים. היבטים אסטרטגיים ותפעוליים נחשבים - ומעשיים ככל האפשר.

מטרת התוכנית היא לרכוש ידע ומיומנויות שיאפשרו לתלמידים למלא תפקיד מוביל בחברה בינלאומית.

התלמידים יכולים לבחור בין שני התמחויות: ניהול בינלאומי או ניהול עסקי דיגיטלי... [-]

גרמניה Berlin
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
15 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Berlin School of Economics & Law

כלכלה סינית-אירופית וכלכלה עסקית היא תוכנית לימודים בין-תרבותית, שבה התלמידים מקבלים תובנות בסיסיות בכלכלה ובכלכלתה הכלכלית של סין ואירופה. זה כולל להסתכל על היבטים ספציפ ... [+]

כלכלה סינית-אירופית וכלכלה עסקית היא תוכנית לימודים בין-תרבותית, שבה התלמידים מקבלים תובנות בסיסיות בכלכלה ובכלכלתה הכלכלית של סין ואירופה. זה כולל להסתכל על היבטים ספציפיים של הסחר המקומי ואת תזרימי פיננסי כמו גם הבנת התנאים החברתיים הכלכליים של שני האזורים הגיאופוליטיים.

בית הספר המקצועי של ברלין (צילום: קייטי אוטו, 2017)

[-]
גרמניה Berlin
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin
כתובת
Berlin School of Economics & Law Badensche Strasse 52
10825 Berlin, Berlin, גרמניה
Website
טלפון
+49 30 308771262